امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

L.A Noire
7.5 از 10
بازی خیلی خطی کار شده و واقعا آزادی عملی که نیازه تو این سبک بازی ها باشه که شبیهشو تو GTa یا RDR دیدیم ، تو این بازی نبود.
طراحی چهره ها خوب کار شده بود ولی روی جزئیات شهر و به قول معروف جزئیات عمومی بازی خوب کار نشده بود و گرافیک بازی بعضی اوقات تو ذوق میزد!
صداگذاری بازی واقعا خوب بود و اتمسفر بازی رو به خوبی به بازیباز القاء میکرد.
در کل بازی شاید تا اواسط دیسک دوم بهتون حال بده ولی از اون به بعد تقریبا یک ریتم تکراری رو بهتون تحویل میده.
بیشتر از همه همون نکته ی خطی بودن بیش از حد بازی تو ذوق میزنه که واقعا تو سبک اینجور بازی ها که یکجور Open World حساب میشن خیلی مایوس کننده است.
در کل واسه سرگرمی بد نیست!

Bullet Storm

9 از 10

بازی اولش شاید یکم شما رو نا امید بکنه ولی یک نیم ساعت که از گیم پلی بازی بگذره به شدت به شما حال میده طوری که دوست دارید زودتر بازی رو تموم کنید! با اینکه Epic خیلی سعی کرده بود از ویژگی های Geow تو یازی استفاده کنه ولی بازم تعادل رو حفظ کرده بود.
نحوه های متنوع کشتن ، دشمن های خنگ و گیم پلی روون بازی واقعا بهتون حال میده طوری که گاهی هنگام کشتن دشمنانی که مثل مور و ملخ میریزن سرتون بهشون فحش میدین عین مارکوس فنیکس موقع کشتن لوکاست ها!
گرافیک بازی هم واقعا خوب کار شده یک چیزی تو مایه های تلفیق Geow و Uncharted هستش!
صدا گذاری شخصیت ها هم فوق العاده است.
بازی واقعا توپیه! تنوع بازی هم اصلا نمیذاره احساس خستگی بکنید.

Limbo

8 از 10

یکی از بهترین بازی های معمایی ساده ای که تا حالا بازی کردم. با اینکه با بازی های آرکید اصلا حال نمیکنم ولی فقط واسه Limbo استثنا قائل شدم.
طراحی خوب معماها ، صداگذاری خیره کننده و تنوع طلبی بازیساز در طراحی بازی واستون تجربه ی یک بازی معمایی ساده ی خوب رو به ارمغان میاره.
2 نمره ای هم که ازش کم کردم واسه اینه که بازی اصلا بهتون اجازه ی شناخت و هم زاد پنداری با شخصیت اصلی بازی رو نمیده و بعضی معماها مانند معماهای Gravity بعد یک مدت واستون تکراری میشن!

A.C BrotherHood

9 از 10

واقعا یکی از بهترین بازی های اکشن سوم شخصی که میتونید در حال حاضر باهاش حال کنید.
گرچه گرافیک نسبت به نسخه ی قبل تفاوت خاصی نداره ولی کم شدن ماموریت های اضافی بیخود و اضافه شدن مد استفاده از اساسینزهای همکار خیلی جالب کار شده.
داستان بازی هم یک جوری شده که واقعا میتونید باهاش حال کنید و پیگیرش باشید.
و نکته ی خوب بعدی در برادری اینه که واسه اولین بار اساسینز آخرش جالب و گیرا تموم میشه و تابلو بهتون میگه داداش ادامش در سری بعد!:d

Castlevania

2 از 10

واقعا بازی مذخرفیه!
فقط خواسته بودن ادامه ای واسه بازی کهنشون که از زمان سگا و میکرو تا الان بوده رو بسازن.
بازی یک بازی تقلیدی با گیم پلی کند و داستان مسخره ی کلیشه ای و تکراری بود.
اصلا ارزش نداشت آدم ادامش بده!

Mortal Kombat

8.5 از 10

بازی واقعا یک بازی فایتینگ توپ بود و از همه ی مورتال کومبات های اخیر خشن تر و Mature تر. مد C.t Scan بازی هم یک نوآوری خوب واسه یک بازی فایتینگ بود و واقعا جیگرتون خنک میشد وقتی انجامش میدادید!:d
گرافیک بازی هم بد نبود و نسبت به یک بازی فایتینگ تقریبا میشه گفت قابل قبول بود.
مد Story بازی هم خوب کار شده بود ، گرچه بعد مدتی یکم خستتون میکنه!
Finisher ها هم نسبتا خوب کار شده بودن!

• Like
Reactions: rod
آآآآ؟ gear 3 که نیومده ! نکنه نسخه ی ناکامل رو بازی کردی ؟

اه چه سوتی بدی دادم :d:d
من منظورم gears of war 2 بود :x:x بهترین بازی اکشن و tps که بازی کردم :x>:d<....شرمنده ...:d
نه بااااا من عمرا سمته این بازی ناقصی که الان اومده نمیرم ... من مخالف شدید این کپی کاریا و هک بازیام ..... به امید حق این بازیم اوریج میخرم.

بله منظورش همونه
نه داش کی منظورش همون بود .... برای خودتون داستان سرایی میکنید :d

اه چه سوتی بدی دادم :d:d
من منظورم gears of war 2 بود :x:x بهترین بازی اکشن و tps که بازی کردم :x>:d<....شرمنده ...:d
نه بااااا من عمرا سمته این بازی ناقصی که الان اومده نمیرم ... من مخالف شدید این کپی کاریا و هک بازیام ..... به امید حق این بازیم اوریج میخرم.

نه داش کی منظورش همون بود .... برای خودتون داستان سرایی میکنید :d
:دی
منم گیرز 2 رو یه جا گفتم یکی بازی کنه! آخه ناموسن خیلی باحاله!!!!
گرافییکشم عالیه!
ویرایش : تو یاهو گفته بودم:|

• Like
Reactions: Siavash_MH
Red Dead: Redemption | Undead Nightmare

باگهای بیشتری داشت، کنترل کاراکتر خیلی سخت بود و فقط کافی بود بخوای از یه در بری تو و جلوش چند تا پله هم داشته باشه! ... روی دیوار آدم بهتر از این راه میره
اسب هم به شدت خل میزد
وقتی هم که زامبی ها رو از نزدیک تفنگ رو میزاشت زیر فکشون هم خیلی باگ داشت

قسمت آخرشو که
John زامبی میشه رو اصلا خوشم نیومد ... "جان دوباره به زمین برگشت، به شکل زامبی و با روحیات انسانی"
لول ! زدن تو هیکل قهرمان داستان ...
پای پول که بیاد وسط ... عقل و جون هر دو با هم در عذابن

6/10

آخرین ویرایش:
چیه مگه؟ :دی
نظرم عوض شد، به نظرم 8 خوبه برای دمو، چون دمو رو تموم نکرده بودم... خیلی سخته بازی ظاهراً. گرافیک هنریش خیلی خوبه، گیم پلی هم توی دمو جالب و جدید بود! داستان هم نمیتونم نظری بدم، اما توی دمو خیلی جالب بود، صداگزاری شخصیت ها و موزیک هاش بهترین نکته اش بود به نظرم. در کل خیلی خوب بود خوب بود. IGN هم که 9 داد. :دی

آخرین ویرایش:
چیه مگه؟
نظرم عوض شد، به نظرم 8 خوبه برای دمو، چون دمو رو تموم نکرده بودم... خیلی سخته بازی ظاهراً. گرافیک هنریش خیلی خوبه، گیم پلی هم توی دمو جالب و جدید بود! داستان هم نمیتونم نظری بدم، اما توی دمو خیلی جالب بود، صداگزاری شخصیت ها و موزیک هاش بهترین نکته اش بود به نظرم. در کل خیلی خوب بود خوب بود. IGN هم که 9 داد.
خود نمره رو ولش از کی تا حالا به دمو هم نمره میدن؟!:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or