اظهارات Crytek در مورد نسخه ی PS3 بازی Crysis 2

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
crysis2-multiplayer.jpg

تهیه کننده ی اجرایی بازی Crysis 2 یعنی آقای Nathan Camarillo طبق مصاحبه ای که با US PS Blog داشته اظهار داشته است که اگر در کنار هم قرار دادن دو نسخه ی PS3 و 360 در بازی Crysis 2 پافشاری می کنید و به این موضوع چسبیده اید هیچ تقاوت معنی داری بین دو نسخه وجود ندارد و من در این رابطه شما رو به مبارزه دعوت می کنم!!

با توجه مقاله ای که IGN نوشته است و در آن گفته شده است که نسخه ی PS3 بازی خیلی خوب به نظر نمی رسد در این رابطه Carmaillo گقته است که من اصلا هیچ تفاوتی بین دو نسخه PS3 و 360 نمی بینم.
Soruce

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
یک چیز جالب جای خورشید تو نسخه PS3 و 360 با هم فرق میکنه همین باعث شده که تو بعضی جاها نور و سایه تو PS3 نباشه.
مثل این عکس:
7t8xkte1bvc8thibrjw.jpg

چندتا ویدئو تو youtube دیدم کلا نور پردازی تو 360 یکمی قویتره.

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یک چیز جالب جای خورشید تو نسخه PS3 و 360 با هم فرق میکنه همین باعث شده که تو بعضی جاها نور و سایه تو PS3 نباشه.
مثل این عکس:
7t8xkte1bvc8thibrjw.jpg

چندتا ویدئو تو youtube دیدم کلا نور پردازی تو 360 یکمی قویتره.
والا تو این عکس که حداقل خورشید رو توی نسخه PS3 میبینیم، زاویه اش هم طوری هست که نور بخوبی بتابه. مثلا انعکاس روی اون تکه چوب چپ تصویر. اما بازم معلوم نیست. تا یه سایت درست و حسابی مقایسه انجام نده نمیشه نظری داد.

اگر هم بخوایم به سایت همین سایت لنز استناد کنیم، بافت ها در نسخه PS3 بهتر دیده شده و در دیگر موارد من هیچ گونه تفاوتی ندیدم.

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
DieDie @
اون ویدئو هایی که نشون میده نسخه 360 یکمی نورپردازی قوی تری داره در مقایسه با نسخه PS3 بزار ما هم ببینیم لطفاً.
چون توی اکثر مقایسه ها این نورپردازی برتر PS3 هست که توی چشمه، نمونش همین عکسی که خودت گذاشتی...

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
من الان داشتم ماله 360 رو بازی میکردم خورشید توی این عکسا واسه 360 اون گوشه سمت راست هست که تو این عکس معلوم نیست برای همین سایه و نور اون قسمت وجود داره ولی تو PS3 نیست چون جهت تابش نور فرق میکنه کلا این بازی نور پردازیش اینقدر خفن و داینامیک هست که اگر کسی بازی کرده باشه میفهمه که هر چیزی تو این بازی در حال تغییره جای خورشیدم تو بازی تغییر میکنه من یه بار از چک پوینت بازی کردم خورشید سمت راست بود یه بار بازیو Resume کردم خورشید همینجا که ماله PS3 هست بود.
line035kpk6466m9gie4.jpg

آخرین ویرایش:

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
اگر هم بخوایم به سایت همین سایت لنز استناد کنیم، بافت ها در نسخه PS3 بهتر دیده شده و در دیگر موارد من هیچ گونه تفاوتی ندیدم.
این عکسارو از سایت LOT گرفتم ظاهرا قصد داره تفاوت بافتهارو نشون بده من که فرقی حس نکردم با اینکه عکسا کوچیکه ولی یکمی به نظر ماله PS3 بلوری تر به نظر میاد که فکر کنم به خاطر رزولوشن کمتر باشه (البته اگه واقعا رزولوشنش کمتر باشه)

fqtb8ldco0ksi3qbyvsl.jpg

DieDie @
اون ویدئو هایی که نشون میده نسخه 360 یکمی نورپردازی قوی تری داره در مقایسه با نسخه PS3 بزار ما هم ببینیم لطفاً.
چون توی اکثر مقایسه ها این نورپردازی برتر PS3 هست که توی چشمه، نمونش همین عکسی که خودت گذاشتی...
ویدوئهایی که میگم توی سایت Youtube هست خودت گوگل کنی پیدا میکنی چون من دیگه پیجشو بستم حال ندارم بگردم بهت لینک بدم
شما چون بازیو بازی نکردی متوجه نمیشی من دارم چی میگم جای آفتاب تو بازی به صورت اتفاقی هر بار که بازی میکنی عوض میشه مثلا من یه بار ماموریت دوم بازیو از اول رفتم خورشید سمت راست بود یه بار دیگه بازیو Resume کردم خورشید همینجا که الان ماله ps3 هست بود برای همین جهت سایه ها و نورها متفاوتن و هر بار تغییر میکنه اگر بازی کنی یه نگاه به اینور اونور بکنی متوجه میشی که تو همین عکسی که من گذاشتم سمت راست یه دریا هست که نور خورشید تو 360 از پشت مجسمه آزادی مستقیم داره روش میتابه برای همین جلوه هاش خیلی قشنگه حالا صبر کن تا ویدئوهای مقایسه روی Eurogamer بیاد خودت میبینی متوجه میشی.

این عکسارم خودم با دوربین موبایل از نسخه 360 انداختم ببخشید که کیفیتشون خیلی کمه ولی سمت راست همین نما رو اگه بازی کنید نور خورشید از اون قسمت داره میتابه البته گاهی وقتها توی 360 نور خورشید از همین جهتی که تو PS3 هست هم میتابه که به احتمال قریب به یقین تو PS3 هم جای تابش خورشید تغییر میکنه.

این عکس تقریبا همین نما هست تو 360

au0mct9vl3q6fyg83a72.jpg

اگه دوربین بازیو بچرخونین تو 360 خورشید سمت راست تصویر هست.

bkirg4bqksyl44z19wde.jpg

cypfkud4srq3v7rufh.jpg

کلا این بازی واسه ریختن پشمای گیمرا بسی گرافیک داره روی دو تا کنسولم 95 درصد چیزا یکسان هست به نظر من گرافیکشم آخرت گرافیک برای این نسله.

اسم این سایتم به جای lens of truth باید بزارن lens of crap

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,818
نام
فرخ
خب دیگه فکر می کنم بحث ها تموم شه بهتره!!این سایت تقریبا معتبر هست.اگه مقاله digital foundry هم بیاد دیگه همه چیز معلوم می شه!!حالا باید دید تاکید دوستان بعد چی می شه!!

این سایته که میگی هیچ در حد کاهو هم اعتبار نداره . کل دنیا دورغ نمیگن و این lot راست بگه ! اتفاقا همینجا هم اعتبار این سایت مشخص میشه !
ign هم دوباره گفته :
IGN Reviewer Claims That Crysis 2 Looks & Runs Better on 360
http://www.mindch.com/2011/03/ign-reviewer-claims-that-crysis-2-looks.html

شده جریان BATMAN AA که GS و IGN دروغ میگفتن و این LOT داشت راست میگفت ! فکر کنم سر COD : BO هم یه همچین خوشحال بازی در اورده بود که تو digital foundry برعکسش را دیدیم !

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
هیچی داره میگه ما فنهای PS3 هستیم که برای خالی شدن عقدمون عکسای fake درست میکنیم.:d
این عکسای واقعی:
:360
58241536771610587194.jpg

PS3:
47297948801844404095.jpg
اولاً درست حرف بزن دوماً برای عکسی که گذاشتم منبع موجوده، منبع عکسی های واقعی که شما گذاشتید چیه ؟ یک نفر توی فروم پست کرده ؟ لابد اعتبار اون شخص از LOT با 150 مقایسه بیشتره ؟! یا شاید هم این سایت psفن هست عکسهارو دستکاری کرده!
grow up...

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
این سایته که میگی هیچ در حد کاهو هم اعتبار نداره . کل دنیا دورغ نمیگن و این lot راست بگه ! اتفاقا همینجا هم اعتبار این سایت مشخص میشه !
ign هم دوباره گفته :
IGN Reviewer Claims That Crysis 2 Looks & Runs Better on 360
http://www.mindch.com/2011/03/ign-reviewer-claims-that-crysis-2-looks.html

شده جریان BATMAN AA که GS و IGN دروغ میگفتن و این LOT داشت راست میگفت ! فکر کنم سر COD : BO هم یه همچین خوشحال بازی در اورده بود که تو digital foundry برعکسش را دیدیم !

من که گفتم بهتره تا مقاله digital foundry صبر کنیم.gs و ign هم خیلی معتبر هستند.اما بازم اگر حرف شما هم درست باشه و 360 بهتر باشه فکر نمی کنم فرقشون اینقدر زیاد باشه که بتونیم یکی از نسخه ها رو خیلی بهتر از اون یکی بدونیم.یعنی جفتشون تقریبا در یه سطح هستند.من هم lot رو از قبل اسمش رو خیلی شنیده بودم و توی این ضمینه فکر می کنم کار های زیادی کرده باشه.مگر نه حرف digital foundry برای من هم سند است.
در ضمن دوستان یادشون باشه من همه نیستم و پست های من هم موجوده!!

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
اولاً درست حرف بزن دوماً برای عکسی که گذاشتم منبع موجوده، منبع عکسی های واقعی که شما گذاشتید چیه ؟ یک نفر توی فروم پست کرده ؟ لابد اعتبار اون شخص از LOT با 150 مقایسه بیشتره ؟! یا شاید هم این سایت psفن هست عکسهارو دستکاری کرده!
grow up...

من با شما بد صحبت نکردم عزیزم من ماله 360 رو دارم تا تهشم رفتم دارم بهت میگم عکسای این سایت fake هست (کیتونی باور نکنی) نسخه اورجینال ps3 هم تا چند هفته دیگه دستم میرسه ولی دوستم که آمریکا زندگی میکنه دو تا نسخه رو با هم تو مغازه تست کرده میگه تنها چیزی که شاید تفاوت داشته باشه فریم ریت xbox کمی ثابت تره (راستو دروغش پای خودش) توی بقیه چیزا هیچ فرقی باهم ندارن حتی اینطور که میگن رزولوشن پائینتر ps3 (بازم کامل تائید نشده) تو مقایسه معمولی اصلا به چشم نمیاد تو بقیه چیزا تفاوت خیلی خیلی خیلی کم هست کلا احسنت به کرایتک دو تا نسخه بازیه به این عظمتو خیلی نزدیک به هم درآورده.

alucard

کاربر سایت
Nov 22, 2008
352
این عکس چی میگه ؟

ps3-rollover_02.jpg

xbox-360-rollover_02.jpg

من دوتا نسخه بازیو دارم توی این عکسها احتمالا تکسچر نسخه 360 دیر تر لود شده که اگر روی هارد دیسک نصب بشه مشکل تاخیر لود از بین میره روی PS3 هم با وجود نصب بازی این مشکل بعضی جاها دیده میشه.
در مورد نور پردازی دو تا نسخه یکسان هستن همونطور که دوستمون گفت جای آفتاب توی بازی تغییر میکنه که تو نور پردازی محیط تاثیر داره اگه جای آفتاب تو دوتا نسخه یکسان باشه نور پردازی کاملا مشابه هست البته به خاطر اینکه بازی روی 360 کمی شارپتر و کنتراستی تر هست نور پردازی ممکنه قشنگتر به نظر برسه ولی بعد از کالیبره کردن دو نسخه نور پردازی بازی در 99% موارد یکسان هست مگر اینکه Side by side با هم فرق داشته باشن در غیر اینصورت من هر چی دقت کردم چیزی پیدا نکردم در مورد فریم ریت هم تفاوت زیادی بین دوتا کنسول ندیدم اگرم فرقی باشه شاید در حد 3-4 فریم تو محیطهای پر استرس تنها تفاوت مهم فکر میکنم بالاتر بودن رزولوشن در نتیحه شارپتر بودن بازی در 360 هست البته AF های تسکچر روی PS3 کمی بالاتر هست شاید 5% و Motion blur روی دو نسخه هم خیلی خیلی کم با هم تفاوت دارن به نظر من بعضی موارد PS3 بهتر Sample میگیره که ممکنه به خاطر SPU ـهای Cell باشه.
اگر کسی با اسلحه بخواد از آدم حرف بکشه شاید نسخه 360 کمی از PS3 بهتر به نظر بیاد ولی در مجموع یکسان هستن با این وجود حرفهای کرایتک در مورد این بازی که عنوان تاپیک هست کاملا درست بوده

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
آقا ما نفهمیدیم بالاخره 360 بهتره یا PS3؟
هر دفعه یه سری میزنم اینجا میبینم عکسهای جدید گذاشتین که یکی میگی بر اساس این عکس نسخه 360 بهتره، اون یکی میگه بر اساس اون عکس نسخه PS3 بهتره.
حالا حکم چی هست؟:d
بذارین آب پاکی رو رو دستتون بریزم، نه PS3 و نه Xbox 360! فقط PC. :d

• Like
Reactions: koorosh sh

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
چرا اینقدر بخاطر یکزره نور کم و زیاد بحث میکنید.باور کنید اومدن همرو سرکار گداشتن.آخه این هم بازی بود اومدن تو بوق و کرنا کردن.پر باگ،افت فریم،کم بون هیجان،...تنها نکته مثبت بازی گرافیکش بود

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
چرا اینقدر بخاطر یکزره نور کم و زیاد بحث میکنید.باور کنید اومدن همرو سرکار گداشتن.آخه این هم بازی بود اومدن تو بوق و کرنا کردن.پر باگ،افت فریم،کم بون هیجان،...تنها نکته مثبت بازی گرافیکش بود

مرسي نظــــــــــــــر !! =))

دوست عزيز شما تو گوشات پنبه بذار صداش رو نشنوي ! يه وقت هم سراغش نري برا بازي. هيچي جز گرافيك نداره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دو سه خط ديگه علامت تعجب هم داشت !

• Like
Reactions: shefer
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر