امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
سلام

پس اینطوری که من فهمیدم اینکه
- درایو پچ شده باشه (یعنی ieXtreme روش نصب شده باشه) مشکلی پیش نمیاره و کنسول از اون بابت بن نمیشه.
- اگر سی دی ارژینال توی دستگاه باشه میشه توی لایو رفت و لایو هم بازی کرد.
- اگر سی دی کپی (فرض که کاملا Stealth باشه) توی دستگاه باشه میشه توی لایو رفت و مثلا دموها رو داونلود کرد و یا گیمر تگ رو آپدیت کرد ولی با اون سی دی نباید لایو بازی کرد.

این موارد درست هستن؟

ممنون

mehrdad_

کاربر سایت
Oct 1, 2005
192
وقتی این پیغامو بده یعنی بازی ما Full Stealth Patch هست؟؟؟؟؟؟؟/
300dveg.jpg

آقا این درسته یا نه؟؟؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام

- درایو پچ شده باشه (یعنی ieXtreme روش نصب شده باشه) مشکلی پیش نمیاره و کنسول از اون بابت بن نمیشه.
- اگر سی دی کپی (فرض که کاملا Stealth باشه) توی دستگاه باشه میشه توی لایو رفت و مثلا دموها رو داونلود کرد و یا گیمر تگ رو آپدیت کرد ولی با اون سی دی نباید لایو بازی کرد.

این موارد درست هستن؟

ممنون

بله اینایی که گفتی درست هست.

آقا این درسته یا نه؟؟؟

بله Stealth Patch هست اما خوب با برنامه های دیگه هم چک کن.

fereydoon

کاربر سایت
Mar 25, 2007
130
من Firmware دستگاهم v1.4.1 اگه درست متوجه شده باشم بازیهایی که Full Stealth Patch نباشنرو اجرا نمیکنه؟؟؟
با سلام

توصیه شخصی بنده به شما و دیگر دوستان فروم اینه که حتما خودتون دیسک بازی رو با برنامه DVDXMulatorچک کنید و تا از صحت کامل اون اطمینان حاصل نکردید داخل کنسول نگذارید چون من از جمله کسانی بودم که به خاطر همین اعتماد به چک کردن stealth patch توسط Ixtreme ، طعم تلخ بن شدن رو چشیدم .
تنها دیسک بازی من که Full stealth نبود و تنها PFI sector نداشت forza motor sport 2 بود که به خاطر اعتماد زیاد من به Ixterem باعث بن شدنم شد .

موفق باشید
فریدون

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
سلام

این موارد درست هستن؟

ممنون
من يه چيزي رو متوجه نشدم
ما ميتونيم با بازي هاي استيلث كامل (كپي)بازي كنيم يا نه؟
بازي كنيم بن ميشيم؟
سلام !
دو مورد اول درستن دوست عزیز اما مورد سوم غلطه چون اگه شما یه بازی کپی Full Stealth داشته باشین میتونید بدون نگرانی از بابت بن شدن از لایو با اون دیسک بازی کنید .

من Firmware دستگاهم v1.4.1 اگه درست متوجه شده باشم بازیهایی که Full Stealth Patch نباشنرو اجرا نمیکنه؟؟؟
تا اونجایی که من خوندم و شنیدم حتی ممکنه بعضی بازیهای فاقد Stealth Patch رو هم اجرا کنه این Firmware !!
پس اطمیانی بهش نیست و بهترین کار همون تست دسیک بازی با دو برنامه ی XDVDMulleter و Schtrom360Xtract هسش .

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام

این موارد درست هستن؟

ممنون
- کنسول هر نوع فیرموری که داشته باشه هیچ وقت بن نمی شه چون بازی ها هستند که باعث شناسایی کنسول می شوند نه فیرمور اونها.
- شما با بازی کپی که کاملا stealth شده باشه ساعت ها می تونی توی لایو بازی کنی و هیچ مشکلی پیش نمیاد.

Unreal Amir

کاربر سایت
Jan 28, 2008
277
نام
Am!r
با اجازه شما دوستان عزیز و سروران ارجمند من هم نظر خودمو بگم
اگه واقعا شما عشق online بازی کردن دارید دستگاه رو کپی خور نکنید و یه بازی خوب بگیرید و برای خودتون بدون هیچ ترسی online بازی کنید من خودم دستگام کپی خور نیست راحت هم به XBL وصل میشم و از امکاناتش بهره می برم 4 تا بازی هم بیشتر ندارم ولی با همین 4 تا بازی هم لذت میبرم

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
- کنسول هر نوع فیرموری که داشته باشه هیچ وقت بن نمی شه چون بازی ها هستند که باعث شناسایی کنسول می شوند نه فیرمور اونها.
- شما با بازی کپی که کاملا stealth شده باشه ساعت ها می تونی توی لایو بازی کنی و هیچ مشکلی پیش نمیاد.

با اجازه اشکان خان.

من یکی از کسانی هستم که فریمور دستگاهم Xtreme هست و هنوز بن نشدم.فقط و فقط به این دلیل که دیسک های بازیم همگی Stealth Patch بودن.

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
Not Present در اون قسمتها یعنی سی دی شما همچین چیزی رو نداره، اگر اشکال داشت و استیلث نبود مینوشت FAILED مثل عکس دومی که دارین و Video Layer 0 Blank اون استیلث نیستش برای همین اون سی دی عکس دوم رو استفاده نکنید و اول اون رو استیلث کنید.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
ميدونم زياد ربطي به اين تاپيك نداره.:blushing:شما جايي سراغ ندارين كارت گولد براي انلاين بفروشن.تو رابه خدا جوابمو بدين:((:((

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ميدونم زياد ربطي به اين تاپيك نداره.:blushing:شما جايي سراغ ندارين كارت گولد براي انلاين بفروشن.تو رابه خدا جوابمو بدين:((:((

من می تونم براتون با Credit Card شارژ کنم.آقا پیام هم توی بازارچه تاپیک دارن.ایشون هم می فروشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر