امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

خب:
10/Shadow Of Damned 7
اوایلش خیلی مزخرف بود بازی اواخرش هم مزخرف بود از 7 ساعت گیم پلی 3 ساعتش مزخرف بود در کل :دی

F3AR 8.5/10
بازی خوبی هست مخصوصا چون Co-op هم داره اینم اخرش مزخرف بود 1 مرحلش هم فکر کردم دارم L4d بازی میکنم!

سلام علیکم...

Red Dead: Redemption | Undead Nightmare

باگهای بیشتری داشت، کنترل کاراکتر خیلی سخت بود و فقط کافی بود بخوای از یه در بری تو و جلوش چند تا پله هم داشته باشه! ... روی دیوار آدم بهتر از این راه میره
اسب هم به شدت خل میزد
وقتی هم که زامبی ها رو از نزدیک تفنگ رو میزاشت زیر فکشون هم خیلی باگ داشت

قسمت آخرشو که
John زامبی میشه رو اصلا خوشم نیومد ... "جان دوباره به زمین برگشت، به شکل زامبی و با روحیات انسانی"
لول ! زدن تو هیکل قهرمان داستان ...

6/10

جز تاسف، چیز دیگه ایی ندارم بگم....

برادران HOUSER ، شیرین ، چند نسل از بقیه بازیسازها جلوترن...

پای پول که بیاد وسط ... عقل و جون هر دو با هم در عذابن

از اینا عاقلتر و کاربلدتر تو دنیای گیم نیست....هر چی هم پول درمیارن، نوش جونشون...

سلام علیکم...

جز تاسف، چیز دیگه ایی ندارم بگم....

برادران HOUSER ، شیرین ، چند نسل از بقیه بازیسازها جلوترن...

از اینا عاقلتر و کاربلدتر تو دنیای گیم نیست....هر چی هم پول درمیارن، نوش جونشون...

من نقدم روی Undead Nightmare بود، ادامه ی جالبی واسه شاهکار RDR نبود، بازی که همه ی گروهای سنی رو به خودش جلب کرد و واقعا شاهکار بود

ولی قبول کنین UN جوابی بود به خواسته ی بازار ... بازاری که زامبی دوس داره و این وسط یه سری از اصول RDR نادیده گرفته شد
و من حس میکنم خواسته های نامعقول ناشر باعث ساخت UN شد

Read Dead Redemption - 10/10
بازی فوق العاده جالب و جذاب به جز چند مورد کوچک اشکال و کمی افت فریم که اینقدر بازی خوب هست که میشه اونا رو نادیده گرفت.

Alan Wake - 6/10
میتونست بازی بهتری باشه ولی به قدری تکراری میشه که گیمر میخواد زود تموم بشه بازی. در کل جز داستان چیز شاهکاری نداشت.حالا که بازی به تخیل و رویا کشیده میشه میتونست آیتمها و تنوع زیادی به بازی گنجانده بشه.

CALL OF JUAREZ:THE CARTEL . 6\10 رسما میتونه ابروی نسخه های قبلیشو ببره یه بازی بی سروته با داستان ضعیف و کم محتوا، گیم پلی کلیشه ای پر از صحنه های چیپ که اسلحه هاش هر حسی رو به ادم میده به غیر از شلیک کردن ،گرافیک بازیم چندان تعریفی نداره و تنها نکته ی مثبتش نورپردازیشه
گرافیک: 6/10 .گیم پلی: 5/10. موزیک و صداگذاری: 4/10 . داستان :وجود ندارد

LA Noire

لذت شبونه ی من فقط یه خورده زبان انگلیسی بهتری لازم داشت که اینقده سوال اشتباه نپرسم !!!
درسته که گیم پلی رو قبلا تجربه کرده بودیم ولی داستان بازی واقعا جالب بود و دنبال کردن سرنخ ها خیلی لذت بخش، کاش پازلهای بیشتری توی بازی میذاشتن، که مثلا واسه پیدا کردن رمز صندوقچه به چیزایی که قبلا دیدیم فکر کنیم ...
تکرار چهره های پرونده های قدیم و جدید من رو به شخصه خیلی به اشتباه مینداخت و همش فکر میکردم که این شخص فلان کاراکتر فلان پرونده هست !
کاش تنوع چهره ی بیشتری میذاشتن ...

با فیس Cole خیلی حال کردم، واقعا صورت جالبی داره این Aron Staton

جو LA رو خیلی خوب کار کرده بودن، من کلی توی خیابون Figueroa چرخ میزدم :d، اون ساختمونایی که خرابشون کردن و به جاشون جای نمایشگاه و Staples Center رو درست کردن ... ولی هتل Figueroa دقیقا مثل همین الانش بود :d
طراحی داخل خونه ها هم عالی کار شده بود، تیم طراحی واقعا سنگ تموم گذاشتن

جا واسه ادامه و پیشرفت خیلی داره ... این Team Bondi زاغارت هم که کنار رفت ... بدن استودیوی San Diego :d

Cole Phelps badge 1247 ...

8/10

Lair of shadow broker : 9
خیلی خوب بود ، فقط خیلی خیلی کوتاه بود ! فکر کنم کمتر از 3 ساعت طول کشید !
خیلی ظلمه برای 3 ساعت 1.5gig و 800 MP !!
اما در کل واقعا این 3 ساعت فوق العاده بود . کل این 3 ساعت هیجان بود . مخصوصا خود مبارزه با shadow broker .
وسط بازی هر چی سعی کردم liara رو جور کنم نشد ! گفت تو با تالی بودی ! خیلی ناراحت شدم !
ولی
اخر بازی تقریبا جور شد ! :d

Red Dead: Redemption: Undead Nightmare

10 / 5 =)):-&:-&

مضخرفترین بازی زامبی که بازی کرده بودم ...... بی سر ته ترین بازی وسترن :d

مجبور شدم این بازیو یه راست از پنجره اتاقم پرت کتم تو مخزن زباله کوچمون ( عجب پرتاپیم کردم :)) )
و بازیه اصلیو یه بار دیگه برایه باره سوم تموم کنم ....لامصب خسته نمیشم هرچی نسخه اصلیشو بازی میکنم.>:d<:x

bioshock 1 =9
فوق العاده بود تا حالا بازی انقدر تحت تاثیرم قرار نداده بود واقعا از دنیای big dady و little siser ها لذت بردم با حالت خوب بازی تموم کردم اخه ادم دلش میاد این کوچولو ها رو بکشه و با حالت evil به بازی ادامه بده پایانش اقعا عالی بود ولی کوتاه بود موسیقی هم عالی بود ken خلاق شایسته اش است

COJ:The Cartel
گيم پلي ملال آور.گرافيك در حد نسل اوليه كنسول هاي بازي(كمي اغراق)كلا گند زد به نام اين مجموعه حتي براي وقت پر كردن هم مناسب نيست!
نمره:5

COD:MW
واقعا فوق العادست.با اين كه نسبتا قديميه ولي انيميشن هاي استثنائي داره.اكشنش واقعا نفس گيره!ولي گرافيك متوسطي داره!
نمره:8.5

BlazeBlue:Continuum Shift
اصلا ازش خوشم نيومد.خيلي گيم پلي مسخره اي داره!ولي گرافيكش چشمم رو گرفت!خط داستاني نسبتا مناسبي هم براي يه بازي در اين سبك داره!
نمره:7

Mass Effect 2
اكشن نسبتا كندي داره!ولي المان هاي نقش آفريني در كنار همين اكشن يه معجون با طعمي ناب درست كردن!
نمره:9.5

Child Of Eden
من نميدونم تكون دادن دست چه لذتي براي دوستان داشته؟!من كه حسابي بازوم درد گرفت!
نمره:7

L.A.Noire 9/10
Portal 2 9.5/10
F.3.A.R 7.5/10
ولی در کل هیچ بازیی تو این چند وقته به اندازه پورتال بهم حال نداد!!!دوستان اگر بازی دیگه ای تو این سبک میشناسند حتما معرفی کنند

• Like
Reactions: MiL4D.CoYG
the impossible game : 95
من تا حالا ایندی گیم بازی نکرده بودم ( فقط نسخه ی تریالشونو بازی میکدم ) یعنی اصلا جذبم نمیکردن که بخرمشون ولی این واقعا شاهکار بود .
جدا بازیش مرد افکنه .
کل گیم پلی بازی اینه که بپریم ! یعنی فقط باید A رو بزنیم ! همین ! ولی اینقدر که Sound track های بازی شاهکاره که اصلا گیمپلی ـش به چشم نمیاد . هر چند که بازی خیلی معتاد کنده ـس .
اون 5 نمره هم به خاطر اینه که بازی فقط 1 مرحله ـس ! ولی چون خیلی سخته خیلی طول میکشه تا همونو تموم کنیم .

• Like
Reactions: MiL4D.CoYG

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or