امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

MHD-KHZ

کاربر سایت
Dec 1, 2012
68

Assassin's Creed Unity

گرافیک و نورپردازی عالی
طراحی محیط عالی
داستان خوب
بهبود مبارزات
بهبود پارکور

افت فریم و عدم فریم دهی
باگ های زیاد
لودینگ طولانی
دیر لود شدن برخی بافت ها و اجسام
پنهان شدن اجسام و مردم
ضعف در کنترل پارکور

شخصیت پردازی

8.7/10

اصلاح نمره پس انتشار اپدیت 3

GTA V

گرافیک بهبود یافته
مود اول شخص
افزایش ترافیک و جمعیت
تنوع حیوانات و گیاهان

دیر لود شدن گیاهان و جزئیات
وجود اندکی باگ

9.5/10

آخرین ویرایش:

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
Killzon shadow fall
گرافیک بازی به غیر از بعضی قسمتها عالی کار شده
داستان بازی ساده و بدون چالش خاصی میباشد
گیم پلی بازی عالی میباشد
موزیک بازی هیجان آور است
این قسمت کیل زون با قسمتهای قبل واقعا فرق داره و دلیل خریدن بازی برای من همین بود
مولتی آفلاین داره بازی ولی چون جو شلوغی نداره مثل کال آف دیوتی جذاب نیست و کسل کننده است
ارزش بازی کردن رو داره چون قسمت داستانیش ۱۰ ساعت طول میکشه البته به گیمر بستگی داره
امتیازم به بازی 7.5 هستش

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
GTA V :10
+:گرافیک بسیار چشم نواز و عالی -گیمپلی عالی-تنوع مراحل فوق العاده-هندلینگ بسیار خوب ماشین ها -داستان و شخصیت پردازی فوق العاده برای یک بازی Open-world -

-:اندکی باگ و افت فربم (که البته با اپدیت تا حدود زیادی برطرف شد ) -بیش از حد عالی بودن بازی :d

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
GTA V :
10/9
مود اول شخص عالی - گرافیک بسیار بهبود یافته - هلدینگ ماشین ها - شخصیت پردازی عالی - مولتی پلیر جذاب - جزئیات بالا - استفاده از قابلیت های دسته DS4
وجود مقداری باگ - افت فریم جزئی - سرور های آنلاین بازی مشکل دارن

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
داداش امیرحسین نمره خالی نده یه توظیحی هم بده دربارش :d

آه بعله :D

گیم پلی سریع و روان هست
موسیقی تا الان خوب بوده
از نظر تروفی که اصل ماجرا هست به عیز از 3-4 تاش بقیشون خیلی غیر منطقی هستش .

با تشکر از سپهر:x

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
The Last of Us: Left Behind

10/10

خوشبختانه روی PS3 بازیش نکرده بودم :d فوق العاده بود از روایت داستان و ارتباط بین Ellie و Riley و گیمپلی هم که مثل همیشه بی نظیر
فقط همین 3-4 ساعت این DLC اندازه کل بازی هایی که تا الان روی PS4 زدم چسبید. دستت طلا ND :d

منم برا اولین بار رو PS4 بازی کردم. به خوبی خود بازی نبود، ولی واقعاً عالی بود :D
بازی TLOU رو فروختم، ولی به شدت احساس ناراحتی بهم دست داده، فردا میرم دوباره میخرم. نزدیک به 10 بار تمومش کردم، هنوزم دوست دارم بازی کنم. کاری هم به بخش مالتی ندارم، فقط سینگل :D

با توجه به بازی اصلی بهش 9.7 میدم، اگه به عنوان DLC بخوام نمره بدم 10 :D

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
Dragon Age: Inquisition-------->Perfekt 10
چرا؟
داستان عالی هستش (طبق معمول)
موسیقی حماسی
گیم پلی روون و تاکتیکال جذاب و نفس گیر (توی عصری که نود درصد بازیها کنترلر رو بگذاری زمین، بری دستشویی و برگردی وسط جنگ هنوز نمردی---i.e: Assassin's Creed)
گرافیک محشر (برای یه بازی با این Scale و Cross- Generation بودن)
قابلیت های انتخاب فراوان.
Customisation & Crafting بدون نقص.
پر از Content که اصلا تکراری و شبیه هم نیستن.

حقیقت اینه که بعد از 30 ساعت بازی کردن هنوز نتونستم یه ایراد کوچیک به این بازی بگیرم!

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,987
نام
Mohammad
The evil with in: 9/10
دقیقا میدونم بازی از لحاظ روایت داستان و گرافیک فنی و موسیقی مشکل داره و عالی نیست.
ولی The Evil With in تمام المان هایی که یه بازی در این سبک باید داشته باشه رو داره.مثل اتمسفر فوق عالی.گرافیک هنری تحسین بر انگیز.گیم پلی خوب و باس فایت های جذاب.ایده داستانم یه مریضی خاصی درونش هست که خیلی خیلی به درد این سبک میخوره.حیف که روایت داستانی کارو خراب میکنه.(با تمام این اوصاف از داستان بازیم خوشم اومد)
مدتها بود از انجام یه بازی اینقدر لذت نبرده بودم.کاملا حس و حال رزیدنت اویل 4 رو برام زنده کرد.
در کل به نظر من استاد نشون داد به این سبک از بازی اشراف کامل داره و لقب پدر این سبک برازنده شه.
الان فقط از یه چیز ناراحتم اونم اینه نقدهای بد The Evil With in باعث بشه استاد میکامی دیگه سراغ این سبک نیاد.
جدا چرا برخی از منتقدا با بازی اینقدر نامهربان بودن؟کاری کردن که استاد دیگه سراغ بازیسازی نره:((:((:((

آخرین ویرایش:

HeartStone

کاربر سایت
Feb 22, 2014
568
dragon age:I
من بهش 9.9/10 میدم
اون یک دهم هم واسه این کم میکنم که وقتی L3 رو میزنی آیتم ها خوب معلوم نمیشه اگه فلشی چیزی بالا سرش بود بهتر بود
باور کنید ایراد دیگه ای اگه می تونستم بگیرم حتما می گفتم

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,946
نام
نـــــــویـــــــــد
FarCry 4
9/10

+ گرافيك فوق العاده زيبا كه حس نسل هشتم رو كاملا منتقل ميكنه ، Draw Distance كم نظير و چشم نواز ! موزيك هندي ! گيم پلي عالي با تنوع زياد ، Coop بسيار فان ، Shangri-La ، تنوع سلاح ، حيات وحش بي نظير

- داستان ، شخصيت هاي مسخره نسبت به نسخه قبل ، باگ

كلا تجربه ي بسيار دلچسبي بود و هيچ رقمه اين بازي رو از دست ندين

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Assassin's Creed Unity

اول از همه بگم که انتظار یه افتضاح مثل نسخه سوم رو داشتم، اما با عنوان واقعا خوبی مواجه شدم.
+ گرافیک فک برانداز اون هم برای یک بازی Open World، ماموریت‌های متنوع و فوق العاده بهتر نسبت به نسخه های قبلی، Coop جالب همراه با استوری، مراحل Heist، مراحل فوق العاده هیجانی و عالی Rift، المان های RPG تاثیر گذار مانند لباس و اسلحه های متنوع

- داستان چندان خوب نیست، باگ باگ باگ، سرورهای آنلاین زیاد تعریفی ندارن، افت فریم در بخشی از قسمت ها (بعضی جاها که به خاطر مشکلات فنی چند ثانیه فریز می‌شه :|)

7.5 از 10
پ.ن: 7.5 امتیاز بسیار خوب و قابل قبولی هست. 5 یعنی متوسط، 6 متوسط رو به خوب، 7 خوب، 8 خیلی خوب، 9 عالی و 10 شاهکار بی‌نقص!

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
Assassin's Creed : Unity

5/10

+ گرافیک کلی بازی نسبت به شماره قبل پیشرفت داشته و از نظر هنری گرافیک خوبی شاهد هستیم-اتمسفر پاریس قدیم به خوبی در بازی وجود داره- co op بازی ارزش 1 بار امتحان کردن داره

- از نظر تکنیکی گرافیک بازی خیلی اشکال داره و انواع باگ ها و مشکلات در بازی شاهد هستیم که البته با پچ های متنوع این مشکلات کم شد-داستان بازی خیلی بد کار شده و مدام تکراری و دارای پرش هست و هم چنین شخصیت پردازی خیلی بد انجام شده-گیم پلی تکراری در بخش سینگل پلیر که واقعا حوصله سر بر هست-هوش مصنوعی بد دشمن ها -مراحل جانبی به غیر از موارد معدودی اکثرا خسته کننده و تکراری هست اون قدر که به راحتی میشه بی خیال اش بشیم(افت شدید نسبت به شماره قبلی)-سیستم بد و احمقانه microtransactions -آنلاین بازی خسته کننده با مشکلات ریز و درشت هست-بازی اصلا ارزش تکرار نداره و یکی از شماره های اساسین هست که به بدی یاد میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر