اطلاعات جدید در مورد چهارمین بسته الحاقی BF3 به نام Aftermath

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
درود

ea-dice-next-gen-development-news-1.jpg

پس گذشت زيادي از عرضه ي بازي موفق شركت EA يعني بازي B@ttlefield 3 به نظر ميرسد كه اين شركت قصد كنار گذاشتن اين عنوان را ندارد و باز هم خبري از بسته هاي جديد براي بازي به ميان آمده است. هنوز اطلاعات زيادي از اين بسته ها در دسترس نيست ولي گفته شده است كه بسته مورد نظر در ماه December براي دانلود در دسترس خواهد بود.

اين بسته شامل four urban warfare maps ، earthquake damaged terrain ، new military and civilian vehicles ، new game mode ، new assignments ، achievements و dog tags مي باشد.

مجموعه اي از بازي در مناطق ويران شده خيابان ها ، شهرها و روستاهاي اطراف تهران اتفاق مي افتد كه نبرد براي پيروزي و ويراني در جنگ را به تصوير ميكشد.عمليات بازي در حالت هاي مختلف و در ميان گرد و غبار و خرابي و ويرانگي شهرها و بسياري از اتفاقات غير منتظره ديگر اتفاق مي افتد.

وسايل نقليه و نيروهاي انساني نيز نسبت به گذشته تغيير كرده اند و در اين زمينه بازي از پيشرفت فاقد نبوده است.

تاكنون بسته هاي مختلفي براي اين بازي معرفي شده است مانند Back to Karkand در ماه December سال گذشته، Close Quarters در ماه June، بسته ي Armored Kill در ماه September و بسته ي جديد در اوايل سال آينده عرضه مي شود.

منبع

آخرین ویرایش:

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
حالا واقعا این بازی موفق بود یا نه؟
ولی دمشون گرم حداقل ساپورت خوبی میکنن
بله از هر لحاظ موفق بود و فروش خيلي خوبي كرد.
من چرا اصلا نمیتونم خبر های DARKWAR رو ببینم؟
شايد من تو Black List شما هستم اميرحسين جان چون اگه كسي تو اين ليست باشه ديگه پست هاش نمايش داده نميشه;)

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,365
بله از هر لحاظ موفق بود و فروش خيلي خوبي كرد.

دمت گرم خوشحال شدم وقتی گفتین بازی از هر لحاظ موفق بوده
من که ازش خیلی خوشم اومد البته فقط سینگلش رو بازی کردم
این آمار فروش رو از کجا باید بدونم چقدر فروش کرده
میخوام ببینم فروش بازی چقدر بوده و نسبت به ندای وظیفه چقدر کم و زیاد فروش داشته

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بخش اصلی خبر اصلا ترجمه نشده.

Set amongst the shattered districts, streets and surrounding villages of a post-earthquake Tehran, *********** 3: Aftermath depicts a continuing struggle for supremacy and survival amongst the devastation. With operational capacity severely compromised the opposing forces must adapt and engage in vertical and horizontal urban combat amongst the dust and rubble with cracks and fissures in the terrain providing unexpected cover and paths to objectives.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
Set amongst the shattered districts, streets and surrounding villages of a post-earthquake Tehran, *********** 3: Aftermath depicts a continuing struggle for supremacy and survival amongst the devastation. With operational capacity severely compromised the opposing forces must adapt and engage in vertical and horizontal urban combat amongst the dust and rubble with cracks and fissures in the terrain providing unexpected cover and paths to objectives
:-/
منبع اشتباه كرده:dمن كه در مورد تهران اشاره كردم تو خبر فردين جان:-/:d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
:-/
منبع اشتباه كرده:dمن كه در مورد تهران اشاره كردم تو خبر فردين جان:-/:d
منظورم قسمت های راجب به نحوه بازی بود. مثل سختی بازی در طوفان های شن و ترک برداشتن محیط بازی و زمین و خرابه هایی که ایجاد میشه.

دوستان خواهشن صحبت های حاشی ای رو بیخیال بشید.

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
بنظر یه DLC خیلی عجیب غریبی میاد (از لحاظ گیم پلی).منتظرشم بد جور ولی Armored Kill هم واقعا ترکوند با اون تریلرش.
این dlc مربوط به بخش چند نفرست؟؟؟
dlc های قبلی چطور؟؟؟
Back 2 Karkand بد نبود یه Remakeـی بود از 4 تا مپ های BF2 . ولی CQ عالی بود و هست من خودم بشخصه الان فقط 4 مپ CQ رو بازی میکنم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر