امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,949
نام
نـــــــویـــــــــد
Flower
10/10

یه بازی کاملا متفاوت و فوق العاده زیبا و به شدت آرامش بخش با گرافیک هنری کم نظیر و موسیقی های به شدت زیبا که کاملا فرو میرفتن داخل مغزت و نابودت میکردن
کوتاه بود اما واقعا چسبید . یه بازی معناگرا و کاملا مفهومی :d
اگر بازی نکردید حتما بخریدش مخصوصا اگر پلاس هستید قیمتش 3.49$ شده . مــفــت !! بدون شک لذت خواهید برد . کلا شبیه هیچ بازی نیست . سعی نکنید با عکس و تریلر بفهمید چجوریه !! حتما باید خودتون بازی کنیدش

این چندتا عکس رو هم خودم گرفتم !!
تجربه ی کاملا یونیکی بود :bighug:

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
WATCH DOGS

9.5/10

خب من بازیو به 94% رسوندم و همه مراحل اصلی و فرعی هم رفتم...فوق العاده بود و اصلا هم از جذابیتش کم نمیشد در مراحل اصلی..

مراحل فرعی هم عالی بودن ! جوری نیست که آدم بخواد بیخیال کاملش کردنش یشه!

گرافیکش هم ذره ای با E3 2012 فرقی نداشت..هرکی هم بگه فرق داشت با ویدیویی که خودم از بازی گرفتم ثابت میکنم که هیییچ فرقی نداشت..

به گیم پلی و گرافیک خیلی راحت 10 میدم..

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
trine : 8
بازی خیلی خوبی هست برا چند ساعت به نظرم
منظورم این نیست که کسی بدش بیاد ولی خوب قطعا اینجور بازی ها 24 ساعنه نمیشه نشست پاش
معما های خیلی خوبی داره

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
inFAMOUS Second Son
9.99/10
اون 0.01 درصد هم بخاطر کوتاه بودنش کم کردم خیلی کوتاه بود ولی بهترین تجربه بازی عمرمو داشتم و تصمیم دارم مث اینفیمس یک و دو یه دویست بار تمومش کنم چون وقایع و دیالوگاش تکراری نمیشه آخر هفته هم inFAMOUS First Light رو پیشخرید میکنم! به امید یه دی ال سی خوب واس بازی که بیشتر سرگرمم کنه!
Watch Dogs
9/10
یه درصد بخاطر گرافیکش و گرنه گیم پلی و داستانش فوق العاده عالی بود داستانش که اشکمو در اوورد و گیم پلیش هم واسه 3 هفته پشت هم سرگرمم کرد!

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
Wolfenstein The New Order
8/10
+ گیم پلی کلاسیک که خاطره های قدیم زنده کرد(بهترین قسمت بازی)-صدا گزاری شخصیت ها و موسیقی بازی-داستان جالب
- گرافیک بازی نسل قبلی بود-ارزش تکرار نداره

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,537
نام
ایلیا
Trine 2 Complete Story

نقاط مثبت : گرافیک هنری زیبا ، Co op 3 نفره ، معما های جالب ، طراحی مراحل متنوع
نقاط منفی : تا حدودی طولانی ، روند تکراری بعضی از مراحل

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
Assassin's Creed IV Black Flag: 10
ای تف تو روح من که اولین بازی واسه ps4 اینو نگرفتم . کلی با واچ داگز حال میکردم وقتی اینو خریدم کلا واچ داگزو تو حالت تعویق گذاشتم.

Watch Dogs: 9
Infamous SS: 9.5
Tomb Raider DE: 9

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
Watch dogs:8\10
نکات مثبت:مراحل اصلی بازی عالی بودن - داستان بازی و پایان خوبش -موسیقی بازی عالی بود از نظر من و تو هر موقعیت موسیقی با ریتم گیم پلی هماهنگ بود - بخش رانندگیشم خوشم اومد چون مثل gta ارکید نیست و بیشتر به طبیعی بودن نزدیک تره و نمای دوربین داخل ماشین موقع رانندگی هم فوق العادست.
نکات منفی:مراحل جانبی خسته کننده و مینی گیم های مضخرف - گرافیک در حد نسل قبل و باگ های بی شمار و افت فریم تو صحنه های شلوغ - فیزیک ماشین ها افتضاحه و سرورهای انلاین بازی از افتضاح هم یه چیزی اونورتر - شهر بازی یکنواخته و محیط های متفاوتش هم از فقدان جزییات رنج میبرن

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Watch Dogs
9 از 10
+
گرافیک دلنشین و زیبا به خصوص در هوای بارانی، تنوع مراحل خوب، مراحل اصلی بسیار جالب، سیستم هکینگ نوآورانه، آنلاین مولتی پلیر خوب، محیط های بخش شمال غربی یاد آور بازی افسانه ای GTA: SA هستند.
-
فیزیک ماشین ها افتضاح ـه! افتضاح!، هیچ کس تو شهر موتور سوار نیست :|، Side Mission ها زیاد و تکراری هستن (اگر بخواید تروفی بگیرید)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر