امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
اولا می خواستم از دوستمون blacksina به دلیل جواب گویاشون تشکر کنم.
ثانیا می خوام بدونم چرا همه اومدین دارین شلوغش می کنین. کو Ban Wave ؟ اگه خبری از بن عمومی باشه اول از شما درسایت های معتبر خبرش میاد نه اینجا. حالا یکی دو نفر به خاطر کارهای غیر قانونی که کردن بن شدن.نه عزیز من شما باید در طول این مدت حواست به بازی هات می بوده نه اینکه حالا کنسول رو وصل نکنی! چون اگه قرار باشه بن بشی اگر عید نوروز سال دیگه هم وصل کنی بن میشی.
موفق باشید

خواهش میکنم

یه سوال اگه الان بن شیم دیگه هارد بن نمیشیم؟

من lt1.1 و اخرین ورژن داشبورد رو دارم

نه دیگه هارد بن نمیشه

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
اگه بن بشیم کنسول بن میشه یا پروفایل آخه من یه gold یک ساله خریدم میخواستم ببینم اگه الان بزنمش و بعدش بن شم حتی اگه یه کنسول دیگه بخرم میتونم ازش استفاده کنم یا نه ؟؟؟آخه یک نفر تو همین تاپیک گفت میشه پروفایل رو ریکاوری کرد ولی یک نفر دیگه بهم گفت که پروفایلت بن میشه!!!:-s

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
اگه بن بشیم کنسول بن میشه یا پروفایل آخه من یه gold یک ساله خریدم میخواستم ببینم اگه الان بزنمش و بعدش بن شم حتی اگه یه کنسول دیگه بخرم میتونم ازش استفاده کنم یا نه ؟؟؟آخه یک نفر تو همین تاپیک گفت میشه پروفایل رو ریکاوری کرد ولی یک نفر دیگه بهم گفت که پروفایلت بن میشه!!!:-s
نه دوست عزیز نه پروفایلت بن میشه نه اکانت گلدت فقط دستگات بن میشه

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
نه دوست عزیز نه پروفایلت بن میشه نه اکانت گلدت فقط دستگات بن میشه
یه سوال دیگه هم داشتم راستش من از تقریبا سه ماه پیش شروع کردم و توی لایو بازی میکنم و اون اوایل نمیدونستم که باید ssv1 رو به ssv2 تبدیل کنم برای همین فکر کنم بن شم.:d
حالا اگه یه وقت بن شم میخوام یدونه کپی خور نشده بخرم راستش اصلا دیگه حوصله ی ban و stealth patch و از این چیزارو ندارم برای همین میخوام بازی هایی رو که میخوام توی لایو بازی کنم رو اورجینال بخرم و بقیه رو با اون کنسول قبلی بازی کنم ولی میخوام بازیهایی رو که کپی بازی میکنم gs اونها رو توی اون یکی بریزم آیا همچین کاری شدنی هست.:d
یعنی کلا میخوام gs که توی کنسولی که بن شده به دست میارم رو همزمان به اون یکی منتقل کنم.

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
یه سوال دیگه هم داشتم راستش من از تقریبا سه ماه پیش شروع کردم و توی لایو بازی میکنم و اون اوایل نمیدونستم که باید ssv1 رو به ssv2 تبدیل کنم برای همین فکر کنم بن شم.:d
حالا اگه یه وقت بن شم میخوام یدونه کپی خور نشده بخرم راستش اصلا دیگه حوصله ی ban و stealth patch و از این چیزارو ندارم برای همین میخوام بازی هایی رو که میخوام توی لایو بازی کنم رو اورجینال بخرم و بقیه رو با اون کنسول قبلی بازی کنم ولی میخوام بازیهایی رو که کپی بازی میکنم gs اونها رو توی اون یکی بریزم آیا همچین کاری شدنی هست.:d
یعنی کلا میخوام gs که توی کنسولی که بن شده به دست میارم رو همزمان به اون یکی منتقل کنم.

خیر نمیشه اضافه کرد فقط میشه پروفایل کنسول کپی خور رو به اصلیه منتقل کنید

در مورد اورجینال بازی کردن هم با یه حساب سر انگشتی بسیار بیشتر از اختلاف فروش کنسول بن شده و خرید کنسول جدید میشه پس بهتره همینجوری یه کنسول جدید بعد از بن ویو بخرید و کپی بازی کنید

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
البته آنبن هم می توندی بکنید (روش سخت افزاری)رو به روی میلاد نور 15 تومن می گیره آنبن می کنه!من که بن شم همین کار رو می کنم!

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
Unban?!?!

میشه بیشتر توضیح بدی حمید جان؟ یعنی مادربرد دستگاه رو عوض میکنه؟؟
نه مادر برد رو عوض نمی کنن
آموزشش رو هم hoom ناظم انجمن گذاشته بود ولی هرچی می گردم پیداش نمی کنم!
مثل اینکه IP دستگاه سالم رو به بن شده منتقل می کنن!و سالم تبدیل به بن شده و بن شده تبدیل به آنبن می شه!!
تو هم بگرد شاید پیداش کنی

پیداش کردم!!!!!!!

آخرین ویرایش:

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
مثل اینکه IP دستگاه سالم رو به بن شده منتقل می کنن!و سالم تبدیل به بن شده و بن شده تبدیل به آنبن می شه!!

پیداش کردم!!!!!!!
تا حالا کسی این کارو کرده آخه اولین باره که میشنوم!!!
توی اون مجتمع تجاریه این کارو میکنن؟؟اگه میشه آدرس دقیقشو بهم بگید.

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال

پیداش کردم!!!!!!!
عزیز این روش باید J-TAG شده باشه کنسول
کنسول J-TAG هم که لایو بره تا حدود 4 ساعت بعدش بن میشه.
پس عملا کسی که J-TAG داره انلاین نمیشه...

این روش رو کنسول های معمولی عملی نیست .
موفق باشید

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
کارتی که دوستمون گفت برای گارنا هست و ربطی به لایو نداره

روش حمید جان هم فقط روی کنسول های Jtag شده و به مدت حداکثر 5 6 ساعت جواب میده و بعد بلافاصله بن میشید

پس دوباره به نقطه شروع برمیگردیم. آماده خرید کنسول جدید باشید >:)

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
876
نام
آرمـان
کارتی که دوستمون گفت برای گارنا هست و ربطی به لایو نداره

روش حمید جان هم فقط روی کنسول های Jtag شده و به مدت حداکثر 5 6 ساعت جواب میده و بعد بلافاصله بن میشید

پس دوباره به نقطه شروع برمیگردیم. آماده خرید کنسول جدید باشید >:)
اون که 100 %
دارم از الان دنباله مشتری می گردم....b-)

moheb

کاربر سایت
Sep 5, 2010
15
میدونم شاید سوالام تکراری باشه ولی صفحات خیلی زیاده و من پیدا نکردم.
اگر آخرین نسخه dashbord روی سیستمم نصب نشده باشه, ممکنه بن بشم ؟
مال من 2.0.8955.0 هست و IXTREME LT روش نصب هست .
راستی کسی فروشگاهی میشناسه که بازیاش برای live وban نشدن مناسب باشه ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر