امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
دوستان بو ویوی درکار نیست و جریان از این قراره که:
متاسفانه دوستانی هستن دربین ما که برای پوینت میرن و دوستان خودشونو به صورت ایمیل به مایکروسافت راپورت میدن این دو روز تاریخ بن کردن تمام اون ریپورت ها بوده...در انتخاب دوستاتون دقت کنید!
یه سوال اگه توی این دو روز بن نشدیم یعنی مشکلی نبوده؟؟
باور کن این حرف رو که زدی خیلی اعصابم خرد شد.من حاضر نیستم برای چند تا پوینت دوستام رو بفروشم.واقعا باعث تاسفه که بعضی ها اینطوریند

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
این رو من توی چندتا سایت خارجی هم خواندم، موضوع بن کنسول نیست. بلکه پروفایل افراد به خاطر استفاده از پروفایلهای NoJTAG بن شده است. خیلی ها هم موضوع فلگ شدن AP25 Checks failed رو پیش کشیده بودند که اون هم فعلا منتفی هستش.

volga

کاربر سایت
Mar 9, 2009
121
نام
مصطفی
اقا یعنی چی !!!! پروفایلم بن شد . ای نامردا . این قدر دلم میخواد بدونم دقیقا دلیلش چی بوده . خیلی حالم گرفته شد .

shaalashaska

کاربر سایت
Dec 6, 2008
86
این رو من توی چندتا سایت خارجی هم خواندم، موضوع بن کنسول نیست. بلکه پروفایل افراد به خاطر استفاده از پروفایلهای NoJTAG بن شده است. خیلی ها هم موضوع فلگ شدن AP25 Checks failed رو پیش کشیده بودند که اون هم فعلا منتفی هستش.
اخه موضوع اینجاست که بن کنسول برا استفاده از پروفایل هکی با بن کنسول بخاطر کپی بودن (بن همیشگی که دوسال قبل اومد) فرق میکنه
من هیچ وقت از پروفایل های هکی استفاده نکردم
اطلاعات بیشتر پیغام هک رو که دیدم مربوط به همون هک دو سال پیش بود
یعنی کسی میاد به ماکروسافت بگه دوستم کنسولش کپی هستش تا اونا بیان بنش کنن؟ بن فقط برا تعدادی محدود؟ من نمیفهمم

behro0oz

کاربر سایت
Feb 25, 2009
16
من که اگه اشتباه نکنم سر ap2.5 بود که فلگ شدم (یادش بخیر شبا چقدر pes میزدم 2 روز نگذشته بود اولین قهرمانیمو گرفته بودم:d) دوستان راهی نیس ما به روزای اوجمون برگردیم ؟ تنها راهش خریدن کنسوله جدیده ؟

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
من که اگه اشتباه نکنم سر ap2.5 بود که فلگ شدم (یادش بخیر شبا چقدر pes میزدم 2 روز نگذشته بود اولین قهرمانیمو گرفته بودم:d) دوستان راهی نیس ما به روزای اوجمون برگردیم ؟ تنها راهش خریدن کنسوله جدیده ؟
همه بچه های لایو یه جورایی فلگ شدن
شما که هنوز بن نشدی خب بازیتو بکن

alirgame

کاربر سایت
Nov 5, 2005
92
بچه ها راهی مطمئن برای فهمیدن فلگ شدن هست یا نه ؟

من چند باری سوتی دادم با دیسک خراب رفتم تو بازی اما خیلی سریع جمش کردم :D
اما اون تست انلاین شدن بدون هارد درایو، که کد ها ی خطا رو بررسی میکنی، همه چیز رو سالم نشون میداد
الانم آنلاین نمیشم تا تکلیف بن ویو معلوم بشه

camel_60

کاربر سایت
Jan 6, 2008
382
نام
امیر
ما آخر متوجه نشدیم این صیغه تک تک بن شدن چیه ...
میگین استفاده از پروفایل هکی و ...
اما اینا که بن شدن میگن این کارو نکردیم که ...

behro0oz

کاربر سایت
Feb 25, 2009
16
همه بچه های لایو یه جورایی فلگ شدن
شما که هنوز بن نشدی خب بازیتو بکن
من شنیده بودم که فلگ بشی دیگه نمیتونی به لایو وصل بشی
بعدم اینکه الان من باید آپدیت کنم دستگاهو ؟ چون آپدیت جدید اومده مثله اینکه !
نرم آپدیت کنم بیام ببینم وصل نمیشه
دوستان یه راه موثر معرفی کنن ببینیم بن شدیم یا فلگ !

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
دوستان بنده خودم از جمله فلگ شدگانم!
سر یک بازی پچ نشده که گذاشتم روی کنسول . ارور "Disk is not Supported" بهم داد و فلگ شدم! برای فهمیدن اینکه فلگ شدید(سر این قضیه،موارد دیگه رو امتحان نکردم و نمیدونم) کافیه یکی از این کار هارو انجام بدید:
- اگه X کنسولتون رو از روز اول که صفر کیلومتر خریدید یادداشت کرده باشید و نگه داشته باشید، با چک کردن X میبینید که بلافاصله بعد از دیدن این ارور X عوض میشه!(من X کنسولم رو از روز اول که خریدم یادداشت کردم واسه روز مبادا!)
-با استفاده از برنامه Xval دقیقا بهتون میگه و این پیام رو میده ap2.5 challenge failed این یعنی شما به علت استفاده از دیسک غیر مجاز فلگ شدید! حالا نکته و خبر جالب اینه که کسانی که کنسول دست نخورده دارند(هک نشده) و بازی اوریجینال بازی میکنند هم ممکنه با این ارور مواجه شند!!! چجوری؟ کافیه dvd خش دار روی درایو بگذارند و درایو نتونه بخونه اون وقته که ارورdisk is not supported رو میده و این درواقع یعنی فلگ شدن به علت ap2.5 challenge failed من برای این منظور و اطمینان ازین جریان یه ایمیل به ماکروسافت زدم و درواقع بهش رو دست زدم و گفتم کنسولم دست نخوردست و dvd اوریجینال اما خش دار گذاشتم روی درایو و ارور Disk is not supported رو بهم داده و X کنسولم عوض شده و در واقع فلگ شدم، آیا بن میشم؟ در جواب با کمال احترام کلی معذرت خواهی کردند که این مشکل برام پیش اومده(!!!) و گفتند از روی X نمیشه گفت که بن میشید و کلی بعدش راهنمایی کردند برای اجرای اون بازی خش دار! نتیجه ای که ازین ایمیل گرفتم این بود که مطمئن شدم با دیسک خش دار مشکل ap2.5 برای کسانیکه کنسول فابریک و دست نخورده دارند هم پیش میاد چون اگه پیش نمیومد بمن میگفت چرت نگو با دیسک خش دار X کنسول عوض نمیشه و تو حتما دیسک پچ نشده گذاشتی! سر شمارو درد نیارم با این تفاصیل اگه کنسولهای فابریک و دست نخورده هم ارور ap2.5 گرفته باشند که گرفتند هیچ وقت ماکروسافت سر این قضیه کسی رو بن نمیکنه چون کنسولهای فابریک هم بن میشند و این خلاف اخلاق یک شرکت معتبر آمریکاییست! مگر اینکه سوتی های دیگه ای از شما بگیره...
پس شدیدا مراقب باشید تا سوتی دیگه ای ندید که منجر به شناسایی کنسولتون شه
موفق باشید.

آخرین ویرایش:

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
از اون حرفها زدی ها؟ اگر بن شده باشی بعد از صد سال هم بری لایو بازهم بن میشی.
نه خب من طبق این چیزایی که تو سایت بود چک کردم گویا نه بن شدم نه تو لیست هستم و اینا :d منظورم این بود که الان برم خطر بن شدن یا رفتن تو لیست سیاه وجود نداره ؟ فکر کنم تا حالا دیسک Patch نشده اصلا استفاده نکردم رو دستگاه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر