اعتیادآورترین گیم پلی ها

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
یکی از اعتیاد آورترین بازی های عمرم ....یعنی دیگه خانوادم وارد عمل شدن و منو ترک دادن....البته هیچ کس نمی دونه بین خودمون بمونه ....هنوزم تفریحی چند دست میزنم....

بازیش چه جالب فکر کنم انحصار pc

• Like
Reactions: nimaazmayesh

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
بازیش چه جالب فکر کنم انحصار pc

شماره یکش روی xlive هم هست فکر کنم ....ولی 2 انحصاریه... اونم فکر کنم.....آره خیلی بازی قشنگیه ..امسال یک شماره آنلاین هم ازش اومد.....

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
2 بازی محبوب ps1 سبک فیلم سینمایی aria 51__maxcimom ps1...:Coolgun:
View attachment 75114 View attachment 75115 View attachment 75116 View attachment 75117

بار ها وبار ها بازی area 51 تو مغازه ها دیدم با خودم میگفتم این چجور بازیه
اما هیچوقت نخریدم چون بازی خوب زیاد داشت ps1 اما بازیا چرت و بدرد نخور که من خوشمم نمیومد زیاد داشت
چون اون زمان هم بازیا ps1 میخریدم هم بازی و برنامه کامپیوتر
ولی الان اسکرین شایت بازی دیدم میگم همون بهتر نخریده بودم :D

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
بار ها وبار ها بازی area 51 تو مغازه ها دیدم با خودم میگفتم این چجور بازیه
اما هیچوقت نخریدم چون بازی خوب زیاد داشت ps1 اما بازیا چرت و بدرد نخور که من خوشمم نمیومد زیاد داشت
چون اون زمان هم بازیا ps1 میخریدم هم بازی و برنامه کامپیوتر
ولی الان اسکرین شایت بازی دیدم میگم همون بهتر نخریده بودم :D

بازیش سبک قدیمی شبیه سینمایی اما واسه خودش زیاد طرفدار داشت اون زمان ps1 ..خودم که area 51 نتونستم تا آخر ببرم خیلی سخت بود..

• Like

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
بازیش سبک قدیمی شبیه سینمایی اما واسه خودش زیاد طرفدار داشت اون زمان ps1 ..خودم که area 51 نتونستم تا آخر ببرم خیلی سخت بود..

بازیا سبک سینمایی تو سپور نینتندو و سگا مگا درایو یه سری هست صد برابر این بهتر
مثل همون غرب وحشیه
البته بهترینا که دیدم یه بازی بود برا psp واقعا فکر میکردی خودتی - دویدن - قایم شدن - نفس نفس زدن و ..........

• Like
Reactions: silent ops

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
بازیا سبک سینمایی تو سپور نینتندو و سگا مگا درایو یه سری هست صد برابر این بهتر
مثل همون غرب وحشیه
البته بهترینا که دیدم یه بازی بود برا psp واقعا فکر میکردی خودتی - دویدن - قایم شدن - نفس نفس زدن و ..........

آره زیادهست از این سبک ابداع کننده این سبک sega cd بود زمان خودش....خیلی زیاد بازی سبک سینمای داره ..این یه نمونه ترسناک ..
Sega_32X_Night_Trap_box.jpg

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
دو عنوان بیاد موندنی xbox live ..pc..ps3....shank..1..2خط داستانی 2 نفره و1 نفره بازی خیلی زیبا بود/.مخصوصأ 2 نفره اعتیاد آور بود..همیشه مدام رو xbox 360 هر دو شماره رو بازی میکردم..
View attachment 75121 View attachment 75122

شنک فوق العاده بود ....یک بازی دیگه هم اومد کپی برابر اصل شنک... نمی دونم بازی کردید یا نه ..امتحانش خالی از لطف نیست...

dusty revenge

فرقش با شنک توی خشونت کمتر و استفاده از حیوانات بجای شخصیت ها بود ...(هر چی توی کارتون رابین هود بود اینجا هم بود چند درجه خشن تر... ) نقش اصلی یک خرگوش با گوش های دراز بود که از تمام فنون رزمی و غیر رزمی و اسلحه های گرم و سرد بهره می برد و یک خرس و یک سگ تک تیرانداز هم حکم ماشین پلیس شورش در شهر رو براش داشتند....اتفاقا خانم ایشون هم مثل شنک به رحمت خدا رفته بود ..یعنی راهی کرده بودنش و داستان تکراری ولی زیبای انتقام ....

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
عنوان دوست داشتنی بیاد موندنی ps1 sep dog n wolf از اعتیاد این بازی فرا تر بود ..که 3 بار تا آخرش بردم..
View attachment 75123 View attachment 75124

اینقدر من از این سگه می ترسیدم از مرد کله هرمی و نمسیس نمی ترسیدم ....چقدر من از این کتک خوردم... آخرش هم نتونستم تموم کنم....

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
شنک فوق العاده بود ....یک بازی دیگه هم اومد کپی برابر اصل شنک... نمی دونم بازی کردید یا نه ..امتحانش خالی از لطف نیست...

dusty revenge

فرقش با شنک توی خشونت کمتر و استفاده از حیوانات بجای شخصیت ها بود ...(هر چی توی کارتون رابین هود بود اینجا هم بود چند درجه خشن تر... ) نقش اصلی یک خرگوش با گوش های دراز بود که از تمام فنون رزمی و غیر رزمی و اسلحه های گرم و سرد بهره می برد و یک خرس و یک سگ تک تیرانداز هم حکم ماشین پلیس شورش در شهر رو براش داشتند....اتفاقا خانم ایشون هم مثل شنک به رحمت خدا رفته بود ..یعنی راهی کرده بودنش و داستان تکراری ولی زیبای انتقام ....

این بازی ندیدم تا الان در کل بازیهای arcadi live جذابیت خودش داره

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
اینقدر من از این سگه می ترسیدم از مرد کله هرمی و نمسیس نمی ترسیدم ....چقدر من از این کتک خوردم... آخرش هم نتونستم تموم کنم....

لامسب هوش مصنوعی بازی خیلی خوب کار شده بود تا جم میخوردی یه مشت میزد تو کلد ..بازیش خیلی اعصاب میخاست...مرحله آخرش آخر خنده بود تو فضا بودی باید شتر مرغ میدزدیدی..پای این بازی مو سرم سفید شد ..:D

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
ولی برای من Outlaws دیگه تکرار نشد و احتمالا نخواهد شد!

OutlawsLucasArtsBoxCover.jpg

• Like
Reactions: silent ops

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614

dusty revenge

من تو اینترنت نگاه میکردم 3ds از این بازیا زیاد داره

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر