امتيازات Max Payne 3

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
G4TV - 5 out of 5
Videogamer - 8 out of 10
Strategy Informer - 9 out of 10
GamesTM - 8 out of 10
Thesixaxis - 9 out of 10
Telegraph - 4.5 out of 5

ويرايش:

mp3.jpg

IGN - 9 out of 10
Xbox360Achievements - 93 out of 100
GameTrailers - 7.6 out of 10
IncGamers - 9 out of 10
Eurogamer Italy 9.0 out of 10
The Verge - 9 out of 10
GamesRadar - 10 out of 10
GameReactor - 9 out of 10
1UP - -A out of +A
OPM - 8 out of 10
Edge - 7 out of 10
OXM - 8 out of 10
Guardian - 10 out of 10
MondoXbox 9.6 out of 10
3DJuegos 9.5 out of 10
Meristation 9.3 out of 10
Game Informer 9.25 out of 10
Vandal Online 9.6 out of 10
SpazioGames 9.0 out of 10
Videogameszone.de 8.9 out of 10
NowGamer - 8.5 out of 10
GiantBomb - 4 out of 5
AusGamers - 8.8 out of 10
Joystiq - 4.5 out of 5

آخرین ویرایش:

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
درسته كه شماره هاي قبلي نه هارُر بود نه مخفي كاري نه رومنس و اينا به قول چندتا از دوستان، اما اكشنش به اين اندازه هيجاني و رو كار نبود. اكشن تاريك و رمز آلود داشت. اصن مكس قبلي ها روز داشت؟( يادم نيس خدايي)
الان دو تا موضوعه ...
یک اینکه مکس پین 3 بازی خوبیه؟ جوابش میشه بله، بازی خوبیه، اکشن تمام عیار و یه بازی مناسبه، کنترل و روند مناسبی داره و بین اجزاش ترکیب واقعا بالایی داره و این موجب شده که 95% سایتها و مجلات امتیازی بالای 8.5 بهش بدن

دوم اینکه مکس پین قبلی بهتر بوده یا این و دقیقا همون نقل قول شماست ...
مکس پین های قبلی مخصوصا شماره یکش، جز 5 بازی بود که همون 10 سال پیش وقتی 17 سالم بود تاحالا بازی کردم، نه اینترنتی کامل تعریف شده بود و مجله ای بود که بشه راجع به سازندش یا نویسندش تعریف کرد که طرفدار رمدی بشیم ...
فقط مکس بود، با یه داستان فوق العاده قوی، یه گرافیک فوق العاده و دیالوگ هایی که تمامش موندگار بود
گیم پلی بازی هم بدون شک یکی از بهترین گیم پلی های تمام بازیها را داشت و هیچ کس هم نمیتونه منکرش بشه، چون هنوز که هنوزه حداقل روی سیستم نصف بچه های اینجا مکس پین نصبه و هنوز دارن بازی میکنن و هنوز هم نمیشه از دید یک بازی 10 سال پیش حسابش کرد ...
پس اگر هم میخواین از مکس پین 3 دفاع کنین، شماره های قبل اون را زیر سوال نبرین ...
چون هیج دلیلی برای اینکه بگیم اون بازی بد بوده وجود نداره ...

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
الان دو تا موضوعه ...
یک اینکه مکس پین 3 بازی خوبیه؟ جوابش میشه بله، بازی خوبیه، اکشن تمام عیار و یه بازی مناسبه، کنترل و روند مناسبی داره و بین اجزاش ترکیب واقعا بالایی داره و این موجب شده که 95% سایتها و مجلات امتیازی بالای 8.5 بهش بدن

دوم اینکه مکس پین قبلی بهتر بوده یا این و دقیقا همون نقل قول شماست ...
مکس پین های قبلی مخصوصا شماره یکش، جز 5 بازی بود که همون 10 سال پیش وقتی 17 سالم بود تاحالا بازی کردم، نه اینترنتی کامل تعریف شده بود و مجله ای بود که بشه راجع به سازندش یا نویسندش تعریف کرد که طرفدار رمدی بشیم ...
فقط مکس بود، با یه داستان فوق العاده قوی، یه گرافیک فوق العاده و دیالوگ هایی که تمامش موندگار بود
گیم پلی بازی هم بدون شک یکی از بهترین گیم پلی های تمام بازیها را داشت و هیچ کس هم نمیتونه منکرش بشه، چون هنوز که هنوزه حداقل روی سیستم نصف بچه های اینجا مکس پین نصبه و هنوز دارن بازی میکنن و هنوز هم نمیشه از دید یک بازی 10 سال پیش حسابش کرد ...
پس اگر هم میخواین از مکس پین 3 دفاع کنین، شماره های قبل اون را زیر سوال نبرین ...
چون هیج دلیلی برای اینکه بگیم اون بازی بد بوده وجود نداره ...
نوید جان! مشکل خیلی از طرفداری مکس پین اینکه ما انتظار یه دنباله عالی رو برای مکس پین داشتیم. بله اگه به چشم یه آی پی جدید نگاه میکردیم بازی خوبی بود! ولی مشکل اینجاست که ما بعد چند سال منتظر ادامه داستان مکس پین بودیم! ( همون طور که آخر مکس پین 2 هم نوشته شده بود ادامه دارد...)

اما این بازی ظاهرا فقط اسم مکس پین رو یدک میکشید! بنا به دلایلی که توی چند پست قبل هم اشاره کرده بودم

مشکل اینجاست که راک استار اومده و با احساسات طرفدار ها بازی کرده. روی این بازی باید یه چند تا موزیک هیپ هاپ امریکایی میذاشت! نه اینکه بیاد از موزیک نسخه های قبل برای تحریک طرفدار های بازی استفاده کنه.

همون موقع که تریلر بازی ها اومد من بار ها و بارها گفتم این فقط گوشه ای از مراحل مکس پین هست و بیشتر مراحل تو برزیل اتفاق میوفته! راک استار برای بازی کردن با احساسات مردم اومد بیشتر تریلر های بازی رو از فلش بک های بازی گذاشت! فلش بک هایی که به قول شما 45دقیقه هم نیستن. اما متاسفانه بیشتر فن های راک استار تو تبهم زندگی میکردند و فکر میکردند بیشتر بازی فلش بک هست اما وقتی که بازی اومد چیزی خلاف این رو ثابت کرد. حتی چند بار هم سر همین مساله با فن های راک استار بحثم شد ولی خوب چیکار میشه کرد! ما هر چی میگفتین اونا حرف خودشون رو میزدند. نتیجش هم این شد که میبینیم...

تو این تاپیک هم هر کی میخواد از بازی تعریف کنه هی میگه گرافیک! هی میگه گرافیک! بابا اون زمان که مکس پین اومد کمتر کسی از گرافیکش صحبت میکرد. اصلا دلیل محبوبیت مکس پین چیه ؟! یکی بهم بگه!

گرافیکش بود؟! نه خیر آقای فن راک استار! گرافیک نبود! اون جو و اتمسفر بازی با اون داستان و دیالوگ های فراموش نشدنی و البته شخصیت پردازی قوی به همراه موسیقی فراموش نشدنیش بود! نه گرافیک که چپ راست میگید گرافیک گرافیک!

اگر غیر از اینه بگید شاید من اشتباه میکنم؟!
تا اینجا رو قبول داری؟! یه مورد دیگه که فراموش کرده بود گیم پلی بازی بود! قرار بود کاور گیری اختیاری باشه ولی خود بازی به گونه ای هست که اصلا نمی شد بدون کاورگیری بازی رو به انتها رسوند!

در کل نوید خودتم توی چند پست قبلی اشاره کردی که انتظاراتت رو برآورده نکرده بود. بازی نسبتا خوبی بود واست البته عنوان یه بازیِ جدید! ولی نه به عنوان یه دنباله عالی برای مکس پین! اون چیزی که تو ذهن داشتی با اون چیزی که از آب دراومد فرق داشت. درست نمیگم؟!

Last edited by a moderator:

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
در کل نوید خودتم توی چند پست قبلی اشاره کردی که انتظاراتت رو برآورده نکرده بود. بازی نسبتا خوبی بود واست البته عنوان یه بازیِ جدید! ولی نه به عنوان یه دنباله عالی برای مکس پین! اون چیزی که تو ذهن داشتی با اون چیزی که از آب دراومد فرق داشت. درست نمیگم؟!
میدونی، ممکنه مشکل از خودمون باشه، نه از R*
ما هنوز دنبال همون حال و هوا میگردیم و دوست داریم با همون دید ادامه مکس را بازی کنیم و مسلمه با تغییراتی که توی اتمسفر بازی دادن هیچ وقت اون لذت را به ما نمیده ...
من قبل اینکه 3 را شروع کنم، کاملا 1 و دو را بازی کردم و بعد که 3 را شروع کردم، خودم را لعنت کردم که چرا قبلیها را بازی کردم و سریع اومدم تو تاپیکش گفتم که میخواین لذت کامل از بازی ببرین، قبلیها را بازی نکنین، چون کاملا دو موضوع متضاد با همه ...

به هر حال، من هنوز مکس پین 1 و 2 را دوست دارم، راک استار را هم دوست دارم و کارهاش را قبول دارم، و بعد از چند روز کلنجار رفتن با خودم، تصمیم گرفتم زیاد به این موضوع فکر نکنم و هر وقت دلم هوای مکسس پین محبوب خودم را کرد، برم رو همون سیستم 6 سال پیشم مکس پین 1 بزنم
و از این هم به عنوان یکی از بازیهای خوب R* یاد کنم و بازیش کنم

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
اصلا اگه یه بازی قرار باشه فقط گرافیک و گیم پلی داشته باشه چه گیری هست اسمش حتما MaxPayne 3 باشه ؟! چه چیزی از قبل باعث شده که اعضای راکستار بفکر ساخت ادامه ی مکس بیوفتند ؟! چه خاطره خوبی رو از مکس های قبلی در دل طرفدارها زنده کرد ؟! فحش های خوار مادر؟ (90% کاربرهای این تاپیک که به به میکنن اصلا فن مکس نیستن چون یه بازی هست که راکستار ساخته و ...) خب هر اسم دیگه ای هم که داشت چون راکستار پشتش بود فروش عالی داشت ! حتما که نباید اسمش مکس پین میبود ! گند زدن به هیکل بازی ... اصلا راکستار باید یه عنوان بسازه که توش اینقدر کشت و کشتار و کلمات رکیک باشه تا اعضای تیمارستان هم خوششون بیاد !
آها ، Manhunt گزینه مناسبی هست !!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
حقیقت محض اینه که نام R* جلوی دیدن حقایق رو گرفته.
بچه ها هم فقط از نظر داستان و جو مشکل دارن نه از گیم پلی چون تو این نسل خدا رو شکر از نظر گیم پلی کم نداشتیم ولی فقدان دوتای اولی به خوبی حس میشه

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
90% کاربرهای این تاپیک که به به میکنن اصلا فن مکس نیستن چون یه بازی هست که راکستار ساخته و ...
آسمون سولاخ شده این وسط و شما فقط فن مکس پین هستید قربان ؟
پ.ن : این هم نقدی که بنده برای بازی نوشتم دوستان .

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
آسمون سولاخ شده این وسط و شما فقط فن مکس پین هستید قربان ؟
تو چه فنی هستی که با نبود اینهمه کم و کاستی و مواردی که باید میبود ولی هیچ اثری ازش نیست بازم اسم خودتو گذاشتی فن دواتیشه ی مکس پین ؟! با نوشتن یه نقد ، همین ؟
یا درک نمیکنی ، یا خودتو زدی به کوچه چپ که مبادا بر ضد راکستار ملت براندازی کنن !!!
اگر اینطوریه من هم میگم 90% کسایی که الان دارن از داستان و اتمسفر مکس 1 و 2 تعریف میکنن زمانی که این دو عنوان رو بازی کردن حداکثر 10-12 سالشون بوده و طبیعتا یه بچه ی 12 ساله نمیتونه درک درستی از اتمسفر و فضاسازی و شرکت سازنده و نویسنده و کارگردان و 100 البته داستان داشته باشه ، اون هم بازی ای که زبانش فارسی نیست. در نتیجه الکی دارن خودشون رو به آب و آتیش میزنن.
همینطور هست که تو میگی =)) تو اصلا نمیدونی ما واسه چی داریم اینجا پست میدیم !! درک درست رو شخص عاقل و خردمند داره که قسمت سوم مکس پین رو به 1 و2 ترجیح میده و با کمال میل هم از خون ، جون و آبروی خودش در تاپیک امتیازات مکس پین دفاع میکنه ... تو که اونموقع (به هر دلیلی) نتونستی از داستان بازی سر در بیاری چرا اینو به بقیه هم نسبت میدی و فکر میکنی بقیه هم توی شرایط خودت بودن ؟!

Last edited by a moderator:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
90% کاربرهای این تاپیک که به به میکنن اصلا فن مکس نیستن چون یه بازی هست که راکستار ساخته و ...
اگر اینطوریه من هم میگم 90% کسایی که الان دارن از داستان و اتمسفر مکس 1 و 2 تعریف میکنن زمانی که این دو عنوان رو بازی کردن حداکثر 10-12 سالشون بوده و طبیعتا یه بچه ی 12 ساله نمیتونه درک درستی از اتمسفر و فضاسازی و شرکت سازنده و نویسنده و کارگردان و 100 البته داستان داشته باشه ، اون هم بازی ای که زبانش فارسی نیست. در نتیجه الکی دارن خودشون رو به آب و آتیش میزنن.
همینطور هست که تو میگی
yahoo_24.gif
تو اصلا نمیدونی ما واسه چی داریم اینجا پست میدیم !! درک درست رو شخص عاقل و خردمند داره که قسمت سوم مکس پین رو به 1 و2 ترجیح میده و با کمال میل هم از خون ، جون و آبروی خودش در تاپیک امتیازات مکس پین دفاع میکنه ... تو که اونموقع (به هر دلیلی) نتونستی از داستان بازی سر در بیاری چرا اینو به بقیه هم نسبت میدی ؟!
ببین برادر ، من اصلا مکس پین 3 رو هنوز نگرفتم. هیچ اسراری هم ندارم که حتی صرفا یه بازی خوب باشه. فن مکس پین هم نبودم و نیستم ، فن راکستار هم نبودم و نیستم. از GTA و RDR هم برا خودم بت نساختم. اینجا هم این دومین پستی هست که میدم. این از این.

ولی دلیل این پستی که دادم این بود که دیگه شورش رو درآوردید. از اول تاپیک هی میگن راکستار گند زده - این چه اتمسفریه - این چه مکس پینیه - چرا کچل شده - چرا الکلی شده - مکس 1 و 2 بهتر بود - اگه اینو رمدی میساخت الان شاهکار قرن میشد و... یه سری حرف های بی اساس دیگه.

بعدش هم هممون تقریبا تو یه رنج سنی هستیم. اینجوری نیست که من 10 سالم باشه ، شما 40 سال. پس برا ما دیگه وانمود نکنید که پیر دنیای گیم هستین و از اول منتقد و صاحب نظر در عرصه ی گیم به دنیا اومدین. هممون کم و بیش مثل همیم...

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
تو چه فنی هستی که با نبود اینهمه کم و کاستی و مواردی که باید میبود ولی هیچ اثری ازش نیست بازم اسم خودتو گذاشتی فن دواتیشه ی مکس پین ؟! با نوشتن یه نقد ، همین ؟
یا درک نمیکنی ، یا خودتو زدی به کوچه چپ که مبادا بر ضد راکستار ملت براندازی کنن !!!

باو گور بابای راکستار :D !
من چیکار راکستار دارم دهنمون رو سرویس کردی :D !
من دارم میگم این که یکی از بازی خوشش میاد یا نه رو اصلا به حساب فن قدیمی بودن و نوب بودن و پیرمدرسه بودنش نذاریم . همین ...کار دله :D !

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
اقا حالا اين حرفا رو بزاريد کنار. من قبل اومدن بازى با دوستم سر اينکه بهترين بازيه سال ميشه سر يه چيز بد شرط بستم :دى عجبا...

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
باو گور بابای راکستار :D !
من چیکار راکستار دارم دهنمون رو سرویس کردی :D !
من دارم میگم این که یکی از بازی خوشش میاد یا نه رو اصلا به حساب فن قدیمی بودن و نوب بودن و پیرمدرسه بودنش نذاریم . همین ...کار دله :D !
هر دو طرف دلایلی رو ارائه میدن که مشخص بشه بازی در چه سطح و رده ای قرار داره . آره گور بابای راکستار حرف دلمو زدی ! :d ولی لطفا ، یعنی خواهشا سعی نکنین مارو قانع کنین که قسمت سوم در شان مکس پین هست ، چه برسه به اینکه بخواین قانع کنین برتری (از همه لحاظ!) نسبت به قسمت 1و2 هم داشته باشه !
بین برادر ، من اصلا مکس پین 3 رو هنوز نگرفتم. هیچ اسراری هم ندارم که حتی صرفا یه بازی خوب باشه. فن مکس پین هم نبودم و نیستم ، فن راکستار هم نبودم و نیستم. از GTA و RDR هم برا خودم بت نساختم. اینجا هم این دومین پستی هست که میدم. این از این.

ولی دلیل این پستی که دادم این بود که دیگه شورش رو درآوردید. از اول تاپیک هی میگن راکستار گند زده - این چه اتمسفریه - این چه مکس پینیه - چرا کچل شده - چرا الکلی شده - مکس 1 و 2 بهتر بود - اگه اینو رمدی میساخت الان شاهکار قرن میشد و... یه سری حرف های بی اساس دیگه.

بعدش هم هممون تقریبا تو یه رنج سنی هستیم. اینجوری نیست که من 10 سالم باشه ، شما 40 سال. پس برا ما دیگه وانمود نکنید که پیر دنیای گیم هستین و از اول منتقد و صاحب نظر در عرصه ی گیم به دنیا اومدین. هممون کم و بیش مثل همیم...
مهم اینه که یکی تونسته درک کنه و یکی نتونسته . شاید هم اصلا مهم نبوده براش که نتونسته درک کنه ! به خودش مربوطه . بحث ما یه چیز دیگست ! مکس پین با گیم پلی و گرافیک مکس پین نشده ! سعی کنید اینو بفهمید .

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
هر دو طرف دلایلی رو ارائه میدن که مشخص بشه بازی در چه سطح و رده ای قرار داره . آره گور بابای راکستار حرف دلمو زدی ! :d ولی لطفا ، یعنی خواهشا سعی نکنین مارو قانع کنین که قسمت سوم در شان مکس پین هست ، چه برسه به اینکه بخواین قانع کنین برتری (از همه لحاظ!) نسبت به قسمت 1و2 هم داشته باشه !

من اصلا نمی خوام کسی رو قانع کنم ؛ همینطور که برای "من" بهترین تجربه پارسال و یکی از بهترین بازی های این نسل inFAMOUS 2 و کاری ندارم کسی با من هم عقیده هست یا نه و من قانع نمیشم ... حرف من همینه ، شمایی که از بازی خوشت نیومده نظرت محترم هست ، اتفاقا توی اون چیزی که نوشتم اگر حوصله به خرج بدی و بخونیش میبینی به تمام کسایی که از بازی ناراضی هستند "حق" داده شده اما ، انتظار هم دارم به نظر کسانی که از بازی خوششون اومده هم احترام گذاشته شه .
فروم های خارجی رو هم اگر دنبال میکنی ، اصلا جو موجود در اینجا رو نمیبینی توشون ! اکثریت قریب به اتـفاق میگن بازی ، بازی خوبه .
ولی اینجا کسی ک مکس پین 1 و 2 روبازی نکرده باشه بیاد تو تاپیک احساس میکنه بازی اسمش Maximum Sh!t 3 هست .

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,028
نام
رضا
ببین برادر ، من اصلا مکس پین 3 رو هنوز نگرفتم. هیچ اسراری هم ندارم که حتی صرفا یه بازی خوب باشه. فن مکس پین هم نبودم و نیستم ، فن راکستار هم نبودم و نیستم. از GTA و RDR هم برا خودم بت نساختم. اینجا هم این دومین پستی هست که میدم. این از این.

اتفاقا من زماني كه 1 max payne رو بازي كردم 15 سالم بود max payne2هم وقتي بازي كردم21 سالم بود مگه max payne 1,2 شاهكار نبود؟ خوب مسلما اينم remedy ميساخت يه شاهكار تمام عيار بود. نميدونم چرا اينقدر فن هاي سوني با remedy لجن:-s؟حقيقتو قبول كنيد كه remedy مقدس از بزرگان اين صنعت:d

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
میدونی، ممکنه مشکل از خودمون باشه، نه از R*
ما هنوز دنبال همون حال و هوا میگردیم و دوست داریم با همون دید ادامه مکس را بازی کنیم و مسلمه با تغییراتی که توی اتمسفر بازی دادن هیچ وقت اون لذت را به ما نمیده ...
من قبل اینکه 3 را شروع کنم، کاملا 1 و دو را بازی کردم و بعد که 3 را شروع کردم، خودم را لعنت کردم که چرا قبلیها را بازی کردم و سریع اومدم تو تاپیکش گفتم که میخواین لذت کامل از بازی ببرین، قبلیها را بازی نکنین، چون کاملا دو موضوع متضاد با همه ...

به هر حال، من هنوز مکس پین 1 و 2 را دوست دارم، راک استار را هم دوست دارم و کارهاش را قبول دارم، و بعد از چند روز کلنجار رفتن با خودم، تصمیم گرفتم زیاد به این موضوع فکر نکنم و هر وقت دلم هوای مکسس پین محبوب خودم را کرد، برم رو همون سیستم 6 سال پیشم مکس پین 1 بزنم
و از این هم به عنوان یکی از بازیهای خوب R* یاد کنم و بازیش کنم
در مورد بخش اول صحبت هات به نظرم بیشتر به سلیقه افراد و طرفدارای مربوط میشه. خوب بعضی طرفدار ها مثل تو تونستن با این تغییرات کنار بیایند و به چشم یه بازی جدید بشینن و مکس پین 3 رو بازی کنند اما بعضی دیگه نه ... بحث فن های راک استار هم کلا جدا از طرفدارای مکس پین هست. هنوز یادم نرفته یکی از فن های راک استار چند صفحه قبل برگشت گفته ناراحتی بازی نکن! کسی تورو مجبور نکرده که بازی کنی! کارِ ما به جایی رسیده که دیگران باید بیان و برای ما تعیین تکلیف کنند که از چی خوشمون بیاد از چی خوشمون نیاد! اون یکی برمیگرده پای آلن ویک و این اواخر هم پای Forza و GeOW رو به تاپیک وا میکنه! این چه فازیه آخه ؟! :D:|

از این هم به عنوان یکی از بازیهای خوب R* یاد کنم و بازیش کنم
در نهایت بازم به حرف من رسیدی!:D بازیِ خوبی هست ولی در صورتی که به چشم یه بازیِ جدید بهش نگاه کنیم! نه یه دنباله.

البته اینم بگم این بازی خوب راک استار که به چشم بازیِ جدید بهش نگاه میکنیم باز هم مدیون مشورتی هست که با رمدی گرفته بود! یادت میاد سر اون بازی اول که ساخته بودند چه بلاهایی سر بازی آورده بودن؟! صداگذار مکس به دلیل اینکه پیرتر شده!!! عوض شده و شخص دیگری قرار جایگزینش بشه! چرخش شب و روز مثل سایر بازی های Open World به بازی اضافه شده بود. ( یه چند تا مینی گیم هم اضافه می کردند خیلی دیگه با حال می شد !:D) و البته خیلی چیز های دیگه که الان دقیق حضور ذهن ندارم!
اگر اون رو میدادند دیگه رسما بازی فقط اسم مکس پین رو یدک می کشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر