امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

دوستان فقط یه سوال. من فکر نمیکنم halo reach لیاقت 10/10 رو داشته باشه. به نظر شما داره؟ آخه بازی های خیلی بهتری از Halo reach هستند که 10 نگرفتن.

دوستان فقط یه سوال. من فکر نمیکنم halo reach لیاقت 10/10 رو داشته باشه. به نظر شما داره؟ آخه بازی های خیلی بهتری از Halo reach هستند که 10 نگرفتن.

ینی چی ؟ شما خوشت زیاد نیومده و می گی لیاقت نمره ی 10 رو نداره . نمی شه که همه هم نظر با شما باشن . مثلا دیگه چه بازی بوده که لیاقتشو داشته ولی نمره 10 نگرفته ؟ قطعا بازی که لیاقتشو داشته اون نمره 10 رو گرفته . این بازی 10 هم کمشه . بعد شما می گی لیاقتشو نداره ؟ من بعد از 1 ، 2 سال به یه بازی نمره ی 10 دادم اونم هیلو ریچ بود که واقعا فیض بردم و حالی کردم .

مستفیض شدیم !!!!
حتما MW2 از ریچ سره دیگه نه !؟ :d

Alan Wake: 8.4 / 10

+: اتمسفر فوق العاده، صداگذاری بی نقص، گرافیک عالی، هیجان بالا، صحنه های اسلوموشن

-: روند خسته کننده و ناامید کننده و کم تنوع، تنوع بسیار کم دشمنان، سختی غیر طبیعی و روی اعصاب، داستان نه چندان قابل توجه(!!!)

پ.ن: همه چیزش خوب بود جز گیم پلی و روندش یعنی مهمترین بخشاش. انتظار خیلی بالاتری داشتم از این بازی. گیم پلی بازی بعضی اوقات شدیدا روی اعصاب بود و اعصاب هر انسانی رو به نقطه ی جوش میرسوند.

گیم پلی: 7.5

گرافیک: 9

صداگذاری: 10

جذابیت: 7

آخرین ویرایش:
Halo 3 : 95
یکی دو ماهی میشه تموم کردم.خواستم خودمو واسه ریچ آماده کنم.:dتجربه ی عالی ای بود.

+ گیم پلی سندباکس عالی که دست گیمر رو واسه استراتژی های مختلف باز میزاره,موسیقی های حماسی و شنیدنی,گرافیک از نظر تکنیکی خوب بود ولی نورپردازی بازی یه سرو گردن بالاتر از بخش های دیگه بود,داستان غنی.

- روایت داستان زیاد جالب نیست,فلودها!!!

Halo Reach
9.7/10

+

• داستان و داستان و بازم داستان !
  • پایان به یادماندنی
  • موسیقی حماسی
  • صداگذاری عالی به خصوص شخصیت هایی مثل Emile
  • گرافیک خیره کننده
  • گیم پلی کامل و بی نقص
  • غیر منتظره و غیر قابل پیشبینی
  • محیط باز
  • سخت و چالش برانگیز
  • تنوع عالی سلاح ها
  • AI فوق العاده چه برای اعضای تیم و چه برای دشمنان
  • مد های با تنوع
  • Air Combat
  • Customize
  • و ...
_

• برخی باگ های گرافیک که عملا به چشم نمیاد !
  • همین !

به نظر من بهترین بازی انحصاری کنسول 360 بود . همه چیز داشت . داستان خیره کننده ، گیم پلی اکشن و جذاب ، گرافیک چشم نواز و دیدنی ، صدا گذاری بی نقص و موسیقی حماسی و از همه مهم تر یکی از بهترین Ending های تاریخ . شکی نیست که از لحاظ کیفیت بهترین FPS تاریخ هست .

HALO REACH
10/10

بدون شک بهترین FPS و بهترین بازیی بود که تا امروز بازی کرده بودم . واقعا بازی بدون نقص بود یا حداقل من نقصی ندیدم .

اصولا همیشه گیم پلی فوق العاده روون و جذاب هیلو منو به خودش جذب کرده بود که Reach هم مثل تمام نسخه های هیلو گیم پلی بی نقص و فوق العاده ای داشت . تو این نسخه تنوع در گیم پلی رو به اوج خودش رسونده بودن هر مرحله از بازی جذابیت های خاص خودش رو داشت دوستان به خوبی توضیح دادن تو تاپیک بازی .
داستان بازی هم که دیگه نیازی نیست چیزی در موردش بگم واقعا ازین بهتر نمیشد مرگ های اعضای تیم یکی از یکی تاثیر گذار تر . من خودم با Jorge و Carter به شدت حال کردم . با نوع مردنشون چون با فداکاری به شهادت رسیدن . Kat بسیار غافلگیر کننده مرد واقعا یه لحظه نفسم بند اومد و بعد هم تیراندازی noble six که فوق تاثیر گذار بود . به شخصه کاراکتر مورد علاقم Emile بود همونطور که بچه ها گفتن با غرور هرچه تمام تر کشته شد تا آخرین لحظه مقاومت کرد و نوع کشته شدن noble six هم که پایان بازی رو باشکوه تر کرد . objective اون مرحله واقعا جالب بود
. در مورد دیالوگ های فوق العاده تاثیر گذار بازی هم دوستان صحبتیدند به بهترین شکل . AI هم به نظر من بی نظیر بود . مخصوصا کاوننت ها . بعضی از مراحل واقعا گیج کننده بودن و دلت میخواست دسته رو بزاری زمین خودتو تسلیم کنی :d طراحی محیط بازی هم بی نظیر بود . زمین , زیر زمین و آسمان و تمام نقاط بازی ! وقتی به آسمون خیره میشدی و ابرهارو میدیدی واقعا مُخت به حالت Stand By در میامد ! من خودم خیلی برام پیش اومد که بازی رو ول میکردم فقط به محیط اطرافم نگاه میکردم . در کل گرافیک بازی از نظر فنی با توجه به وسعتش کم نظیر بود اما از نظر زیبایی و هنری بودن این صحبتا بی نظیر بود . در آخر هم در مورد صداگذاری بازی و آهنگ های موجود در بازی فقط میشه گفت فوق العاده تاثیر گذار بودن که هنر بسیار زیاد مارتی رو نشون میده . کلا به بهترین شکل احساسات تمام بروبکس BC رو برانگیختوندند :d

Bungie خداحافظی فوق العاده با شکوهی داشت با هیلو فن ها و قدرت خودشون رو به خوبی نشون دادن .

آخرین ویرایش:
mafia 2

گرافیک 9
داستان 8
گیم پلی 8
صدا و موزیک 9

امتیاز نهایی:8.5 (البته همین 8.5 هم زیادیشه)

halo reach

گرافیک 9
داستان 9.5
گیم پلی 10
صدا و موزیک 9.5

امتیاز نهایی:9.5(البته اگه 10 هم بهش بدین حقشه ..چون اونقدر زیبا بود که چند تا اشکال کوچیک به چشم نیاد)

خوووب
تو این 1 ماهو 1 هفته ای که 360 خریدم چند تا بازی تموم کردم گفتم بیام ما هم نمره ول بدیم:d
اینا همش نظر شخصی هست شما جدی نگیر دوست عزیز :d
مخلصیم
بسم الله:

k&l:..........7
splinter cell..........8.0
GeOW2..........9.5
alan wake..........8.5
mafia 2..........9
HALO 3..........9(واقعا باش حال کردم نمره هم در سطح بازی های 2007 خوبه )
HALO REACH ..........9.5(نیم نمره رو فقط به خاطر کمی کم دقتی به جزییات نزدیک کم کردم)

موفق باشید

Back