امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
خوب هفته دیگه Dyling Light عرضه میشه خواستم تا قبل از اومدنش و آغاز رسمی بهترین سال صنعت گیم، یه جمع بندی از تموم بازی هایی که تو 2014 حداقل یکبار تمومشون کردم داشته باشم:d
--------------------------------------------------------
Dark Souls II
یک بازی عالی و به شکل ناجوانمردانه سخت:dاین بازی برخلاف بازیهای دیگه سختیش لذت بخشه. نمره: 9/10
Watch Dogs

بازی که حاشیه های زیادی داشت و مطمئنا کسی نمایش E3 2012 رو یادش نمیره اما بعنوان پر کننده جای خالی GTA عنوان خوبی بود و ایده های جالب. نمره: 8/10
Wolfenstein The New Order
یه شوتر خالص و عالی و داستان بسیار خوب و گرافیک تو در و دیوار.:d نمره: 9/10
Alien Isolation

یه بازی که دین خودشو نسبت به فیلم کامل ادا کرده بود. یه Alien واقعی. بازی که اوایلش خیلی معمولی شروع میشه اما در ادامه اوج میگیره و به یه مسابقه ماراتن با Alien قصه ختم میشه. ماراتنی که همه جای بازی هست. نمره: 9/10
The Evil Within

این بازی به طور مستقل بهش نگاه کنی بازی بسیار خوبیه اما اگه بخوای با توجه به شینجی میکامی بهش نگاه کنی انتظاراتو برآورده نمیکنه. من از دید مستقل بهش نمره میدم:d نمره: 8.5/10
Call of Duty Advanced Warfare

ایفای نقش فوق العاده کوین اسپیسی، گیم پلی عالی مثل همیشه و نوآوری های جالب، گرافیکی که همیشه منتظرش بودیم. نمره: 9/10
Assassin's Creed Unity

اگر باگهاش رو دز نظر نگیریم:dواقعا نسبت به 3 آساسین قبلی بهتر بود و کمی به ریشه ها برگشته بود. امکانات جدید که به گیم پلی اضافه شده بود و در کنار گرافیک فک برانداز تجربه ای لذت بخش بود. نمره: 8/10
Farcry 4

بهترین شوتر 2014. یک تجربه لذت بخش و پرهیجان در کوههای هیمالیا. نمره: 9.5/10
Company of Heroes 2 Arddenes Assualt

یک بازی استراتژیکی عالی و ادامه ای بر بازی لذت CoH 2 اینبار در جبهه غرب جنگ جهانی دوم نمره: 9/10
Dragon Age Inquisition
عالی و بی نقص. فوق العاده. نمره: 9.6/10
Starcraft II Heart of the Swarm
این بازی سال 2013 اومد اما من با تاخیر تمومش کردم:dداستان عالی، گیم پلی فوق العاده و پرکشش و جذاب. هر کاری کنم نمیتونم به این شاهکار 10 ندم:d نمره: 10​/10
Middle Earth Shadow of Morder

ترکیب عالی گیم پلی Batman و Assassin. جذاب. گرافیک چشم نواز. نمره: 8.5/10

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
Call_Of_Duty_Ghosts_Double_Black_Dogtag_73173_1405368854_1280_1280.jpg

Call of Duty: Ghosts - 7.0 / 10

درود.

بعد از حدود 1 سال و نیم و به دلیل نداشتن سیستم DX11 الان Ghosts رو بازی کردم :D

بازی همون فرمول گذشته سابق و کلاسیک و البته بدون هیچ نوآوری خاصی رو داره. متاسافانه از زمان MW3 سری بازی CoD رو به سقوط پیش رفتن.
اول از همه اینکه گرافیک بازی اصلا در حد یه عنوان DX11 نیست و چه بهتر بود بازی با پشتیبانی از DX9 عرضه میشد. به جز تو بخش نورپردازی تو بقیه موارد گرافیک بازی در حد متوسط هست.

گیم پلی بازی هم که نیازی به صحبت نداره. صحنه های سینمایی بسیار زیاد و نفسگیر و البته جذاب. اوج سینمایی بودن بازی تو مرحله مربوط به تانک و سکانس پایانی بازی هست که انصافا عالی کار شده. اما واقعا این بازی نیاز داره که دستی به سر و روی گیم پلیش بزنه تا از سقوط نجات پیدا کنه. ظاهرا میگن AW بهتر شده که از امروز بازیش میکنم.

در کل بازی به خاطر نفس گیر بودن صحنه های سینماییش حتما ارزش بازی کردن رو داره ولی اگه این سری بخواد مثل همیشه تکراری عمل کنه خیلی زود از دور رقابت خارج میشه و جاشو به عنوانی مثل Battlefield میده که هرسری داره بهتر پیشرفت میکنه.

خوب:
1. صحنه های سینمایی نفس گیر
2. طراحی مراحل خوب

بد:
1. گیم پلی بدون نوآوری خاص
2. گرافیک همچنان از حد ایده ال فاصله دارد
3. شباهت بسیار زیاد به WM3 و BO2

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
Saints Row: Gat out of Hell
9/10
عالی :x
این dlc هم مثل بازی اصلی به طرز دیوانه واری فوق‌العاده بود .
از سلاح ها و قدرت های جدید گرفته تا داستان و شعرخوندن به سبک کارتون های دیزنی :d
به هرکی که با قسمت 4 حال کرده پیشنهاد می کنم که این رو هم بازی کنه . مطمعن باشید پشیمون نمی شید .
آخر بازی هم چندین پایان داره که شدیدا امیدوارم یکی از اونا داستان قسمت بعدی باشه :bighug:

mehdir333

کاربر سایت
Nov 16, 2014
209
نام
مهدی
Saints Row: Gat out of Hell
9/10
عالی :x
این dlc هم مثل بازی اصلی به طرز دیوانه واری فوق‌العاده بود .
از سلاح ها و قدرت های جدید گرفته تا داستان و شعرخوندن به سبک کارتون های دیزنی :d
به هرکی که با قسمت 4 حال کرده پیشنهاد می کنم که این رو هم بازی کنه . مطمعن باشید پشیمون نمی شید .
آخر بازی هم چندین پایان داره که شدیدا امیدوارم یکی از اونا داستان قسمت بعدی باشه :bighug:

اولین نفری هستی که میبینم از این بازی تعریف میکنه :d

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
images

از بازی نمیخوام بخاطر اینکه فعلا بصورت ea منتشر شده (مشکلاتی از قبیل باگ زیاد ، Crafting محدود ، کوچک بودن نقشه جزیره و...)ایراد بگیرم ، اما forest و کلا ژانر Survival Simulator بنظرم هیچ وجه ارزش وقت گذاشتن ندارند. بازیهای این سبک(مخصوصا اونهای که multiplayer دارند) در وضعیتی بین adventure و mmo گیر کردن و تقریبا همشون نتونستن و شاید هم نشه که جایگاه محکمی برای خودشون داشته باشند. حداقل بازیهای adventure و یا sandbox openworld برای خودشون داستان و گیم پلی سرگرم کننده ای دارن، اما در عناوین این سبکی نه loot و raid شون مثل بازیهای mmo لذت بخش هست و اون محیط پویا و زنده رو هم نداره و نه لذت بخش بودن گشت گذار بازیهای Openworld و آزادی عملشون رو داره.در کل این سبک فاقد غنای هرکدوم از سبک های Adventure/Sandbox openworld/Survival Simulator هست و بازیکن هرچقدر هم سعی کنه خیلی زودتر از بقیه بازیها زده میشه.
خیلی سعی کردم که به بازی به دیده مثبت نگاه کنم و امیدوار باشم که تا عرضه نسخه نهایی کاملتر میشه اما هرچقدر هم ویژگی منحصر به فرد اضافه بشه هنوز بازی از درون بشدت کلیشه ای و خسته کننده است.
Forest : 2/10

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
12746-the-stanley-parable.jpg

اصلا از این بازی انتظار نداشتم اینقدر عالی روایت بشه
داستان خود بازی خیلی سادست
راوی روایت میکنه و شما کار های اون رو انجام میدید و به یه پایان داغون و بی معنی میرسید
ولی قسمت جالب بازی از اونجا شروع میشه که شما خلاف حرف راوی عمل کنید
مثلا جایی که میگه استنلی به در سمت چپ رفت شما میتونید وارد در سمت راست بشید
و راوی حرفشو عوض میکنه :D "شاید استنلی میخواست چیزی بخوره و بعد به اتاق رئیس بره"
یا مثلا یه جا که میگه استنلی تلفن رو جواب میده یهو تلفن رو از برق بکشید :D
در کل بازی پایان های فوق العاده زیادی داره و فقط یکی از پایان هاش یه پایان خوب واقعی هست :D که برای جلوگیری از اسپویل نمیگم
ولی در کل پیشنهاد میکنم این بازی کم حجم رو همه بازی کنید :D
در بین بازی های indie من به این بازی 9/10 رو میدم :D
فوق العاده صداگزاری خوبی داره و گیمپلیش هم تو راه رفتن و زدن دکمه ها خلاصه میشه
ولی فوق العاده تنوع داره در پایان هاش :D
باید حتما این بازی رو امتحان کنید تا ببینید چی میگم

اینو 6 ماه پیش بازی کردم اگه به دیالوگ ها دقت کنید بازی جالبی هست و صد البته سرکاری جالبی هست کلا ابتدای بازی هنگ می کنید چی داره می شه بعدا می فهمید سر کارین:d

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
Witcher 2 :8.5

مثبت : گرافیک عالی - داستان خیلی خوب و پیچیده-گیم پلی لذت بخش

-:سیستم مبارزه ناقص- دوربین بد - پر از باگ و افت فریم -

خب دوباره نشستم بازیش کردم اینبار تا اخرش رفتم ....به خاطر Witcher 3 wild hunt

این نقاط ضعف بازی تو Wild hunt برطرف بشه بازی تقریبا بی نقص و شاهکار میشه (مخصوصا سیستم مبارزات که به نظر میرسه wild hunt سیستم مبارزاتش خیلی خوب باشه )

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر

MGSV_Ground_Zeroes_boxart.jpg

نکات خوب : گرافیک خوب و بهینه شده بر روی کامپیوتر،نورپردازی قوی ، افکت های صوتی خوب، بهره وری از آزادی عمل در طول گذراندن ماموریت ، ماموریت های اضافی سرگرم کننده

نکات بد : کوتاه در عرض 2 ساعت، داستان نه چندان قوی، کات سین های طولانی که به خصوص کات سین آخر بازی که میتونست که خودش یک مرحله از بازی بشه!

SCORE : 6.5

زمان پایان : 19 دی ماه 1393

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من که خیلی متال گیر باز نیستم به نظرم این نسخش عالی شده 6.5 اخه؟ شک نکنیدمتای این بازی از 9 بیشتر می شه

در ضمن 2 ساعت گیم پلی این اصلا بازی نیست فقط برای پیش دستی ساخته شده

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
header.jpg

گیم پلی: 9.5/10
گرافیک: 8/10
صداگذاری: 9/10
داستان: 7/10

کل: 8.8/10

نکات مثبت:
  1. طراحی محیط عالی
  2. طراحی زامبی ها
  3. گیم پلی پارکوری عالی
  4. انیمیشنای برجسته
  5. جزئیات زیاد
نکات منفی:
  1. داستان نچندان گیرا
  2. شخصیت منفی نچندان پرفدرت
  3. بهینه نبودن
  4. محیط خشک نسل قبلی
---
من جز کسایی بودم که خیلی سر تریلراش هایپ شدم و منتظرش بودم و باید بگم از سطح انتظاراتم بالاتر بود :)
همه چی عالی بود و من نقص خاصی تو بازی ندیدم که آدمو وسط کار خسته کنه یا ارزش بازی رو بطوری بیاره پایین که دیگه ارزش تموم کردن رو نداشته باشه!
گرافیک یک سری ضعفایی داشت و بنظرم خیلی بهتر میتونست باشه و همینطور اتمسفر محیط باعث میشد آدم حس یک بازی نسل هشتمی بهش دست نده و از این نظر میتونستن بیشتر روش کار کنن!
طراحی مراحلم بنظرم اصلا مشکلی نداشت بر خلاف گفته بعضی از سایتا! من که سر هیچکدوم از مراحلش تا الان خسته نشدم و چند تا از مراحلش هم خیلی به یاد موندنی و زیبا بود!

گیم پلی بازی هم که دیگه هر کسی بازی کنه میفهمه چقدر دست آدم بازه و روونه! توی تاپیکش هم گفتم مشکلی که میشه از بازی گرفت اینه که هیچ چیز جدیدی از خودش نداره، یک بازی زامبی اول شخص که از تمام بازی ها که میتونستن الگو گرفتن! مثلا گیم پلی مخلوطی از FC و Mirror's Edge هست و همینطور انواع زامبیاش مثل Bomber و ... درست مثل L4D فقط تند حرکت نمیکنن و کرفتینگشم که کپی برابر اصل DeadRising ولی با وجود همه اینا یک بازی کامل و خیلی خوب و سرگرم کننده رو ایجاد کرده و بنظرم ترکیب اینا خیلی خوب بوده :x

100% پیشنهاد میشه! نمراتش زیاد بد نیست ولی خیلی خیلی بیشتر از این حرفا ارزش داره مخصوصا اگه دو نفری برین!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر