اعلام بازی هایی که قصد نوشتن Guide برای آن ها را دارید[پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
لطف کنید MK رو بزارید واسه من ممنون میشم :d همون چند روز اول سعی میکنم امادش کنم
باشه مشکلی نیستش. خوشحال میشم که زود قرارش بدید تا همه استفاده کنیم! فقط دقت کنید که ترجمه خالی نباشه و با راهنما هم همراه باشه!

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
من احتمالا یا NFS HP رو میذارم یا COD BO
فقط یه سوال !
یه سری از تروفی خود به خود بعد از رد کردن مرحله داده میشه اونا که دیگه راهنمایی نمیخواد !ها ؟:D
بله بله حتما NFS:HP رو بنویسین مخصوصا تروفی های DLC رو مرسی .:d

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
من امروز GT5 رو پلات ميكنم ، الان %98 شده ! اگه مشكلي نباشه يه سري راهنمايي به تاپيكش اضافه كنيم ( با اجازه صاحبش )

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Black ops رو تا ماکسیموم فردا میذارم :D
باشه مشکلی نیست.

من امروز GT5 رو پلات ميكنم ، الان %98 شده ! اگه مشكلي نباشه يه سري راهنمايي به تاپيكش اضافه كنيم ( با اجازه صاحبش )
ممنون میشم اگه این کار رو بکنید. امیدوارم موفق باشید!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
دوستان وقتی برای بازی لیست تروفی هاش رو ترجمه میکنین همین جا بگین که چی رو ترجمه کردین مثل( B3hDad )که به لیست بازی های این بخش اضافه بشه .

ممنون .

Aries

کاربر سایت
May 3, 2011
33
نام
عادل
سلام
اگه ممکنه من میخوام برای بازی های انحصاری Infamous 2 و Playstation move Heroes تروفی گاید تهیه کنم حداکثر تا 16 تیر.
با تشکر.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام
اگه ممکنه من میخوام برای بازی های انحصاری Infamous 2 و Playstation move Heroes تروفی گاید تهیه کنم حداکثر تا 16 تیر.
با تشکر.
اگه انجام بدید که خیلی خوب میشه. امیدوارم که مثل یک عده فقط بازی رزرو نکنید و بعد چیزی تحویل ندید. منتظریم چون بازی های خوبی رو هم انتخاب کردید;)

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
سلام
بازي Burnout Paradise چون كه واسه پلاس مجاني هست انگار تازه release شده :d !!
من ميتونم تا پس فردا تروفي هاشو بنويسم !
راهنما با جزئيات ، عكس و .. !!‌ البته من DLC هاي پوليش رو نگرفتم واسه Big Surf و Party و ... نميتونم بنويسم ولي حدود 64 تا تروفي از 98 تا رو ميتونم بنويسم با توضيح كامل از جايي هم ترجمه نميكنم ! كه واسه پلاتش كافي هست ! البته با توجه به اين كه يه ماه بيشتر نميشه از بازي استفاده كنيم شايد الان يه كم دير باشه ....
حالا هر چي كه نظر خودتونه :d

Sepehr47

کاربر سایت
Aug 23, 2010
252
نام
سپهر
داداش من توضیحات اضافی در باره ی تروفی demon's souls تو تاپیکش می گذ(ز؟)ارم . چون تو تاپیک فقط تروفی ترجمه شده راهنمایی نداره . :)
...
ویرایش : اوه . یک ساعت پیش نکاتی جدید رو دربارهی تروفی هاش یاد گرفتم . برای همین یک مقدار تاخیر دارم .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر