امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
Mafia 2
داستان: 8.5
گیم پلی: 8
گرافیک: 8
صدا: 9
ارزش: 7
امتیاز نهایی(میانگین): 8.1
----------------------------------
جذابیت: 8.5
حوصله توضیح دادن ندارم....

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,286
نام
نـــــــویـــــــــد
Mafia 2
8.3
کلا بازی بود که جذبم کرد و ازش به شدت لذت بردم چون عاشق اون دوران هستم ! :d اما مشکلات زیادی داشت که نمیشد ازش چشم پوشی کرد !

Kayne&Lynch 2
4.0
هیچ وقت فکر نمیکردم گیم پلی شماره 2 بازی اینقدر بی روح و خسته کننده و رو اعصاب باشه ! با شماره 1 خیلی بیشتر حال کردم . هوش مصنوعی هم همچنان فاجعه بود

CrackDown 2
8.0
بازی خوبیه اما تنهایی زیاد فاز نمیده اما فوق العاده سرگرم کنندست .

TransformerS War For Cybertron
7.2
سرگرگ شدیم برا مدت کوتاهی :d

Singularity
8.5
شروع بازی خیلی ناجور بود(گیم پلی) اما هرچی جلوتر رفتیم جذابتر شد

Shrek 3
7.0
:d

ToyStory3
6.0

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,494
نام
Ali
ToyStory3
6.0

نوید میدونستی حکم مرگت رو صادر کردی ؟:d

جدا حقش حداقل 7 هست حداقل ... خیلی خوب بود بازی مخصوصا که یک فیلم/بازی به حساب میاد.

باز من خودم انتظار بازی خیلی توپی رو نداشتم ولی Toy Story 3 در حد خوبی بود.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,286
نام
نـــــــویـــــــــد
باز من خودم انتظار بازی خیلی توپی رو نداشتم ولی Toy Story 3 در حد خوبی بود.

من کلا هیچ انتظاری نداشتم اما نمیدوم چرا حال نداد کلا به قول یارو گفتنی بازی نچسب بود :d

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
BC2 همین الان تموم شد :dنمره : 9
من به کمپین بازی نمره 0 رو میدم :d
اما به مولتیش نمره 10 میدم:d
کمپین بازی سرطان بود :d هوش مصنوعی نبودن اینا که ! :d فقط هم خودت تیر میخوردی :d با شاتگان طرف اسنایپ میکرد :d یارات هم که نمیتونستن کسی رو بکشن و نمی مردن :D رغبتی به تموم کردنش نداشتم :dبرا همین تو نمره ای هم که دادم کمپین تاثیری نداره :d
تو مولتیش هم من که فقط DM میزنم برا همین فوق العاده راضیم فقط یه باگ داره که هر از گاهی که Respawn میشی اسلحت نمیاد بالا که بتونی باهاش تیر بزنی و اگه از بازی بیاد بیرون دستگاه فریز میشه :D تنها راه حلش دشبورده! :d همین یه باگ 1 نمره ازش کم کرد چون یه عالمه Xp ـیم رو به هدر داد ! :d

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
Crack down 2

خیلی حال داد بهم ، شدید . خیلی بهتر از شماره ی 1 بود (شایدم یادم نیست چقد اون خوب بود) :D

اما کلا فازی بسیار بردیم

8.5

مافیا هم بازی میکنیم هنوز ، مجله هاش رو میدنبالیم :D

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
تو مولتیش هم من که فقط DM میزنم برا همین فوق العاده راضیم فقط یه باگ داره که هر از گاهی که Respawn میشی اسلحت نمیاد بالا که بتونی باهاش تیر بزنی و اگه از بازی بیاد بیرون دستگاه فریز میشه :biggrin1: تنها راه حلش دشبورده! :d همین یه باگ 1 نمره ازش کم کرد چون یه عالمه Xp ـیم رو به هدر داد ! :d

والا ما هم MPــیش رو تا یه ماه پیش هر روز بازی میکردیم (البته تو PSN ) اصلا همچین مشکلی نداشتیم شما یا ISP و یا دستگاهت رو عوض کن....:)

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
والا ما هم MPــیش رو تا یه ماه پیش هر روز بازی میکردیم (البته تو PSN ) اصلا همچین مشکلی نداشتیم شما یا ISP و یا دستگاهت رو عوض کن....:)
اخه خجالت نمیکشی الکی حرف میزنی آرش ؟ :d
شاید ماله دیسکه !
شاید ماله نسخه 360 !
اما من به احتمال زیاد میگم ماله دیسکه یا iso ـی که ازش دارم چون یکی دیگه از رفیقام هم همین مشکلو داشت اما از یه جای دیگه گرفته بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر