امتيازات Max Payne 3

hosseincode

کاربر سایت
G4TV - 5 out of 5
Videogamer - 8 out of 10
Strategy Informer - 9 out of 10
GamesTM - 8 out of 10
Thesixaxis - 9 out of 10
Telegraph - 4.5 out of 5

ويرايش:

mp3.jpg

IGN - 9 out of 10
Xbox360Achievements - 93 out of 100
GameTrailers - 7.6 out of 10
IncGamers - 9 out of 10
Eurogamer Italy 9.0 out of 10
The Verge - 9 out of 10
GamesRadar - 10 out of 10
GameReactor - 9 out of 10
1UP - -A out of +A
OPM - 8 out of 10
Edge - 7 out of 10
OXM - 8 out of 10
Guardian - 10 out of 10
MondoXbox 9.6 out of 10
3DJuegos 9.5 out of 10
Meristation 9.3 out of 10
Game Informer 9.25 out of 10
Vandal Online 9.6 out of 10
SpazioGames 9.0 out of 10
Videogameszone.de 8.9 out of 10
NowGamer - 8.5 out of 10
GiantBomb - 4 out of 5
AusGamers - 8.8 out of 10
Joystiq - 4.5 out of 5

آخرین ویرایش:
شما فکر میکنید طرف این تام چیک مثلا بهش حال نداده این بازیها رو بازی کرده و نقد کرده ؟؟؟ مطمعنا خیلی هم از منو شما شاید بیشتر حال کرده باشه ولی همه چیز که حال کردن نیست ! این اواخر نسل بنظر من خوب کاری میکنه نمره پایین میده . واسه اکثر بازیها میگم نه مکس 3 تنها . چون تکرار و درجا زدن در بازیهای امروزی بوضوح مشخصه ! خوشبختانه طرف فن بوی مایکروسافت و سونی هم نیستش که بگیم از تعصب این نمرات رو داده !! من بهش حق میدم چون صنعت گیم چندسالی هست نیاز مبرم به تکون اساسی داره !
در مورد اسکایریم هم اگه 3-4 سال پیش میومد 10 میداد بهش . 7 هم چون اسکایریم بوده داده .
حالا اونا هیچ (هرچند خیلیییییی کم داده این بشر) نظرت در مورد Journey: 4/10 چیه ؟ به نظرت بازیش تکراری بوده و.... !!!

حالا اونا هیچ (هرچند خیلیییییی کم داده این بشر) نظرت در مورد Journey: 4/10 چیه ؟ به نظرت بازیش تکراری بوده و.... !!!
مگه نمیدونستی تا یه چیزی میشه اینا از اونورش میگیرن؟ حالا اگه زیاد داده بود کاملا برعکس بود الان قضایا.

یه 10،20 تایی منتقد پیدا بشن که مثل تام چیک باشن که نقدشون توی متا هم ثبت بشه که تحت تاثیر هیچ جو و هایپی هم قرار نمیگیرن ، ببینین چجوری کیفیت بازیها میره بالا !
البته دیگه بوی سوختگی این نسل بلند شده و هیچ چیز کارساز نیست جز اینکه نسل عوض بشه . ولی خوشم میاد ازش دمش گرم .
اون منتقد مثلا مشهوری که میاد 10 میده فکر نمیکنه که اگه یه عنوان دیگه منتشر شد و احیانا بهتر بود چه نمره ای باید بده ؟! اینقدر نمره دادن عادی شده که یه شرکت میاد یه فرمول رو 10 بار تکرار (کپی پیست) میکنه بازم همون نمره سرجاشه !
اگه بجای این 10ها 7 میدادن لطف بزرگی میکردن واقا ...
journey رو من ندیدم.ولی مثال های بهتری هست ، Skyrim هم متاش 96 هست و 7 داده.قضیه تکرار نیست ، قضیه اینه که بر هر عنوانی نباید نمره بالا داد ! حتی اگه بهترین عنوان نسل باشه ! چون موارد تکراری زیادی درش وجود داره که باعث میشه خیلی تکراری بنظر بیاد ! پیشرفت باید به اندازه کافی وجود داشته باشه و حس بشه . نواوری هم یکیشه .

Last edited by a moderator:
اون منتقد مثلا مشهوری که میاد 10 میده فکر نمیکنه که اگه یه عنوان دیگه منتشر شد و احیانا بهتر بود چه نمره ای باید بده ؟!
اینجوری که تا ابد نباید به هیچ بازی نمره کامل داد !

یه 10،20 تایی منتقد پیدا بشن که مثل تام چیک باشن که نقدشون توی متا هم ثبت بشه که تحت تاثیر هیچ جو و هایپی هم قرار نمیگیرن ، ببینین چجوری کیفیت بازیها میره بالا !
البته دیگه بوی سوختگی این نسل بلند شده و هیچ چیز کارساز نیست جز اینکه نسل عوض بشه . ولی خوشم میاد ازش دمش گرم .
اون منتقد مثلا مشهوری که میاد 10 میده فکر نمیکنه که اگه یه عنوان دیگه منتشر شد و احیانا بهتر بود چه نمره ای باید بده ؟! اینقدر نمره دادن عادی شده که یه شرکت میاد یه فرمول رو 10 بار تکرار (کپی پیست) میکنه بازم همون نمره سرجاشه !
اگه بجای این 10ها 7 میدادن لطف بزرگی میکردن واقا ...
یعنی الان واقعا فکر می کنی که این امتیازها حق این بازی ها بوده؟ :
Rage: 3/10
Uncharted 3: 4/10
Journey: 4/10
Forza 4: 4/10
Gears of War 3: 5/10
Skyrim: 7/10

یا نه حالا چون به MP3 داد 4 یهو شد سوگلی و علامه دهر؟ این آقا به Skyrim ای که اون همه جایزه و ... گرفت داده 7، دیگه شعورش رو از هم اینجا باید فهمید. البته یه نکته داخل پرانتز عرض کنم که اگه این می خواست به AW امتیاز بده مطمئن باش 2 بیشتر نمی داد:)

اینجوری که تا ابد نباید به هیچ بازی نمره کامل داد !
تا ابد هم نمیشه قسمت 4-5-6-7-8-9 منتشر بشه و نمره 10 داد.باید یه پیشرفتی این وسط باشه یا نه ؟! عنوانهای اولیه هر نسل که عوض میشه خود به خود نمره بالا میگیرن و حق هم دارن ! چون هم شگفت زده هستن و هم نسل بعد رو به نمایش میزارن.نمونش COD منتشر میشه هنوز که هنوزه متاش دور و ور 9ـه ! :) من نوامبر هر سال که میشه میمیرم از خنده ! نمیخواد الان از پیشرفت های چشمگیر کال واسم بگی ! :)) فقط یه مثال بود. عنوانهای زیادی هستن ...
یه کنسول بسته رو نمیشه کاریش . ولی PC رو چرا ... :)

---------- نوشته در 05:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:41 PM ارسال شده بود ----------

Rage: 3/10
Uncharted 3: 4/10
Journey: 4/10
Forza 4: 4/10
Gears of War 3: 5/10
Skyrim: 7/10
این بازیها هم حقشون 4-5 نیست.من اگه بخوام بدم میدم 7 یا حداقل زیر 10 باشه ! این منتقد عزیزمون هم میخواد متا رو بیاره پایین و منم پایین اومدن متای اکثر بازیها موافق هستم. خیلی بیشتر از حق خودشون گرفتن .(به غیر از اسکایریم)
به مکس پین 3 هم اگه من بخوام نمره بدم دست این منتقد عزیز رو هم از پشت میبستم ، و نمره ی 1/10 رو به بازی و محتویاتش اهدا میکردم ! 4 هم زیادی داده ...

Last edited by a moderator:
ضمنا، مگه GTA چشه نوید خان ؟!
به خودی خود که چیزیش که نیست
خودتون پیرهن عثمونش کردین و ازش بعنوان توهین به هم استفاده میکنین ...

این "الفاظ" هم زمانی زده شد که قبلا نمونش رو گفتن ! اینکه مجبور نیستی بازی کنی یا ...
هر کی هر حرکتی کرد، این حق را به بقیه میده که اون کار را تکرار کنن؟

Ali_Amini@

علی جان سرو کله زدن با فن های راک استار فایده ای نداره! وقتی یارو پای Forza و Gears و Rage رو به تاپیک وا کنه...
اصلا این منتقد که به مکس پین 3 نمره 4 داده میگیم پدرکشتگی داشته مشکل داشته... دشمن خونین راک استار بوده و چون با راک استار لج داشته این کارو کرده...
Quarter to Three : 2 out of 5

خوب اینو چی میگید؟! همین امروز هم نمرش اومد! اینم پدر کشتگی داشت با راک استار؟! قبول!

اینا رو چی میگید پس؟!

GameTrailers: 7.6
Edge Magazine UK: 7.0
Eurogamer: 7.0

خووووووب! Game Tarilers که هیچکی نمیشناسه! اصلا یه سایت ناشناخته هست! دومیش هم که اصلا کسی نمیدونه مجله هست سایتِ اونم ناشناخته هست! اصلا اسمش رو نمی شد خوند؟! سومیش هم یورو چی چی هست؟! اونم که مثل دو تای دیگه یه آماتور رو نشوندن واسه نقد بازی... اصلا اینا چیه؟! هر سایت و مجله ای 9 بده اون نویسنده میشه فردی ماهر و با سواد هر کی زیر 8 بده میشه بی سواد و هیچی از دنیای گیم نمیفهمه و...

پ.ن: اینم آخرین تغییرات: Xbox 360 (86.01%)

آخرین ویرایش:
نمیتونم کتمان کنم که از امتیازی که تام چیک داده خوشحال شدم:دی ولی خدایی این بابا یه تختش کمه:دی RPG، TPS، FPS و کلا همه جور بازی رو نقد(بخونین ترول) میکنه.:دی امیدوارم تنش به تن من هیچ وقت نخوره:|

باید حتما از رمدی بت بسازم تا معلوم بشه مکس 1و2 رو بازی کردم؟!
اگه از نظر شما گیم پلی آلن ویک فوق العادهست پس به مکس پین چی میگی؟
خوب از اول بازی تا آخر بازی یه چراغ فوه میگیری دست و از بالای یه تپه میری پایین تپه یا بلعکس،تموم شد رفت!این کار رو 6-7 ساعت انجام بدی تکراری نمیشه؟!
حالا ما هم فرض میکنیم راکستار مکس پین 3 رو نساخته،اصلا مکس 3 ساخته نشده هنوز،اینی هم که الآن منتشر شده رو اسمش میزاریم یه چیز دیگه!
مشکلیه؟!
خلاقيت درهمون چراغ قوه , نبرد روشنايي در برابر تاريكي , فرار از تاريكي و پنا ه بردن در آغوش نور , دنباله روي به سمت نور ,تعويض مداوم باتري درحين مبارزه با نيروهاي تاريكي , استفاده از پروژكتورهاي بزرگ , كلاغ ها , بيگ ددي ها , كاوش براي پيدا كردن آيتم ها و دست نوشته ها يalan , جاخالي هايه سينمايي , صحنه هاي سينمايي تير اندازي باflare gun , وخيلي چيزهاي ديگر كه گيم پلي رو هميش جذاب واستثنائي ميكنه.

نمیتونم کتمان کنم که از امتیازی که تام چیک داده خوشحال شدم:دی ولی خدایی این بابا یه تختش کمه:دی RPG، TPS، FPS و کلا همه جور بازی رو نقد(بخونین ترول) میکنه.:دی امیدوارم تنش به تن من هیچ وقت نخوره:|
البته من با امتیازات 4-5 مخالفم ، شدید! حداقل نمره رو 7 میشه در نظر گرفت چون واقا بی انصافی هست ! ولی این بابایی که نقدشو نمرش همه جا ثبت میشه هدفش اینه که متا رو بیاره پایین ! حالا هدف از پایین اومدن متا چیه ؟! کینه ؟ دشمنی ؟ فن مایکروسافت ؟ فن سونی ؟ یا اصلا دیوانست یا تروله از قول شما ؟؟ پس چرا نمرش ثبت میشه ؟!

اين برقرار كننده عدالت مياد يه حال اساسي به متاي همه بازي ها ميده:d:| ( شما اون حال رو بخونين ري*ن !:d )

نوید جان یک سوال داشتم، الان دقیقا فرق این ادبیات با اون ادبیات من (deal with it و ...) در چی هست؟! :

===============
متاسفانه با این خیال پردازی ها راه به جایی نمی بری، چون بازی عرضه شد و تموم شد رفت و ته دیگش رو هم خوردن، سالاد هم روش. و اینکه من اگه بخوام نظر شخصی خودم رو ابراز بدارم باید بگم که در کمال شرمندگی من حاضر نبودم یه بازی کم ارزش رو بازی کنم با این بها که فقط اتمسفر و داستان داشته باشه (دقیقا طعنه ام به AW بود الان). و شرکت ها هم متاسفانه نمیتونن به خاطر شما و امثال شما (که خیلی هم کم هستید) متحمل ضرر و ... بشن. ادامه یه بازی بعد 9 سال عرضه شده و دوستان انتظار داشتن دقیقا همون بازی قبلی رو ببینن. lol بازی با فاصله 2 سال از نسخه قبلی عرضه میشه و به طور کلی متفاوت هست با سایر بازی های سری و نسخه های قبلیش، دیگه 9 سال که جای خود داره...

دوست عزيز ALAN WAKE ففقط اتمسفر وداستان داشت:) گرافيكشو يادتون رفته كه با CRYSIS 1 مقايسه ميشد زماني كه بازي عرضه شداز نظر جلوه هاي بصري چند قدم از بازي هاي زمان خودش جلوتر بود بهترين نورپردازي در شب , افكت هاي مه خارق العاده , فيزيك عالي , بهترين حالت انفجار نور , تكون خوردن بيش از حد طبيعي درخت ها , طوفان هاي عالي ,گيم پليشم كه گفتم سرشار از خلاقيت بود در كل ALAN WAKE شاهكاري بي نظير وستودني بود.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or