امتيازات Max Payne 3

hosseincode

کاربر سایت
G4TV - 5 out of 5
Videogamer - 8 out of 10
Strategy Informer - 9 out of 10
GamesTM - 8 out of 10
Thesixaxis - 9 out of 10
Telegraph - 4.5 out of 5

ويرايش:

mp3.jpg

IGN - 9 out of 10
Xbox360Achievements - 93 out of 100
GameTrailers - 7.6 out of 10
IncGamers - 9 out of 10
Eurogamer Italy 9.0 out of 10
The Verge - 9 out of 10
GamesRadar - 10 out of 10
GameReactor - 9 out of 10
1UP - -A out of +A
OPM - 8 out of 10
Edge - 7 out of 10
OXM - 8 out of 10
Guardian - 10 out of 10
MondoXbox 9.6 out of 10
3DJuegos 9.5 out of 10
Meristation 9.3 out of 10
Game Informer 9.25 out of 10
Vandal Online 9.6 out of 10
SpazioGames 9.0 out of 10
Videogameszone.de 8.9 out of 10
NowGamer - 8.5 out of 10
GiantBomb - 4 out of 5
AusGamers - 8.8 out of 10
Joystiq - 4.5 out of 5

آخرین ویرایش:
راكستار ديگه !!8-|

باور كنيد هميشه راكستار جز تاپ ليست هاي شركت سازنده بازي ها بوده برام ولي بايد قبول كرد كه مكس رو نابود كرد دستي دستي
wtffffffffffffffffffffffffffffffffff :دی.
IP مکس پین تا همین 2004 خودمون دست R* هم نبود چه برسه که بخواد مکس پین بسازه.
مکس پین 1 رو Remedy ساخته و ناشرش هم 3d realms بود. ناشر نسخه های کنسولی R* بود و بعد هم ناشر مکس پین 2 شد . . .
وگرنه راک استار و چه به مکس پین سازی. همون GTA هم بتونه بسازه هنر کرده :دی.

كيوان جان چه بخواي و چه نخواي راكستار بازي مكس پين و شخصيت و فضاي مكس پين رو نابود كرد .
عمو چرا انقد جَو گير شدي؟ نابود كجا بود. يه جوري ميگي انگار چي شده حالا. تنها چيزي كه شايد "فن هاي اريجينال" بازي ! ازش ناراحت بشن، اكشن تر شدن بازي ـه . وگرنه فضا و شخصيت و ديگر مسائل بسيار هم عاليست.

شايدم ما نوب گونه فكر ميكنيم.
-
مکس پین 1 رو Remedy ساخته و ناشرش هم 3d realms بود. ناشر نسخه های کنسولی R* بود و بعد هم ناشر مکس پین 2 شد . . .
وگرنه راک استار و چه به مکس پین سازی. همون GTA هم بتونه بسازه هنر کرده
biggrin1.gif
.

نظرات خوشحال گونه كه ميگن همينه وا. Rock Star مقدس حالا شده چه به مكس پين سازي؟
خوبه والله

عمو چرا انقد جَو گير شدي؟ نابود كجا بود. يه جوري ميگي انگار چي شده حالا. تنها چيزي كه شايد "فن هاي اريجينال" بازي ! ازش ناراحت بشن، اكشن تر شدن بازي ـه . وگرنه فضا و شخصيت و ديگر مسائل بسيار هم عاليست.

-

خوبه والله
اکشن تر شدن بازی!!!!؟ مگه بازی Stealth بوده که حالا اکشن تر شده باشه کسی ناراحت بشه؟ بله فضا و شخصیت و دیگر مسایل بسیار عالی است، ولی فضا و شخصیت و دیگر مسایل تو دو عنوان قبلی خیلی بیشتر بسیار عالی بود و این فضا و شخصیت و دیگر مسایل تو MP3 بویی از مکس پین 1 و 2 نبرده. مشکل "فن های اریجینال" بازی اینه، نه اکشن تر شدنش!

*R مقدس!!!؟ اگه همه مثل شما فکر میکنن، بگین ما کلا بحث نکنیم دیگه در مورد بازیای *R! همین مونده بود یه شرکت بازی سازی مقدس هم بشه!

wtffffffffffffffffffffffffffffffffff :دی.
وگرنه راک استار و چه به مکس پین سازی. همون GTA هم بتونه بسازه هنر کرده :دی.

ميثم جان كنار بيا براي شوخي گفتم يعني ميدونم سم ليك بازي رو ساخته و شخصيت روبوجود اورده ولي نميدونم رمدي ساختتش ؟؟:)) خوب كه تو دو الي سه صفحه هاي قبل چندين بار اشاره كردم كه اگه رمدي ميساخت بازي رو ميپرستمش .

---------- نوشته 29-05-2012 در 12:02 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 28-05-2012 در 11:54 PM ارسال شده بود ----------

-

خوبه والله

مگه مكس پين بازي فكري يا پازل بوده كه از اكشن شدنش ناراحت بشيم ؟؟=)):))

عزيزم جو سازندگان و نويسندگان R*180 درجه با جو و فضاي رمدي و بازيش متفاوته !! اين ديگه فكت هست همه قبول دارند كه جو بازي هاي راكستار با بازي هايي مثل مكس كاملا متفاوت هست !

من یکی که خودم شخصا با کمال میل دوست داشتم میانگینش بین 75تا80 میشد ولی اون حس و حال قسمت 1 و 2 رو واسم تکرار کنه . متاسفانه نشد که نشد .
یه حس خیلی چرندی از وقتی مکس 3 اومده دارم که تمومی هم نداره ... از این بدتر هم بعضی کامنت هایی هست که اینجا میخونم . (بله میدونم میتونم نیام توی تاپیک و این پست ها رو هم نخونم ، همینجور که مجبور نبودیم در رابطه با مکس 3 نظر بدیم یا حتی بازیش کنیم!!) :)
آقا جون برو GTA ـتو بازی کن ! چیکار داری به شعور مکس توهین میکنی !! شخصیت مکس که از نوع درجه 1 بود رو کردنش درجه 3-4 در حد گوریل ! کلا R* رو فکر نمیکردم اینقدر واسم منفور بشه ! فکر میکنن اگه یه تیکه پرآجر هم بدن دستشون با اون انجینی که دارن میشه طلا !

-

خوبه والله
=))

وای خدا...:))

برادر من مگه دو نسخه اول Horror بوده که حالا از اکشن تر شدنش ناراحت بشیم؟!
من نمیدونم چرا نمیخواین قبول کنین که راک استار گند زده به بازی.

قبلا هم گفتم هر کی یه نظری داره. هر کی یه سلیقه ای داره. بهتره به نظرات همدیگه احترام بزاریم.

در مورد این نسخه هم کاملا طبیعیِ شما از بازی خوشتون اومده. منم کاملا به نظر شما احترام میزارم. این بازی هم بازیِ بدی نبود اما به عنوان یه دنباله برای مکس پین 2 به معنای واقعی آشغال بود!
دلایلی خودمون رو ما بار ها و بارها توی پست های قبلی گفتیم.

خوبه که با واقعیت کنار بیایم. اینکه به بهانه دفاع از گند کاری راک استار بیایم بگیم بازی اکشن تر!!! شده اصلا بهانه خوبی نیست!
البته اصلا تعجب نمیکنم از پستی که گذاشتین. وقتی یه شرکتی بازی سازی از نظر شما مقدس!!! شمرده بشه دیگه دادن اینجور پست ها عادیِ دیگه!

-

خوبه والله
حالا من به R* مقدس توهین کردم، نرید فردا جلو یه سفارت جائی خواستار تحویل ما به مسئولین بشید برای زدن کلمون . . . :|.
مرتد شدم الان یعنی؟ :|؟

راکستار تورو به کله کچل مکس پین . . .
----------------------

جدی من بعد خوندن نقد سایت، لحظاتی حس کردم مکس پین 3 ای که من بازی کردم یه بازی دیگه بوده :-?.
تشکر میکنم که نمره 9 به بازی تعلق گرفت :|.

من نمیدونم کی گفته که رمدی بهتر از راکستار میتونست مکس 3 رو بسازه؟!
خوب مگه آلن ویک رو رمدی نساخته؟
نتیجش چیه؟
بازی خوبیه ولی تمام جذابیت بازی داستانشه و شما مجبورید از اول بازی تا آخرش همش همون کار های فوق العاده تکراری رو انجام بدین.
حالا فکر کن سر مکس پین هم همین بلا میومد!
alan wake براي من وخيلي ها بهترين بازي اين نسل بود alan wake گيم پليش فوق العاده بودشما كدوم بازيرو ديديد كه گرافيك در خدمت گيم پلي بازي باشه اين يعني نهايت خلاقيت .گرافيك alan wake هم كه محشر بودفضا واتمسفرشم كه خدا بود داستانشم كه بهترين داستان دهه. شما احتمالا نهmax payne1,2 رو بازي كرديد نه alan wake رو

استدیویی که تمام هنر دیالگو نویسیش اینه که تور هر خط 100 تا بار کلمه f#uck بکار بره،میشه مقدس!!!!!!!!!

تشکر میکنم از R* بابت ساخت مکس پین 3.چون باعث شد دوباره برم سراغ مکس 1-2 و بفهمم شاهکار و مکس پین یعنی چی.
دوست عزيز منظور شما اينه که اين بازى ارزش بازى کردن نداره؟
به نظر من آدم بره همون نسخه 1-2 رو بازی کنه به نفع خودشه.

آخرین ویرایش:
استدیویی که تمام هنر دیالگو نویسیش اینه که تور هر خط 100 تا بار کلمه f#uck بکار بره،میشه مقدس!!!!!!!!!

تشکر میکنم از R* بابت ساخت مکس پین 3.چون باعث شد دوباره برم سراغ مکس 1-2 و بفهمم شاهکار و مکس پین یعنی چی.

دوست عزيز منظور شما اينه که اين بازى ارزش بازى کردن نداره؟

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

.

حسين جان اين يه حرف رو خداييش بايد طلا بگيرند بزنن سر در تمام تاپيك هاي MP3 !!!!

به جان خودم دقيقا همينه !! الان دارم هم MP1 رو بازي ميكنم و هم MP2 رو و براي اولين بار تو عمرم 2 گيگ دانلود كردم اون فقط بخاطر اين دوتا !!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or