امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
خب من هفته پیش حدود 6 ساعت اسپایدرمن رو بازی کردم خونه دوستم که چون انحصاری سونیه اینجا نظرم رو میگم. البته تا تموم نشه نمره و ... نمیدم ولی نظرم رو راجب این چند ساعت میگم. قطعا بهترین اسپایدرمن تاریخه و وشکی در این نیست. سیستم کامبتش لذت بخشه و حس و حال اسپایدرمن بودن با تاب خوردن بین خیابون ها به خوبی بهتون دست میده.
در کل بازیش بازی خیلی خوب و سرافرازیه و با اختلاف زیاد نسبت به رد دد و خدای جنگ و بعد از اون شاهکار ها، جزو بهترین های پارسال. اما جدا فاز اون عزیزانی که این بازی رو با هرکدوم از قسمت های سه گانه بتمن ارکام مقایسه میکنن نمیفهمم. واقعا اینو برا مایکرو فن بودن و ... نمیگم ولی جدا به نظرتون این بازی در سطح اون سه گانه است؟
قسمت دومش هم با فروش عجیبش ساخته میشه قطعا ولی اینسامنیاک راه خیییلی بلندی داره برا اینکه بخواد این سری رو به سطح بتمن برسونه. تازه بازم شاید به اون درجه از اصالت بتمن نرسه چون اون مجموعه از ریز تا درشتش جدید و اورجینال بود و اسپایدرمن مثل بعضی بازی های دیگه از اون الهامات زیادی گرفته.
فرصت شه تمومش میکنم و نظر نهاییم رو هم میگم ولی تا اینجاش لذت بخش بوده.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
Control :

بازی 100% کردم هیچ چیزی در بازی نبود که بمونه تمام کالکتیو های بازی هم گرفتم جاهای مخفی بازی هم همینطور کلا 3 روز طول کشید بدون در نظر گرفتن صبح ها که کار دارم .

داستان بازی خوب بود پیچیدگی خوبی هم داشت لذت بردم بازی یک سری مشکلات داره که نمیشه نادیده گرفت ایده های خوبی هم در بازی وجود داره که واقعا لذت بردم ازشون بازی کاملا برای من کشش کافی داشت که فقط این کوئست های که به صورت رندم میاد که تمامی نداره فقط بمونه .

بریم سر خوبی ها و بدی های بازی :

محیط بازی خیلی بزرگ اما به اندازه بزرگی بازی محتوا وجود نداره تنوع دشمن ها خوبه اما به صورت نرمال نیست یعنی نمیشه جایی انتظار یک موجود داشت حتی رندم هم نیست مشخص نیست چطور برنامه ریزی شده بعضی وقت ها میبینی یک منطقه یک دشمنی میاد هیچ جای دیگه اون نمیبینی یا اینکه اگه برگردی همون جا هم دیگه نمیبینی منظورم باس و ... نیست یونیت های معمولی .

مناطقی در بازی وجود داره که مشخصا برای DLC بوده و از بازی خارج شده این ادم عصبانی میکنه وقتی مبینیه که محیط و همچی وجود داره اما خود باس یا اتفاقی که قراره تو اون منطقه بیفته نمیفته .

ماموریت های که در بازی وجود داره بعضی هاش واقعا عالی هستش بعضی هاش انقدر سطحی که سطح کار پایین اورده .

تعداد باس های بازی کم بود اما تنوع انها خوب بود تا حدودی .

بازی از نداشتن درجه سختی بسیار رنج میبره به شخصه بدم نمیومد بازی دوتا درجه سختی دیگه بالاتر داشت احساس میکردم خیلی جاهای بازی دارم نرمال بازی میکنم اخر بازی دیگه اسان شده بود با تمام قدرت ها و ایتم های که گرفته بودم قبل تمام شدن بازی .

جالبه که اولین بازی هستش که انجام دادم حتی 1 باگ هم ندیدم . :| نه اتفاق عجیب بیفته نه اینکه جایی گیر کنم نه اینکه یونیتی کار عجیب قریب انجام بده نه اینکه کوئست مشکل پیدا کنه نه اینکه دشمن ظاهر بشه هیچی .

AI دشمن ها بد نبود فقط یک مشکلی داشت وقتی تو نیم متری که میرسیدن مثل این جلیقه انفجاری ها ( سیریوس سام یا همون سام ماجراجو برای بعضی ها) رفتار میکردن که میخواستن هرچندتا که بودن با مشت و لگد بزننت به نظرم وقتی چند نفر با هم این حرکت در یک زمان انجام بدن یکم مسخره میشه یعنی وقتی نزدیک شدن دیگه کاور ماور معنی نداشت تا وقتی که خودت یک فاصله باهاشون مینداختی که جدا بشن وگرنه همون دنبالت راه افتادن از نزدیک ادامه میدادن.

تنوع اسلحه های بازی خیلی خوب بود هرچند من علاقه به همون اسلحه اولیه داشتم بیشتر تنوع قدرت ها هم خوب بود چیز بکری این وسط وجود نداشت که جدید باشه بگم وایی این قدرت تا الان هیچ جا ندیده بودم قبلا بیشترش تو Infamous دیده بودم.

یک خوبی که داشت بازی احساس Old School میداد ساختار بازی از ساختار های قدیمی پیروی میکرد جوری نبود مثل خیلی از بازی های جدید که کم مونده بگه چیکار کن چیکار نکنن باشه قبلا از بخش بزرگ بازی یک ایرادی گرفتم به دلیل نبود محتوای کافی بود اما همین بزرگ بودن خودش کمک کرده بود که احساس گشت و گزار داشته باشی و بتونی خیلی جاها بری و بعد برگردی خیلی جاهای دیگه بری جوری که احساس تکرای بودن نداشته باشه اما چند جای بازی بود که من احساس کردم دقیقا منطقه انگار ازش رد شده بودم که داشتم بر میگشتم که دیدم نه اینجا انجا نیست که شباهت چندجا باهم به نظرم مشکل ساز بود.

در کل بازی خوبی بود و بازی پیشنهاد میکنم .

8.5

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
1570104485226.png

3

هی میگفتن این آشغاله هی باور نمیکردم آخر که free شد فهمیدم ملت چی میگفتن
داستان که نداره . گرافیک که نداره . هیچ دلیل قانع کننده ای برای 30فریم بودن با اون گرافیک که نداره . گیم پلیش هم که عجیب خشک و لیم
فکر کنم halo بازی کنم _0 بدم​

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
Control
120057

حقیقتش داستان خیلی پیچیده و بیشتر از اونچه فکر میکردم عجیب و خفن بود!
راجب روایت داستان مثال مشابهش از سولزبورن میتونم یاد کنم که اول کار همه چیز گنگ و در جلوتر و رفته رفته داستان و وقایع تکمیل میشن
از اونجایی که فکر میکنم اسپویل خاصی نیست بگذارید چند خط راجب مسایل ابتدایی بازی و داستان بگم بلکه به راست هدایت و بازی رو تهیه کنید:D(میخوام هایپ کنم طوری که اسپویل نشید:D)
جسی (جسی لینگارد رو نمیگم:D) با هدف پیدا کردن داداشش (فیدن) پا به یه سازمان میزاره که شما از همون ابتدا متوجه حضور نیروی شیطانی (Hiss) در محیط خواهید شد>:)
در کل محیط این سازمان بنا به دلایلی طوری هست که با بعدهای مختلف و جهان‌های موازی در ارتباطه!(یا سریال Fringe افتادین نه:D)
همین اندازه کافیه میترسم اسپویلتون کنم:-":))

داستان پردازی فوق العاده ، گرافیک فنی بالا ، صداگذاری عالی ، تخریب پذیری و درواقع فیزیک مخ ترکون ، موسیقیش به به، اسکیل های متنوع ، ساخت سلاح‌های متنوع و جدید و همین طور اپگرید کردنشون و نهایتا اکشن جذابی داشت!(ایا ایمان نیاوردید؟:D)
تیر خلاص : باس فایت هاش!>:):>

اما از ایرادات بازی میتونم از نقشه‌ی بازی که گاها دیر لود میشد و از اون رو مخ تر مشخص نکردن سطوح که آدم رو کاملا گیج میکرد یاد کنم
مشکل جدی بعدی (شاید فقط واسه منی که با فت 2014 بازی میکنم:D ) افت فریم 3/2 ثانیه ایی ، بعد از هر استپ کردن بازی بود و از اون جایی که برای نگاه کردن به سلاح ها و ایتم هام زیاد به منو سر میزدم ، پس آره حسابی کلافم کرد:D
9/10

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318

حقیقتش داستان خیلی پیچیده و بیشتر از اونچه فکر میکردم عجیب و خفن بود!
راجب روایت داستان مثال مشابهش از سولزبورن میتونم یاد کنم که اول کار همه چیز گنگ و در جلوتر و رفته رفته داستان و وقایع تکمیل میشن
از اونجایی که فکر میکنم اسپویل خاصی نیست بگذارید چند خط راجب مسایل ابتدایی بازی و داستان بگم بلکه به راست هدایت و بازی رو تهیه کنید:D(میخوام هایپ کنم طوری که اسپویل نشید:D)
جسی (جسی لینگارد رو نمیگم:D) با هدف پیدا کردن داداشش (فیدن) پا به یه سازمان میزاره که شما از همون ابتدا متوجه حضور نیروی شیطانی (Hiss) در محیط خواهید شد>:)
در کل محیط این سازمان بنا به دلایلی طوری هست که با بعدهای مختلف و جهان‌های موازی در ارتباطه!(یا سریال Fringe افتادین نه:D)
همین اندازه کافیه میترسم اسپویلتون کنم:-":))

داستان پردازی فوق العاده ، گرافیک فنی بالا ، صداگذاری عالی ، تخریب پذیری و درواقع فیزیک مخ ترکون ، موسیقیش به به، اسکیل های متنوع ، ساخت سلاح‌های متنوع و جدید و همین طور اپگرید کردنشون و نهایتا اکشن جذابی داشت!(ایا ایمان نیاوردید؟:D)
تیر خلاص : باس فایت هاش!>:):>

اما از ایرادات بازی میتونم از نقشه‌ی بازی که گاها دیر لود میشد و از اون رو مخ تر مشخص نکردن سطوح که آدم رو کاملا گیج میکرد یاد کنم
مشکل جدی بعدی (شاید فقط واسه منی که با فت 2014 بازی میکنم:D ) افت فریم 3/2 ثانیه ایی ، بعد از هر استپ کردن بازی بود و از اون جایی که برای نگاه کردن به سلاح ها و ایتم هام زیاد به منو سر میزدم ، پس آره حسابی کلافم کرد:D
9/10
من که رفتم برای خریدش :D
فقط تو کف تایپیک این بازیم که از کویر لوت بدتره
بعد شما با خرین اپدیت بازی کردی؟
از بابت افت فریم پرسیدم

• Like
  • Smile
Reactions: kamyy and voldmort

Faithful

کاربر سایت
Oct 28, 2019
98
نام
ادریس
Resident evill 5 ‌‌ ‌ بازی همون نسخه نسل هفتمه گیم پلی گرافیک پیشرفت خیلی کمی داره انتظار زیادی ازش نداشته باشین گیم پلی غیر قابل تحمل امتیازی که بهش میدم 4 چون پیشرفتی نداشته

• Like
Reactions: kamyy

Te Quiero 021

کاربر سایت
Apr 16, 2015
145
Days Gone
من این بازی رو بعد از تمام همه آپدیت هایی که اومد تمومش کردم، شاید قبل از آپدیت ها مشکلاتی داشته ولی با آپدیتهایی که شد، مشکلات کرش و افت فریم و اینجور چیزا ندیدم من و به این ایمان آوردم که متا کاملا کشکه!!! این بازی تو بدترین حالت باید ۸/۵ میگرفت! شاید یکی از به یادماندنی ترین بازی‌هایی بود که من تو این نسل بازی کردم! گرافیک فوق العاده، گیم پلی عالی، داستان خوب....
نمره ۵ گیم اسپات بدرد عمه اش میخوره!
باز خدا رو شکر که فروش بازی بسیار خوب شد و نمرات بازی ضربه نزد به فروشش!
قطعا قسمت دوم این بازی یه شاهکار به تمام معنا میشه، شک ندارم!
و در آخر اینکه هر کسی دودل هستش برای خرید این بازی، شک نکنه که بازی فوق العاده ای رو از دست داده!!
نمره من به این بازی: ۹

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
Days Gone
من این بازی رو بعد از تمام همه آپدیت هایی که اومد تمومش کردم، شاید قبل از آپدیت ها مشکلاتی داشته ولی با آپدیتهایی که شد، مشکلات کرش و افت فریم و اینجور چیزا ندیدم من و به این ایمان آوردم که متا کاملا کشکه!!! این بازی تو بدترین حالت باید ۸/۵ میگرفت! شاید یکی از به یادماندنی ترین بازی‌هایی بود که من تو این نسل بازی کردم! گرافیک فوق العاده، گیم پلی عالی، داستان خوب....
و در آخر اینکه هر کسی دودل هستش برای خرید این بازی، شک نکنه که بازی فوق العاده ای رو از دست داده!!
متا کشک نیست متا همیشه ارزش کلی بازیو نشون میده و چون نظر منتقدای مختلف رو میانگین میگیره متایی که بدست میاد بطور کلی کیفیت بازیو نشون میده حالا این وسط یکی شاید بخاطر دلایل مختلف عاشق یه بازی بشه یکی هم شاید از یه بازی با متای بالای ۹۵ بدش بیاد دلیل بر کشک بودن متا نیست
برای کس دیگه ای که این پستو میخونه منم نکات منفی بازیو اضافه میکنم بهتر بتونه تصمیم بگیره
من خودم اگه بازیو نقد میکردم بهش احتمالا ۷.۵ میدادم هرچند ازونجایی که به قصد نقد بازی نکردم زیاد به مشکلاتش دقت نکردم ولی یادمه بازی مشکل لودینگ طولانی و دیر لود شدن بافتارو داشت (چندین ماه بعد عرضه رفتم و احتمالا اپدیت من با مال شما یکی بوده چون دیگه اپدیتی ندادن) مراحل بازی به شدت تکراری و خسته کننده میشن باس فایتای بازی بجز اولیش که زامبی بود بقیه همه افتضاح و مسخره بودن
داستان بازی هم میتونست خیلی بهتر و هیجانی تر باشه مثل اتفاقاتی که اول بازی میوفتاد ولی متاسفانه فقط همون اوایل داستان فضای تیره اخرالزمانی رو به تصویر میکشید بعدش به شکل مسخره ای همه زنده میموندن
درکل بازی بدی نیست و صد در صد مثل بقیه انحصاریا ارزش تجربه داره ولی ارزشش در حد همون نمره متا یا یکم بیشتره همین.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
Days Gone

بازی مشکلات فنی زیادی داشت ( نمیدونم آپدیت ها چقدر اوضاع رو بهتر کرده ) و کلا جای کار بیشتری داشت تو همه زمینه ها ، به من حس یه بازی کامل رو نداد ... هر چند بنظر من هم بازی خوبیه و سزاوار یه مقدار امتیاز بیشتری بود ولی نه در حدی که شما میگی ...

• Like
Reactions: kamyy and Adidas95

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
Days Gone
داداش همه حرفای شما درست
بازی یه ایراد خیلی خیلی بزرگ داره و اونم اینه که بعد دو ساعت بازی کردن بشدت تکراری و خسته کننده میشه

nioh -9/5
سلام
امروز بازی شاهکار نیوح تموم کردم واقعا عالی بود ، دارک سولز بازی نکردم ولی سیستم مبارزاتش از بلادبورن خیلی بهتر بود ، هر سلاح میشه به سه حالت به کاربرد و ازاد کردن اسکیل های مبارزات باعث تنوع بسیار بالای مبارزات میشه

نقطه ضعف
تنوع دشمنا کم بود ولی در مقابلش تنوع باس فایت ها عالی بود
گرافیک بالایی نداشت ولی تنوع بالای محیط ها باعث میشد مشکل گرافیک به چشم نیاد.
به شدت پیشنهاد میشه تجربش کنید .
جزو بهترین بازی های نسل هست. یه شاهکار تمام عیار.

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
cod ww2

بخش داستانی - ۶/۱۰
بخش چند نفره - ۹/۱۰

بخش مولتی cod طرفداران خاص خودش رو داره و همیشه این بخش رو‌ عالی کار میکنن مخصوصا در این شماره که کمتر تخیلی بود!

بخش تک نفره شعاری کار شده

حضور زنان در خط مقدم جنگ اون هم در حد کماندو با واقعیت انطباق نداره

قدرت چریکها در جنگ دوم عملا هیچ بود ولی اینجا انگار چریکها پاریس رو‌ آزاد کردن

در اوج خشونت جنگ خبری از رحم کردن به غیرنظامیها هم نیست چه برسه به نظامیها و این مساله رو خود آمریکاییها هم باور نمیکنن که با هم دعوا کنن سر کمک کردن به دشمن

شخصیت سرگرد پیرسون بیشتر از اینکه شبیه به یک فرمانده اتوریته باشه شبیه به یک بیمار حاد روانی هست

آلمانیهای زیادی از نازیها بیزار بودن اما در فاز پایانی جنگ بیش از ۶ میلیون آلمانی که عمدتا غیرنظامی بودن با بمباران سنگین متفقین قتل عام شدن و در چنین شرایطی یه آلمانی برای دفاع از خودش هم که شده با نازیها همکاری میکنه ولی این واقعیت رو‌ معکوس نشون دادن

سلاحهای تخیلی و‌ ساختگی برای بالانس بخش مولتی خوبه ولی در بخش داستانی مسخرست

شماره دو و سه هم شعاری بود ولی نه تا این حد! تازه عملیات نرماندی که کاملا حرفه ای فرماندهی شد رو با کنایه اشتباه نشون میدن که این یکی مسخره تر بود!

کلا بخش تک نفره هم کوتاه بود هم ضعیف کار شده بود هم خشونت جنگ رو با اشتباهات فراوان در روایت داستان بی ارزش کردن

اما ایراد خاصی از بخش مولتی نمیتونم بگیرم

• Sad
  • Like
Reactions: kamyy and B_O_X_E_R

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
Control ----------------------------------- 8.5

+ Gameplay و اکشن جذاب و روان
+ داستان و شخصیت پردازی خوب
+ قابلیت ها و Super Power های جسی
+ فیزیک بی نظیر
+ Boss Fight ها

- طراحی محیط و اتمسفر بازی رو شخصا دوست ندارم ( میتونه سلیقه ای باشه )

- نقشه و مسیریابی بسیار بد
- سیستم چک پوینت آزاردهنده
- افت فریم حتی روی PS4 Pro
- نورپردازی نامناسب که در بسیاری از مواقع دید رو مختل میکنه ( HDR هم نیست که اوضاع بهتر بشه )
- با توجه به قدرت های جسی ، تفنگ ها غیر از Grip عملا کاربرد خاصی ندارن

- بازی درجه سختی نداره و در کل تقریبا آسون محسوب میشه .

Faithful

کاربر سایت
Oct 28, 2019
98
نام
ادریس
cod ww2

بخش داستانی - ۶/۱۰
بخش چند نفره - ۹/۱۰

بخش مولتی cod طرفداران خاص خودش رو داره و همیشه این بخش رو‌ عالی کار میکنن مخصوصا در این شماره که کمتر تخیلی بود!

بخش تک نفره شعاری کار شده

حضور زنان در خط مقدم جنگ اون هم در حد کماندو با واقعیت انطباق نداره

قدرت چریکها در جنگ دوم عملا هیچ بود ولی اینجا انگار چریکها پاریس رو‌ آزاد کردن

در اوج خشونت جنگ خبری از رحم کردن به غیرنظامیها هم نیست چه برسه به نظامیها و این مساله رو خود آمریکاییها هم باور نمیکنن که با هم دعوا کنن سر کمک کردن به دشمن

شخصیت سرگرد پیرسون بیشتر از اینکه شبیه به یک فرمانده اتوریته باشه شبیه به یک بیمار حاد روانی هست

آلمانیهای زیادی از نازیها بیزار بودن اما در فاز پایانی جنگ بیش از ۶ میلیون آلمانی که عمدتا غیرنظامی بودن با بمباران سنگین متفقین قتل عام شدن و در چنین شرایطی یه آلمانی برای دفاع از خودش هم که شده با نازیها همکاری میکنه ولی این واقعیت رو‌ معکوس نشون دادن

سلاحهای تخیلی و‌ ساختگی برای بالانس بخش مولتی خوبه ولی در بخش داستانی مسخرست

شماره دو و سه هم شعاری بود ولی نه تا این حد! تازه عملیات نرماندی که کاملا حرفه ای فرماندهی شد رو با کنایه اشتباه نشون میدن که این یکی مسخره تر بود!

کلا بخش تک نفره هم کوتاه بود هم ضعیف کار شده بود هم خشونت جنگ رو با اشتباهات فراوان در روایت داستان بی ارزش کردن

اما ایراد خاصی از بخش مولتی نمیتونم بگیرم
الان شما دقیقا دارید چه بازی رو نقد میکنید بتلفیلد v یا mw2019 یا ww2

نقد بازی call of duty :world war 2
از لحاظ داستانی بازی مهیج و گیراست و اینقدر درگیر داستان بازی میشید که دوست دارید یه شبه بازی رو تموم کنید ناگفته نمونه واسه ساخت بازی 5سال زمان صرف شده از نظر گرافیک بازی یه سرو گردن از کالافهای قبلی سرتره البته گیم پلی با اینکه مقداری روون و نرم شده ولی بازم به روونی کالاف دیوتی mw2019 نمیرسه بازی بخش زامبی خوبی داره و شما رو یاد زامبی call of duty 7 میندازه ناگفته نمونه با اینکه همیشه کالاف از تنوع سلاح برخوردار بوده ولی سلاح ها به دلیل صدای بدشون تکراری به نظر میرسن بخش مولتیشم خوبه ولی من black ops4 رو به دلیلگیم پلی سریعش بیشتر ترجیح میدم امتیازم به بازی 8/10

Te Quiero 021

کاربر سایت
Apr 16, 2015
145
Metro Exodus
کلا بازیهای اینچنینی که جو غم زده و تاریک و خفه دارن رو دوس دارم، مترو exodus بازی بدی نیست ولی ایرادهایی داره که قابل چشم پوشی نیستن!
باگهای زیاد و انیمیشن های بی روح و مهم تر از اینها گیم پلی خشک باعث شد که فقط بازی رو تموم کنم! این بازی اگه دست یه شرکت با بودجه خوب بود واقعا یه شاهکار از آب درمیود، چون پتانسیلش رو داره! امیدوارم مترو بعدی بتونه بهتر باشه...
نمره من: 7

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر