امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

Zakhmi_17

کاربر سایت
May 28, 2009
151
نام
فرشاد
تاپیکی بهتر از اینجا برای این بحث پیدا نکردم

خارج از نمراتی که عزیزان به بازیها میدن . ولی نمیدونم چرا اینقدر از سایت Game Spot خوشم میاد :d:x کلا PC Style هست

تنها سایتی که انحصاری سیستم سلر بودن یه عنوان هیچ اهمیتی براش نداره همین Game Spot بشخصه نمرات نقدهاشو واقعا میپسندم . مثلا به اوردر خیلی راحت 5 داد :d

یا وقتی دید dead rising 3 با یه پورت اشغال همراهه به خط قرمز روش کشید و بهش 3 داد :d کلا رو پورت بازیهای PC خیلی حساسه اگه سازنده از نسخه PC بی اهیمت عبور کنه جسابی سلاخیش میکنه :d

نمیدونم چرا احساس میکنم به GTAV نسخه PC نمره 10 کامل میده :d

آخرین ویرایش:

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
این دو سه مورد بازی هایی هستند که اخیرا تجربه کردم

256px-Watch_Dogs_box_art.jpg

مثبت = هک کردن و نفوذ به اطلاعات شخصی مردم عالی کار شده - موسیقی ها و صداگذاری های صورت گرفته خیلی خوب هستند - امکانات در دسترس برای هک کردن محیط واقعا جذاب کار شده
منفی = اجرای ضعیف روی PC - داستانی ضعیف با شخصیت پردازی بد مخصوصا شخصیت های مضخرف منفی (کلا بجز Jordi و کمی هم مزه پرونی های Aiden و T-Bone با کسی حال نکردم :d) - سوال بر انگیز بودن برخی اقدامات قهرمان بازی - رانندگی نه چندان راحت خودروها - تیراندازی تا حدودی آبکی کار شده
گرافیک: 7
صداگذاری: 8.5
گیم پلی: 8
امتیاز کلی: 8

به قدری Watch Dogs هایپ شده بود من یه جورایی ازش متنفر شدم به کل :| ولی بعد از تجربه بازی باید بگم که واقعا عنوان جالبیه! هر چند یک IP جدید هستش و از خیلی جهات ناپخته عمل کرد ولی به طور کلی بازی خیلی سرگرم کننده ای هستش. بعید نیست اینم مثل AC 2، نسخه دومش یک اثر بی نظیر بشه :d ظرفیتش رو داره.

220px-Dying_Light_cover.jpg

مثبت
= حرکات پارکور و آزادی در حرکت - ساخت اسلحه های جالب - گرافیک خوب - طراحی کاملا مناسب زامبی ها - گیم پلی شدیدا لذت بخش بازی در هوای شب - صداگذاری و موسیقی های خوب
منفی = نیمه اول بازی کسل کننده هستش - داستان کلیشه ای - طراحی ضعیف و بدون تنوع مراحل فرعی - نبود تنوع چندان در نوع اسلحه ها - یک سری باگ
گرافیک: 8
صداگذاری: 8
گیم پلی: 8
امتیاز کلی: 8

این بهترین بازی بود که توی این چند وقته تجربه کردم! نیمه اول بازی البته خیلی اعصاب خورد کن طراحی شده، کوبش یک لوله اونم بیش از ده ها بار برای کشتن فقط 1 زامبی و محدودیت در حرکات و سرعت واقعا اعصاب خورد کنه اما وقتی که پیشروی می کنید، این بازی روح تازه ای در اون دمیده میشه و به کلی تغییر میکنه. این بازی مسلما یک پیشرفت برای Techland نسبت به Dead Island محسوب میشه و خوشحالم که 22 ساعت رو با این بازی گذروندم.

220px-Saints_Row_Gat_Out_of_Hell.jpg

مثبت = طنز و مسخره بازی های همیشگی - طراحی جالب اسلحه ها - تصویری جالب از جهنم
منفی = بسیار بسیار کوتاه، اکثر ابرقدرت ها بی خود هستند، سوار شدن در خودروها و شخصی سازی اونها به کلی دیگه کنار گذاشته شده - GAT و Kenzie به عنوان شخصیت های همراه جذاب هستند ولی حضور در نقش اونها جالب نیست - نیروهای امنیتی جهنم (یا همون پلیس :d) حسابی سمج و رو اعصاب طراحی شدند
گرافیک: 6
صداگذاری: 8
گیم پلی: 7
امتیاز کلی: 7

من به شخصه خودم رو خوره سری بازی Saints Row میدونم ولی GAT Out of Hell بی شک بدترین عنوان در این سری هستش و دلایل اون هم بالا ذکر شد!

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
Tomb Raider
بالاخره تمومش کردم :d بعد از مدت ها نشستم سر یه بازی و انصافا خیلی بهم حال داد. بازیش واقعا در همه زمینه ها عالی هست. گرافیک - گیم پلی - موسیقی -داستان. تنها ایرادش به نظرمن این بود که زیادی به سری انچارتد شبیه بودش و اینکه قسمت های سینمایش یخورده زیاد بود. غیر از این اشکال خاصی ندیدم.
9/10

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
بعد از یک هفته حوصلم کشید The Bright Lord رو بازی کنم

اولا این که این DLC بشدت کوتاهه، شاید حدود 2 ساعت لازمه برای 100% کردنش. مراحل اصلیش هم خیلی کم تنوع و تکرارین
حدود 4 تا هم ماموریت فرعی داره که اونا هم چنگی به دل نمی زنن.
از طرف دیگه اینجا دیگه Nemesis system مثل بازی اصلی کاربردی نداره، به خاطر این که Warchief ها ثابتن و Bodyguard هاشون رو هم نمی شه قبل از رفتن سراغ رئیس هاشون Brand کرد. با توجه به این که بعد از تموم شدن DLC هم دیگه نمی شه ازادانه تو محیط DLC چرخید، Nemesis system خیلی بی فایده شده
محیط DLC هم همون اولین Location بازی یعنی Udun هست، فقط یکم تیره تر شده. هیچ تغییر دیگه ای هم نداره که ناامید کنندست
یه چند تا المان جدید اضافه شده که مهم ترینش همین Power of the one ringـه، که وقتی فعالش می کنید به طور نامحدود تا یه زمانی می تونید finisher بزنید و با کمانتون شلیک کنید. همچین قابلیتی تو بازی اصلی بود ولی تقریبا آخر بازی می شد بازش کرد، ولی این جا چون از همون اول بازی آزاده، فعال کردنش باعث می شه خیلی بازی آسون بشه. البته به طور کلی این DLC خیلی سخت تر شده، لول uruk ها بالاتر رفته و تو هر صحنه با تعداد خیلی زیادی می جنگی، ولی این قابلیت این سختی ها رو جبران و بازی رو خیلی راحت کرده. کلک تمامی Warchief ها رو با این قدرت می شه تو دو ثانیه کند
final boss battle هم درسته که از boss battle نهایی بازی اصلی بهتره (اصلا مگه می شه boss battle از اون بدتر داشته باشیم؟) ولی همچنان اون مبارزه ای نیست که من انظار دارم با Sauron داشته باشم. بخوایم نگاه کنیم، اینجا هم boss battle یه جورایی دو نوبت QTEـه! فقط بین این دو نوبت یه لشکر Uruk می ریزن سرت.

در کل با این که من انتظار زیادی نداشتم از این DLC، باز هم از سطح انتظاراتم پایین تر بود! کلا از نظر من این DLC خیلی سر هم بندی شدست، لوکیشن تکراری فقط یه افکت جدید بهش اضافه کردن، قدرت های جدید هم تقریبا ترکیب دو تا از قدرت های سابقه. از نظر گیم پلی هم که چیز خاصی اصلا نداره. حتی اگه بخوایم به عنوان DLCـی بهش نگاه کنیم که صرفا می خواد یه دلیل برای فن ها بیاره که دوباره بیان سمت بازی، باز هم DLC جالبی نیست.

نمره دادن به DLC هم کار خیـلی مسخره ایه، ولی برای نتیجه گیری نهایی می گم که حتی اگه مثل من فن پرپاقرص بازی هستید، با بازی نکردنش اصلا چیزی رو از دست نمی دید

آخرین ویرایش:

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
^^
این جریان Udun رو خوندم تو Reddit، خیلی ضایع بود. یعنی تو 4000 سال Udun هیچ تغییری نکرده؟
من یه مصاحبه سازنده ها خونده بودم، گفته بودن تو دوره دوم بنا ها و Stronghold های Udun دیگه خرابه نیستن، ولی این طوری نیست. کلا هیچ فرقی نداره udun دوره دوم با سوم، جز این که Tower ها از اول نیستن و باید تو جریان بازی بسازی
کلا DLC های بازی اصلا چنگی به دل نمی زدن، بخصوص the Bright Lord

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,796
نام
مراد حلیمی
من یه مصاحبه سازنده ها خونده بودم، گفته بودن تو دوره دوم بنا ها و Stronghold های Udun دیگه خرابه نیستن، ولی این طوری نیست. کلا هیچ فرقی نداره udun دوره دوم با سوم، جز این که Tower ها از اول نیستن و باید تو جریان بازی بسازی
کلا DLC های بازی اصلا چنگی به دل نمی زدن، بخصوص the Bright Lord

کلا به نظر من استفاده از حلقه توسط بازیباز(اونم به این شکل ساده) و در نهایت مبارزه با sauron تو بازی جالب نبود و ابهت حلقه و sauron رو تحت الشعاع قرار داد:d

یه جورایی از این المانا صرفا برای جذب مخاطب استفاده کردن(به جای غنی تر کردن بازی)

.

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
The Evil Within
مقدمه
اولین چیزی که بگم اینه که این بازی منو به شدت یاد آخرین نسخه {تنها در تاریکی} میندازه حتی شخصیت اصلی بازی {سباستین} شباهت انکار ناپذیری با {ادوارد کرنبی} داره جالب اینجاست که محیط بازی هم همان رمز آلود بودن پارک مرکزی رو داشت خدایی انیمیشن های راه رفتن، کمبود تنفس، دیگه بیش از اندازه منو خوش حال کرد که یک در صد از بهترین بازی عمرم یعنی تنها در تاریکی الهام گیری کرده بود. گفتم یک در صد میدونید چرا؟ چون هر چقدر از بازی جلو تر میرفتم گیم پلی بازی بشدت کمبود داشت. یک بازی ترس و بقا به شدت نیاز به سلاح های سرد داره تا این که از کم اوردن مهمات جلو گیری بشه نه این که یه زامبی رو بکشیم سه یا چهار تا خودش بهت تیر بده این ایده این رو میرسونه که از رزیدنت اویل الهام گیری کرده دوم این که یک پنجم تنها در تاریکی تعامل با محیط نداره وسایل بازی صرفا یا تیر هست یا بطری یا و چند تا چیز دیگه خدایی شما اصلا تنها در تاریکی که سال 2008 اومد رو بازی کردین؟ تعامل اون رو با محیط دیدن؟ ساخت مهمات و جمع آوری وسایل رو تو اون محیط عظیمش چطور؟ گیم پلی فوق العاده اش رو چطور؟ اصلا در مورد گیم پلی اش چی میدونین ؟ موسیقی های دلهره آوره ش رو چطور؟ اینا رو گفتم تا بدونید یه بازی ترس و بقا به چه چیز های نیاز داره!بگذریم خدایی بازی ترس و بقا باید اینجوری باشه به شدت خطی بود. نبود راه های اضافی برای سر در گم شدن نبود سلاح سرد نبود هوش مصنوی قوی در هر صورت نمیشه اسم این بازی رو گذاشت ترس و بقا {ولی با توجه به نابود شدن این سبک میگزریم از این بازی} خدایی بعضی جاها بازی یه شوتر تمام عیار بود. به نظر من این بازی فقط یه بازی ترسناک با ترس روانی بود. مخفی کاری بازی هم به شدت ناقص بود مثلا فقط محدود میشد به این فقط از پشت حمله کرد یا حواسشون رو پرت کرد که اونم نود درصد مواقع جواب گو نبود.
هر چقدر از این بازی جلوتر میرفتم میدیدم که این بازی بصورت
نسبتا خوبی تونسته بود خودشو به عناوین تنها در تاریکی و تپه خاموش و رزیدنت اویل های قدیمی خودشو نزدیک کنه البته از نظر من ترکیبی به طور جالب از این سه بازی بود.

گرافیک
گرافیک بازی بشدت چشم نواز بود. محیط بازی خیلی شلوغ بود اگه توجه کرده باشید راه رو ها بسیار زیبا با شلوغی منحصر به فردی بودن طراحی دشمنان یک کلام عالی بودن. گرافیک بازی روی آخرین درجه تنظیمات فوق العاده قدرتمند بود خدایی طراحی سلاح ها رو خیلی خوب بودن من در هیچ بازی سوم شخصی طراحی سلاح رو اینطوری ندیده بودم! من نور پردازی رو در هیچ بازی در عمرم اینقدر قوی ندیده بودم نور پردازی بازی به شدت شاهکار بود. موقعه ای که از یک راه رو رد میشدین نور چراغ به وسایل آهنی میخورد یعنی آخرت نور پردازی بود طراحی افکت آتش هم عالی بود. ولی طراحی یه سری از بافت ها مثل چوب ها، طراحی دیوار ها و حتی بافت های شخصیت اصلی بازی معمولی بود.{که البته با توجه به نور پردازی فوق العاده مهم نیست}
و مهم تر از این بود که میکامی از حس تنهایی و تاریکی بخوبی استفاده کرده بود.
گیم پلی
اول از همه بگم شوتینگ بازی هیچ ایرادی نداشت یعنی لذتی از هدشات کردن در این بازی بردم از هدشات کردن تو مولتی بتلفیلد چهار نبردم. یعنی کل بازی یه طرف کل انیمیشن های بازی یه طرف کارکتر تعامل خوبی با اطراف خودش داره مثلا وقتی در چاله خون بودین سلاح بالا میگرفت نحوه راه رفتن گرفتن اصلحه هم تغیر میگرد، و خلاصه گرفتن هر کدام از اسلحه ها انمیشن های جالب خودشو داشت ولی نبود مبارزه زیاد با سلاح های سرد نبود تعامل زیاد با محیط، خطی بودن بیش از حد مراحل، معما های نچندان قوی، سختی غیر منطقی باس فایت ها، مخفی کاری ضعیف،آپگرید نا کار آمد همه به گیم پلی بازی لطمه زده.{البته با توجه به نابودی این سبک این بازی به طرفداران ترس و بقا شدیدا توصیه میشه}
داستان
فقط میگم بشدت پیچیده و گنگ بود.و البته با روایت و شخصیت پردازی نچندان جالب.
موسیقی و صدا گذاری
صداگذاری بازی خیلی خوب کار شده بود موسیقی بازی هم خوب بود یعنی اون لحظه ای که او مرد سر جعبه ای بلند شد با اون موسیقی پخش شد آخرت هر چی استرس بود.البته جا داشت روی صداگذاری های ریز بیشتر و خوبتر کار میشد.
گرافیک 9/10
گیم پلی 7/10
داستان 7/10
موسیقی 8/10
امتیاز کلی 8/5
البته یه چیز بگم کسانی که از تاریکی میترسن همراه تنهایی هیچ وقت سراغ این بازی که ترس روانی شدیدی داره نرن چون افزایش مبتلا به شیزوفرنی رو میاره.
چقد عشق میکنم این دو کلمه خوف {تنها} و {تاریکی} رو یه بازی خوف تنها در تاریکیه.

آخرین ویرایش:

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
watch dogs :8.5

starcraft2:heart of swarm :10

Assassins creed rouge :7

reyman legends :10

شرمنده دیگه حس و حال توضیح نبود :d

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
Shiftlings

یه بازی کژوآل سرگرم کنند. برای پر کردن اوقات فراغت خوبه. امکان بازی دو نفره هم داره. یه خوبی که داره اینه که حتما باید حرکات رو با فکر انجام بدی و یه حرکت اشتباه میتونه شما رو مجبور به تکرار یه بخش طولانی بازی بکنه. گرافیک و طارحی هنری بازی و کاراکترها خوب و مناسب فضای بازی هست و داستان هم مناسب این جور بازیها. اما از همه بیشتر مکانیزم گیم پلی بازی خیلی خوب کار شده و احساس خوبی رو به شما میده

گیم پلی : 5
گرافیک : 4
داستان : 3
موسیقی و صدا : 3

امتیاز کلی : 4.1/5

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
Life_Is_Strange_Logo.png

درود!

Life is Strange = 9.0 / 10
Episode 1 − Chrysalis

همیشه هستن بین بازیها، عناوینی که با وجود ساده بودنشون بسیار زیبا و دلچسب هستن. مثل Machinarium یا Limbo
Life is Strange هم دقیقن اینجوری هست. یه بازی ماجرایی روون و ساده و در عین حال بسیار دلچسب و زیبا.

بازی بصورت اپیزودیک هست که فعلا اپیزود اول عرضه شده و 4 اپیزود دیگه مونده.
ماجرای بازی در مورد دختری به نام Maxine Caulfield هست که دانشجوری رشته عکاسی هست. اون متوجه میشه که قابلیت به عقب بردن زمان رو داره و این عامل داستان بازی رو نقش میبنده.
مهمترین نکته مثبت بازی داستان بسیاز زیبا و جذاب اون هست. همه چیز تو بازی مثل یه زندگیه عادی هست و اصلا ما فکر نمیکنیم که داریم یه بازی کامپیوتری رو انجام میدیم.
صداپیشه های بازی هم بسیار حرفه ای و زیبا صحبت میکنن، شخصیت ها خودشون هستن و هیچ اغراقی در کار نیست.

تنها نکته ضعف بازی کنترل نسبتا بدش هست که بعضی مواقع آدم رو دچار اشتباه میکنه. این مشکل تو نسخه های کنسولی بازی وجود نداره.

Life is Strange در عین ساده بودن یه بازی بسیار دلچسب و جذاب هست و با توجه به اپیزودیک بودن بازی، قسمت اول کمتر از 1 ساعت تموم میشه

خوب:
1. داستان بسیار جذاب
2. شخصیت های ساده و دوست داشتنی
3. صداپیشگیه عالی
4. جو فوق العاده بازی

بد:
کنترل نچندان دلچسب در نسخه PC

آخرین ویرایش:

AlphaGTX

کاربر سایت
Feb 5, 2014
11
نام
محمد
سلام به شما عزیزان گل و گلاب

سریع و خلاصه و مفید :

Assassin's Creed Unity : 8.5
Dying Light : 8.8
Resident Evil Revelations 2 : 8.6
Dragon Age Inquisition : 9.2
Middle Earth Shadow of Mordor : 9.1
Metal Gear Solid V Ground Zeroes : 8.9

شرمنده وقت نشد برای هر کدوم نقد رو بنویسم فعلا همین امتیاز رو دادم
انشالله بعدا کامل نقد رو انجام میدم.
(در ضمن امتیازات بالا به صورت شخصی هست)
:)فعلا خدانگهدار :)

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
far cry 4 7.5/10
بسیار خسته کننده(خواب اور) عین شماره 2 بازی طراحی mission ها نه چندان جذاب و ایراد دار داستان نه چندان زیبا و گیرا پسرفت کلی به نسبت سری قبل بازی. مشکل افت فریم شدید در برخی صحنه ها(من هیچ بازی تا الان زیر 30 فریم نگرفتم الا این بازی که تا 19 فریم هم افت داشتم)
نکته ی مثبتش تنوع بسیار در محیط و اسلحه ها. محیط بسیاز بزرگ و جذاب گرافیک بسیار بالا بدون مشکل لگ

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,621
نام
سپهر
Dying Light
80026356548106994165.jpg

شروع بازی : 25 بهمن 1393

پایان بازی : 14 اسفند 1393

نکات خوب : داستان سرایی خوب و جذاب و اوج گیری داستان در پنج شش مرحله آخر، گرافیک و طراحی فوق العاده جذاب و چشم نواز، قابلیت های پرش ، پارکور، و درست کردن اسلحه ها نیز جذاب است. صداگذاری وخوب شخصیت ها از جمله کرین ، القای حس ترس واقعی در مراحل شب!

نکات بد :نکات بد : طراحی نسبتا ضعیف شخصیت های بازی، سختی در بعضی مراحل، کمی باگ!

SCORE : 7.5

Alien Isolation

Alien_Isolation_box_out-156x83.jpg

شروع بازی : 16 اسفند 1393
پایان بازی : 22 اسفند 1393

نکات خوب : تعقیب موش و گربه بیگانه با ریپلی گرچه سخت اما جذاب،صدا و موسیقی خارق العاده و هسته مرکزی بازی، طراحی خوب مراحل و جزئیات، گرافیک منسب برای نسل هشتم.
نکات بد :نکات بد : افت فریم در بعضی مراحل، طولانی بودن بیخودی بازی که هم باعث خسته شدن و کند شدن بازی می شود. پایان نامعلوم

SCORE : 7

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر