امار xbox360 های بن شده در سایت

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382
360 من هم بن شد:((
2 ماه به لایو وصل نشده بودم وقتی خواستم کانکتشم ارور میداد می گفت شما به اینترنت وصل هستید ولی به xbox live وصل نمی شید
سیستمم هم لانچ بود همین چند روز پیش هم به طور کامل GPU سوخت (واقعا سوخت:cheesygri)

سلام امروز که می خواستم به live وصل بشم وقتی به xbox live رسید یه علامت ضرب در روش خورد وقتی y رو زدم ارورش این بود80151918 , ایا من از live بن شدم

ارور بن به شرح زیر است :

W 0000-000B
X 0000-F001
Y 0048-6820
Z 8015-1900

اروری که شما داری به احتمال زیاد مربوط به پرمفایلتون هست. سایت زیر رو مشاهده کن:

http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=625650

کمک فوری

سلام دوستان
من تازه xbox360 گرفتم و 3 بازی خریدم
هر 3 تا بازی با دستگاه اجرا کردم
با برنامه abgx360 که بازیها را چک کردم دیدم
1بازی Stealth pach نداره منم که اجراش کردم
تا الانم به live وصل نشدم
می خوام بدونم اگه الان به live وصل بشم بن میشم ؟

این بازی که Stealth pach نداشتو اجرا کردمو چیکار کنم ؟

سلام دوستان
من تازه xbox360 گرفتم و 3 بازی خریدم
هر 3 تا بازی با دستگاه اجرا کردم
با برنامه abgx360 که بازیها را چک کردم دیدم
1بازی Stealth pach نداره منم که اجراش کردم
تا الانم به live وصل نشدم
می خوام بدونم اگه الان به live وصل بشم بن میشم ؟

این بازی که Stealth pach نداشتو اجرا کردمو چیکار کنم ؟

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
فکر نکنم مشکلی پیش بیاد /
فقط نباید هنگامی که به live وصل هستید بازی که Stealth pach نیست رو تو درایو قرار بدید.

ارور بن به شرح زیر است :

W 0000-000B
X 0000-F001
Y 0048-6820
Z 8015-1900

اروری که شما داری به احتمال زیاد مربوط به پرمفایلتون هست. سایت زیر رو مشاهده کن:

http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=625650

اون خط Z آخرش 1900 نیست.190D هست.
اینا ارور های بن شدن هستن :

Code:
Banned \ ? (4552) | Ethernet:
w: 0000-0021
X: 0000-F001
Y: 00A8-6820
Z: 8015-190D

Banned \ NTSC & PAL | Ethernet:
w: 0000-000B
Y: 00A8-6820

Banned \ ? | Wireless:
w: 0000-0021
Y: 00A8-6840

دوستان من تا چند روز دیگه به ایکس باکس لایو وصل میشم ixtreme 1.5 دارم میخواستم بدونم خطر داره ؟ احتیاج به آپدیت به 1.6 داره حتما؟

برای در امان بودن از مشکلات بازی های کپی و BAN شدن بهتره که به iXtreme 1.6 ارتقاء بدید
ویژگی های بیشتری در این ورژن نسبت به ورژن های سابق وجود دارد که برای Live بسیار مهم است.

نکته ای که باید توجه داشته باشید Stealth Patch بودن بازی هایتان هستش، این آموزش را بخوانید
آموزش abgx360 به منظور چک کردن Stealth Patch بازی ها

برای در امان بودن از مشکلات بازی های کپی و BAN شدن بهتره که به iXtreme 1.6 ارتقاء بدید
ویژگی های بیشتری در این ورژن نسبت به ورژن های سابق وجود دارد که برای Live بسیار مهم است.

نکته ای که باید توجه داشته باشید Stealth Patch بودن بازی هایتان هستش، این آموزش را بخوانید
آموزش abgx360 به منظور چک کردن Stealth Patch بازی ها

آقا ایول چه سریع جواب گرفتم دستت درد نکنه.

یه سوال وقتی که به xbox live وصل نیستید اگه بازی Stealth pach نیست بازی کنی بعد که به xboxlive وصل شدی مشکلی پیش نمیاد سوال دیگه اگه بازی اورچینال را بخری با قیمت 50-60تومان بعد بر xboxlive با هاش بازی کنی بن که نمیشه

آخرین ویرایش:
یه سوال وقتی که به xbox live وصل نیستید اگه بازی Stealth pach نیست بازی کنی بعد که به xboxlive وصل شدی مشکلی پیش نمیاد سوال دیگه اگه بازی اورچینال را بخری با قیمت 50-60تومان بعد بر xboxlive با هاش بازی کنی بن که نمیشه

سوال اول: خیر مشکلی پیش نمی آید. اگر شما بازی ای که SP نباشد رو به صورت افلاین بازی کنید و بعداً بخواید بدون بازی انلاین شوید، اتفاقی رخ نمی دهد.

قسمت دوم: استفاده از بازی اصلی هیچ گونه مشکلی برای شما در محیط Live بوجود نمی آورد و می توانید با خیال راحت بازی کنید.
(حتی اگر کنسول کپی خور شده باشد)

این تاپیک رو هم بخوانید، سوالات عمومی در زمینه بن شدن از Live

قسمت دوم: استفاده از بازی اصلی هیچ گونه مشکلی برای شما در محیط Live بوجود نمی آورد و می توانید با خیال راحت بازی کنید.
(حتی اگر کنسول کپی خور شده باشد)

یعنی بن هم نمیشیم:confused:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or