افتتاح بازارسنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
اگه تا 12 ساعت از الان (یعنی تا فردا 8 صبح )ادعاتون ثابت شد که هیچ ولی در غیر اینصورت دسترسیتون را خودم برای همیشه به سایت قطع خواهم کرد
درست ميگيد
توفيق شما هم بايد بياد بگي كي بوده و شفاف سازي كني كي بوده
اينجوري همه رفتن تو مذام اتهام

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
درست ميگيد
توفيق شما هم بايد بياد بگي كي بوده و شفاف سازي كني كي بوده
اينجوري همه رفتن تو مذام اتهام
کی بوده تنها فایده نداره
دلیل و مدرک قانع کننده باید ارائه بدن

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
من برای بقیه چیزی رو تعیین و کلیف نکردم من به شخصه خوشحال میشم کسایی که برای کاسبی میان اینجا دیگه بعد از این نبینمیشون ! ...
شما هم اگر فکر کار کاسبی هستی محیطی که درست شده برای افردای مثل شما هست
من تو این 1 سالی که پرمیوم هستم 1 یا 2 بار بازی خریدم یا فروختم ...
خیلی های دیگه مثل من هستن که بازی و وسایل شخصی خودشونو با همین بازارچه خرید و فروش میکنن و خیلی هم راحتن ...
در ضمن من هیچ نظری در این مورد ندارم فقط دیدم داری جای بقیه هم تصمیم میگیری جوابت رو دادم
شما هم دیگه نمیخواد بیشتر از این خود شیرینی کنی ...

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,455
نام
Nimo
همین که گفتیم برای پریمیوم برنامه خوبی دارین کافیه امیدوارم امکانات خوبی بهش اضافه کنین.

توفیق جان از اون حرف ها زدی ها اصلا مدیر همچین چیزی گفته باشه بعد واقعا ترسیدی بن بشی ؟ شما خودت فک کن بن بشی مثلا 12 تومن میپره بن نشی جنست مفت میپره اون وقت ترسیدی بن بشی ؟ یعنی یک مدیر انقدر احمق هست چنین تهدید مسخره ای بکنه ؟

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,941
نام
حسین
کمی دقت کنید دوستان !
اگه به اسم سایت دقت کنید می بینید نوشته بازار سنتر نه بازی سنتر پس قطعا سایر وسایل هم تو این سایت خرید فروش می شه پس از خیلی جهات می تونه به نفع همه باشه چه خریدار چه فروشنده !

...........................
ی پیشنهاد هم داشتم اگه بشه ی بخش توضیحات در باره کالا هم به آگهی اضافه کرد عالی میشه

آخرین ویرایش:

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دسترسی دوست عزیزمون Tophigh1368 بدلیل زدن تهمت و افترا به کادر مدیریت سایت برای همیشه به انجمن ها قطع گردید

دوستان لطف کنین وقتی دارین انتقاد میکنین به حرفهایی که میزنین فکر کنین
از این کار راضی یا ناراضی هستین کاملا قابل احترامه، اما اینکه برای محبوب جلوه دادن و مطرح کردن خودتون تهمت و افترا به بقیه وارد کنین به هیچ وجه قابل قبول نیست

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
بنظر من سایت جدید خوبه اما من بازارچه خودمون رو بیشتر میپسندم چون خیلی راحت دسترسی داریم و کاربرانی هم که جنس گذاشتن راحت میشه سابقشون رو چک کرد

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
جالبه اينجا كه يه بار يكي از مديران سايت كه اسمشو نميگم يه بار جنس برا فروش گذاشته بودم منو تهديد به بن كردن كه يا جنس با قيمت پايين تر بهم ميدي يا اينكه بنت ميكنم اينو ميرسونه كه اول بايد مديرا انتقادپذيري رو ياد بگيرن جوابگو باشند فقط تخلف و بن نكنند دوما بيان قانون مند كنند نه اينكه برا سركيسه مردن كاربرا هر بار يه طرح يه ايده بگذارند كه ما ميخوايم ال كنيم بل كنيم يه باره راستشو بگيد ما پول بيشتري ميخوايم دوما برا كسايي كه امتيازشون به نسبت بالا هست بايد تخفيفي قايل ميشدند يا نظرشونو ميپرسيدند در ضمن من دلال طماع نيستم خوبه بچه هاي سايت منو ميشناسن

دسترسی این کاربر بدلیل تهمت و افترا برای همیشه به انجمن قطع گردید

دسترسی دوست عزیزمون Tophigh1368 بدلیل زدن تهمت و افترا به کادر مدیریت سایت برای همیشه به انجمن ها قطع گردید

دوستان لطف کنین وقتی دارین انتقاد میکنین به حرفهایی که میزنین فکر کنین
از این کار راضی یا ناراضی هستین کاملا قابل احترامه، اما اینکه برای محبوب جلوه دادن و مطرح کردن خودتون تهمت و افترا به بقیه وارد کنین به هیچ وجه قابل قبول نیست

سلام .
من به این که چه اتفاقی افتاده کاری ندارم .
لااقل اقا نوید وقت بیشتری بهش میدادید که بتونه ثابت کنه !!! اون وقت شاید خودش زیر سوال میرفت . شما تقریبا 12 ساعت بهش فرصت دادید که خوب شاید 2 یا 3 روز نیاد ! چون اینطوری هنوز اون تهمت هست و از بین نرفته . به نظرم این شائبه باید برطرف میشد .

به هر حال صلاح مملکت خویش ، خسروان دانند .

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
885
نام
محمد حسین
اگه تعرفه ها یکم بیاد پایین +
یوزر هامون به همراه امتیازات بازارچه ای که اینجا کسب کردیم به بازار سنتر منتقل بشه، بسیار طرح خوبیه ...

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
مبارک باشه :D

بلاخره این روز شمار چند روزه تموم شد

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
من یه پیشنهاد دارم اونم اینه که برای کسایی که تا قبل از اعلام این قضیه پرمیوم شدن بازارچه تا زمان اتمام زمان پرمیوم شون باقی بمونه برای اونایی که از اون روز تعیین شده به بعد پرمیوم شدن این قابلیت حذف بشه یه رای گیری هم کنید که فقط پرمیوم ها بتونن نظر بدن چون به هر حال خیلی ها بخاطر همین امکان استفاده از بازارچه پرمیوم شدن !
......................
یکی از مدیر ها اگه میشه جواب بده ببینیم شدنیه یا نمیشه !

DotPy

کاربر سایت
Jun 8, 2012
524
نام
سعید
اصلا ایده خوبی نبود.
من که بازارچه انجمن رو ترجیح میدم به یک سایت جداگونه.
در کل موفق باشید.

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,521
نام
امیر
بیشتر بع درد فروشنده ها میخوره و برای کاربرای معمولی که سالی 3-2 تا چنس میفروشن کابردی نداره.
من همیشه پرمیوم بودم نه بخاطر خرید و فروش .... ولی از این امکان هم استفاده می کردم.
کاش این بخش برای فروشندگان اضافه میشد و بازارچه هم همچنان فعالیت داشت.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,394
نام
مهدی یوسفی اصیل
من خوب یا بدشو کار ندارم میخوام اینو بگم
این بنده خدا ها هم حق دارن همچین قیمتی بزارن
من امروز یک ایمیل به پرشین تولز زدم گفت همینو برام بسازن حدود 7 تا 12 میلیون میگیرن
حالا شما فکر کن مدیران چقدر باید صبر کنن تا پولش در بیاد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر