امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
تجربه خوبی بود. به نظرم هایف لایف 2 رو پی سی تجربش کن. داستان هم خوبه و سرعت گیم پلی هم بسیار خوب و روان هست. طراحی مراحلش بسیار خوب هست. بسته ی اورنج باکس ارزش بسیار بالاست. اگه هنوز 360 رو نگه داشتی، حتما تهیه اش کن. یکی Orange Box و دیگری Bioshock Infinite Complete Edition.
من همون orange box رو روی 360 رفتم. و کلا مخالفم باهات:D شاید سلیقه ای باشه ولی خب وقتی با بازی های دیگه مقایسه میکنم بطور مثال با همین بایوشاک اینفینیت که اسم از لحاظ داستانی و شخصیتی چندان قوی بنظرم نمیرسه.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
195646

Need For Speed Rivals 2013
(Racer Campaign)

نکات مثبت: گرافیک فنی بسیار خوب در آخرین نفس های کنسول X360، طراحی معقول ماشین ها، ساندتراک های جذاب و شنیدنی، کنترل روان و خوب ماشین ها، مسابقه های نفس گیر (به خصوص بخش Hot Pursuit)

نکات منفی: باگ های عجیب در حین تصادف. افت فریم در هنگام هجوم پلیس ها به سمت ماشین. عدم تنوع در ابزارهای دفاعی. نقشه بازی کوچک است.

Score: 7.5

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
1625816479691.png

Bourne Conspiracy 2008

شروع بازی: 14 تیر 1400
پایان بازی: 18 تیر 1400

نکات مثبت: مبارزات تن به تن جذاب و نفس گیر. QTE های منطقی. سیستم شوتینگ بازی قابل قبول است.

نکات منفی: گرافیک نه چندان دلچسب و هم سطح با بازی های نسل هفتم منتشر شده در سال 2008. گیم پلی کوتاه. داستان تکراری. نبود امکاناتی مثل پرتاب نارنجک و ... برای جذاب کردن بخش شوتینگ. طراحی ضعیف انیمیشن ها.

Score: 6

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
1637773850604.png

Grand Theft Auto IV (3rd Time)

Score: 9.5

نکات خوب: با گذشت سیزده سال از انتشار این بازی، همچنان یکی از آثار انقلابی صنعت بازیسازی تلقی می شود. داستانی جذاب و شبه سریالی. سیستم شوتینگ بی نقص. صداپیشگی عالی شخصیت ها (در راس نیکو). کنترل هواپیما و خودروها نسبت به نسخه PC نیز بهتر است.

نکات منفی: مانند نسخه PC، نسخه کنسولی نیز افت فریم در محیط های شلوغ را دارد. ماموریت ها تاحدودی تکراری می شوند. طراحی ضعیف NPCها

Yasin_azh

کاربر سایت
Aug 11, 2020
126
View attachment 233732

Grand Theft Auto IV (3rd Time)

Score: 9.5

نکات خوب: با گذشت سیزده سال از انتشار این بازی، همچنان یکی از آثار انقلابی صنعت بازیسازی تلقی می شود. داستانی جذاب و شبه سریالی. سیستم شوتینگ بی نقص. صداپیشگی عالی شخصیت ها (در راس نیکو). کنترل هواپیما و خودروها نسبت به نسخه PC نیز بهتر است.

نکات منفی: مانند نسخه PC، نسخه کنسولی نیز افت فریم در محیط های شلوغ را دارد. ماموریت ها تاحدودی تکراری می شوند. طراحی ضعیف NPCها
اتفاقا من هم مدتیه که دارم این بازیو تجربه میکنم، واقعا این حجم از پیشرفتی که این بازی در طی 3 یا 4 سال بعد از san andreas داشته قابل هضم نیست. داستان و شخصیت پردازیهای بازی بسیار جالب و دلچسب در اومده، همچنین گیمپلی بازی و بخصوص رانندگیش از بسیاری از عناوین سال‌های اخیر هم بهتره.
حقیقتا امتیازات و متایی که بازی گرفته حقش بوده.
پیشنهاد می کنم دوستانی که اینو به هر دلیلی تجربه نکردن، حتما در اولین فرصت برن سراغش.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
به به زیر خاکی :D

منم به کینکت یک نمره بدم
10/10
خلاقانه ترین و جذاب ترین دستگاه جانبی کنسولی تمامی اعصار و البته خاک توی سر ماکروسافت که اینم ر...د توش
من هنوزم کینکت بازی می کنم و حقیقتا هم نفس ادم درمیاره و عین یک ورزش هوازی سنگین می مونه
به علاوه اگر با یکی دیگه هم همراه بشید لذتش چند برابر می شه

حقیقتا ماکروسافت یک کینکت با دقت خیلی بالاتر با رزولوشن 4k بهمون بدهکاره

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
1679217115813.png
GoldenEye 007 Reloaded 2011

نکات مثبت: سیستم شوتینگ خوب، تنوع خوب اسلحه‌ها، QTE بامزه، بخش MI6 Ops سرگرم‌کننده، یک کلون قابل قبول از سری COD
نکات منفی: کوتاه، طراحی بصری ضعیف نسبت به شوترهای زمان خود (کیلزون 3، مدرن وارفر 3، بتلفیلد 3)، سیستم مخفی‌کاری مبتدی، طراحی مراحل ضعیف و کلیشه‌ای

Score 6

شروع بازی: 23 اسفند 1401
پایان بازی: 28 اسفند 1401​

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر

1680710626044.png
Shadows of the Damned 2011

نکات مثبت: سیستم شوتینگ جذاب؛ طنز بامزه که البته در اواخر بازی کاهش پیدا می‌کند؛ وجود تنوع در برخی از مراحل؛ دشمنان متنوع و باس‌فایت‌های چالش‌برانگیز
نکات منفی: دوربین ضعیف و محدود؛ لودینگ‌های نسبتاً طولانی، افت تنوع در مراحل پایانی بازی؛ باس فایت نهایی به طرز غیرمعمولی طولانی و اعصاب خردکن است؛ افت فریم در برخی از نقاط

Score: 8

شروع بازی: 8 فروردین 1402
پایان بازی: 16 فروردین 1402

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
بازی Vigilante 8 گیمر ها قدیمی شاید یادشون بیاد
تو ایران به ماشین جنگی معروف بود
و تو ps1 بازی می‌کردم گیمر ها بیشتر داخل ایران

Vigilante-8.jpg

که 2 نسخه داشت
سال ها بعد یک نسخه جدید فقط برای xbox 360 اومد
به اسم Vigilante 8 arcade

48222-ingame-Vigilante-8-Arcade.jpg

این نسخه نمره ها بالایی نگرفته
اما برای تجربه و تجدید خاطره خوبه امتحان کنید
من براش ۶ از ۱۰ در نظر میگیرم
این نظر کاملا شخصیه

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر

1705940997069.png

Max Payne 3 2012
(3rd Time)

نکات مثبت: ارائه بهترین گان پلی تاریخ صنعت گیمینگ؛ ارائه یکی از بهترین داستان‌های تاریخ صنعت گیمینگ؛ ارائه یکی از بهترین فیزیک‌ها و طراحی بصری صنعت گیمنیگ؛ صداپیشگی A-List و تکرارنشدنی در صنعت گیمینگ؛ بخش آرکید جذاب و اعتیادآور

نکات منفی: مقداری باگ!

Score: 10

دفعه اول: بهار/تابستان 1391 (روی PC)
دفعه دوم: تابستان 1393 (روی PC)

شروع بازی: 24 دی ماه 1402
پایان بازی: 2 بهمن 1402

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
248
Co-op
بازی Vigilante 8 گیمر ها قدیمی شاید یادشون بیاد