امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
review

آقا من یه GTAIV یه ماه پیش خریدم live هم بازی کردم
از کجا می تونم بفهمم نسخه review هس یا نه؟؟؟:confused: بن میشم یا نه؟؟:eek:ixtreme 1.6 هم دارم دیسک هم stealth patch داشت:thinking:

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
از کجا می تونم بفهمم نسخه review هس یا نه؟؟؟:confused: بن میشم یا نه؟؟:eek:ixtreme 1.6 هم دارم دیسک هم stealth patch داشت:thinking:

اگه Review Copy باشه وقتی دیسک رو داخل کنسول میذارین، اگه به لایو وصل باشین از لایو Disconnect میشین!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

بازی GTA IV اصلا Review Copy نداره.
در مورد این که بن میشی یا نه قسمت آخر نوشته خودت جوابه.وقتی Stealth Patch بوده کامل،پس دلیلی نداره بن بشی ;)

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
دوستان یکی از دوستام سوالی داشت خودش خجالت کشید بپرسه:cheesygri میخواست بدونه دیسکهای مالزی stealth هستند یا نه؟؟ مورد خاصش left4dead هستش مرسی:p

Xavi

کاربر سایت
May 29, 2009
624
نام
فرشاد
دوستان یکی از دوستام سوالی داشت خودش خجالت کشید بپرسه:cheesygri میخواست بدونه دیسکهای مالزی stealth هستند یا نه؟؟ مورد خاصش left4dead هستش مرسی:p
خودت سوال داشتی یا دوستت :biggrin1:
فکر نکنم این دیسک های مالزی stealth باشه

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
اگه Review Copy باشه وقتی دیسک رو داخل کنسول میذارین، اگه به لایو وصل باشین از لایو Disconnect میشین!
سلام
میشه در این مورد یه کم بیشتر توضیح بدید؟
منظور از Disconnect شدن چی هستش؟
اخه من وقتی بازی رو برای بار اول توی دستگاه میزارم پیغام Disconnect شدن میده و شروع میکنه به اپدیت:-"

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
کسی stealth بازی های PLAYBOX مالزی رو تست کرده؟؟؟
من خواستم تست کنم دیسک رو PC نمی خونه!!:confused:
اگه کسی داره تست کنه ;)
LEFT 4 DEAD باشه چه بهتر ;)

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
کسی stealth بازی های PLAYBOX مالزی رو تست کرده؟؟؟
من خواستم تست کنم دیسک رو PC نمی خونه!!:confused:
اگه کسی داره تست کنه ;)
LEFT 4 DEAD باشه چه بهتر ;)
عزیز عنوان با عنوان فرق میکنه!
باید تست کنید! اینجور سوالها هم ربطی به تاپیک نداره

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
عزیز عنوان با عنوان فرق میکنه!
باید تست کنید! اینجور سوالها هم ربطی به تاپیک نداره

دقیقا با این دوستم موافقم! هر عنوان فرق میکنه و در ضمن دوستان گفتن که اکثر این دیسکها Stealth نیستن! UtA عزیز هر سوال رو در تاپیک خودش مطرح کنین! اینجا آمار بن شدگان بر وزن دل شدگان هست! ناظم انجمن لطفا رسیدگی کنه!:-"
با تشکر:love:

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
سلام
میشه در این مورد یه کم بیشتر توضیح بدید؟
منظور از Disconnect شدن چی هستش؟
اخه من وقتی بازی رو برای بار اول توی دستگاه میزارم پیغام Disconnect شدن میده و شروع میکنه به اپدیت:-"

اون که قضیه اش جداست ، اگه دیسک Review Copy باشه وقتی DisConnect میشین دیگه آپدیتی انجام نمیده ..... ولی وقتی DisConnect میشه و شروع میکنه به آپدیت اون مربوط به آپدیت بازی در محیط لایو هست!:smile:

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
دوستان میشه profile رو انتقال داد؟؟ یعنی GameScore هم جابجا میشه؟؟ربطش به این تاپیک اینه که بن شدم و میخوام یه کنسول دیگه بخرم! اگه میشه روشش رو بگین مرسی

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,833
نام
رضا
دوستان میشه profile رو انتقال داد؟؟ یعنی GameScore هم جابجا میشه؟؟ربطش به این تاپیک اینه که بن شدم و میخوام یه کنسول دیگه بخرم! اگه میشه روشش رو بگین مرسی
بله میشه ، به راحتی می توانید پروفایل و سیو ها ی بازی ها رو کپی کنید یا انتقال بدهید.
حتما برای این کار باید مموری کارت 256 و.. داشته باشید .

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,833
نام
رضا
خوب داداش اگه میشه بگو چجوری! مموری دارم...
برو تو قسمت setting درقسمت gamer profile دکمه A بزن سپس MOVE رو بزن و مموری کارت رو انتخاب کن (مراحل کار تمام شد!)
برای انتقال سیوها مربطوی به پروفایلت حتما پروفایل خود رو انتخاب کن و SETTINGاز GAMES برو تو قسمت سیوها..

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
شما اگر کنسولت HDD که HDD ـش رو بر دار بذار رو کنسول جدید.
اگر هم نداره و اگر مموری کارت استفاده میکنی همون مموری کارت رو به کنسول جدید وصل کن.
اگر هم HDD و یا Memoary Card داری و میخوای کنسول رو کامل بفروشی بره میتونی Gamertag ـت رو روی دستگاه جدید Recover کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر