امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
بازی فورزا رو هم تموم کردم ولی به این زودی ها ولش نمی کنم
در یک کلام عالیییییی بود

گرافیک:10/10

گیم پلی:10/10

داستان:8/10

موسیقی وصداگزاری:10/10

نمره کل:10/10

دوست عزیز ، همه چی خوبه ولی وقتی داستان رو میدی 8 چجوری بازی 10/10 میشه ؟؟؟ یکی به من بگه !!!!!!

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
Call of Duty: Black OPS II
داستان: 9
گیم پلی:9.5
صدا و موسیقی: 8.5
گرافیک: 8
نمره کل: 9
بر خلاف انتظارم بازی عالی بود خیلی بهم حال داد

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
Assassin's Creed 3 : 9.5
با این نمره دارم در حقش بی انصافی میکنم اما باید نیم نمره بخاطر اون چند تا باگش کم کنم ! کلا بهترین گرافیک سال (به نظر من) رو داشت و واقعا فوق العاده بود از نظر جلوه های بصری ! داستان که نیازی به تعریف من نداره و گیم پلی هم بهترین حالت ممکن ! کلا یه بازی Perfect به تمام معنا ! MP رو هم بازی کردم خیلی خوبه خوشم اومد نسبت به قبلیا بهتر شده یکم ! به هر حال برای من بعد از ME3 بهترین بازی سال هست (البته کنارش MOH:WF) هم هست)

Halo 4 : 8.5
شاید اگه 1 سال پیش میخواستم بهش نمره بدم 10 میدادم اما الان ...
به 2 چیز تو این بازی نمره ی کامل میدم یکی گرافیکش یکی MP ! اما بطور کل بخش SP اصلا برام جالب نبود ! خیلی تکراری ! واقعا رقبت نکردم درست و حسابی بشینم پاش ! فقط الکی تمومش کردم که برم سراغ MP ! راستش بعد از بازی کردن بازیای عمیقی مثل ME یا AC نتونستم با Halo 4 حال کنم ! همه چیز خوبه اما اون کشش رو برام نداشت ! همش 4 تا تیر بزن و سوار وسیله شو و دوباره 4 تا تیر بزن و توی یه محیط نسبتا بزرگ با 4 تا موجود فضایی درگیر شو و تیر بزن و هی تیر بزن ...
دیگه وقتشه یکم تغییر ایجاد بشه ! توی محیطی که اونقدر روی جلوه های بصریش کار شده حیفه که فقط با 4 تا موجود لعنتی تعامل داشت و تیر اندازی کرد ! یکم خلاقانه تر , یکم جدیدتر ! بازیای تکراری مثل COD و BF هستن , نیازی نبود Halo به جمعشون اضافه بشه ! هر قدر MP خوب و استاندارده بخش SP بدون جذابیت و کششه برای من ! حتی بهترین شوتر سالم برای من نبود ...
در یک کلام , نا امید شدم !

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
بازی فورزا رو هم تموم کردم ولی به این زودی ها ولش نمی کنم
در یک کلام عالیییییی بود

گرافیک:10/10

گیم پلی:10/10

داستان:8/10

موسیقی وصداگزاری:10/10

نمره کل:9/10

داستانش رو برا ما هم تعریف کن ببینیم چی بوده که نفهمیدیم؟!آخرش یارو میمره؟:pb-):p

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
Call Of Duty: Black Op`s II: 8
یه Call of Duty مثل بقیهشون فقط یکم امروزی تر، ولی در کل گرافیک قابل قبول، صداگذاری خوب، داستان خیلی خوب و در کل بازی خوبی بود.
فقط اون بخش زامبیش یه ذره تو مخ بود.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
فورتزا افق
داستان: -
گیم پلی:10
صدا و موسیقی: 10
گرافیک: 20:D
نمره کل: 10
تاالا50ساعت بازی کردم ولی ازش سیر نشدم یه شاهکار به تمام معنا همیشه ارزو همچین بازی داشتم بعدhl2بهترین بازی عمرمه

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
Call of Duty Black ops II

گیم پلی : 10
گرافیک : 9
صداگذاری : 9
داستان : 9
هیجان و روند بازی : 10

نمره کل : 9.5

مرحله اول رو که بازی کردم بدجور خورد تو ذوقم یاد کالاف های 5-6 سال پیش افتادم . ولی از مرحله ی دوم بازی نوآوری هاش رو دونه به دونه به رخ میکشه که تک تکشون هم جذاب هستند . هیجان بازی تو بعضی از مراحل خیلی بالاست طوری که انقدر اتفاق های جالب اطراف شما میوفته که آرزو میکنید کاشکی روند بازی کند تر بود و میتونستید تک تک صحنه ها رو ببینید ولی روند سریع بازی این اجازه رو نمیده و از بین چندین صحنه های جذاب شما میتونید یکیش رو نظاره گر باشید !

مثلا جایی که یه ساختمون بزرگ داره میاد پایین و از طرفی هواپیماهای جنگی دارن به هم شلیک میکنند ولی شما در محاصره ی دشمن هستید و باید تیر اندازی کنید , نمیتونید با خیال راحت از منظره ی زیبای سقوط ساختمون لذت ببرید و این یعنی کالاف دیوتی به سبک کلاسیک ! بازی در عین اینکه اصالت خودش رو حفظ کرده با نوآوری های زیاد کاملا شما رو سورپرایز میکنه .

داستان و شخصیت پردازی بازی هم یکی دیگه از نقاط قوتش هست . طراحی مراحل مثل همیشه متونع و با رنگ لعاب دلنشینی هست و شاید فقط جای مرحله ی برفی تو بازی خالی باشه ! سنت همیشگی این بود که حداقل یه مرحله برفی باشه ! و در آخر هم کالاف دیوتی به سبک استراتژیک یه تجربه ی جدیدی هست که اونم فوق العاده کار شده .

ضعف همیشگی هم کوتاه بودن خط داستانی بازی هست .

----------------------------

Doom : BFG Editon
9/10

بعد از 7 سال دوباره این فرصت پیدا شد که به صورت اچ دی دووم 3 و اضافه شونده هاش رو یکبار دیگه تجربه کنم . هنوزم زیباست و پرهیجان . این تجربه رو از دست ندید . وقتی بشینید پای بازی باورتون نمیشه که این بازی ماله سال 2004 هست ! معلوم میشه چقدر از زمان خودش جلوتر بوده .

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
Need for Speed Most Wanted -------->>> 6.5:-&
Forza Horizon--------->>> 10:x
Halo 4 --------->>>10>:d<
Black ops II ----->>>8.5b-)
Walking Dead Episode 5 ----->>>9.5:-s
Resident Evil 6----->>>7.5:(
Medal of Honor Warfighter------->>>8/:)
Darksiders II----->>>8.5o:-)

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
hitman absolution.............................9.5\10
تنها بازی بود که بعد از سالی منو واسه تموم کردنش تا ساعت 6 صبح پای تلوزیون نشوند.مراحل فوق العاده طراحی شدن.آدم کشی واقعا تو این بازی لذت بخشه:dشده یه چیزایی تو مایه های max payne.داستان بازی فوق العادست جوری داستانو تو بازی پیاده کردن که شما تا یه جورایی احساس پدر کشتگی با boss بازی پیدا میکنید.بهترین قسمت بازیم کشتن boss از میون جمعیت و شلوغی بدون این که کسی حتی متوجه حضور شما بشه هستش اگه کسی متوجه بشه که دیگه گوره خودشو کنده:d
شخصیت بازی فوق العاده خونسرد و آرومه خیلی کم صحبت میکنه و صدای دلنشینی داره.بعضی وقتا حتی خود شما هم از آرامش کاراکتر تعجب میکنید که چطوری میون اون همه خطر این قدر ریلکسه.البته صدا گذاری و موزیکای بازیم خیلی تو هیجان بازی موثره
گرافیکه بازیم فقط میتونم بگم فوق العادست.به نظر من که یه خورده فانتزیه و بعضی جاها تم بازی سیاهه مثل max payne و یا فیلم sin city گاهی اوقاتم مخصوصا مراحل توی صحراش دارای تم مایل به زرد مثل kill zone 2 هستش.در کل گرافیک با تمام بازیایی که قبلا کرده بودم فرق داره.البته مشکلاتی هم داره که بعضی چیزا رو بد طراحی کردن ولی در کل گرافیکش عالیه و همینطور انیمیشن بازی واقعا حرفه ای کارگردانی شدن
در کل این بازیرو به همه پیشنهاد میکنم
call of duty black ops 2.....................6.5\10
یه زمانی هر نسخه جدید از این بازی میومد تعریف جدیدی از گرافیک و هیجان واسه گیمرا به ارمغان میاورد ولی این نسخه بدون هیچ مقدمه چینی به نظر من آشغاله.گرافیک از بازیای روز واقعا عقبه
most wanted 2..................6\10
فقط یه نصیحت بهتون میکنم اگه ایکس باکس دارید برید horizon بازی کنید و لذت ببرید و اصلا به این نگاه نکنید.اگه ندارید برید همینو بازی کنیدو لذتشو ببرید:d

آخرین ویرایش:

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
Dishonored :

نکات + : گیم پلی عالی و درگیر کننده و تنوع در آن ، دادن آزادی به گیمر برای راه های مختلف وارد شدن به جایی و پایان رساندن مراحل ، دادن آزدی به گیمر برای انجام بازی به صورت مخفی کاری یا اکشن ، موسیقی عالی ، صداگذاری عالی ، خلاقانه ، طراحی هنری محیط بازی ، هوش مصنوعی خوب دشمنان ، مرده بودن رنگ بندی های محیط و اتمسفر عالی

نکات - : گرافیک تکنیکی ضعیف

توضیحات : واقعا بازی بسیار خوبی بودش . اگه هیلو 4 نبودش قطعا GOTY برای من میشد .
داستان خوبی داشت ولی درگیر کننده نبود ولی به خوبی ابعاد مختلف خیانت کردنو نشون داده بود .

نمره :

گیم پلی : 10
داستان : 8.5
موسیقی و صداگذاری : 10
گرافیک : 8.5

کل : 9.3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر