اظهارات Crytek در مورد نسخه ی PS3 بازی Crysis 2

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
crysis2-multiplayer.jpg

تهیه کننده ی اجرایی بازی Crysis 2 یعنی آقای Nathan Camarillo طبق مصاحبه ای که با US PS Blog داشته اظهار داشته است که اگر در کنار هم قرار دادن دو نسخه ی PS3 و 360 در بازی Crysis 2 پافشاری می کنید و به این موضوع چسبیده اید هیچ تقاوت معنی داری بین دو نسخه وجود ندارد و من در این رابطه شما رو به مبارزه دعوت می کنم!!

با توجه مقاله ای که IGN نوشته است و در آن گفته شده است که نسخه ی PS3 بازی خیلی خوب به نظر نمی رسد در این رابطه Carmaillo گقته است که من اصلا هیچ تفاوتی بین دو نسخه PS3 و 360 نمی بینم.
Soruce

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
وقتی همگان سرکار هستند ...

دیگه جدی Crytek رو اعصابه.

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
دیگه اینقدر خبرها و هایپ های مختلف از این بازی شنیدم، کلآ از اسم Crysis و سازنده اش و شرکتش کلا متنفر شدم ! بابا بسه دیگه ! اخه هایپ هم حدی داره !

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
ول کنین این چیزا رو بازی 4 5 روز دیگه میاد بعد بشینید بازی کنید حالشو ببرید.
یه روز یکی میاد می گه کرایسیس2 روی 360 بهتره فرداش می گن نه هیچ تفاوتی نداره!
بی خیال...:d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,819
نام
فرخ
بحث کردن نمیخواد فقط باید صبر کنیم مقاله Digital Foundry منتشر بشه که مهر تائید هست .

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید
مقایسه آخری FAKEـه. هر سه نسخه PCـه با تنظیمات مختلف. طرف واسه این که لو نره یه جا ثابت واستاده.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,061
نام
نیما
Lens of Truth یه مقایسه بین دموی 360 و PS3 انجام داده که اختلاف بسیار زیاده و 360 خیلی بهتره ...

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
همين كه crysis رو دارن واسه كنسولها هم ميزنن خودش خيلي كاره.در ضمن اين اولين تجربه تيم crytek روي سخت افزار كنسولهاست پس نميشه خيلي توقع داشت كه انتظارات هر دو جبهه(360,ps3) رو براورده كنه
ولي در كل مهم pc هست.هر كي ميخواد معني اين بازي رو متوجه بشه بايد و بايد روي pc بازي كنه

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
Lens of Truth یه مقایسه بین دموی 360 و PS3 انجام داده که اختلاف بسیار زیاده و 360 خیلی بهتره ...

بعضی موارد 360 بهتره .!!!
ولی از نظر تکنیکی PS3 بعضی جاها خیلی بهتره از جمله افکت depth of field که روی نسخه 360 کامل جرا نشده حالا شاید تو بازی نهایی درستش کنن ولی تو این عکسا که اجرا نشده.

مقایسه های این سایت فوق العاده دقیق و حرفه ای هست, نسخه 360 بهتر بنظر میرسه. عمده تفاوت هم در HD نبودن نسخه PS3 هست.

اتفاقا این سایت Lens of truth مقایسه های دقیقی نداره و اصلا با یورو گیمر قابل مقایسه نیست.
رزولوشن هر دوتا نسخه هم sub hd هست فقط PS3 یکمی Sub HD تر هست!!:d

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,530
نام
میلاد
موضوع اینه که همه این مقایسه ها از بخش مولتی پلیر هستش.
به نظر هم میرسه تفاوت های بخش مولتی و سینگل بیشتر از یذره باشه با توجه به چندتا نقدی که شده مخصوصا اون نقد OPM که گفته بهترین گرافیک تو بازیهای PS3یه.والا من که اصلا گرافیک مولتیش رو شاخ نمیدونم.
باید وایسیم تا مقایسه از بخش سینگل بازی بیاد.....

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,865
چند روز دیگه بازی منتشر میشه من که کاری به کنسول ها ندارم. pc رو عشقه.دیگه خسته شدم از بس منتظر این شاهکار موندم. امیدوارم میانگین امتیازاتش بالای 90 باشه.

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
اما به نظر من نسخه ps3 به pc بیشتر شبیه تا 360

360 فقط کنتراستش بالاتره واسه همین بهتر تو چشم میاد
وگرنه فرق خاصی توی دو نسخه نمیبینم

ویرایش: الان که به عکسهای دیگه دقت کردم یه خورده تفاوت دیدم
360 بهتره :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,109
نام
آریا
نسخه PS3 انگار چند وقت توی آب بوده و شسته شده ! :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر