اعلام بازی هایی که قصد نوشتن Guide برای آن ها را دارید[پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
Deus Ex : Human Revolution رو بزار برای من .
سعی می کنم در مدت کمی بعد از عرضه بزارمش روی سایت ( البته اگر دور و بر امتحانات عرضه نشه )

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
برای Mass Effect 2 اعلام آمادگی می کنم. آخر هفته Guide را می فرستم روی سایت. البته من روی PC و Xbox360 رفتم ولی خوب روی PS3 پلاتش می کنم چون شرایط استراتژی مقداری فرق می کنه ( رفتن روی Insanity به خاطر نبود قابلیت Import Character از ME1 ) به هر حال Guide کاملی خواهد بود.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
برای Mass Effect 2 اعلام آمادگی می کنم. آخر هفته Guide را می فرستم روی سایت. البته من روی PC و Xbox360 رفتم ولی خوب روی PS3 پلاتش می کنم چون شرایط استراتژی مقداری فرق می کنه ( رفتن روی Insanity به خاطر نبود قابلیت Import Character از ME1 ) به هر حال Guide کاملی خواهد بود.
ممنون از اینکه وقتی میزاری و راهنمای بازی رو تو این بخش قرار میدی. امیدوارم شاهد یک راهنمای فوق العاده کامل ازت باشم و به کمک همه از جمله خود من هم بیاد

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
من احتمالا یا NFS HP رو میذارم یا COD BO
فقط یه سوال !
یه سری از تروفی خود به خود بعد از رد کردن مرحله داده میشه اونا که دیگه راهنمایی نمیخواد !ها ؟:D

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من احتمالا یا NFS HP رو میذارم یا COD BO
فقط یه سوال !
یه سری از تروفی خود به خود بعد از رد کردن مرحله داده میشه اونا که دیگه راهنمایی نمیخواد !ها ؟:D
باشه مشکلی نیست:D
نه اونا رو توضیح خاصی لازم نیست بدی.

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
قراره گاید واسه اچیومنت بنویسین یا یه چی مثل گاید Dead Space 2 ؟
بازیهایی که الان عرضه شدن چی ؟ مثلا میتونم گاید Marvel vs. Capcom 3 بنویسم الان ؟ :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر