امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
سلام به همه من این موضوع رو تو تاپیک مربوط گفتم اما کسی جواب نداد لطفا شما جواب بدید
من می خوام برای اولین بار به ایکس باکس لایو وصل شم اول که گفت باید اپدیت کنی اپدیت کردم
کپی خورش پرید فرستادم تهران واسه lt9 حالا می گه باید جوین شی وقتی می خوام جوین شم می گه downloading new updates
بعد من سریع خاموش کردم حالا اگه بزارم این چیزارو اپدیت کنه کپی خورش دوباره می پره؟
چون من دیگه نمی تونم هی بفرستم تهران لطفا کمک کنین​

ameri_amir

کاربر سایت
Jul 22, 2009
115
نام
امیر
سلام به همه من این موضوع رو تو تاپیک مربوط گفتم اما کسی جواب نداد لطفا شما جواب بدید
من می خوام برای اولین بار به ایکس باکس لایو وصل شم اول که گفت باید اپدیت کنی اپدیت کردم
کپی خورش پرید فرستادم تهران واسه lt9 حالا می گه باید جوین شی وقتی می خوام جوین شم می گه downloading new updates
بعد من سریع خاموش کردم حالا اگه بزارم این چیزارو اپدیت کنه کپی خورش دوباره می پره؟
چون من دیگه نمی تونم هی بفرستم تهران لطفا کمک کنین

شما قبل از اینکه بدی دوباره برات کپی خور کنن آپدیت داشبورد و لایو رو به صورت آنلاین انجام دادین ؟؟؟ ( نشونش اینه که کپی خور میپره ) اگر جواب مثبته که خوب

شما اگر lt1.9 یا lt1.91 آپ گرید کرده باشید و قبلش آپدیت ها رو به صورت آنلاین انجام داده باشید دیگه مشکلی نیست و کپی خور نمیپره ... اون آپدیتی که الان میاد برای بازی هست که میخوایین برید تو لایو و باید آپدیت بشه و اشکالی نداره ... :>

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
هشدار

هشدار به همه دوستان

با توجه به متن ایمیلی که برای من آمده که نشانده دهنده معلق شدن پروفایلم بصورت دائم (بن) از استفاده کردن کلیه پروفایلهای که در این بخش [h=1]دانلود بازیهای Arcade ( بدون نیاز به J-Tag) + آموزش[/h]گذاشته شده جددا خودداری کنیدچون باعث بن شدن پروفایلتون بصورت دائم میشه .
متن ایمیل و عکس از پیغام کذایی رو کنسول
Xbox LIVE - Notification of Enforcement Action

cleardot.gif
xlcm@microsoft.com to me Xbox LIVE
Notification of Permanent Suspension: Marketplace theft

[ DO NOT REPLY to this email address. It is not monitored. ]
This email is to notify you that your Xbox LIVE account privileges have been permanently suspended due to marketplace theft.
The conduct that caused this suspension may include, but is not limited to:

• Duplication of item purchase history
  • Attempted Microsoft Points fraud
  • Illegitimate acquisition of redemption codes
Your conduct was brought to the attention of the LIVE Enforcement Team through complaints filed by other Xbox LIVE users or in the course of our operation of the service. The LIVE Enforcement Team has reviewed the complaints and other evidence regarding your conduct and determined it violates the Xbox LIVE Terms of Use and/or Code of Conduct. Because your conduct is in violation, the LIVE Enforcement Team has issued a permanent suspension.
During your suspension, you will not be able to log into Xbox LIVE. Your Xbox LIVE privileges will not be reinstated.
Customer Support is not able to modify or provide any further details about your suspension.
Microsoft expects that all customers abide by the Code of Conduct. The Code of Conduct provides guidelines for appropriate behavior while using the service.
You can view the Xbox LIVE Code of Conduct from the Xbox LIVE Dashboard under Xbox LIVE Policies in Account Management, or by visiting http://www.xbox.com/legal/codeofconduct.htm.You can view the Xbox LIVE Terms of Use by visiting http://www.xbox.com/legal/livetou.htm.
Note: if you are not a user of Xbox LIVE, this suspension may have been enacted due to your activity in the Zune Social. You can view the Zune Social Code of Conduct by visiting http://www.zune.net/legal/codeofconduct.htm. You can view the Zune Social Terms of Service by visiting http://www.zune.net/legal/termsofservice.htm.

Thank you,

LIVE Enforcement Team

[ 800/P/1/67165A47-531A-4BEE-BC78-A9610CF7E6ED/20110815-2328 ]

عکس

برای مشاهده تصویر اصلی (800x1067) روی این نوار کلیک کنید.
DSC_0048.jpg

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
آقای کرمی در غم خود مارا شریک بدار:-s.الکی الکی پروفایلتون داغون شد
ممنون از شما ولی زیاد برام مهم نیست هرچند 6 ماه از گلد یکسالم باقی مونده بود که از بین رفت ولی بزودی بایه پروفایل جدید در خدمت دوستان هستم. b-)

kamyar007

کاربر سایت
Feb 2, 2011
5
نام
كاميار
سلام به دوستان.من یک سوال دارم.اینه که یکی از دوستام گفته که یه سایتی رفته دیده که 15روز دیگه یه آپدیت دیگه میاد بعد از آپدیت بن ویو میاد که اگه کپی خوره بن می شم آیا این حرف درسته یا خیر؟!!!ممنون

saeed_x111

کاربر سایت
Oct 1, 2009
5
آقا من دیشب می خواستم وصل بشم به xboxlive بعدش وقتی وصلش کردم گفت باید دستگاه آپدیت بشه منم گذاشتم که بشه وقتی آپدیت شد حالا دیگه هیچ بازی ای رو نمی شه باهاش کرد حتی وقتی کابل اینترنتو ازش کندم تو رو خدا کمکم کنید من که پاک گیج شدم بگید الان باید چی کار کنم!!!!

ameri_amir

کاربر سایت
Jul 22, 2009
115
نام
امیر
آقا من دیشب می خواستم وصل بشم به xboxlive بعدش وقتی وصلش کردم گفت باید دستگاه آپدیت بشه منم گذاشتم که بشه وقتی آپدیت شد حالا دیگه هیچ بازی ای رو نمی شه باهاش کرد حتی وقتی کابل اینترنتو ازش کندم تو رو خدا کمکم کنید من که پاک گیج شدم بگید الان باید چی کار کنم!!!!

هیچی ...

شما کپی خور دستگاهتون پریده و باید دوباره کپی خور بشه ... هزینه هم داره ... اگر خواستی بگو آدرس برات پیام خصوصی کنم ...

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اول از همه اینکه این تاپیک ربطی به سوال شما نداره اما بگم بله اگه کنسولتون بن شه پروفایل سر جاش میمونه

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
من فکر نکنم بن ویو باشه شاید به خاطر دست به دست کردن Rezzurection باشه اما یادمه پاییز میومد حالا خدا بزرگه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر