امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Xavi

کاربر سایت
May 29, 2009
624
نام
فرشاد
هیچی کم ترین گناهش مفت خوری و حق خوری :biggrin1:
داریم حق اونایی که 39$ میدن بازی میخرن رو میخوریم همین کاره دیگه ای مگه میکنیم:biggrin1:
ماکروسافت هم مانند شیر اوژن داره از حق کاربراش در برابر:biggrin1: قوم ظالمین:biggrin1: دفاع میکنه .

ویرایش : کلا من نمیدونم الان که بن شدم یه جورایی شادم شدم یه جورایی این اتفاق برام جالب میاد نمیدونم چرا شاید مخم عیب دیده:wacko: موقعی که اون متن فدایت شوم ماکروسافت :banned:رو خوندم:punish:
شما وضعت پس خیلی خوبه چون کسی که ماهی 300 تومن درامد داره باید پوله اجاره و .................................................................. بده چه جوری میتونی ماهی 100 تومن بازی بخره

a1l2i3z4a5h6r7

کاربر سایت
Feb 24, 2009
165
نام
علی
منم بن شدم هم بن شدم بعد که بن شدم 1 ساعت بعد دستگام 1 چراغه شد :( حالا هم که گوشه تعمیر کاست اه شانسو نگاه تو این موقعه بی پولی دوستان چه کار کنم آیا دستگامو طاق بزنم دستگام پال هست یا درستش کنم 1 یکی راهنمایی کنه حالم خیلی بده :(

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
شما وضعت پس خیلی خوبه چون کسی که ماهی 300 تومن درامد داره باید پوله اجاره و .................................................................. بده چه جوری میتونی ماهی 100 تومن بازی بخره

نه عزیز من
من همچین حرفی نزدم چرا بد برداشت میکنید من خودم از افرادی بودم که به علت گرونی بازی هایه ps3 امدم 360 گرفتم اما در کل میگم نباید به مایکرو فحش داد چون داره از حقش دفاع میکنه
ما خطا کاریم خلاف کردیم حالا باید تاوانشم بدیم همین من منظورم این بود;)

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
کنسول من هم بالاخره بن شد، یادش بخیر.

راستش دلم از این میسوزه که اینقدر مواظب بودم، همه دیسکهام رو چک میکردم و دیسک شک دار اصلا توش نمیذاشتم. هیچوقت لایو باهاش بازی نمیکردم و همه بازیها با اینکه بهم چشمک میزدن، قبل از موعدشون باهاشون بازی نمیکردم.
خلاصه اینکه یه طوری اینا درآوردن که iXtreme نصبه، حالا هرکی میخواد هرچی بگه.

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
کنسول من هم بالاخره بن شد، یادش بخیر.

راستش دلم از این میسوزه که اینقدر مواظب بودم، همه دیسکهام رو چک میکردم و دیسک شک دار اصلا توش نمیذاشتم. هیچوقت لایو باهاش بازی نمیکردم و همه بازیها با اینکه بهم چشمک میزدن، قبل از موعدشون باهاشون بازی نمیکردم.
خلاصه اینکه یه طوری اینا درآوردن که iXtreme نصبه، حالا هرکی میخواد هرچی بگه.

شما هم بن شدی !؟
تسلیت .
دیشب هم یکی دیگه از دوستان منم بن شده فکر کنم خودش بیاد بگه;)

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
دو تا کنسول منم (که برای برادرام بود البته) هم هردوشون امروز صبح بن شده بودن وقتی تست کردم. خیلی از بچه هایی که تو این 3-4 روز گذشته بن نشدن امروز بن شدن. تقریباً در حال حاضر تعداد کسایی که موندن و بن نشدن شاید به تعداد انگشت های دست برسه.
اون چه که دیگه برای من یکی کاملاً مشخص شده این سری بن های به خاطر stealth patch بازی ها نیست و به احتمال خیلی زیاد مایکروسافت راهی پیدا کرده که می تونه بفهمه درایو فلش شده یا نه.

C4Eva هم امروز اعلام کرده که در حال ساخت یک فیرمور جدید برای lite-on هست:
[LTR]>> C4Eva announced he's working on a new firmware on IRC:
"[c4eva] new fw in dev/test - ixtreme LT (Lite Touch) - more efficient , minimal patching , all aspects of fw indistinguisable from orig, no more bans, No ETA!"

We do not have more details atm.
As far as we know the 3 'test boxes' C4Eva has running (see here) are still fine (not banned).
So there's NO ETA for the firmware yet (dont ask) but it should come out for Lite-On drives first.

News-Source: #fw@EFNet[/LTR]

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
دو تا کنسول منم (که برای برادرام بود البته) هم هردوشون امروز صبح بن شده بودن وقتی تست کردم. خیلی از بچه هایی که تو این 3-4 روز گذشته بن نشدن امروز بن شدن. تقریباً در حال حاضر تعداد کسایی که موندن و بن نشدن شاید به تعداد انگشت های دست برسه.
:D ما هنوز بن نشدیم :D

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
من فن دو آتیشه PS3 ام ...... اما حدود دو ماه بود می خواستم به خاطر L4D2 برم تو کار یه Xbox360 اما وقتی این وضعیت پیش اومد دست نگه داشتم تا ببینم چی می شه

حالا برام یه سوالی پیش اومده
مایکروسافت از این به بعد هر کنسولی کپی خوری رو که شناسایی کنه بن می کنه ؟؟
یا این برنامه بن بالاخره تموم می شه تا سال دیگه و ایا سال دیگه هم همین اشه و همین کاسه
برای من مقدور نیست هر سال برای یه 360 پول بدم چون کلی بازی هم برای PS3 می خرم

در کل می خواستم بدون این قضیه تا کی ادامه داره و سال دیگه هم بازم از این کارا می کنن ؟؟

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
اون چه که دیگه برای من یکی کاملاً مشخص شده این سری بن های به خاطر stealth patch بازی ها نیست و به احتمال خیلی زیاد مایکروسافت راهی پیدا کرده که می تونه بفهمه درایو فلش شده یا نه.

C4Eva هم امروز اعلام کرده که در حال ساخت یک فیرمور جدید برای lite-on هست:

آره ، منم تا دیشب بن نشدم ، امروز صبح بن شده بودم . خب اگه قرار باشه بازم کنسول بگیریم و کپی خور کنیم با این وضعیت هیچ تضمینی نیست دیگه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر