امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
هیچ کدام از بن شدن ها بر اثر avoid نیست/اگه بر اثز اوید باشه تنها 14 روز یا دو روز یا یک ماه بن می شید /ولی بن شدنی ک بر اثر شکایت گیمر ها باشه حتی ممکنه پروفایلت 6ماه هم بن شه/اینم بگم ک prefer کردن و avoid کردن دوستان در صدش بیشتر از recent games (بازیکنایی ک باشون بازی کردی) /بازم میگم کسایی ک این دفعه بن شدند نه ربطی به اوید داره نه به شکایت/مربوط به مواردی ک بچه ها تو پیج های قبلی نوشته بودن

- - -ویرایش - - -

اره/از گست هم نشده/از دلتا هم نشده/ولی از mafia/hex]/blaze/ شدند
اینم به حرف شما اضافه کنم که تکمیل بشه سیستم شکایت کردن مایکروسافت به چند قسمت تقسیم بعضی هاشون مربوط به چیت زدن و ماد و این جور کار ها هست که بن همیشه گی هم داره.شکایت کردن از گیمر تگ هایی که با قوانین ماکروسافت مغایرت دارن هم باعث عوض شدن مجانی گیمر تگ و هم بن چند روزه میشه.و ماکروسافت کسایی که ازشون شکایت میشه رو تک تک چک میکنه.

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام با توجه به این که حرف های همه دوستان درست هست و منم حرف الکی میزنم --جسارت نباشه--
یکم هم به ما وضا بدید هم بنویسیم هم نفس بکشیم .قبل از باز کردن دهن که نمیشه تکون دادن انگشتها خیلی بهتر میشه فکر کرد ونوشت--این بار دوم هست ولی خوب لطف مدیران در پاک کردم از ما کم نمیشه.مممنون
چرا دوستان نمیتونید قبول کنید که وقتی کسی با چپ پر(دست پر و اطلاعات کامل) میاد و زحمت میکشه وقت که مفت نیست که براتون جواب میده جواب معقولی باز شما همون سوالی که 2 صفحه قبل پرسیدید رو میگید بعد دوباره رد میشه دوباره یکی لایک میده و یکی دوباره استارت میزنه..
دوستانی که منو میشناسن خودشون هم میدونند من حتی براشون تلاش برای کارت ویزا از هر طریقی حتی با تیم ویو ریموت و شیر کردن وی پی همون اول بهشون میگم بی خیال گوش نمیدن.
شما اصلا تولد و عرضه جهانی دنیای برنر مکس رو میدونید زمان ورود وتکنولوزی این جریان با کدوم نسل از کنسول ms بوده حضور لایتون اصلا برای چی بوده چرا یک دفعه لایتون های سری b برای برنر مکس و رایترهای مخصوصا این سری 524-624-324-سری a-b-d که بی بهترینشون هست. عین طلا شده؟
بزارید ما هم حرف بزنیم تا حالا سکوت کردم اره 1 سال چند ماه کنسول دارم ولی شاید اصلا اسم این کمودر64 رو خیلی هاتون ندونید عدهای از دوستان از صبح تا شب می افت رو نت لایو فیز بوت و... این سایت هم شده جای عصابنیت خالی کردن الان اقا اشکان حالا مدیر سایت هستن من اصلا کاری ندارم هر کی جای خودش ارزش بالایی داره از طرز بیا ن اطلاعات عالی هست ولی بازهم ایشون با شک میگن بهتون منظورم اینکه میگم 100% نیست جسارت نباشه از این جا رو دوستاشتید حتما بخونید بالا رو هم نخوندی فدا سرت
1-بالا بری پایین بری دست کاری و تغیر تو هر گونه سیو بازی بعث افزایش کاهش حجم و به شکل ناشناسی هم گاهی اوغت تبدیل میشه که این همون موردی هست که همینطوری هم فایل ها کروپت میشن تاریخ زمان نگارش وتارخ وزمان ثبتش بهم میریزه مگه بابا اقا نشستی از این نخته بازی گیم 1500 تومنی بازی میکنی که هان هان .شناسای میشه خوب هم میشه عالی ممکنه از کنارش بگذرن ولی ثبت هستش.یک نقطه سیاه رو یک برگ 3*3
2-میایید با تمام قدرتون که نت تعجب میکنه لاینس ترنسفر میکنید برید تورو خدا تو ت بزنید فارسی قاون نامه های ماکرو سافت در باره هرچی .کل قانون نامش تا امروز 54000 صفحست از روزی که ایجاد شد.مپ گیمی که اسم نمیارم که منو بکوشن نمیام اون کپ رو دانلود کنم دی ال سی شو بگیرم شده نون شب واجب تو تکاپو برای این کار خوب بابا یه خر که دیگه از همه خر تر نیست که اگه یه زره دست کاریش کنی همچین جفتک میزنه هیچی دنبالتم میزاره چه برسه به ms که واضح و درست تو موضوع بعدی میگم چی میگه
3--دوستان نمیشه که حرف سیاسی زد ولی خوب هممون میدونیم اوضاع تحریم ایران کشور های همسایه و ...(یه روزنامه بخرید یا تو نت به خدا ضرر نمی کنید) میگن که این کشورها توی این نوشته ای که جلوی ما هست براشون خدمات لایو از جمله خرید که اصلی ترنشون هست ارائه داده نمیشه خرید از مارکت استور که دیگه جای خودش..بچه هایی که زبانشون خوبه رسانه خارجی بخونید بهتر مجاب میشن.
4-اقای عزیز دقیقا با شما هستم که چپ میری راست میای گیک اسکورت بدون ثبت تایم تاریخ و اونم جالب بدون اینکه تو لایو ثبت بوده باشی برای اسیسن کرید مثلا باز شده و کامله اقا معقولا نست والا این گربه مخمل خونه مادر بزرگ که خواب هم هست میدونه -مگه اچیو منتی توش نیست که باید انلاین بازش کنی ms گوشاش درازه
5-کلی میگم بر نخوره به کسی جنبه انتقاد داشته باشید همچین میان ماکرو سافت رو همین بالا یه ذره اسکورول رو بالا تر
سیستم شکایت کردن مایکروسافت به چند قسمت تقسیم بعضی هاشون مربوط ) که سال هاست در حال مینوت گرفتن از در خواست های استخدام ماکرو هست ....اقا پرفیر بده که از اویود هام کم شه نمیدمونیم تاثیر داره کجا تاثیر داره فقط برا خوشحالیت هم تو اسمون 3تاره دری هم تو پروفایلت اخ جون o:-)دارم بال در میارم.
6-در مورد کپی کدوم یکی از شما ها اومدید بن شدید یا کنسولتون بن شده اقا اصلا اینو بکش بیرون از تو مغزت مغزتو نکشی باهاش بیرون دسیک کپی اخ بن وای چه کنم وای --ولی اینو به صورت واضح اینقدر ایرانی ها از این ساپورت ها پرسیدن تا بگی 97% میگه اقا شناسایی میشه--حالا اقایی هست ببنید با دیسک 97% با مو دهای مپ ها و مخصو صا دی ال سی های پرچم کشور ها به طور کامل بعدشم با گلد دورزوه معروف میاد تو گیم هم چی توپ اپ گرید 3 ساعته مستر پرستیج همه میگن اوفففف یه دفه میدا اینجا میگه اخخخخخخخخخخخخخ چرا من که چیزی خرید نکدئم پرو فایلم رفت -

حرف زیاد زدم بازم دارم ولی من هرچی منیوسم نمیدونم مگه حرف بدی میزنم یک دفع سر وکله دیوید کاپر فیلد پیدا میشه و هورت--از مدیران ممنون ولی مدیر بودن کافی نیست مدبر و متذکر بودن دائمی مهمه نه یک عنوان-- اداره هر چیزی حتی یک یک توپ پینگ پونگ تو 2متر مربع جا سخته ---ناظمین هم که خوب لطف بسیاری دارن به همه مثل مدیران و د.........
دوستان همه یادتون باشه قبل از اینکه مجبورشین سرتون رو پایین بیارین و زمین خورده شید افتاده و محبوب باشید هیچ وقت زمین نمیخورید که هیچ همیشه و دائمی میشید.

Last edited by a moderator:

top boy

کاربر سایت
Sep 3, 2013
2
اگه منظور شما راهی برای جلو گیری از بن شدن هست و کار های خلاف لایو هم انجام دادن و از اون راه استفاده کردن نه همچین چیزی وجود نداره.خیلی کلن ها هستن که کسی توشون بن نشده مثل یاماکاسی ها یا کلن خودمون.[/QUOTE
چرا از یاماکاسی ها یه نفر بن شده

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
دوستان من منظورم این بود اگه فرمور هک آپدیت مثلا همین شهریوری اومد اگه بدم به تعمیرکار نصب کنه تا قبل از آپدیت بعدی که روی شبکه بیاد تاثیر داره کلا ؟؟؟
یعنی منظورم اینه که آپدیت شبکه کنیم بریم جلو بهتره هر وقت که لایو آپدیت میده یا این وسط به تعمیرکار هم بدم برای فرمور هک آپدیت بهتره ؟؟؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اقا ممنون.یک سوال دیگه منو هم میشه جواب بدی لطفا سیو های افلاین رو دست کاری کنم چی مشکلی نداره؟
و اینکه ماد کردن گیمر اسکور با برنامه های مختلف درصد شناساییشو ن فرق داره؟مثلا هرایزون و پروفایل ادیتور؟تو امنیت فرقی میکنن؟
اگه از گیم ادر استفاده کنم و بازی های ژاپنی اضافه کنم امکان شناسایی شدنم هست؟
سیو های آفلاین بخصوص ایتکه کلاً آفلاین بازی کنی فکر نکنم راحت بشه شناسایشون کرد، ولی کلا همانطور که میلاد جان در بالا نوشته شما حتی اگر کوچکترین هک یا مادی رو اکانت یا کنسولت انجام بدی باید منتظر عواقبشم باشی و نمی تونی بگی من 100% شناسایی نمی شم یا مایکروسافت نمی تونه.
در مورد دستکاری گیمر اسکور ها یکی از اعضای xbox nforce team گفته بود که ما روش هایی داریم که می تونیم استفاده از glitch در گیمر اسکور رو شناسایی و اکانت رو reset کنیم ولی اینکه دقیقاً چجوری متوجه می شن رو کسی نمی دونه فقط گفتن که ما تا زمانی که 100% مطمئن نشیم کسی رو متهم به glitch نمی کنیم. کلاً هک کردن گیمر اسکور کار پر ریسکی هست ولی معمولاً باعث بن شدن اکانت نمی شه فقط گیمر اسکور شما reset می شه و توی bioتون عنوان متقلب میاد. این برنامه ها هم فرق خاصی با هم ندارن.

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
سلام دوستان یک سوال من view rep اکانتم 20درصد preferred هست و 80 درصد avoided شده یعنی اکانتم داره بن میشه اون وقت بن فقط برای اکانت هست یا کنسول رو هم شامل میشه ؟؟؟

آخرین ویرایش:

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
سلام دوستان یک سوال من view rep اکانتم 20درصد preferred هست و 80 درصد avoided شده یعنی اکانتم داره بن میشه اون وقت بن فقط برای اکانت هست یا کنسول رو هم شامل میشه ؟؟؟

در مواردی مثل شما اگر سعی کنی که در آینده مداوم avoid نشی مشکلی پیش نخواهد آمد. اما در زمانی که مداوم avoid بشی بر حسب نوعی که کاربران شما را report می کنن برای مدتی به وضعیت تعلیق (suspended) در میای. این تعلیق می تونه مثلا عدم دسترسی به voice chat برای دو هفته یا مثلا بن شدن موقتی باشه. در این صورت کنسول مشکلی براش پیش نمیاد.

payot

کاربر سایت
Mar 10, 2010
343
بروبکس یک سوال. تا حالا شده لایو به خاطر تحریم ایران کسی رو بن کنه؟ مثلاً کسی فقط اورجینال بازی کنه و تو لایو به خاطر اینکه با آی پی ایران وصل می شده بن شه؟ تشکر

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بروبکس یک سوال. تا حالا شده لایو به خاطر تحریم ایران کسی رو بن کنه؟ مثلاً کسی فقط اورجینال بازی کنه و تو لایو به خاطر اینکه با آی پی ایران وصل می شده بن شه؟ تشکر
دوست عزیز هیچکس نه تو این سایت نه جای دیگه نمیتونه 100% بگه ملت برای چی بن میشن! فقط خود مایکروسافت از این قضایا خبر دارن! صحبتهایی هم که اینجا گفته میشه حدس و گمانه

bigkiller

کاربر سایت
Jan 13, 2007
294
نام
محمد علی
کسی بن نشده تازگی ها؟ من امروز بن شد یکی از کنسول هام. هیچی جز فیفا بازی نکرده بودم. گلیچ و اینجور صحبت ها هم اصلا انجام ندادم باهاش

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
کسی بن نشده تازگی ها؟ من امروز بن شد یکی از کنسول هام. هیچی جز فیفا بازی نکرده بودم. گلیچ و اینجور صحبت ها هم اصلا انجام ندادم باهاش
کنسول بن شد یا پروفایل؟!
متن رو لطف کن بی زحمت.

bigkiller

کاربر سایت
Jan 13, 2007
294
نام
محمد علی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر