امتيازات Mass Effect 3

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
اولين امتياز بازي رو مجله آلماني Gamestar داده كه با اينكه يه مجله PCـه ولي نسخه PS3 رو نقد كرده و بهش 9 داده.

Sound 10/10
Quests/Plot 10/10
Charaters 10/10
Combat 8/10 (because of "stupid" AI)
And all other areas 9/10 (don't know which areas they mean)

همچنين اين مجله به ME1 امتياز 8.5 و به ME2 امتياز 8.7 داده بود.

اينم اطلاعاتي كه از اين نقد به بيرون منتشر شده كه چون اسپويلر داشت نتونستم ترجمه كنم فقط اينو ديدم كه گفتن بعد از Credits يه صحنه جالب نشون داده ميشه!:

-15-20 hour-long main quest
-Around 40 hours playtime in total- side missions are vital to amass enough opposition to the Reaper threat
-90 minutes of cutscenes
-No loose ends or cliffhangers, the game is truly an appropriate end to the trilogy with a very intense and touching finale
-More than 100 scenes, conversations and/or events change depending on our choices after importing a save-game from ME2- from something small like someone thanking us for completing a mission to bigger repercussions which would be to spoilerous to write down- you are definitely going to feel the consequences, and not always like them
-SPOILER: In order to rally allies, we search for a cure for the Genophage, build a Prothean weapon, disarm a Cerberus bomb before it destroys half of a moon, and are even inserted virtually in a computer program
-If and how many of these quests we complete influences how the game ends, and who- individually and globally- survives
-While the game can be enjoyable for newcomers as well, because the game is strong on its own mechanically and story-wise, it is recommended to play the first two entries to make more sense out of the wealth of information that the game builds on
-There's an interesting sequence after the end credits
-The „Role-Play“ mode of the game (In contrast to „Action“ and „Story“) feels very much like ME1
-The game gives you more opportunity to customize your Shepard. Each class has 8 talents with 6 levels each, and up from Level 4 there are two branches to choose from to level up each individual talent differently. Weapon customization is also a factor and noticeable, but the effects (which have both pros and cons) are only marginal
-Balancing isn't optimal
-The game is noticeably more difficult up from „Medium“, which makes using the correct weapon mods and talents integral to survive. Shepard also shoots more accurately in cover.
-The AI, on the other hand, is still not very advanced
-SPOILER: You are going to visit Krogan ruins, a Geth ship and the Turian moon Palaven, among others
-There are multiple turret sections which aren't very well directed
-Despite the shortcomings in level design, which are similar to ME2, the game is constantly thrilling, spectacular and dramatic- largely thanks to the well-presented story and dialogue- and there are lot of small and large choices again to ponder on
-Scanning isn't nearly as repetitive as before, because it works a lot quicker now and incorporates a new mini-game where you have to navigate your ship away from Reaper threat
-The new melee option is fun, but a little overpowered
-Graphically, the low polycount, lack of detail and low texture resolution disappoints- the characters are well animated and modeled however, and the overall look, despite its age, is quite moody
-Great dynamic soundtrack and sound-effects
-Our progress in the war effort is constantly trackable on a terminal on the Normandy​

آخرین ویرایش:

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
DIVINITY - NEVER WINTERNIGT ار پی جی کلاسیک هستند ولی SKYRIM کمی سبک مدرن تری گرفته و مس افکت کاملا یک ار پی جی مدرن هست

این الان تقسیم بندی شماست؟ چون اگر میگید اسکایریم آر پی جی مدرن هست دارید میگید آر پی جی مدرن = آر پی جی کژوال.

چون اسکایریم اکثر المانهای D&D رو داره اما خوب خیلی آسون هست. اینه آر پی جی مدرن از نظر شما؟

درضمن:
http://forum.bazicenter.com/blogs/blog3515

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
اومدم برم بخونم دیدم آلمانیه !:|

10 Min Later

نه ! این نقد این سایته که 75 داده نوشته بود گفته بود که بازی مثل اسکاریم خفن نیست ! :-&

اقا رزیدنت اویل 4 هم Rpg هست اسلحه ها رو میشه اپگرید کرد:|در ضمن مدرن هم هست تفنگ لیزری هم ازاد میشه اخرش

آخرین ویرایش:

ver_upgraded

کاربر سایت
Feb 4, 2012
38
نام
برهان
خوب مگه شما با تکرار مشکلی داری ؟
وقتی یه چیزی خوبه باید حتما عوضش کنن ؟ که بهش گند بخوره ؟
مثل همین میمونه که تو فوتبال میگن ترکیب برنده رو عوض نکنید

ببین ! من وقتی دارم مس افکت 3 بازی میکنم انگار نه انگار ! همون 2 هست ! هیچیش عوض نشده حتی موتور گرافیکیشم همونه حتی ضعیف تر
آخه طولانی کردن بازی و گیم پلی مثلا 40 50 ساعت که نوآوری نیست همه اون قوم و خویشاش و رفیقاشم که باز همهشون هستن حالا 2 تا صحنه جنسی و مادی و معنوی هم بهش اضافه شده چیز خاصی نداره
داسانشم باز همون مبارزه علیه موجودات فضایی که به سیارشون حمله کردن

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
امتیازات جدید :

Golden4Gamers : 9.8/10
GAMINGtruth : 9.75/10
Anti-Grav.net : 9.5/10
S&S : 9.25/10
GamingUnion.net : 9/10
GamingLives : 9/10
Gameatsu : 4.5/5

Skyrim از 89 تقد 96 هست
این Mass Effect از 46 نقد 92 هست .البته هر دو مال نسخه XBOX360 !!!!
فکر نکتم به SKYRIM برسه تقریبا محاله :biggrin1:
دوست عزیز، میانگین الان از متا 9.4 هستش از 43 نقد.صفحه قبل هم گذاشتم.یا نگذارید یا اگه میل دارید حداقل یه چک کنید بعد پست بدید !

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
معلومه که مدرن هست میخواستی تو سفینه فضایی گرز و سپر بگیره دستش لباساش هم بشه نخ و گیوه و پوست گرگ و شغال ؟؟
RPG یعنی کلاسیک هنوز هیچ RPG مدرنی زاییده نشده که در حد کلاسیک باشه اما مدرن و همه اون المان ها رو همراه خودش بیاره
اسکایریم کجاش مدرن بود اونوقت ؟ تازه اسکایریم که حوادث و زمانش چند صد سال قبل از آبلیوین بوده !!!!!!!!!!!
منظورت از مدرن و کلاسیک اگه اینه که من درست میگم ! :d
منظر از مدرن اینه که سبک RPG رو با سبک‌های دیگه مخصوصا ACtion در آمیخته باشن:d. که البته تو این بازی‌های جدید بازی‌ای که فقطLevel up داره می‌شهRpg. البته منظورم کلی‌ بود، همینSkyrim هم اونجوری بود.

ver_upgraded

کاربر سایت
Feb 4, 2012
38
نام
برهان
10 Min Later

اقا رزیدنت اویل 4 هم Rpg هست اسلحه ها رو میشه اپگرید کرد:|

خب ما داریم ی ساعت همینو میگیم ! کسی گوش نمی کنه !
مثلا ی چیزی مثل DARKNESS II هم ی نوع RPG هست منتها کزواله ! در آخر من بازی مثل DIVINITY I -II رو با اون عظمت و اون همه کوئست که از 2 تا آبلیوین ها هم بیشتر بود 2 بار تموم کردم و لذت بردم
این مس افکت اگه با نگاه RPG بهش نگاه کنم که همین الان باید بندازمش ا.ن.ر . دارم به صورت اکشن نگاهش می کنم شاید تحملش آسونتر بشه

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
Mass Effect 3 is an action role-playing game developed by BioWare and published by Electronic Arts
در هر صورت بازی مس افکت 3 یک اکشن ار پی جی است. و نه اکشن خالص

ver_upgraded

کاربر سایت
Feb 4, 2012
38
نام
برهان
منظر از مدرن اینه که سبک RPG رو با سبک‌های دیگه مخصوصا ACtion در آمیخته باشن:d. که البته تو این بازی‌های جدید بازی‌ای که فقطLevel up داره می‌شهRpg. البته منظورم کلی‌ بود، همینSkyrim هم اونجوری بود.

نه من از ی دید دیگه بهش نگاه کردم اینی که گفتی درسته ولی منظور من ی چیز دیگه بود . مثلا راجب همینی که خودت گفتی اگه مثلا مس افکت رو RPG خالص میساختن چجوری میشد ؟ مثل فاینال فانتزی مثلا ؟ اونم باز RPG خالص نیست . یا بیا همین اسکایریم رو در نظر بگیر به هرحال باید ی جوری LEVEL UP بشه ! باید 4 تا جونورو بکشه 4 تا SKILL بگیره !!! این یعنی RPG دیگه ولی اگه هیچ کدوم از این کارا رو نکنه فقط بره با این و اون 1000000000 خط دیالوگ حرف بزنه پس اسم این چیه ؟ نتیجه اینکه باید ی کاری بکنه تا LEVEL UP بشه اون کارم همین کشتن خرید و فروش کردن و کار برای این و اون انجام دادنه ! پس نمیشه بگی RPG همیشه خالص بوده همیشه اکشن توش داشته و جزیی جدایی ناپذیر از RPG بوده و هست ! وگرنه میشد کتاب قصه .

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
چشم. من میرم Neverwinter Nights 2 رو بازی میکنم و میخندم به شماها. واقعا حال میده بالای بقیه باشی (pun intended).

---------- نوشته در 12:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:39 PM ارسال شده بود ----------

آبلیمو هم آر پی جی نیست. Skyrim هم نیست. این عناوین آر پی جی واقعی هستن:

Planescape: Torment
Icewind Dale
Baldur's Gate
Diablo
Neverwinter Nights
Knights of the Old Republic
و...

48419738358239311288.jpg

کلا شما با همه چی مشکل داری

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
نه من از ی دید دیگه بهش نگاه کردم اینی که گفتی درسته ولی منظور من ی چیز دیگه بود . مثلا راجب همینی که خودت گفتی اگه مثلا مس افکت رو RPG خالص میساختن چجوری میشد ؟ مثل فاینال فانتزی مثلا ؟ اونم باز RPG خالص نیست . یا بیا همین اسکایریم رو در نظر بگیر به هرحال باید ی جوری LEVEL UP بشه ! باید 4 تا جونورو بکشه 4 تا SKILL بگیره !!! این یعنی RPG دیگه ولی اگه هیچ کدوم از این کارا رو نکنه فقط بره با این و اون 1000000000 خط دیالوگ حرف بزنه پس اسم این چیه ؟ نتیجه اینکه باید ی کاری بکنه تا LEVEL UP بشه اون کارم همین کشتن خرید و فروش کردن و کار برای این و اون انجام دادنه ! پس نمیشه بگی RPG همیشه خالص بوده همیشه اکشن توش داشته و جزیی جدایی ناپذیر از RPG بوده و هست ! وگرنه میشد کتاب قصه .
شما کلا با سبک ار پی جی مشکل داری ما چند سبک در ار پی جی داریم دوست من و تاکتیکی داریم اکشن داریم ار پی جی کلاسیک داریم. و اگه قرار باشه مس افکت رو مقایسه با دیگر بازیها ار پی جی کنیم باید اون رو با بازیهای هم سبک خودش مقایسه کرد که نتیجه این میشه که مس افکت از همه اونا بهتر است.

ver_upgraded

کاربر سایت
Feb 4, 2012
38
نام
برهان
شما کلا با سبک ار پی جی مشکل داری ما چند سبک در ار پی جی داریم دوست من و تاکتیکی داریم اکشن داریم ار پی جی کلاسیک داریم. و اگه قرار باشه مس افکت رو مقایسه با دیگر بازیها ار پی جی کنیم باید اون رو با بازیهای هم سبک خودش مقایسه کرد که نتیجه این میشه که مس افکت از همه اونا بهتر است.

خب شما ی بازی هم سبک با مس افکت بگو ببینم ! بعد بگو به چه دلیل مس افکت ازش بهتره ؟

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
من نمیفهم اگه me rpg نیست پس چرا،هر بار که عرضه شد،بهترین بازی rpg میشه . شاید منتقدا نمیفهمن ولی کاربرای بازیسنتر میفهمن .

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk

ver_upgraded

کاربر سایت
Feb 4, 2012
38
نام
برهان
من نمیفهم اگه me rpg نیست پس چرا،هر بار که عرضه شد،بهترین بازی rpg میشه . شاید منتقدا نمیفهمن ولی کاربرای بازیسنتر میفهمن .

دقیقا ! اینجا نبوغ بیداد میکنه ! خیلی پتانسیل ها اینجا ریخته که ازش استفاده نمیشه !

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد

منتقدها دبیرستان رو هم به زور تموم کردن برادر پول میگیرن. همه این رو میدونیم. فقط میترسیم که اعتراف کنیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر