امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,963
نام
نـــــــویـــــــــد
Infamous First Light
8.5/10

قسمت داستانی بازی خیلی عالی بود . بازی در نقش Fetch واقعا عالی بود . گیم پلی بازی سریعتر شده بود . Skillهای بسیار خوب و کارآمدی داشت
Challengeها و اون بخش Arena هم واقعا لذتبخشه .
کلا به عنوان DLC به نظر خیلی خوب بود . گفتم منو از پیش خرید کردنش ناامید نمیکنه :d
Infamous واقعا IP دوست داشتنی و عالی هستش . هرچی ازش بسازن خوب است !

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Hotline Miami
نکات مثبت:
فوق العاده خونین و خشن، بازی سخت و هاردکور، مراحل زیبا و جذاب، گیم پلی متنوع و باحال و هزاران جوایز نقدی دیگر :D
نکات منفی:
باگ، داستان فوق العاده گنگ
9 از 10

Velocity 2X
نکات مثبت:
گیم پلی متنوع و جذاب، گرافیک زیبا، ارزش تکرار بالا
نکات منفی:
باگ اونم تو این سبک :| :D، داستان خسته کننده
8.5 از 10

Trial Fusion
نکات مثبت:
گرافیک هنری و تکنیکی فوق العاده چشم نواز، ارزش تکرار بالا، متنوع و سرگرم کننده، امکان ساخت مرحله و استفاده از مراحل دیگران
نکات منفی:
سختی بیش از حد برخی مراحل، دیر لود شدن تکسچر ها
9 از 10

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
Battlefield 4 :9

+: گرافیک فوق العاده -گیمپلی خوب - بخش انلاین عالی

- : باگ - هوش مصنوعی بد - کمپین مسخره -داستان ابکی

کلا این 9 نمره رو فقط به خاطر انلاینش دادم وگرنه بخش کمپینش خیلی مسخرس :d ا ( کلا کمپین رو تو بازی حساب نکنید:d

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
Destiny : 6

فراموش کنید استودیویی به اسم بانجی روزی بازی به اسم HALO داشته و بهتون توصیه می کنم برای از بین نرفتن میراث ارزشمند و پیش زمینه ذهنی خوب از بانجی ، سمت تجربه Destiny نرید .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Diablo 3
9.5

+:تنوع فوق القعاده بالا و gameplay زیبا و تشویق کننده - کلاسهای متنوع - گرافیک بهبود یافته - بخشه adventure mode عالی
-: انتظار روایت بهتر داستان و دیالوگهای بهتر ....

Metro Redux
9

+:گرافیک بهبود یافته - دو بازی زیبا و دوست داشتی به همراه dlc ها و 60 فریم - اتمسفره گیرا و سنگین - بخشه Spartan و Survival
-:پیشترفته نه چندان بالای last light به نسبت 2033 - بخشه ai همچنان مشکلاتی را دارا هست ...

Destiny
7

+: رونده معتاد کننده بازی - طراحی بسیار زیبا و زیرکانه محیط - بخشه هنری و تکنیکی بسیار عالی - موسقی زیبا - شوتر نرم و روان - PvP سرگرم کننده- بسیار سرگرم کننده به صورت چند نفره
- : تنوع بسیار پایین و طراحی بسیار سطحی مراحل - داستان بسیار سطحی و معمولی و دور از انتظار به نسبت bungie - طراحی بسیار بده Boss fight ها - نبود امکاناته social بیشتر - امکانات توسعه نیافته بازی مثل loot و event و حتی سیستم level up بازی - content کم - حوصله سربر برای solo

Velocity 2
8.5

+: رونده بسیار درگیر کننده و چالش برانگیز - رنگ امیزی عالی و گرافیک جالب
-: بعضی مراحل بسیار سخت

MineCraft
10

+: همه چیز
- : ندارد که ندارد

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir

Velocity 2x : 9

نکات مثبت : گیم پلی بسیار جذاب و اعتیاد آور - سرعت بسیار بالای بازی دیوانه کنندس و معتاد بازی میشید - گرافیک چشم نواز
نکات منفی : داستان چرت (:|) - شروع بسیار بد بازی ( از لول 4 تازه از اون سفینه میاید بیرون و میتونید روی پاهای خودتون راه برید :d )

FIFA 15 DEMO : 9

نکات مثبت : روان تر شدن بازی - گرافیک کاملا ارتقا یافته - کمتر شدن باگ ها - مکانیزم های بازی کاملا ارتقا یافتن - طبیعی تر شدن بازی ( منظور استیل بازیکن ها هست که خیلی خیلی پیشرفت کرده ) - نسل جدید دروازبان ها ( واکنش دروازه بان ها خیلی خیلی بهتر شده و دیگه در جا نمیزنه و مشخصه که خیلی روش کار کردن ) - سیستم برخورد بازیکنان همون تکل خطا اینا خیلی بهتر و طبیعی تر شده - تماشاچیان هم عالی شدن :d - خوشحالی بازیکنان بعد از گل زدن خیلی خوب شده . دیگه 7 نفر نمیرن تو هم و باگش برطرف شده - لباس بازیکنا که به هم نچسبیده وقتی دیدمش دهنم کف کرد :d لامصب به آرزو دیرینم رسیدم :d
نکات منفی : باگ ها کم هستن ولی هنوز وجود دارن - افکتی که بعد از راه رفتن بازی کنان روی زمین باعث کنده شدن و خراب شدن چمن میشه خیلی افتضاح هست ، باید خیلی کمتر بشه یکجور حالت مصنوعی گرفته - AA بازی مورد داره :d
فیفا هم رفت تو لیست خرید اولش نمیخواستم اصلن طرفش برم ولی با بازی کردن این دمو بدجور جذبش شدم :d

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
METRO REDUX
7/10

+ جو محیط مترو تو هر 2 شماره بازی عالی بود.واقعا حس عجیبی به من دست داد زندگی اون افراد تو اون محیط دیدم-گرافیک مناسب با توجه به REMASTER بودن بازی-قسمت های شوتر خوب مخصوصا در LAST LIGHT

- هوش مصنوعی دشمن ها پایین بود-نوع صدا گزاری شخصیت ها اشکال داشت به نوعی که 1 ذره سرت برمیگردوندی صدا طرف کلا نمیشنیدی-سردرگمی تو محیط مخصوصا در 2033-ارزش تکرار بازی پایین هست

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
METRO REDUX
7/10

+ جو محیط مترو تو هر 2 شماره بازی عالی بود.واقعا حس عجیبی به من دست داد زندگی اون افراد تو اون محیط دیدم-گرافیک مناسب با توجه به REMASTER بودن بازی-قسمت های شوتر خوب مخصوصا در LAST LIGHT

- هوش مصنوعی دشمن ها پایین بود-نوع صدا گزاری شخصیت ها اشکال داشت به نوعی که 1 ذره سرت برمیگردوندی صدا طرف کلا نمیشنیدی-سردرگمی تو محیط مخصوصا در 2033-ارزش تکرار بازی پایین هست

سلام
فکر کنم درمورد این سردرگمی کمی مرتکب اشتباه شدید .
جو و اتمسفر مترو همینه ... که آدم خودشو تنها ببینه و احساس گم شدن بکنه ...

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
Velocity 2X
5/10

+ ایده اولیه جالب

- هر چی جلوتر میریم مراحل بازی کاملا تکراری میشه-داستان بی ارزش-آهنگ های بازی ضعیف و گوش خراش-گرافیک خشک -ارزش تکرار نداره

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
Destiny 7.9/10
تکراری شدن بازی، مولتی پلیر رو هم در حد عالی نمیشه گفت عمل کرده، ولی قابل قبول و در برخی موارد خسته کننده

Coop بازی رو با Borderland مقایسه کردم که نمره کمتری میگیره اما میشه گفت خوب و جذاب هستش،

داستان و روایت خیلی ساده،

شوتینگ بازی همانند سری halo و Borderlandخیلی خوبه.

در حالت کلی انتظاراتم نسبت به بازی خیلی بالا بود. و طبیعتا اپیک فیل شدم. اما اگر بخوام در نظر نگیرم این هایپ رو میتونم بگم بازی برای من لذت بخش بود.

محیط ها هم با توجه به سبک بازی احساس میکنم کوچک بودن.

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
Trine 2
9 از 10

Zen Pinball
[SUP]8 از 10[/SUP]
Fifa 14
10 از 10

Sparkle 2
5 از 10

King oddball
3 از 10

Battlefield 4
9 از 10
بخش آنلاین فوق العاده جذاب
گرافیک نزدیک به نسخه PC
سرورهای عالی بازی و پر از بازیکن با انگیزه
:d
فریم عالی با توجه به وسعت و گرافیک بازی
تجربه یک بازی تیمی فوق العاده
هر از گاهی مشکل در DEATH MATCH و SQUAD DEATH MATH در هنگام شروع راند یا شروع پس از مردن درست روبرو یا جلوی دشمنان
:|
وجود باگ! البته برای من که بازی رو چند بار روی PS4 رفتم باگ ها بسیار کمتر از نسخه PC ــه آپدیت شده بود:d در ضمن با توجه به وسعت بازی باگ ها عادی و قابل چشم پوشیه:d
تنوع فوق العاده اسلحه ها و وسایل و مپ ها وdlc ها

Velocity 2X
7 از 10

Sniper Elite 3
7 از 10
تجربه فوق العاده جذاب برای بازی روی درجه سختی hard sniper به بالا
:d، هوش مصنوعی فوق العاده دشمنان روی درجه های سختی بالا
داستان هم اِی بدک نیست
گرافیک و محیط خوب ولی اشیا کم و تکراری :|
مولتی پلیر خوب ولی تکراری
ارزش تکرار کم بازی

The Last of Us Remastered
8 از 10
تجربه یک بازی فوق العاده
هوش مصنوعی عالی دشمنان روی درجه سختی هارد به بالا
داستان و جو فوق العاده بازی
ارزش تکرار بازی
گرافیک هنری فوق العاده بازیبازسازی گرافیکی نچندان خوب بعضی از مراحل و بی حوصلگی و گذاشتن وقتی بسیار کم سازندگان با تعداد نفرات کم برای بازسازی بازی از روی نسخه نسل 7، در کل بعضی از مراحل همان نسخه PS3:|
مولتی پلیر پر از باگ:|
تروفی های مسخره و پر از باگ:|
مشکلات بسیار سرورها:| و آپدیت نسخه های ریجن های مختلف
کلا بازی پایین تر از hard اصلا بازی نیست:d از هارد به بالا تازه بازی میشه:d
مولتی پلیر با نوآوری خوب ولی کپی برداری کلی بخش مولتی از بازی های هم سبک!

نسخه ps3 ـ : 10 از 10:d

Road Not Taken
1 از 10 هم زیادشه
:|

Tomb Raider: Definitive Edition
9.5 از 10
بازسازی فوق العاده از روی نسخه ultra pc و حتی بسیار بهتر از آن به کمک یک تیم چند ده نفره مجرب
ارزش تکرار بالای بازی حتی کسانی که نسخه های نسل 7 یا pc بازی رو تجربه کرده اند

WATCH DOGS
8 از 10

Wolfenstein: The New Order
9 از 10

Need for Speed: Rivals
9 از 10

METAL GEAR SOLID V: GROUND ZEROES
7 از 10

inFAMOUS Second Son