امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

ولی در کل هیچ بازیی تو این چند وقته به اندازه پورتال بهم حال نداد!!!دوستان اگر بازی دیگه ای تو این سبک میشناسند حتما معرفی کنند

تو اون سبک فقط شماره ی یک همین Portal هست که تو Orange Box و چن تا بازی دیگه باهاشه حتما بازی کن

تو اون سبک فقط شماره ی یک همین Portal هست که تو Orange Box و چن تا بازی دیگه باهاشه حتما بازی کن

شماره یک هم بازی کردم،کلا خیلی با سبک ادونچر و فسفر سوز!!!حال میکنم،پیش پای دوستان بازی Mortal Kombat هم تموم شد که بهش 9/10 میدم،پیرم سر این Shao Kahn دراومد!!!

Crysis 2

انتظارم خیلی بیشتر از اینا بود!

واقعا حیفم اومد با CryEngine3 میتونستن محیط خیلی بهتری بسارن، محیط شهری و اینجوری!؟
بیشتر شبیه همون شهرهای خودشون بود تا نیویورک، میگفتین فرانکفورت ـه دیگه ... :d

یه کم آتیش بازی کم داشت :d بازی بدون آتیش بازی و صحنه های حماسی حال نمیده

تنوع اسلحه ها هم کم بود

ولی خب نکات مثبت زیادی هم داشت ...
موسیقی Hans Zimmer :x
گرافیک عالی بود ولی یه کم تخریب پذیری تو این موتور مشکل داره و باید روش کار بشه
باید دید ادامه چی میشه
داستان هم خوب بود، داستان نویسای Halo و امثالهم از Richard Morgan یه چیزایی یاد بگیرن :d

موسیقی 9
گرافیک 9
گیم پلی 7
داستان 8

They call me ... Prophet

7.5/10

Mass Effect
10/10

یک شاهکار به یاد موندنی که نیازی به تعریف و اینا نداره. بازی کامل نیست! یه سری مشکلات توی طراحیش و گرافیک و یه خورده هم توی گیم پلی بودش. ولی اصلا مهم نیست. اونقدری باقی چیزا فوق العادس که به چشم نمیاد.
پیش به سوی 2 :دی!

بازیه Funـیه :d
اگه اکشن بالا و هیجان و مبارزات شلوغ و سنگین رو دوس دارین گزینه ی خویبه

گرافیکش بد نبود در حد خودش: 6/10
صداگذاری بد !!! 4/10
موسیقی بد: 3/10 (وایسا ببینم اصلا موسیقی داشت ؟!!! :d)
گیم پلی: نسبتا خوب و روون 6/10
داستان ... بی خیال ... :p 2/10

سازندگان رو یه کم باید با مفهوم فیزیک آشنا کرد ... :|
استاد میکامی هم تو کار بوده ولی ظاهرا کارا رو سپرده بود به بچه ها ... :))

ولی در کل از بازی راضیم ... به خاطر هیجان بالایی که داشت و به همین خاطر هم بهش
6/10 میدم

Torchlight
8/10

خیلی خوب بود بازی واقعا چسبید تو این مدتی که بازی کردم ! پُر از Weapon , Armor , Item و حتی میشد شکل حیوونت رو عوض کنی شدیدا متنوع بود کلا ازون بازی های آرکیدی بود که ارزش داشت واقعا . اگر ازین سبک خوشتون میاد حتما بازی رو دان کنین لذت ببرین . مشکلات فنی زیاد داشت واقعا از نظر گرافیک مخصوصا جاهایی که شلوغ میشد صفحه خط خطی میشد بازی کُند میشد :d اما گیم پلی فوق العاده بود

Crysis 2
8/10
در حد انتظاراتم بود
vanquish:5/10
حالمو بهم زد

lol. امتیاز 5 یعنی حالم رو بهم زد؟! اصولاً امتیاز 5 نمره های متوسط حساب میشه. با این حساب 2 و 3 شمارو چیکار میکنه؟ :دی
==================================================
Ms. Splosion man
9/10
پدرمان در آمد 2 گیگ دانلود کردیم + 800 پوینت. امّا واقعاً بازی ارزشش بیشتر این حرف هاست. بهترین تجربه های arcade ـم بود و خیلی بیشتر از splosion man ازش لذت بُردم.

lol. امتیاز 5 یعنی حالم رو بهم زد؟! اصولاً امتیاز 5 نمره های متوسط حساب میشه. با این حساب 2 و 3 شمارو چیکار میکنه؟ :دی
==================================================
Ms. Splosion man
9/10
پدرمان در آمد 2 گیگ دانلود کردیم + 800 پوینت. امّا واقعاً بازی ارزشش بیشتر این حرف هاست. بهترین تجربه های arcade ـم بود و خیلی بیشتر از splosion man ازش لذت بُردم.
نه آخه گقتم فناش ناراحت نشن:d
چون امتیازای خوبی گرفته گفتم با سلیقه من جور نیس حتما:d
اگه بخوام کاملا سایفه ای نمره بدم باید به هیلو 2 بدم به این 1:d

limbo یه بازی همه چی تموم تنها اشکالش اسون بودن معماهاست کمی هم مبهم بودن داستان
موزیک متن به جا و به موقع و بسیار جذاب
گرافیک هنری عالی
طراحی و نور پردازی بی نظیر
8.8 از 10

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or