امار xbox360 های بن شده در سایت

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382
دوستان سلام !

من نزدیک یکی دو ماه پیش تقریبا روزی چند ساعت به صورت مداوم در لایو بازی میکردم در حالی که فیرم ویر کنسولم هم IXtreme بود و از بازیهای Stealth Patch هم استفاده میکردم و اخرین بازی هم که با دستگاه به لایو وصل شدم (حدود 1 ماه و نیم پیش) بن نشده بودم .
الانم کنسولم رو فرستادم پیش NextGen تا هم مشکل 3 چراغش رو حل کنه انشالا و هم اخرین نسخه ی iXtreme رو بریزه رو کنسولم. در ضمن فک کنم NextGen دفه قبل فن های کنسولم رو 12 ولت کرده بود !

حالا سوالم اینه که با این شرایط چند درصد احتمال بن شدن من هستم و الان اوضاع بن کردن چطوریاس و ایا افرادی با شرایط مشابه من بودن که بن شده باشن و اخرین سوالمم این که تغییر در ولتاح ! فن ها ربطی به بن شدن داره و من باید اونا رو به ولتاج ! اولیه و استاندارد برگردونم یا خیر ؟

با تشکر ....... !

قضیه بن کردن احتمالا 6 ماه بعد از آخرین بار که چند ماه پیش بود هست.فکر می کنم توی April 2008 بن کردن ها شروع بشه.لازم هست دیسک شما Stealth Patch نباشه که همین باعث میشه بن بشی.البته خوب یکی از دلایلش این هست.

آخرین ویرایش:
قضیه بن کردن احتمالا 6 ماه بعد از آخرین بار که چند ماه پیش بود هست.فکر می کنم توی April 2008 بن کردن ها شروع بشه.لازم هست دیسک شما Stealth Patch نباشه که همین باعث میشه بن بشی.البته خوب یکی از دلایلش این هست.
ممنون پدرام جان !

میگم اصلا مگه فیرم ویر Ixtreme بازیهای فاقد Stealth Patch رو اجرا میکنه که نگرانیی از این بابت وجود داشته باشه ؟

راسی نگفتی که ایا 12 ولتی کردن فن های کنسول ارتباطی به بن شدن داره یا نه و با این شرایطی که من دارم چند درصد احتمال بن شدنم وجود داره ؟

با تشکر

پ.ن : اقا اشکان اگه میشه شما هم جواب بدید .

ممنون پدرام جان !

میگم اصلا مگه فیرم ویر Ixtreme بازیهای فاقد Stealth Patch رو اجرا میکنه که نگرانیی از این بابت وجود داشته باشه ؟

راسی نگفتی که ایا 12 ولتی کردن فن های کنسول ارتباطی به بن شدن داره یا نه و با این شرایطی که من دارم چند درصد احتمال بن شدنم وجود داره ؟

با تشکر

IXtreme که بازی هایی که Stealth Patch نیستن یا کامل نیستن رو اجرا نمی کنه.من از اشکان شنیده بودم یکی از دلایل بن شدن های اخیر بوده.

بذار خودش بیاد بهت کامل توضیح بده.دوست ندارم اطلاعات اشتباه بهت بدم. :love:

ممنون پدرام جان !

با تشکر

بله ixtreme با اینکه از اجرای بازی های بدون stealth patch جلوگیری می کنه ولی با این حال گاهی اوقات بازی هایی که فایل video آنها ایراد داره رو باز اجرا می کنه و اروری نمی ده. بهترین کار اینکه بازی ها رو با برنامه ابتدا چک کنید.
یه مشکل دیگه هم که چند وقت پیدا شد اشکال در فایل های SS بازی ها بود که باعث شناسایی می شد و ixtreme نمی تونست جلوشو بگیره. برای اطلاعات بیشتر در این باره برو به این تاپیک: (البته ixtreme v1.4 برای این مشکل ساخته شد و اگر 1.4 بریزی دیگه از این بابت خیالت راحت باشه)
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=10063&highlight=c4eva

در مورد 12 ولت کردن هم هنوز کسی نمی دونه که باعث بن شدن می شه یا نمی شه بنابراین نظری در موردش نمی شه داد.

بله ixtreme با اینکه از اجرای بازی های بدون stealth patch جلوگیری می کنه ولی با این حال گاهی اوقات بازی هایی که فایل video آنها ایراد داره رو باز اجرا می کنه و اروری نمی ده. بهترین کار اینکه بازی ها رو با برنامه ابتدا چک کنید.
یه مشکل دیگه هم که چند وقت پیدا شد اشکال در فایل های SS بازی ها بود که باعث شناسایی می شد و ixtreme نمی تونست جلوشو بگیره. برای اطلاعات بیشتر در این باره برو به این تاپیک: (البته ixtreme v1.4 برای این مشکل ساخته شد و اگر 1.4 بریزی دیگه از این بابت خیالت راحت باشه)

در مورد 12 ولت کردن هم هنوز کسی نمی دونه که باعث بن شدن می شه یا نمی شه بنابراین نظری در موردش نمی شه داد.
من یه سئوال دارم
میخواستم بدونم این بازیهایی که ما میگیریم(فرقی نمیکنه ازکجا)همشون Stealth Patch هستن؟
ودرضمن چه فریموری الان رو کنسولها ریخته میشه وازکجا میشه فهمید؟
اینها رو پرسیدم چون میخوام سرویس ADSL بگیرم برای لایو میخوام بدونم اگه به 3شماره بن میشم نگیرم
این سرویس اینترنت پر سرعت رو

آخرین ویرایش:

اقا اشکان خیلی خیلی ممنون !

فقط 2 تا سوال دیگه :

1. شما فن های کنسولتون رو 12 ولت کردین یا نه ؟ پیشنهاد خودتون چیه ؟

2.یعنی من که الان دادم دستگام رو ixtreme v1.4 بریزن روش دیگه نیازی به تست دیسک های بازی با Kreon Checker و دونستن good kreon rip یا Bad kreon rip دیسک ندارم ؟ راسی ممکنه ixtreme v1.4 بازیهای فاقد stealth patch رو هم اجرا کنه ؟ یعنی حتما حتما حتما باید بازیا رو با XDVDMulleter 10 تست کنم ؟

آخرین ویرایش:
من یه سئوال دارم
میخواستم بدونم این بازیهایی که ما میگیریم(فرقی نمیکنه ازکجا)همشون Stealth Patch هستن؟
ودرضمن چه فریموری الان رو کنسولها ریخته میشه وازکجا میشه فهمید؟
اینها رو پرسیدم چون میخوام سرویس ADSL بگیرم برای لایو میخوام بدنم اگه به 3شماره بن میشم نگیرم
این سرویس اینترنت پر سرعت رو

باید چک کنی.اما من تا جایی که می دونم بازی های PartoGames و NextGen همه Stealth Patch کامل هستن.

اما خوب با DVDXMulleter می تونی چک کنی که Stealth Patch هستن یا نه.اگه کلیه گزینه های Stealth Patch تیک خورده باشه مشکلی نداری برای Online بازی کردن.

آخرین ورژن هم IXtreme v1.4 هست که می تونی از XBox360-Hacks.Com دانلود کنی.فکر نکنم بشه فهمید چه فریموری هست رو کنسولت.
باید یه سری مسائل رعایت بشه که اینا هستن.

اقا اشکان خیلی خیلی ممنون !

فقط 2 تا سوال دیگه :

1. شما فن های کنسولتون رو 12 ولت کردین یا نه ؟ پیشنهاد خودتون چیه ؟

2.یعنی من که الان دادم دستگام رو ixtreme v1.4 بریزن روش دیگه نیازی به تست دیسک های بازی با Kreon Checker و دونستن good kreon rip یا Bad kreon rip دیسک ندارم ؟ راسی ممکنه ixtreme v1.4 بازیهای فاقد stealth patch رو هم اجرا کنه ؟ یعنی حتما حتما حتما باید بازیا رو با XDVDMulleter 10 تست کنم ؟
1- من نه در حال حاضر کنسولم 12 ولت نیست. 12 ولت کردن در عمر مفید کنسول خیلی تاثیر داره و اینم که باعث بن می شه یا نه موضوعی بود که چند وقت پیش مطرح شده بود و جواب درستی کسی براش هنوز پیدا نکرده. کلا 12 ولت کردن برای کاهش گرمای کنسول خیلی کار مناسبی است ولی اینکه انجام بدید یا نه خودتون باید تصمیم بگیرید.

2- نه دیگه نیازی به kreon checker نیست.
ixtreme 1.4 دقیقا به مانند ورژن های قبلی ixtreme هست و هر بازی ای که اونا اجرا می کردن این هم اجرا می کنه. تنها تفاوت این هست که اطلاعات فایل SS اگر bad kreon rip باشه را خودش موقع خواندن تصحیح می کنه.

اگر واقعا می خواید بن نشید حتما حتما حتما حتما باید بازی ها رو ابتدا با XDVDMulleter و سپس برای اطمینان بیشتر از CRC Check و layer ها با برنامه Schtrom360Xtract v3.3 چک کنید. فیرمور شما هر چی هم باشه مهم نیست.

آقا چرا ماکروسافت زمان چک کردن کنسول ها را اعلام می کنه؟؟؟!!!
اگر نه قضیه 6 ماه دیگه چیه؟؟؟

چون می خواد دیگه مردم نیان Live :biggrin1:

خوب یه بار توی April شد بار بعدش 6 ماه بعد از اولین اتفاق.حالا دوباره April باید منتظر بن شدن باشیم.

این مایکروسافت هم خوب بلده پول در بیاره.

اصلا april نمی روم توی live....اینجوری 100% بن نمی شم...من تا الان call of duty و تنیس را live بازی کردم...خیلی حال داد...

بابت راهنمایی ممنون...

اصلا april نمی روم توی live....اینجوری 100% بن نمی شم...من تا الان call of duty و تنیس را live بازی کردم...خیلی حال داد...

بابت راهنمایی ممنون...
بن شدن این شکلی نیست که مایکروسافت یه روز بیاد بشیه ببینه کیا کپی کردن دستگاشونو و بنشون کنه. شما به مرور دستگاهتون شناسایی می شه و در یک روز مشخص همه بن می شن یعنی اینکه اگر شما شناسایی بشین موقعی که بن کردن شروع می شه چه کنسول رو روشن بکنید چه نکنید بن شدید. در ضمن کسی هم نمی دونه که مایکروسافت کی بن می کنه، این April و 6 ماه بعد و ... فقط حدسیاتی است که از روی بن های گذشته مایکروسافت زده می شه.

پ.ن: قصد نا امید کردن کسی رو ندارم ولی با توجه اطلاعاتی که در 1 ساله گذشته در مورد بن پیدا کردم و بی توجهی اکثر شما ها نسبت به این مسئله و جدی نگرفتن مسائلی که بار ها در اینجا و هزاران سایت دیگه گفته می شه خیلی راحت قابل پیش بینی هست که اکثرا بن می شید هر بار که مایکروسافت بن کردن رو شروع می کنه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or