امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
دیسک های review copy و یا دیسک هایی که video partition اونا ایراد داره و یا دیسک هایی که stealth patch دارند ولی فایل های stealthش دقیقاً برای اون بازی با اون ریجن نیست (البته این مورد سوم خیلی به ندرت پیش میاد) از مواردی هستند که توسط ixtreme اجرا می شوند. این دیسک ها فقط از طریق چک شدن توسط برنامه هایی مانند XDVDMULLETER یا ABGX360 قابل شناسایی هستند.
البته ببخشيد.
براي فهميدن اين كه يك بازي review copy هست يا نه يك راهي وجود تاره كه تازه فهميدم حالا نميدونم قبلا ميدونستيد و ما پرت بوديم يا نه.

اصولا بازي هايي كه review copy هستند اولش مينويسه ESRB هيچ درجه اي براي اين بازي معين نكرده مثل Fable II كه من دارم!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
البته ببخشيد.
براي فهميدن اين كه يك بازي review copy هست يا نه يك راهي وجود تاره كه تازه فهميدم حالا نميدونم قبلا ميدونستيد و ما پرت بوديم يا نه.

اصولا بازي هايي كه review copy هستند اولش مينويسه ESRB هيچ درجه اي براي اين بازي معين نكرده مثل Fable II كه من دارم!
Fable II که review copy باشه اصلاً تو اینترنت پخش نشده که دست کسی بیوفته بنابراین نظریه شما منتفی هست.

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
البته اگه از فیرمور Xtreme هم استفاده کنید ولی از full stealth بودن دیسک مطمئن باشید (خودتون دیسک رو چک کنید) یعنی دقیقا همون کار فیرمور Ixtreme رو انجام دادید نیازی به عوض کردن فیرمور نیست.(این رو خودم تجربه کردم)

vampire may cry

کاربر سایت
May 14, 2007
347
یه سوال داشتم...اینکه از کجا بفهمم که فریمور دستگاهم ixtremeهست یا نه؟
ببخشید اگه سوالم تکراریه ولی هیچ جا تو فروم نتونستم جواب درستی پیدا کنم.
با تشکر

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
یه سوال داشتم...اینکه از کجا بفهمم که فریمور دستگاهم ixtremeهست یا نه؟
ببخشید اگه سوالم تکراریه ولی هیچ جا تو فروم نتونستم جواب درستی پیدا کنم.
با تشکر

کنسول هایی که بعد از December 9 2007 خریداری شده باشند ( تاریخ تولید نه، خریده شده )
ورژن ixtreme اون 1.4 هستش.

قبل از این زمان معمولاً ورژن های قدیمی تر ixtreme و یا xtreme هستش

اگر هم لایتون باشه صد در صد 1.5 هستش

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
طبق گزارشات داده شده، مورد چک جدید مایکروسافت (SS V2) هنوز انجام نشده و به همین هم خاطر موج بن چهارمی اتفاق نیفتاده، این چک برای اصل بودن بازیها خیلی وقته که وجود داره ولی بنا به دلایلی و پیچیده بودن آن، مایکروسافت از استفاده از تا حالا خودداری کرده. البته این که چه وقتی مایکروسافت بخواد بازیها رو با این شیوه بررسی کنه مشخص نیست، برای همین حتما فیرم ویر خودتون رو به نگارش 1.6 که به زودی میاد آپگرید کنید که از این مورد هم در امان بمانید.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اگه بن بشی کلا اجازه نمیده وارد محیط لایو بشی و تم و بساطش کلا عوض نمیشه و همونجا اگه Yرو
بزنی توی توضیحاتش .ن.شته شما بن شدید- و از اینجور حرفا!!!
در ضمن - اگه گلدت تموم شده باشه
وارد محیط لایو میشه و میتونی از کارایی های دیگش مثل اپدیت گیمر تگ استفاده کنی
ولی بازی نمیشه کرد!!!

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
منظورم اینه وقتی بن میشه چه اروری میده
آخه من کانکت میشم اما اجازه بازی نمیده به من البته فکر میکنم ۱ ماه تموم شده باشه.
برای این کار زمانی که شما قصد دارید که به LIVE متصل شوید با پیغام خطا مواجه می شوید و نمی توانید متصل شوید در این صورت کافی است که Test XBOX LIVE Connection را انتخاب کنید و منتظر شوید تا مراحل تست را انجام دهد. تست کردن شامل چندین مرحله است، زمانی که شما بن شده باشید در قسمت XBOXLIVE به شما پیغام Failed می دهد، برای اطمینان از اینکه واقعا بن شده اید در پنجره ای که باز می شود روی More Info کلیک کنید و سپس با زدن دکمه Y به قسمت Status بروید. در پنجره جدید با این پیغام خطا مواجه می شوید:Z: 8015 - 190D
برای دریافت اطلاعات بیشتر به این بخش مراجعه کنید

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=4367

irtci

کاربر سایت
May 11, 2009
31
نام
mohamad
یه سوال

سلام دوستان ؟

من یه سوال داشتم ازتون من وقتی دارم بازی GEARS OF WAR2 رو تو LIVE بازی میکنم ارور زیر

میاد کسی میدونه مشکل از کجاست (دیسک من کپی هست اصل نیست)

THISB DISC UNREDABLE

CLEAN THE DISK WITH A SOF.1
2.RESTART THE CONSOL

FOR MORE HELP GO TO

WWW.XBOX.COM/SUPPORT

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر