امار xbox360 های بن شده در سایت

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382
بچه ها من یه سوال دارم می دونم احمقاتس ولا :
1. LT چیه؟
2. من یه xbox 360 elite دارم می خواستم بدونم اگه همین یه بار وصل شم به live و dlc مافیا 2 رو بگیرم سریع بن می شم یا نه؟ آخه من یه دفعه خر بازی کردم سیو بازی ریختم ناخواسته 1250 آچیومنت داد حالا نه می شه اون آچیومنت ها رو پاک کرد و نه.....:-s:-s:-s
کسی نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مرسی از تعاریف دوستان :d

خوب من خودمو اذیت نمیکنم به این فکر کنم که حالا بن نشم حالا خدا کنه نشم حالا شاید نشم چون 3 ساله همه دارن بن میشن

منم از خدامه بن نشیم چون خودم پول کنسول جدید رو ندارم :d

حالا ببینیم چی میشه

منم پول کنسول جدید را ندارم .

و تا الآن پیشگیری کردم که گرفتار بن ویو نشم

به امید خدا b-)

در مورد LT توی همین بخش اطلاعات کاملی در مورد هست توضیحش طولانیه

در مورد بن شما هم معلوم نیست ولی چون سیو ریختید و مثل اینکه دانلود هم از لایو داشتید ممکنه فلگ شده باشید

بازی هم کردید آنلاین؟

LT یه نوع فریمور هست که باید رو درایور کنسول نصب بشه...این فریمور رو تا الان ماکرو تشخیص نداده و فعلا بهترین فریمور باسه انلاین بازی کردن هست.
منظورت از اون اچو ها نگرفتم.اما بهتر درایورت LT باشه بعد بری لایو دانلود کنی.

از همین روزا دیگه بن ویو شروع میشه. برای پیشگیری بیشتر تا آخر بن ویو وصل نشید و بیخیال هیلو بشید فعلا. چون مایکرو خیلی روی هیلو حساس هست که تو لایو کسی کپی بازی نکنه.
البته آخرش همه هم بنیم اما پیشگیری بهتر از درمان هست:d

بچه ها من تا حالا لایو نر فتم lt هم نمی دنم داره یا نه منظور از سیو اینه من یه سیو کامل که بازی رو تمام کرده بود و آچیومنت هارو گرفته بود برای خودم ریختم و اون آچیومنت ها برای من شد و 1250 تا gs به من اصافه شد

از همین روزا دیگه بن ویو شروع میشه. برای پیشگیری بیشتر تا آخر بن ویو وصل نشید و بیخیال هیلو بشید فعلا. چون مایکرو خیلی روی هیلو حساس هست که تو لایو کسی کپی بازی نکنه.
البته آخرش همه هم بنیم اما پیشگیری بهتر از درمان هست:d

رفیق هیلو براش اندازه کینکت مهم نیست ! احتمالا وقتی بن ویو شروع میشه که کینکت عرضه شه ملت برن باندل کینکت بخرن !:d

آقا جون اگر ماکروسافت بتونه lt رو تشخیص بده، هر موقع که بن ویو باشه بن میشیم. حالا موقع BO یا کینکت یا همین فردا! چه موقع بن ویو به لایو وصل بشیم چه وصل نشیم. ربطی به بازی خاصی هم نداره. مثلا هیلو. شما میتونید همین الان با فرم ویر lt 1.1 و بازی stealth وصل بشید.
البته من که فکر میکنم هر کی معتاد به لایوه قبول کرده که باید سالی یه کنسول عوض کنه.

همش جو سازی بود! بازیتون رو بکنید! تا بن ویو که حداقل 2-3 ماه دیگست !
من تا 2-3 ماه دیگه تضمینتون می کنم:d در ضمن حداقل یه بار وصل شدن به لایو کافیه برید تو لیست سیاه پس وسواس نکنید که حالا نزدیک بن ویو هست و حالا بازی نکنیم بن نمی شیم!
از تجارب 4 ساله من استفاده کنید 3تا ایکس باکس تا حالا بیشتر پاره کردم!:d

• Like
Reactions: Hodor

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or