امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
Batman .. Arkham Asylum امتیاز 9.5 .
یکی از بدون عیب ترین بدون باگترین بازی هایی که ساخته شده . برعکس تمام بازی های قهرمان بازی , Batman واقعا طعم واقعی یه قهرمان را میده .
گیم پلی بازی و ماموریتهایی که در حین بازی پیش میاد بسیار عالیست بطوری که اصلا آدم احساس خستگی نمیکنه .
مبارزات بتمن فوق العاده محکم و استوار طراحی شده و کاملا ادم قدرت مشتها و لگدهای بتمن را حس میکنه تو مبارازات هم تکنیکهای های بسیار زیبایی برای بتمن طراحی کردند!
مبارزات با هیولاهای میان بازی هم بسیار منطقی طراحی شدند و دشواری های بیخود و غیر منطقی را نداره به طوری که مبارزه باهاشون بسیار لذت بخشه هرچند اگه شکست بخورید یا برنده بشید طالب این هستید که دوباره امتحانش کنید ! مبارزات طوری هست که بازیباز کاملا احساس باهوش بودن بتمن را میکنه !
گرافیک بازی عالیست و طراحی محیط چه از لحاظ بصری و هنری عالی طراحی شده فقط در بازی یکم از رنگهای یکنواخت استفده شده که کمی خسته کننده هست .
یکی از نکات واقعا مثبت بازی طراحی کارکترهای بازیست که واقعا بسیار عالی و با ظرافت خاص با تعداد مثلثات زیاد طراحی شدند و همچنین دارای صدا گذاری های عالی هم هستند .
معما و مخفی کاریهای بتمن هم بسیار عالی هستند.
در کل Batman .. Arkham Asylum بازی هست که به سختی میشه براش ایراد گرفت .

vahid20

کاربر سایت
Apr 4, 2009
11
forza motorsport 3 = 9

tekken 6 = 9.9
(هم به خاطر پیشرفت فوق العاده و هم به خاطر داستان توپ و هم به خاطر خسته کننده نبودن بازی)

pes 2010 = 8.5

gta library city = 9

ac2 = 9.5

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
Bayonetta: 8.3 / 10

+: اکشن سریع و نسبتا درگیر کننده، کمبوهای عالی، موزیک خوب (اون زنه خیلی باحال میخونه:-":biggrin1:)، طراحی خیلی خوب باس ها، هیجان نسبتا زیاد مبارزات به خصوص در هنگام مبارزه با باس ها، طراحی خوب مراحل، صحنه های سینماتیک جذاب، آپگریدها و مهارت های خوب و جذاب، استفاده ی خوب از وسایل نقلیه، Climax های باحال و دیدنی!:biggrin1: ...

-: تنوع بسیار کم دشمنان، تکراری شدن روند بازی به خصوص در مراحل پایانی، موسیقی پس از مدتی تکراری می شود، سیستم بسیار بد چک پوینت که در مراحل پایانی ضعف آن بیشتر آشکار می شود، برخی مشکلات جزئی دوربین به خصوص در هنگام مبارزه با باس های عظیم الجثه، گرافیک پایین و قدیمی و ناامید کننده، داستان فوق العاده آب دوغ خیاری و تخیلی که فقط از ذهن معیوب استاد کامیا تراوش می کند:-":biggrin1:، مدت زمان بسیار طولانی برای تمام کردن بازی که ارزش تکرار آن را تقریبا به صفر می رساند، افت نرخ سرعت فریم، شخصیت پردازی کم عمق، تاکید سازنده ها بر کشش بی رویه و بیهوده ی بازی که نه تنها آنرا جذاب نکرده بلکه باعث زده شدن از بازی می شود...

پ.ن. : به نظرم Bayonetta میتونست به یکی از بهترین بازی های این نسل و Hack & Slash ها تبدیل بشه، چون ایده های عالی داشت، ولی متاسفانه همونطور که گفتم به دلیل زمان طولانی ای که بازی برای تموم کردن احتیاج داره خیلی ارزش تکرار بازی پایین میاد و بازی به شدت خسته کننده میشه، مضافا اینکه خیلی از تکنیک ها و اسلحه و مهارت ها رو به شرط بازی کردن بازی برای دومین بار میشه به دست آورد و خرید، که متاسفانه تکرار بازی کاری تقریبا غیر ممکن به نظر میرسه مگه اینکه آدم واقعا طرفدار واقعی این بازی و ژانر باشه.

گیم پلی: 8.5

گرافیک: 7.5

صداگذاری: 8.5

جذابیت: 8.5

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,141
نام
حسین
bayonetta 5.5/10
میتونست بازیه بزرگی بشه ولی بیش از حد فانتزی و خالی بندی بود:biggrin1:
======================================

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
سلام
خب
چنتا دیگم تموم شدن
gt liberty رو که فک کنم نمره دادم در هر صورت 9.8
اما توروک
بی نظیر
گیم پلی عالی
با اینکه چند سال از عرضش میگذره من یه حالی دیگه کردم باهاش
وقتی با چاقو میشه دایناسورو تو یه انیمیشن عالی از بین برد تا اخرش برو
توروک 9.5
نینجا گایدنم که میشناسن همه 9.2

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,121
BlazBlue Calamity Trigger 9/10
WOW :eek: این چی بود دیگه؟! کف کردم. واقعا انتظار نداشتم انقدر قشنگ باشه.
هیچ کم و کسری نداره. گرافیک 2 بعدی اما HD و زیبا. گیم پلی بسیار سخت، سریع و به شدت حرفه ای. داستان عالی. از لحاظ داستان کاملا به SF IV برتری داره.
کلا شوکه شدم. ای کاش زودتر میگرفتمش. بی خود نیست خیلی سایتها بهترین Fighting 2009 انتخابش کردند.
این جاست که باید به حال Tekken 6 افسوس خورد.

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
WOW :eek: این چی بود دیگه؟! کف کردم. واقعا انتظار نداشتم انقدر قشنگ باشه.
هیچ کم و کسری نداره. گرافیک 2 بعدی اما HD و زیبا. گیم پلی بسیار سخت، سریع و به شدت حرفه ای. داستان عالی. از لحاظ داستان کاملا به SF IV برتری داره.
کلا شوکه شدم. ای کاش زودتر میگرفتمش. بی خود نیست خیلی سایتها بهترین Fighting 2009 انتخابش کردند.
من اينو بازي نكردم. مثل SF‍ٌٍٍٍٍٍ هست گرافيكش يا نه منظورم اينه كه بعد(deminsion) داره يا نه سطحيه.

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
من اينو بازي نكردم. مثل SF‍ٌٍٍٍٍٍ هست گرافيكش يا نه منظورم اينه كه بعد(deminsion) داره يا نه سطحيه.

بازیه خوبی هست اما مهم ترین مشکلش کارکتراش هستن که کمی سوسول تشریف دارن

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان

دوستمون هم اشاره کردند.سبک بازی 2D Fighting هست یعنی بعد نداره و فقط در سطح بازی می کنید و ارتفاع

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,121
SF IV گرافیکش 3 بعدیه ولی مبارزاتش 2 بعدی. این کلا همه چیش دو بعدیه.:biggrin1:
نکته ی جالبش که من واقعا باهاش حال کردم تعداد کم کاراکترهاش ولی تفاوت وحشتناک بین اوناست.:biggrin1: کلا 10-12 تا کاراکتر داره ولی انقدر ضربات هرکدوم Unique و متفاوتن که تا حالا دیده نشده همچین چیزی. اینجوری آدم بیشتر میتونه رو یه کاراکتر تمرکز کنه.
بازیه خوبی هست اما مهم ترین مشکلش کارکتراش هستن که کمی سوسول تشریف دارن
یه جورایی! نصفشون زنن.:biggrin1: ولی خوب واقعا جالب و عجیب غریبن یه سریشون.
==========
اگه با SF IV حال کردید به احتمال زیاد با این هم حال میکنید. البته بگم این از SF هم سخت تره. یعنی اگه دنبال Butoon Mashing میگردید بیخیال بشید.:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر