اظهارات Crytek در مورد نسخه ی PS3 بازی Crysis 2

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
crysis2-multiplayer.jpg

تهیه کننده ی اجرایی بازی Crysis 2 یعنی آقای Nathan Camarillo طبق مصاحبه ای که با US PS Blog داشته اظهار داشته است که اگر در کنار هم قرار دادن دو نسخه ی PS3 و 360 در بازی Crysis 2 پافشاری می کنید و به این موضوع چسبیده اید هیچ تقاوت معنی داری بین دو نسخه وجود ندارد و من در این رابطه شما رو به مبارزه دعوت می کنم!!

با توجه مقاله ای که IGN نوشته است و در آن گفته شده است که نسخه ی PS3 بازی خیلی خوب به نظر نمی رسد در این رابطه Carmaillo گقته است که من اصلا هیچ تفاوتی بین دو نسخه PS3 و 360 نمی بینم.
Soruce

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
در واقع جفتشون افتضاح هستند !!! :d
نميدونم حالا طرفداراي كنسولي كدوم رو بيشتر ترجيح ميدن ! :-/

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,182
نام
محمد امین
این دو تا رو خودم الان درست کردم که کاملا میشه پایین بودن رزولیشن رو تو نسخه PS حس کرد..

jpye8vqu97zace6v9u9.jpg

r41s4xfsqexoqx5fps4l.jpg

والله آخرین گیج بازی سال 89 دامن گیر من شد، :d
خواشتم بگم 360 بهتره گفتم PS3
چون نسخه PS3 رزولوشن کمتری داره، نسبت به نسخه 360 کیفیت پایی تری داره، ولی من تو یه چیز موندم: چرا Crytek هی میگه هر دو نسخه از نظر کیفیت یکسان هستن؟
داشتم بهت شک میکردم..

nnر واقع جفتشون افتضاح هستند !!!
نميدونم حالا طرفداراي كنسولي كدوم رو بيشتر ترجيح ميدن ! :-/
افتضاح کجا بود خیلیم شاخه..کنسول یعنی High Graphics نـــــــــــــــــــــــــــــــــــه..:d

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
این دو تا رو خودم الان درست کردم که کاملا میشه پایین بودن رزولیشن رو تو نسخه PS حس کرد..

jpye8vqu97zace6v9u9.jpg

r41s4xfsqexoqx5fps4l.jpg
حالا کرایتک بیاد جواب بده :d اون از چرت و پرت گفتن های قبل از ساخت اینم از چرت و پرت های بعد از ساخت :d

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,399
نام
مهدی یوسفی اصیل
همین جوریه دیگه اول که فروشنده نمیگه ماست من ترشه دوماً بالاخره باید جوری بگن که باعث تبلیغ برای یک شرکت نشه دیگه

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
صبر کنید ببینیم IGN در مورد گرافیک بازی و اختلاف اون بین کنسول ها چی میگه، 1 روز دیگه مونده. دندون رو جیگر بزارید.

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
توی مقایسه نسخه نهایی بازی از سایت lensoftruth, ورژن PS3 بهتر عمل کرده
مشاهده کنید:
http://www.lensoftruth.com/head2hea...d2head-crysis-2-retail-screenshot-comparison/
خب دیگه فکر می کنم بحث ها تموم شه بهتره!!این سایت تقریبا معتبر هست.اگه مقاله digital foundry هم بیاد دیگه همه چیز معلوم می شه!!حالا باید دید تاکید دوستان بعد چی می شه!!

از الان دیگه باید دید کدوم بازی بهتر می شه!!کیلزون 3 یا crysis!!!

آخرین ویرایش:

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
بعضی عکسا که با هم Sync نیستن اینطور که میگن نسخه PS3 رزولوشنش 20% کمتره و فریم ریتشم مشکل داره توی عکسای LOT بعضی عکسا به نظر میاد پست پروسس افکتهای PS3 کمتر هست که شاید به خاطر همون Sync نبودن عکسا باشه کنتراست نسخه 360 به نظر بالاتر میاد که البته چیز مهمی نیست میشه نسخه PS3 رو با تنظیمات TV مثل 360 کرد و یا برعکس.

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
خب دیگه فکر می کنم بحث ها تموم شه بهتره!!این سایت تقریبا معتبر هست.اگه مقاله digital foundry هم بیاد دیگه همه چیز معلوم می شه!!حالا باید دید تاکید دوستان بعد چی می شه!!

از الان دیگه باید دید کدوم بازی بهتر می شه!!کیلزون 3 یا crysis!!!

اين واقعا مشخص نيست؟
در زمينه ي كنسول كيلزون قوي تر ظاهر ميشه !

ویلی

کاربر سایت
Mar 17, 2011
266
الان چه انتظاری از کرایتک دارید؟ دنبال ایراد های بنی اسرائیلی هستید؟
کرایتک تقریبا به تمام چیزی که گفته بود پایبند بود.
خیلی کنسول ps3 معماری شاخی داره که ادعاتون میشه؟
کرایتک هم دنبال پول هست . دیوانه نیست بیاد همه وقتش رو برای سل و ps3 بزاره.

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
در عکسی که یکی از دوستان گذاشته بود و صفحه دو قسمت شده بود . از یک جای بازی در 2 کنسول . کاملا مشاهده میشد که کنتراست ایکس باکس بیش از حد بالاست که این باعث مجتمع شدن نور شده بود و انگار نور خیلی بیش از حد به نظر میرسید و همینطور آب کاملا تیره و سیاه بود که اصلا طبیعی و واضح نبود . اما نسخه پی اس 3 از نظر نور و کنتراست طبیعی تر بود .

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خیلی جالبه قبلا وقتی از این سایت مقایسه میذاشتیم همه میریختن رو سرمون و میگفتم این سایت کلا شر میگه و اصلا مورد اطمینان نیست و فلان و بلاه بلاه بلاه.... اما حالا دیگه بحث ها تمومه و شده سایت تقریبا معتبر!!!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
به قول یه بنده خدایی ( در حال خنده ) " من فردا 6 تا چک دارم نمیتونم پاسشون کنم اینا نشستن بحث آتاری میکنن ! :)) "

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
خیلی جالبه قبلا وقتی از این سایت مقایسه میذاشتیم همه میریختن رو سرمون و میگفتم این سایت کلا شر میگه و اصلا مورد اطمینان نیست و فلان و بلاه بلاه بلاه.... اما حالا دیگه بحث ها تمومه و شده سایت تقریبا معتبر!!!
منم یادمه، اما اون اشخاص ربطی به ایشون نداره... یکی دونفری بودن که پست هاشون هم هست فکر کنم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر