امتيازات Mass Effect 3

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
اولين امتياز بازي رو مجله آلماني Gamestar داده كه با اينكه يه مجله PCـه ولي نسخه PS3 رو نقد كرده و بهش 9 داده.

Sound 10/10
Quests/Plot 10/10
Charaters 10/10
Combat 8/10 (because of "stupid" AI)
And all other areas 9/10 (don't know which areas they mean)

همچنين اين مجله به ME1 امتياز 8.5 و به ME2 امتياز 8.7 داده بود.

اينم اطلاعاتي كه از اين نقد به بيرون منتشر شده كه چون اسپويلر داشت نتونستم ترجمه كنم فقط اينو ديدم كه گفتن بعد از Credits يه صحنه جالب نشون داده ميشه!:

-15-20 hour-long main quest
-Around 40 hours playtime in total- side missions are vital to amass enough opposition to the Reaper threat
-90 minutes of cutscenes
-No loose ends or cliffhangers, the game is truly an appropriate end to the trilogy with a very intense and touching finale
-More than 100 scenes, conversations and/or events change depending on our choices after importing a save-game from ME2- from something small like someone thanking us for completing a mission to bigger repercussions which would be to spoilerous to write down- you are definitely going to feel the consequences, and not always like them
-SPOILER: In order to rally allies, we search for a cure for the Genophage, build a Prothean weapon, disarm a Cerberus bomb before it destroys half of a moon, and are even inserted virtually in a computer program
-If and how many of these quests we complete influences how the game ends, and who- individually and globally- survives
-While the game can be enjoyable for newcomers as well, because the game is strong on its own mechanically and story-wise, it is recommended to play the first two entries to make more sense out of the wealth of information that the game builds on
-There's an interesting sequence after the end credits
-The „Role-Play“ mode of the game (In contrast to „Action“ and „Story“) feels very much like ME1
-The game gives you more opportunity to customize your Shepard. Each class has 8 talents with 6 levels each, and up from Level 4 there are two branches to choose from to level up each individual talent differently. Weapon customization is also a factor and noticeable, but the effects (which have both pros and cons) are only marginal
-Balancing isn't optimal
-The game is noticeably more difficult up from „Medium“, which makes using the correct weapon mods and talents integral to survive. Shepard also shoots more accurately in cover.
-The AI, on the other hand, is still not very advanced
-SPOILER: You are going to visit Krogan ruins, a Geth ship and the Turian moon Palaven, among others
-There are multiple turret sections which aren't very well directed
-Despite the shortcomings in level design, which are similar to ME2, the game is constantly thrilling, spectacular and dramatic- largely thanks to the well-presented story and dialogue- and there are lot of small and large choices again to ponder on
-Scanning isn't nearly as repetitive as before, because it works a lot quicker now and incorporates a new mini-game where you have to navigate your ship away from Reaper threat
-The new melee option is fun, but a little overpowered
-Graphically, the low polycount, lack of detail and low texture resolution disappoints- the characters are well animated and modeled however, and the overall look, despite its age, is quite moody
-Great dynamic soundtrack and sound-effects
-Our progress in the war effort is constantly trackable on a terminal on the Normandy​

آخرین ویرایش:

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
شما حتی ی جواب منطقی هم نداشتی بدی به ایشون وقتی نقل قولش کردی ؟ حتی ی نقطه ؟ این عکس گذاشتنای نامربوط تو این سایت هم شده سرگرمی باسه ی عده اسپمر .

شما 1 ماهم نیست عضو شدی اینجوری صحبت میکنی؟ خدا به داد برسه جوابشم زیر عکس دادم اینقدر بیخود حرف نزن
مثلا شما که این همه مدت عضو این سایتی چه گلی بر سر مبارک اعضای سایت زدی ؟؟؟
چیزی که دیدم تو این مدت گفتم تو هر تاپیکی دست کم 4 تا از این عکسای نامربوط پیدا میشه

والا من نمیدونم شما مشکلت چیه بذار امضات پای قوانین سایت خشک بشه اینقدر ببر و بدوز خدا شفا بده دیگه هم جواب تو یکی رو نمیدم ما با یکی دیگه حرف زدیم تو میپری وسط؟

آخرین ویرایش:

ver_upgraded

کاربر سایت
Feb 4, 2012
38
نام
برهان
شما 1 ماهم نیست عضو شدی اینجوری صحبت میکنی؟ خدا به داد برسه جوابشم زیر عکس دادم اینقدر بیخود حرف نزن

مثلا شما که این همه مدت عضو این سایتی چه گلی بر سر مبارک اعضای سایت زدی ؟؟؟
چیزی که دیدم تو این مدت گفتم تو هر تاپیکی دست کم 4 تا از این عکسای نامربوط پیدا میشه

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
مثل اینکه جدیدا مد شده . وقتی یه بازی با میانگین بالای 90 میاد اساتید بازیسنتر شروع به ترول کردن میکنند ، اینطوری که دوستان میگن پورتال 2 که هیچی اصلا میشه بچه بازی ، Skyrim اه اه اصلا اسمش رو نیار که کلا گند زده به هرچی RPG ـه ، Geow 3 و U3 هم که چون انحصاری هستن کلا محکومن و ...

یه ذره خجالت بکشید ، یعنی واقعا غیر ترول کردن کار دیگه ایی ندارید !!؟؟ اونایی که میگن مس افکت Action RPG نیست ، شما هر طوری بخوای حساب کنی ( ترول کنی ) این بازی هنوز هم به Action RPG حساب میشه چون مشخصه های یه Action RPG رو داره :

1. اونایی که میگن Quest نداره معلومه چقدر خوب ME رو بازی کردن ، Quest توی بازی وجود داره فقط تبدیل شده به Assignments
2. توی بازی قابلیت آپگرید کردن شخصیت اصلی و قدرت هاش همچنین آپگرید کردن سلاح ها وجود داره
3. که از همه هم مهمتره تصمیم گیری در مورد پایان بازی و سرنوشت شخصیت های اون دست گیمره

اساتید یادشون باشه داریم در مورد Action RPG بحث میکنیم که زیر مجموعه ایی از سبک RPG و Action ـه پس نیازی نیست که حتما عناصر RPG توش خیلی پررنگ و زیاد باشه ( داریم در مورد Mass Effect بحث میکنیم نه Dragon Age Origins ، اگه میخوان یه RPG کلاسیک بازی کنید DAO رو انجام بدید )

امیدوارم دیگه دست از سر کچل شپرد بردارید

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
مثل اینکه جدیدا مد شده . وقتی یه بازی با میانگین بالای 90 میاد اساتید بازیسنتر شروع به ترول کردن میکنند ، اینطوری که دوستان میگن پورتال 2 که هیچی اصلا میشه بچه بازی ، Skyrim اه اه اصلا اسمش رو نیار که کلا گند زده به هرچی RPG ـه ، Geow 3 و U3 هم که چون انحصاری هستن کلا محکومن و ...

یه ذره خجالت بکشید ، یعنی واقعا غیر ترول کردن کار دیگه ایی ندارید !!؟؟ اونایی که میگن مس افکت Action RPG نیست ، شما هر طوری بخوای حساب کنی ( ترول کنی ) این بازی هنوز هم به Action RPG حساب میشه چون مشخصه های یه Action RPG رو داره :

1. اونایی که میگن Quest نداره معلومه چقدر خوب ME رو بازی کردن ، Quest توی بازی وجود داره فقط تبدیل شده به Assignments
2. توی بازی قابلیت آپگرید کردن شخصیت اصلی و قدرت هاش همچنین آپگرید کردن سلاح ها وجود داره
3. که از همه هم مهمتره تصمیم گیری در مورد پایان بازی و سرنوشت شخصیت های اون دست گیمره

اساتید یادشون باشه داریم در مورد Action RPG بحث میکنیم که زیر مجموعه ایی از سبک RPG و Action ـه پس نیازی نیست که حتما عناصر RPG توش خیلی پررنگ و زیاد باشه ( داریم در مورد Mass Effect بحث میکنیم نه Dragon Age Origins ، اگه میخوان یه RPG کلاسیک بازی کنید DAO رو انجام بدید )

استاد! وقتی دارید به یک نفر میگید ترول اولا 1- معنی کلمه رو یکی-دوبار توی ذهنتون بچرخونید 2- بفهمید چی میگن.

اولا اینکه اکشن با آر پی جی نمیخونه. Action RPG کلمه ایه که بایوویر برای اینکه کژوال بودن مس افکت رو باهاش توجیه کنه درست کرده. ما در قدیم RPG داشتیم و اکشن، RPG منشاءـش بازیهای tabletop مثل D&D و Call of Cthulhu هست و بازیهای اکشن که منشاءشون بازیهای tabletopـی چون Warhammer هست.

اما هرگز نمیتونیم این دوتا رو باهم قاطی کنیم. بازی اکشن زیاد مغز نمیخواد اما بازی آر پی جی استراتژی و تفکر میخواد. وقتی بایوویر دیده بازار شده پر از گیمرهایی که میخوان بدون فکر بازی کنن، بازی رو کژوال کرده و داده به اسم Action RPG به خورد مردم. هرکی هم که حرف بزنه توسط فنهای دو آتیشه کتک میخوره.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,493
نام
Nimo

همینه دیگه اخه نمیدونی باز rpg یعنی چی من نمیدونم چرا گیر میدین بازی یک rpg هست باز هم میگم اگه یه بازی 2 تا خصوصیت از rpg داشته باشه نمیشه rpg . نمیدونم تو این تاپیک نه میدونین ترول یعنی چی نه rpg همینجورم به کار میبرین شما اول عزیزم rpg رو ببین به چی میگن.

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
استاد! وقتی دارید به یک نفر میگید ترول اولا 1- معنی کلمه رو یکی-دوبار توی ذهنتون بچرخونید 2- بفهمید چی میگن.

اولا اینکه اکشن با آر پی جی نمیخونه. Action RPG کلمه ایه که بایوویر برای اینکه کژوال بودن مس افکت رو باهاش توجیه کنه درست کرده. ما در قدیم RPG داشتیم و اکشن، RPG منشاءـش بازیهای tabletop مثل D&D و Call of Cthulhu هست و بازیهای اکشن که منشاءشون بازیهای tabletopـی چون Warhammer هست.

اما هرگز نمیتونیم این دوتا رو باهم قاطی کنیم. بازی اکشن زیاد مغز نمیخواد اما بازی آر پی جی استراتژی و تفکر میخواد. وقتی بایوویر دیده بازار شده پر از گیمرهایی که میخوان بدون فکر بازی کنن، بازی رو کژوال کرده و داده به اسم Action RPG به خورد مردم. هرکی هم که حرف بزنه توسط فنهای دو آتیشه کتک میخوره.

شما کلا مغز رو تعطیل کردی اگه راست میگی برو به سازندگان بازی بفهمون که بازی شما ار پی جی اکشن نیست و اکشن خالصه و یا اصلا اشکن نیست خودتم نمی دونی اسم سبک بازیو چی بزاری اونوقت اومدی میخوای سرنوشت بازیو و سبک بازیو و هر چی که توی بازی هست رو عوض کنی.

بازی مس افکت وقتی اومد از تمام سایتها و مجله های گیم بهترین امتیازهارو کسب کرد و هر یک از انها به انتخاب خود از یکی از خصوصیات بازی بهترین تعریف را کردند. به این معنی که بازی مس افکت پتانسیل بسیار خوبی در تمام خصوصیات درونیش داره و با ارتقاء اونها در نسخه های جدیدتر بازهم بازی میتونه جایگاه خودش رو در بهترین شرایط رو به رشد فناوری گیم بدست بیاره.

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

اوخ اوخ ببخشید من واقعا شرمندم اصلا متوجه حضور شما نشدم وگرنه عمرا همچین جسارتی میکردن ، از این به بعد قبل از اینکه به شما بگم ترول قشنگ یه دوبار بهش فکر میکنم بعد مینویسمش ( فقط چطوری مشخص کنم مثلا بعد که نوشتم ترول توی پرانتز بنویسم چون شمایی دوبار بهش فکر کردم یا خودتون متوجه میشید ؟ )

پس Bioware اومده این سبک رو ساخته و فقط خودش داره ازش استفاده میکنه ، عجب !!! خب شد گفتی وگرنه این رو نمیفهمیدیم فقط یه سوال پس اینا چیه ؟!

The Witcher 2
Alpha Protocol
Kingdoms Of Amalur Reckoning

اینا رو هم به دستور Bioware نوشتن Action RPG ؟؟!! اونوقت اگه فقط ما یه سبک RPG داریم تکلیف JRPG چی میشه ؟ در ضمن حالا که شما استاد این سبکی بی زحمت فرق بین Classic RPG و Modern RPG رو هم بگو آدمای کژوال و نوبی مثل من یه وقت اینا رو نمیفهمن بعد خدایی نکرده جلوی شما میگن اون موقع وقت گرانبهاتون هدر میره

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
همینه دیگه اخه نمیدونی باز rpg یعنی چی من نمیدونم چرا گیر میدین بازی یک rpg هست باز هم میگم اگه یه بازی 2 تا خصوصیت از rpg داشته باشه نمیشه rpg . نمیدونم تو این تاپیک نه میدونین ترول یعنی چی نه rpg همینجورم به کار میبرین شما اول عزیزم rpg رو ببین به چی میگن.

والا منهم از اول باید همین جواب رو میدادم. حیف اینقدرها douchebag نیستم :D

The Witcher 2
Alpha Protocol
Kingdoms Of Amalur Reckoning

اینا رو هم به دستور Bioware نوشتن Action RPG ؟؟!! اونوقت اگه فقط ما یه سبک RPG داریم تکلیف JRPG چی میشه ؟ در ضمن حالا که شما استاد این سبکی بی زحمت فرق بین Classic RPG و Modern RPG رو هم بگو آدمای کژوال و نوبی مثل من یه وقت اینا رو نمیفهمن بعد خدایی نکرده جلوی شما میگن اون موقع وقت گرانبهاتون هدر میره

News Flash: اینها هم آر پی جی کژوال هستن. چند آر پی جی واقعی رو دوباره لیست میکنم:

Planescape: Torment
Icewind Dale
Baldur's Gate
Neverwinter Nights
Diablo
Knights of the Old Republic

شما کلا مغز رو تعطیل کردی اگه راست میگی برو به سازندگان بازی بفهمون که بازی شما ار پی جی اکشن نیست و اکشن خالصه و یا اصلا اشکن نیست خودتم نمی دونی اسم سبک بازیو چی بزاری اونوقت اومدی میخوای سرنوشت بازیو و سبک بازیو و هر چی که توی بازی هست رو عوض کنی.
جرئت داری اینها رو 10 سال دیگه بهم بگو.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

شما نگران من نباش من خوشبختانه انواع و اقسام RPG ها رو بازی کردم و خب درکشون میکنم و میتونم تفاوتشون رو متوجه بشم ولی گویا این شمایی که نمیتونی متوجه فرق بین RPG Classic و زیر مجموعه های RPG مثل JRPG و Action RPG رو متوجه بشی

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,493
نام
Nimo
شما نگران من نباش من خوشبختانه انواع و اقسام RPG ها رو بازی کردم و خب درکشون میکنم و میتونم تفاوتشون رو متوجه بشم ولی گویا این شمایی که نمیتونی متوجه فرق بین RPG Classic و زیر مجموعه های RPG مثل JRPG و Action RPG رو متوجه بشی

تو توی یه کلمه troll موندی نمیخواد rpg معنی کنی. خیلی بازی ها حد اکثر استفاده از المان های rpg رو کردن ولی بازم rpg خالص نیستن که به لطف شما دوستان me یک rpg خالص تعریف میشه.

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
شما نگران من نباش من خوشبختانه انواع و اقسام RPG ها رو بازی کردم
منم بچه ی خوبیم:)

گویا این شمایی که نمیتونی متوجه فرق بین RPG Classic و زیر مجموعه های RPG مثل JRPG و Action RPG رو متوجه بشی

ببین داری برا چی بیخودی داد میزنی؟ میخای بگی بازی FF-1 رو تا اخرش رفتی؟

شما این بازی که داری میگی RPG هست کاملا در اشتباهی این بازی ACtion هست همین!!حالا چرا چون شما بیا بد لِول آپش کن مشکلی تو بازی برات پیش میاد؟ مثلا 1 باس میاد شما اگه Perk اهسته کردن نداشته باشی نمیتونی بزنیش؟نه عزیز من داری بازی میکنی دستت رو RT هست اونقدر فشارش میدی تا هر چی دور و برت تکون میخوره بیافته رو زمین!! بازیش اگه Action RPG هست پس میشه بستنی و سوسیس رو هم؛باهم بخوری:|

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
یک نفر بیاد این Colonel Buendia رو بن کنه میترسم مثل سایلنت هیل تو دنیایی درونش گیر کنم اونوقت بیا درستش کن. دوست من به نظرم شما نمیخوای درک کنی میخوای حرف خودت رو ثابت کنی در صورتی که فرق بین هیچ گیمی رو نمیدونی. امیدوارم فرمانده شپرد بیاد یک گلوله تو حلقت خالی کنه :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
تو توی یه کلمه troll موندی نمیخواد rpg معنی کنی. خیلی بازی ها حد اکثر استفاده از المان های rpg رو کردن ولی بازم rpg خالص نیستن که به لطف شما دوستان me یک rpg خالص تعریف میشه.
اتفاقا ترول دقیقا برای شما به کار میره ، کسی که بدون هیچ دلیل و منطق خاصی میاد چیزی رو تخریب میکنه و سعی میکنه اون رو به نحوی دیگه و دور از حقیقتش نشون بده

بعدا میگن ترول نیستیم شما حتی زحمت نکشیدی پست های من بخونی ، من توی کدوم پستم گفتم ME یه RPG خالصه ؟! همین الانم اون پست رو نشون بده در غیر اینصورت من دیگه با شما بحثی ندارم

این جمله رو یادم رفته بود
Don't Feed Trolls
News Flash: اینها هم آر پی جی کژوال هستن. چند آر پی جی واقعی رو دوباره لیست میکنم:

Planescape: Torment
Icewind Dale
Baldur's Gate
Neverwinter Nights
Diablo
Knights of the Old Republic
اونوقت من فکر میکردم این Bioware که سبک درست میکنه ، Casual RPG .... LOL Epic LOL

شما هم معلومه مثل بالایی اصلا پستای من رو نخوندی ، اینایی که من لیست کردم همشون Action RPG بودن و چه شما خوشت بیاد و چه خوشت نیاد ساخته شدن و دوباره هم بازی های دیگه ایی توی این سبک ساخته میشن پس بهتره این همه پستای روشن فکرانه ندی و با این موضوع کنار بیایی

من با شما هم دیگه بحثی ندارم فقط شما قرار بود به ما نوب ها اینا رو توضیح بدی :
ونوقت اگه فقط ما یه سبک RPG داریم تکلیف JRPG چی میشه ؟ در ضمن حالا که شما استاد این سبکی بی زحمت فرق بین Classic RPG و Modern RPG رو هم بگو آدمای کژوال و نوبی مثل من یه وقت اینا رو نمیفهمن بعد خدایی نکرده جلوی شما میگن اون موقع وقت گرانبهاتون هدر میره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر