امتيازات Max Payne 3

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
G4TV - 5 out of 5
Videogamer - 8 out of 10
Strategy Informer - 9 out of 10
GamesTM - 8 out of 10
Thesixaxis - 9 out of 10
Telegraph - 4.5 out of 5

ويرايش:

mp3.jpg

IGN - 9 out of 10
Xbox360Achievements - 93 out of 100
GameTrailers - 7.6 out of 10
IncGamers - 9 out of 10
Eurogamer Italy 9.0 out of 10
The Verge - 9 out of 10
GamesRadar - 10 out of 10
GameReactor - 9 out of 10
1UP - -A out of +A
OPM - 8 out of 10
Edge - 7 out of 10
OXM - 8 out of 10
Guardian - 10 out of 10
MondoXbox 9.6 out of 10
3DJuegos 9.5 out of 10
Meristation 9.3 out of 10
Game Informer 9.25 out of 10
Vandal Online 9.6 out of 10
SpazioGames 9.0 out of 10
Videogameszone.de 8.9 out of 10
NowGamer - 8.5 out of 10
GiantBomb - 4 out of 5
AusGamers - 8.8 out of 10
Joystiq - 4.5 out of 5

آخرین ویرایش:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
نیست ، نشد ، نمیشه ، و مقایسه هم نخواهد شد . بعضی ها دست زور گرفتن !! مکس راکستاری به درد خودشون میخوره ! هر کس هم دلش هوای GTA کرده بره GTA بازی کنه .
حداقل اگه 3 رو بازی کردید به به و چه چه هم کردید با مکس اورجینال مقایسه نکنید و از برتری هاش واسمون بگید !!!

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,028
نام
رضا
بهترین ادامه برای مکس پین تو این نسل تکرار میکنم تو این نسل به نظر من همین شاهکار بود بازی بی ایراد نبود ولی دوستان کم لطفی میکنن
دوست عزيز به نظر من اين بدترين ادامه ممكن ميتونست براي مكس پين باشه علي رغم اينكه تاكيد ميكنم گرافيك وگيم پلي بازي خيلي خوب بود ولي در اين نسخه تقريبا بيشتر اصالت بازي از دست رفته بود شخصا وقتي آهنگ ها وديالوگ هاي max payne 1,2 رو ميشنيدم موها ي بدنم سيخ ميشد و داستان روان شناختي ونحويه روايت داستانش هم كه شاهكار بود آدمو غرق در خودش ميكرد وعمق احساسات و تفكر پيچيده و مغشوش و پريشان آدمرو از هم ميشكافت وآدمو با حقايق زندگي روبرو ميكرد ولي تو اين مكس پين همه چي سطحي بود دركل ساخت مكس پين اصيل تو گروه خوني rock star نيست.

sky 12

کاربر سایت
Feb 29, 2012
7
مشکل اینجاست که راک استار اومده و با احساسات طرفدار ها بازی کرده. روی این بازی باید یه چند تا موزیک هیپ هاپ امریکایی میذاشت! نه اینکه بیاد از موزیک نسخه های قبل برای تحریک طرفدار های بازی استفاده کنه.

همون موقع که تریلر بازی ها اومد من بار ها و بارها گفتم این فقط گوشه ای از مراحل مکس پین هست و بیشتر مراحل تو برزیل اتفاق میوفته! راک استار برای بازی کردن با احساسات مردم اومد بیشتر تریلر های بازی رو از فلش بک های بازی گذاشت! فلش بک هایی که به قول شما 45دقیقه هم نیستن. اما متاسفانه بیشتر فن های راک استار تو تبهم زندگی میکردند و فکر میکردند بیشتر بازی فلش بک هست اما وقتی که بازی اومد چیزی خلاف این رو ثابت کرد. حتی چند بار هم سر همین مساله با فن های راک استار بحثم شد ولی خوب چیکار میشه کرد! ما هر چی میگفتین اونا حرف خودشون رو میزدند. نتیجش هم این شد که میبینیم...

تو این تاپیک هم هر کی میخواد از بازی تعریف کنه هی میگه گرافیک! هی میگه گرافیک! بابا اون زمان که مکس پین اومد کمتر کسی از گرافیکش صحبت میکرد. اصلا دلیل محبوبیت مکس پین چیه ؟! یکی بهم بگه!

گرافیکش بود؟! نه خیر آقای فن راک استار! گرافیک نبود! اون جو و اتمسفر بازی با اون داستان و دیالوگ های فراموش نشدنی و البته شخصیت پردازی قوی به همراه موسیقی فراموش نشدنیش بود! نه گرافیک که چپ راست میگید گرافیک گرافیک!

اگر غیر از اینه بگید شاید من اشتباه میکنم؟!

همون طور که قبلا هم گفته بودم طرفدار های بازی به دو دسته تقسیم شدند. 1: طرفدار های واقعی مکس پین. 2:فن های راک استار.

الان احتمالا یکی از این فن های راک استار میاد و میگه ناراحتی بازی نکن! مجبور نیستی که بازی کنی. اما من یه خواهشی دارم. آقای فن! خواهش میکنم به نظرات دیگران احترام بزار. بله از نظر شما اگه مکس پین FPS هم می شد مشکلی توش نمیدیدی! اگر همون آشغال 3سال پیش رو به خورد منو و تو میدادند هیچ اشکالی نداشت! چون راک استار داره میسازه! اما خواهشا به کامنت های بچه ها احترام بزار و الکی جوش نزن !
سلام.
من تا حالا مکس پین بازی نکردم و از کمپانی راک استار خوشم هم نمیاد.
در کل من فن هیچ کدوم نیستم.
اما با توجه به چیزایی که من تا حالا دیدم این بازی باید بازی خوبی باشه
اما بیشتر از همه چیزی که این وسط میدرخشه نام راک استار هست و کمتر خود مکس پین.
در هر صورت شاید خیلی ها با نظرم مخالف باشند ولی اون چیزایی که من هر وقت از نام راک استار یادم میاد فقط اون تیکه های +18 هست که همه ازش حرف میزنند.و صد البته بازی اصلیش gta

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
سلام.
من تا حالا مکس پین بازی نکردم و از کمپانی راک استار خوشم هم نمیاد.
در کل من فن هیچ کدوم نیستم.
اما با توجه به چیزایی که من تا حالا دیدم این بازی باید بازی خوبی باشه
اما بیشتر از همه چیزی که این وسط میدرخشه نام راک استار هست و کمتر خود مکس پین.
در هر صورت شاید خیلی ها با نظرم مخالف باشند ولی اون چیزایی که من هر وقت از نام راک استار یادم میاد فقط اون تیکه های +18 هست که همه ازش حرف میزنند.و صد البته بازی اصلیش gta
:)) دقیقا... کلا همه اکثر بازی هاش همینطوریه! چپ راست میری فقط فحش! نسخه های قبلی واقعا دیالوگ های قشنگ و زیبایی داشتند اما تو این نسخه فحش ها جای خودشون رو به تیکه های +18 دادند! :|

در هر صورت شاید خیلی ها با نظرم مخالف باشند
من اتفاقا با نظر شما کاملا موافقم! چون این بازی برای شما مثل یک آی پی جدید رو میمونه! اما برای من و خیلی های دیگه که خاطرات زیادی با دو نسخه اول داشتیم و منتظر یه دنباله عالی بودیم اما... اما خوب راک استار اومد و اینطوری این آی پی رو نابود کرد!

بهترین کار این بود که یه اسم جدید برای این آی پی جدید انتخاب می کرد ولی خوب اومد نام مکس پین 3 رو روی این بازی گذاشت و اینجوری از نام مکس پین سو استفاده کرد و باقی ماجرا...:|

اگر این بازی رو به عنوان آی پی جدید شرکت راک استار و با نام جدید بیرون میداد خود من یکی حتما ازش استقبال می کردم!

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
همین gamespot به دیابلو 3 این مدال رو نداد. پس همچین وحی منزل نیست نقد منتقد GS.

من خودم گیمسپات هیترم عزیزم :D ! و اصلا نقدهای گیمسپات رو قبول ندارم ... اما مشاهده شده دوستان سجده می کنن جلوی این سایت و گفته های Review های این سایت براشون نعوذبالله حکم خدا رو داره ، من یک نمونه آوردم تا دیگه "شور قضیه در نیاد."
هیچ عقل سلیمی نمیپذیرد که بگیم R* آی پی مکس پین رو نابود کرد !

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
من خودم گیمسپات هیترم عزیزم :D ! و اصلا نقدهای گیمسپات رو قبول ندارم ... اما مشاهده شده دوستان سجده می کنن جلوی این سایت و گفته های Review های این سایت براشون نعوذبالله حکم خدا رو داره ، من یک نمونه آوردم تا دیگه "شور قضیه در نیاد."
هیچ عقل سلیمی نمیپذیرد که بگیم R* آی پی مکس پین رو نابود کرد !

كيوان جان چه بخواي و چه نخواي راكستار بازي مكس پين و شخصيت و فضاي مكس پين رو نابود كرد .

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
كيوان جان چه بخواي و چه نخواي راكستار بازي مكس پين و شخصيت و فضاي مكس پين رو نابود كرد .
شما متاسفانه اصلا نمیدونید معنی نابود کردن ip چیه ؛ حتی اون برادرانی که اومدن و RE L ORC رو هم ساختن ip رزیدنت اویل نابود نشد ؛چه برسه به چنین دنباله شایسته ای .
وحید جان جوری حرف میزنید که انگاری با یه بازی مفتضح ِ سطح پایین ِ درپیت ِ ضعیف مواجه هستیم که اصلا چنین چیزی نیست .
شما میتونی بگی از بازی جدید بدلیل این که جو نسخه های قبلی رو نداره خوشم نیومد ، همه می پذیرن ، اما این دیگه یه چیز بدیهی هیت که بازی ، بازی فوق العاده خوبیه .

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
شما متاسفانه اصلا نمیدونید معنی نابود کردن ip چیه ؛ حتی اون برادرانی که اومدن و RE L ORC رو هم ساختن ip رزیدنت اویل نابود نشد ؛چه برسه به چنین دنباله شایسته ای .
وحید جان جوری حرف میزنید که انگاری با یه بازی مفتضح ِ سطح پایین ِ درپیت ِ ضعیف مواجه هستیم که اصلا چنین چیزی نیست .
شما میتونی بگی از بازی جدید بدلیل این که جو نسخه های قبلی رو نداره خوشم نیومد ، همه می پذیرن ، اما این دیگه یه چیز بدیهی هیت که بازی ، بازی فوق العاده خوبیه .
یه عنوان فقط خوب بوده.
فوق العاده ای ما ندیدیم. فوق العاده مکس پین 1 و 2 بودن.
نظار من عفت کلام بزارم کنار :D.

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
چه خوبِ که به جای مسخره کردن همدیگه یه ذره به نظرات همدیگه احترام بزاریم. کی میخواد این فرهنگ بین بعضی ها درست بشه خدا میدونه!

حالا نوید و بقیه بچه ها 300بار هم بگند شما باز کار خودتون رو میکنید! البته از فن های راک استار انتظار دیگه ای نمیره! در ضمن قبل از گذاشتن عکس از سالم بودن لینک مطمئن باشید آقای محترم!

ما اینجا داریم میگیم بازی بده و اگه حرفی هم میزنیم به مکس پین و بازی میزنیم، اما طرف مقابل به جای اینکه بیاد از بازی و نقطه های مثبت بازی دفاع کنه ( یا بالعکس) ، مستقیم میاد به من توهین میکنه ...
این یعنی اشتباه
این یعنی مشکل

آخرین ویرایش:

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد

والا كيوان جان از بين بردن خصوصيات اصلي يك سري بازي و نابود كردن ويژگي و المان هايي كه باعث شده اون بازي در بين مرد شناخته بشه ، بهش ميگن نابود كردن اسم و رسم IP !!

كيوان جان بازي ، يه بازي خوب تا خيلي خوب هست در حالي دو شماره قبلي مكس اگه بهشون نميگفتي عالي بايد خودت رو به دكتر نشون ميدادي !!
اگه فقط نظر من بود بعنوان يه فكت و يه چيز حساب شده نميگفتم ولي متاسفانه فقط نظر من نيست و خيلي ها ، خيلي ها و خيلي ها با من هم عقيده هستند !!

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
@ تاپ گیم :
دوست عزیز بنده هیچ توهینی به شما نکردم اما ، اصلا حرفهاتون به نظرم منطقی و حتی نظر شخصی شما هم نیست !
خیلی کار سختی نیست تشخیص این که طرفی که داره از بازی انتقاد می کنه واقعا خوششض نیومده ، یا فقط همینجوری داره بازی رو میکوبونه !
وگر نه بله ، نوید گفت، من هم می گم ، نظر تمامی بچه هایی که کامنت میدن محترم هست .
من هم نظر شخصیم اینه داره شور قضیه در میاد ...
پ.ن : بنده متاسفانه افتخار نداشتم فن راکستار باشم ! عکسی که من گذاشتم سالمه ، شما قبل از گفتن هر حرفی (که من فن راکستار هستم!!!!this left me laughing on floor.) از صحت اون اطمینان حاصل فرمایید .

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
من نمیدونم کی گفته که رمدی بهتر از راکستار میتونست مکس 3 رو بسازه؟!
خوب مگه آلن ویک رو رمدی نساخته؟
نتیجش چیه؟
بازی خوبیه ولی تمام جذابیت بازی داستانشه و شما مجبورید از اول بازی تا آخرش همش همون کار های فوق العاده تکراری رو انجام بدین.
حالا فکر کن سر مکس پین هم همین بلا میومد!

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من نمیدونم کی گفته که رمدی بهتر از راکستار میتونست مکس 3 رو بسازه؟!
خوب مگه آلن ویک رو رمدی نساخته؟
نتیجش چیه؟
بازی خوبیه ولی تمام جذابیت بازی داستانشه و شما مجبورید از اول بازی تا آخرش همش همون کار های فوق العاده تکراری رو انجام بدین.
حالا فکر کن سر مکس پین هم همین بلا میومد!
مکس پین رو کی ساخته؟ :D؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر