امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
کلا که فرقی نمیکنه . هر کس قرار باشه بن بشه و شناسایی شده باشه , حتما بن میشه . چه 360 رو به Live وصل کنه چه نکنه . در هر صورت ممکنه همین الان هم بن شده باشید و با روشن کردن 360 به این قضیه پی ببرید.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
مایکروسافت با این کاراش مشتریاشو می پرونه.

تازه اکانت خریده بودمااااااااااااا :(( حالا برم وصل کنم میگه : به به آقا پدرام...حالت خوبه ؟ آقا بن شدی...

اون از Ac که خراب شد.اینم از Xbl

Cod 4 هم که تمامش کردم...باید بشینم سماق بمکم/

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,061
نام
نیما
عجب شانسی دارم من :(

من الان دقیقا 1 هفته ست دستگامو کپی خور کردم ... بخدا یه چیزی ته دلم میگفت که این کار رو نکنم ها ...
من اغفال شدم :biggrin1: الان فقط دو تا بازی کپی دارم ( COD 4 و Assassin ) و 7 تا اورجینال دارم ...
میخوام برم خودمو به MS معرفی کنم ، شاید توی مجازاتم تخفیف بدن :((

البته Firmware من iXtreme هست ، ولی کنسولم Elite و درایو BenQ ، میترسم این Firmware که برای BenQ جدید اومده زیاد اعتباری بهش نباشه ....

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
عزیز IXTreme ها هم بن شدن.

اصلا وصل نشو فعلا تا جفتمون یه بلایی سر خودمون بیاریم بعدا...

شانس نداریم بخدا...

آقا حراجش کردم... XBox 360 سری Limited Edition با 2 تا بازی اوریجینال و 1 دسته اضافی و 18 تا بازی کپی فقط 570 تومان :biggrin1:

هنوز هم بن نشده. :-"

تازه یه VGA Cable هم روش هست + یه فن INTERCooler کارتون کنسول هم خیلی خوشگله...بیاید بخرید.بدون بازی های کپی 540-550 میدم

(شوخی) اما اگر کسی خواست پایه هستم.

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
عجب شانسی دارم من :(

من الان دقیقا 1 هفته ست دستگامو کپی خور کردم ... بخدا یه چیزی ته دلم میگفت که این کار رو نکنم ها ...
من اغفال شدم :biggrin1: الان فقط دو تا بازی کپی دارم ( COD 4 و Assassin ) و 7 تا اورجینال دارم ...
میخوام برم خودمو به MS معرفی کنم ، شاید توی مجازاتم تخفیف بدن :((

البته Firmware من iXtreme هست ، ولی کنسولم Elite و درایو BenQ ، میترسم این Firmware که برای BenQ جدید اومده زیاد اعتباری بهش نباشه ....

نیما جان البته شما با ما یک فرقی می کنی و اونم اینه که فعلا هیچ کسی که Benq داشته بن نشده، البته فعلا.

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
;)باز این کابوس شروع شد دفعه قبل با خوش شانسی بن نشدم
الان فقط می تونیم صبر کنیم امیدوارم ما جزو بن شده ها نباشیم همه دیسک های من Stealth Patch داره ولی Ixtreme نیستم...;)

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,061
نام
نیما
نیما جان البته شما با ما یک فرقی می کنی و اونم اینه که فعلا هیچ کسی که Benq داشته بن نشده، البته فعلا.

خدا از دهنت بشنوه امیر جان ... من که فعلا با آغوش باز هر 10 دقیقه یه بار On میشم که اگه قراره Ban شم زودتر تکلیفم مشخص شه :biggrin1:

Blaze

کاربر سایت
Nov 6, 2006
117
من هم همين الان برای چندمين بار چک کردم، تا اين لحظه که بن نشدم...... ميدونم که يکمی بعيده امّا اميدوارم که هيچکدم از بچه ها بن نشن....البته من فکر ميکنم که اونايی که حالا به هر صورت توسط Microsoft شناسايی شدن تا اين لحظه بن شدن و اونايی هم که نشدن احتمالاً ديگه بن نميشن....نميدونم؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
خدا از دهنت بشنوه امیر جان ... من که فعلا با آغوش باز هر 10 دقیقه یه بار On میشم که اگه قراره Ban شم زودتر تکلیفم مشخص شه

خدا از دهن من هم بشنوه :biggrin1: :

انجمن : XBox-Scene
نویسنده : xpt360
متن پست :
Drive:Benq
Firmware: Ixtreme 1.1
i guess NO one is safe....​

=====

امیر جان ، حالا به حرف من رسیدی که میگفتم iXtreme کشکه؟! اگر بخوان بن کنن یه کاری می کنن که بتونن iXtreme ها رو هم شناسایی کنن؟! بدبختا اونایی که مجبور شدن بخاطر همین iXtreme نصف بازی هاشون رو از نو بخرن! :-"

=====

اما....
وضعیت دسترسی : هنوز بن نشدم ( شکر خدا )!
درایو : Hitachi v47
فیرم ویر: Xtreme v2.4 with disc Jitter

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
مثل اینکه قسمت بوده فقط من بن بشم ولی امیدوارم به غیر من کسی بن نشه.منم فکر میکنم کسایی که تا الان بن نشدن دیگه بن نمیشن.کسی قیمت Xbox Core دستش نیست؟

soheilsb

کاربر سایت
Sep 24, 2006
139
خدا از دهن من هم بشنوه :biggrin1: :

انجمن : XBox-Scene
نویسنده : xpt360
متن پست :

=====

امیر جان ، حالا به حرف من رسیدی که میگفتم iXtreme کشکه؟! اگر بخوان بن کنن یه کاری می کنن که بتونن iXtreme ها رو هم شناسایی کنن؟! بدبختا اونایی که مجبور شدن بخاطر همین iXtreme نصف بازی هاشون رو از نو بخرن! :-"

=====

اما....
وضعیت دسترسی : هنوز بن نشدم ( شکر خدا )!
درایو : Hitachi v47
فیرم ویر: Xtreme v2.4 with disc Jitter

احتمال نمی دی کسی که ixtreme داشته ولی یک بازی رو 5 روز قبل تر از عرضه رسمی اون تو دستگاهش گذاشته و بازی کرده بن بشه ؟
تو همین 3-4 هفته پیش کم نبودند بازیهایی که زودتر اومدند » Halo 3-WWE 2008-Assassin's Creed و Mass Effect و...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر