امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
@Metal Gear
عزیز پستات رو قبلا خوندم میدونم دقیقا مشکلت کجاست اون بازی گوتی شد رفت پی کارش زیاد بهش فک نکن مقایست رو هم برا خودت نگه دار چون از پایه و اساس مشکل داره خودت هم خوب میدونی...

@vaan 2
کسی با گفتن نظر شخص مشکلی نداره ولی وقتی ی فکتی رو بخوای زیر سوال ببری باید منظر چنین واکنش هایی هم باشی اینکه ویچر ۳ شخصیت پردازی قوی داشت ی فکته مثل خیلی از بازیهای دیگه شاید مثلا من از داستان بازی یا گیم پلی بازی خوشم نیومده باشه ولی صد درصد پرداخت رو شخصیت ها رو نمیتونم انکار کنم انکار کردنش مثال بارز به در دیوار کوبیدنه...
ایشونم نظر شخصی خودشو گفته به نظرش شخصیت پردازی ویچر ضعیفه ! این فکت صادر کردنه ! یا اون کسی که میاد میگه تمام منتقدان و طرفداران بازی x جوگیر شده و بی شعورن

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
Assasin's creed unity
چرت چرت چرند و بازم چرت .....
شخصیتای بی مزه مضخرف.....
بدون اپدیت با 20 فریم بازی کردم (اپدیتم میکردم چیزی به جذابیت بازی یا داستان اضافه نمیکرد)
bf خیلی بهتر بود قشنگ چند لول از این بازی بالا تر بود از همه نظر
بازی مبارزاتش جالبه ولی بعضی انیمیشناش اصلا
7......

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
بانظرت مخالفم در مورد( شخصیت پردازی بازی های rpg بهتر از بازی های خطی هستش.)به نظرم اصلا ربطی به ژانر یا سبک بازی نداره. من همون طور که با جول تو بازی اخرین ما همزاد پنداری کردم با گرالت هم به همین صورت جذبش شدم.
من بطور کلی میگم، tlou که حقیقتا پرداخت شخصیت هاش بی نظیر بود اما از این لحاظ میگم که چون تو بازی های rpg به جنبه های بیشتری از کارکتر پرداخته میشه و شناخت ما از کارکتر بیشتر از بازی های خطی یه درنتیجه فکر میکنم این موضوع خیلی تاثیر گذاره.

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
COD WW II
نسبت به نسخه ی قبل بهتر بود اما همچنان بخش داستانی بازی حرف تازه ای برای گفتن نداره. اینبار تمرکز بازی نه بر روی یک اتفاق که اشخاصی درگیرش باشن بلکه تمرکزش روی یک شخصیت یه که در گذشته اتفاقی تراژیک براش افتاده و حالا خودش رو در جنگ جهانی دوم میبینه. گیم پلی و مخصوصا طراحی مراحل خوبه و بنظرم در طول این چند ساعت ضرب اهنگ خوبی داشت و صحنه های هیجانی کمی هم نداره. درکل WW2 بازیه خوبیه اما کاش تیم سازنده به جد بشینن روی بازی کار کنن واقعا ایده ی جدید و نو بدن بعد از یه نسل یه کالاف نه در حد mw2 حداقل bo1 منتشر کنن. واقعا دلم یه کالاف مثل قدیما تنگ شده.:(
۶ از ١٠

• Like
Reactions: MOEIN MPM

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,202
نام
∂αнмα
2592_somalie_san_03_13782191571.jpg

Beyond Two Souls

شاید چیزی به نام گیم پلی توی این بازی وجود نداشته باشه شاید تعامل با محیط توی بازی خیلی کمتر از چیزی که فکرش رو میکردیم بود شاید برا خیلیا این بازی ناامیدی کامل بود ولی برا منی که عاشق این سبکم یـ عنوان واقعا زیبا با یـ داستان عالی بود که تونست کاملا کاری کنه که احساس کنم با تمام کمبود هاش با تمام کمکاریاش بازم روم تاثیر گذاشته دقیقا به همون چیزی که میخواسته رسیده . روایت نامنظم بازی شاید از نظر بعضیا گیج کننده باشه ولی به صورت هوشمندان ـه ای جوری چپتر هاش میکس شدن تا هر کدومشون از نظر احساسی تکمیل کننده هم باشند از طرف دیگه من بیننده رو وادار کنه که تیکه های داستانی رو تو ذهنم یادداشت کنم و بعد هر پایین و بالایی بچینمش کنار هم تو یـ خط , پشت سر هم . اهمیت روایی بازی از این رو واسه من دوچندان شد با این کار ! شخصیت پردازی بازی در سطح عالیی قرار داره . به لطف موشن کپچر فراتر از عالی بازی حتی اون شخصیتایی که که حضورشون به اندازه همون یک چپتر خودشون هم نیست بازم عالیه ! هنر نمای الن پیج که دیگه بماند. گرافیک بازی مخصوصا تو نماهای نزدیک بعضی جاها کاملا واقعی میزنه . مدلینگ صورت بازی بازی رو تاحالا هیج جا ندیده بودم ! هیجا ! موسیقی اصلی این بازی چقد زیبا بود چقدر زیبا ! خدا بگم چیکار نکنه این هانس زیمر رو دوباره خوره تکرار اهنگ رو انداخت تو وجودم هیییی ! Beyond Two Souls عنوانی ـه که دیوید کیج کارگردان بازی با دیدگاه خاصی که از بازی های رایانه داشته ساخته دیدگاهی که صد در صد قابل احرامه ...

85/100

آخرین ویرایش:

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
diablo 3 remaster
این بازی رو خیلی وقت پیش اوایل عرضه بازی پلات 100% کردمش ولی گفتم خالی از لطف نیس الان یه یادی بکنیم ازش بازی یه شاهکار به تمام معنا بود توی سبکه خودش عالیه تک
گرافیک 10
گیم پلی با در نظر گرفتن تک تک کلاس ها 10
مولتیش که دیگه هیچ جمله و کلمه ای لایقش نمیتونم پیدا کنم 10
اصلا مگه میشه بیلزارد بازی بده بزنه
در کل بازی 10/10

-----------------------------------------------------------
ویچر
این بازی هم که گیمرای عزیز میدونید چه جوریه احتیاج به تعریف نداری یه openworld عالیییییییی یه rpg عالی
گرافیک 10
موسیقی متن 10
گیم پلی 10
امتیاز کلی 10/10
----------------------------------------------------------
بلادبورن
اینم که دیگه جز عالی چیزه دیگه ای نمیشه گفت بهش حرف نداره جوری ساخته شده که واقعا نفس گیره. پیشنهاد میکنم حتما موقع بازی یه لیوان آبی چیزی بزارید کنار دستتون و هر چند دیقه بازی یه چند دیقه به خودتون استراحت بدین:D
گرافیک 8/10
گیم پلی 9/10
داستان و موسیقی من بازی 8/10
امتیاز کل 8/10
------------------------------------------------

• بریم سراغ شوتر

کال اف بلک اپس 3

نمیدونم چی بگم خدایی اخه این چی بود؟؟؟ نمیخوام به طرفداراش توهین کرده باشم خدایی نکرده نظره شخصیمه ولی افتضاح بود افتضاححح
5/10

بتل فیل 1
هر کس میخواد با دوستاش بشینه و یه شوتر عالللللللللللیییییی مولتی بزنه این بهترین گزینست
اصلان توی مولتی بلفیلد حرف اول و میزنه ، درسته بخش داستانی خورده ضعیفه ولی مولتیش عالیه
گرافیک 10/10
گیم پلی 10/10
تنوع سلاح ها 10/10
بخش داستانی 8/10
مولتی 10/10

امتیاز کل 9.5/10

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
Metal gear solid 5
داستان در مقابل نسخه های قبلی بسیار ضعیفه
به طوری که فقط مرحله اول لذت بخش بود هرچی بیشتر پیش بری بی معنی تر از قبل میشه
گیم پلی تکراری میشه ولی کنترل بازی خیلی پیشرفت کرده
امتیاز کل 7
تمام این مشکلات بخاطر ناکامل بودن بازیه حالا اون بحث که میگن اگه کوجیما بازی کامل میساخت بازم داستانش مشکل داشت یه بحث دیگس
امیدوارم تو ds همچین چیزی نبینیم

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
  • shadow of the colossus
درود
بازی تمام کردم واقعا یک شاهکار تمام عیار بود
داستان بی نظیر
گرافیک با مدهای زیبا
گیم پلی به بهترین شکل ممکن
ارزش تکرار بالای دوباره بازی
موسیقی تکرار نشدنی

نمره نهایی 10

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
Overwatch
گیم پلی عالی
گرافیک هنری زیبا
شخصیت پردازی های عالی برای یه عنوان انلاین
10

Fortnite
گیم پلی بیخود و بی مزه
گرافیک ضعیف
باگ های چرت....
نمیدونم واقعا این چه چرندیه......
6

Last edited by a moderator:

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,270
Prey
5.5/10 بازی شروع جالبی داشت ولی به مرور تکراری و خسته کننده میشه نمیدونم شاید من دیگه حوصله ندارم ولی ماموریت ها تکراری و داستان به شدت ضعیف بود
از نظر فضا سازی و اتمسفیر خیلی خوبه سیستم اپگرید و تهیه مهمات عالی داره .مشکلات فنی هم کمو بیش میشه دید مثلا تو مدتی که بازی کردم شاید بالای 10 بار بازی فریز کرد.
درضمن بازی به شدت هم سخته که گاهی اوقات خیلی رو مخ بود.درکل به نظرم بازی سلیقه ای هست یکی ممکنه خیلی خوشش بیاد یکی هم نه.من اوایل که شروع کردم امیدوار بودم ولی خب ناامیدم کرد :D

Horizon Zero Dawn
8.5/10 اولین RPG زندگیم بود که تمام کردم :D البته هنوز ماموریت های فرعی رو تمام نکردم ولی خب داستان اصلی تمام شد.از نظر داستانی به نظرم خیلی خوب ولی خب من تقریبا از وسطا فهمیدم قضیه Aloy چیه.سیستم مبارزات عالی که به هیج عنوان تکراری نمیشه به همرا یه محیط بزرگ و کاملا باور پذیز و گرافیک پشم ریزون هنوزم نمیتونم تو بعضی صحنه باور کنم که یه بازی OW همچین گرافیکی داشته باشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: J. Constantine

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر