امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Tamjidzad

کاربر سایت
Jul 18, 2007
25
شاید مفید واقع شود

همون طور که همه دوستان گفتن و تجربه کردن 1 علت خاص دلیل بن شدن نیست من تا حالا 2 بار بن شدم و کنسول خودم رو عوض کردم اکانت یک ساله گلد دارم اتفاقی برای اکانت نیفتاد و هر دو بار کار کرد ولی با مرور اتفقات افتاده چند دلیل مهم رو که باعث بن شدن کیشه رو میگم:
1:پچ درایو و گیم هایی که استفاده میشه
2:اگه گلد رو با کارت اعتباری شارژ کنید تفاوت در آدرس فاکتور و پرو فایلتون
3:عوض کردن کشور ثبت شده در پروفایل

و خیلی دلایل دیگه که یواش یواش متوجه همه میشیم.

kaletopol

کاربر سایت
Oct 17, 2006
221
نام
Payam
همون طور که همه دوستان گفتن و تجربه کردن 1 علت خاص دلیل بن شدن نیست من تا حالا 2 بار بن شدم و کنسول خودم رو عوض کردم اکانت یک ساله گلد دارم اتفاقی برای اکانت نیفتاد و هر دو بار کار کرد ولی با مرور اتفقات افتاده چند دلیل مهم رو که باعث بن شدن کیشه رو میگم:
1:پچ درایو و گیم هایی که استفاده میشه

و خیلی دلایل دیگه که یواش یواش متوجه همه میشیم.

سلام
میشه یگی تو چه تاریخ هایی بن شدی ؟ چون MS خیلی وقته کسیو بن نکرده
آیا 2 تا کنسولی که بن شدن از پچ Ixtreme Online استفاده می کردن ؟

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,191
کنسول بن شده رو میشه از بن خارج کرد؟چون اون کسی که این برنامه رو برام زد گفت میتونه کنسول رو از بن شدن دربیاره بعد یه برنامه گذاشت گفت با این اون کد دستگاه رو که مایکروسافت بن کرده عوض میکنه و گفت تا حالا دو تا کنسول رو از بن خارج کرده.آیا واقعا همچین کاری امکان پذیره؟

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
کنسول بن شده رو میشه از بن خارج کرد؟چون اون کسی که این برنامه رو برام زد گفت میتونه کنسول رو از بن شدن دربیاره بعد یه برنامه گذاشت گفت با این اون کد دستگاه رو که مایکروسافت بن کرده عوض میکنه و گفت تا حالا دو تا کنسول رو از بن خارج کرده.آیا واقعا همچین کاری امکان پذیره؟
ایشون که اینکارو کردن کی باشن ؟ :)
فکر نمیکنم بشه کنسول رو از بن خارج کرد ....

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
کنسول بن شده رو فعلا راهی برای خارج کردن از بن براش پیدا نکردن. اونطرف هم به شما بیخود گفته که از بن خارج می کنه.
حالا اون دوتا دستگاه که از بن خارج شدن کجا هستن؟

فکر نمی کنم این تفاوت مشکلی برای بن داشته باشه. چون من دوستی دارم در تهران که کنسول اورجینال داره و از طریق credit card های یکی از فامیلاش که در امریکا هستن کلی خرید کرده و می کنه از marketplace ولی بن نشد! از همون سال 2005 هم 360 داره.
کشور ثبت شده برای پروفایل رو به هیچ عنوان نمی شه تغییرش داد اصلا.

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
خب دوستان مایکروسافت دوباره شروع به بن کردن کرد و متاسفانه من و تعدادی از دوستان امشب بن شدیم . خواهشمندم تا این بلا سر شما نیومده از اتصال به لایو جدا خودداری کنید .

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
خب دوستان مایکروسافت دوباره شروع به بن کردن کرد و متاسفانه من و تعدادی از دوستان امشب بن شدیم . خواهشمندم تا این بلا سر شما نیومده از اتصال به لایو جدا خودداری کنید .
DvD هاتون که Stealth Patch بودند ؟ روی کنسول iXtrme نصب بود یا نه ؟
فقط میتونم اظهار تاسف کنم.ظاهرا بن کردن MS منطق درست حسابی ندارد.

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
DvD هاتون که Stealth Patch بودند ؟ روی کنسول iXtrme نصب بود یا نه ؟
فقط میتونم اظهار تاسف کنم.ظاهرا بن کردن MS منطق درست حسابی ندارد.

بله بازیها Stealth Patch بودن اما متاسفانه روی کنسولم iXtrme نصب نبود . واقعا ناراحت شدم :( .

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
خدااااااااااااااااااا رو شکررررررررررررررررررررر .
بن نشدم . مثل اینکه کلا Live قطع شده بود . خیلی خیلی خوشحالم .

shayan360

کاربر سایت
Aug 11, 2007
151
من بن نشدم روزي 2 3 ساعتم تو لايوم:cheesygri
ميگن بعضي از اين المانيا تونستن به سيستم ماكرو دسترسي پيدا كنن و ميتونن هر كي رو بخوان بن كنن
مخصوصا وقتي كم ميارن (البته منم فكر نميكنم همچين چيزي باشه) شما اگه خبري در اين مورد داريد بگيد:eek::eek::eek:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر