اطلاعات جدید در مورد چهارمین بسته الحاقی BF3 به نام Aftermath

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
درود

ea-dice-next-gen-development-news-1.jpg

پس گذشت زيادي از عرضه ي بازي موفق شركت EA يعني بازي B@ttlefield 3 به نظر ميرسد كه اين شركت قصد كنار گذاشتن اين عنوان را ندارد و باز هم خبري از بسته هاي جديد براي بازي به ميان آمده است. هنوز اطلاعات زيادي از اين بسته ها در دسترس نيست ولي گفته شده است كه بسته مورد نظر در ماه December براي دانلود در دسترس خواهد بود.

اين بسته شامل four urban warfare maps ، earthquake damaged terrain ، new military and civilian vehicles ، new game mode ، new assignments ، achievements و dog tags مي باشد.

مجموعه اي از بازي در مناطق ويران شده خيابان ها ، شهرها و روستاهاي اطراف تهران اتفاق مي افتد كه نبرد براي پيروزي و ويراني در جنگ را به تصوير ميكشد.عمليات بازي در حالت هاي مختلف و در ميان گرد و غبار و خرابي و ويرانگي شهرها و بسياري از اتفاقات غير منتظره ديگر اتفاق مي افتد.

وسايل نقليه و نيروهاي انساني نيز نسبت به گذشته تغيير كرده اند و در اين زمينه بازي از پيشرفت فاقد نبوده است.

تاكنون بسته هاي مختلفي براي اين بازي معرفي شده است مانند Back to Karkand در ماه December سال گذشته، Close Quarters در ماه June، بسته ي Armored Kill در ماه September و بسته ي جديد در اوايل سال آينده عرضه مي شود.

منبع

آخرین ویرایش:

Antimatter

کاربر سایت
Jan 17, 2011
74
5dlc داره هر کدوم 4 مپ داره

Back to karkand

• 4 new maps
  • 10 new weapons
  • 4 new vehicles
  • New persistence

Close Quarters

2012-06

• 4 new maps
  • HD Destruction
  • New game modes
  • 10 new weapons

Armored Kill

Sep 2012

• 4 new maps
  • Biggest map ever
  • New game mode
  • 5 new vehicles

Aftermath

Dec 2012

• 4 new maps
  • New weapons
  • New vehicles
  • and more!

End Game

Mar 2013

• 4 new maps
  • New weapons
  • New vehicles
  • and more!

بله باید اورجینال بخریدCD KEY رو بخرید رو همین نسخه کپی تطابق بدید
DLC ها رو هم جدا گونه باید بخرید یا این که یه اکانت پرمیوم بگیرید شامل همه DLC ها

دوستان اگه اون مبلغی که برای BF Premium لازمه رو که فکر کنم 40 50 دلار باشه رو بپردازیم، میشه این DLC های بالا و DLC هایی که در آینده میان رو گرفت؟ یعنی اگه بعداً هر چی DLC جدید بیاد، کسایی که Premium باشن، واسشون مجانیه یا نه ؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,142
نام
حسین
یه سوال دارم که ربطی به تاپیک نداره ولی مرحمت کنید جواب بدید
برای تجربه این بازی کدوم نسخه رو بگیریم که ایرانیها حضور فعالی داشته باشن؟توی cod که نسخه 360ش ایرانیها خیلی زیادن...bf3 چطور؟

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
یه سوال دارم که ربطی به تاپیک نداره ولی مرحمت کنید جواب بدید
برای تجربه این بازی کدوم نسخه رو بگیریم که ایرانیها حضور فعالی داشته باشن؟توی cod که نسخه 360ش ایرانیها خیلی زیادن...bf3 چطور؟

همون 360
البته PC هم ماها هستیم و تعدادمون هم کم نیست. ولی چند دستگی تو صورت هم به وضوح وجود داره، ملت دنبال همن :d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
همون 360
البته PC هم ماها هستیم و تعدادمون هم کم نیست. ولی چند دستگی تو صورت هم به وضوح وجود داره، ملت دنبال همن :d
اتفاقا فکر میکنم تعداد بازی کن های PS3 بیشتر باشه. 360 باز ها که اکثرا کپی استفاده میکنن، مرحمت 800 پوینت رو نمیکشن اما کسی که PS3 بازی میکنه مجبوره اوریجینال بگیره و طبیعا کد آنلاین پس هم دداخل جعبه هست. البته این آمار رو من طبق تاپیک های کلوپ BF3 دارم میگم.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
اتفاقا فکر میکنم تعداد بازی کن های PS3 بیشتر باشه. 360 باز ها که اکثرا کپی استفاده میکنن، مرحمت 800 پوینت رو نمیکشن اما کسی که PS3 بازی میکنه مجبوره اوریجینال بگیره و طبیعا کد آنلاین پس هم دداخل جعبه هست. البته این آمار رو من طبق تاپیک های کلوپ BF3 دارم میگم.

خب من بیشتر از روی Friend List لایو ام میگم. که ملت بازی میکنن و فکر کردم شاید تو Live بیشتر باشن
اینجوری باشه همون Pc بیشتریم. ! یه 300-400 نفری هستیم :d

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,142
نام
حسین
بتل یه بازی کنسولی نیست اصلش روی pc هست
در ضمن بازیش اونقدر سرورهای قوی داره که بازی با ایرانی یا خارجی اونقدرا هم فرق نمیکنه

درسته که این بازی از قدیم الایام برای pc بوده ولی لذت بازی در کنسولها در نسل حاضر خیلی بیشتر از pc هست.من 2میلیون خرج pc کردم فقط و فقط واسه همین بازی ولی لذتی که کنسول میده pc نمیده.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
دوستان اگه اون مبلغی که برای BF Premium لازمه رو که فکر کنم 40 50 دلار باشه رو بپردازیم، میشه این DLC های بالا و DLC هایی که در آینده میان رو گرفت؟ یعنی اگه بعداً هر چی DLC جدید بیاد، کسایی که Premium باشن، واسشون مجانیه یا نه ؟
بله دوست عزیز با Premium همه ی DLC رو میتونی بگیری + اینکه DLCها 2 هفته زودتر از بقیه برای اعضای Premium در دسترس قرار میگیره و یه سری امکانات دیگه هم هست. ;)
----------------------------------------------
حسین جان با توجه به اینکه گفتی PC ـه خوبی واسه این بازی جمع کردی پیشنهاد میکنم واسه همون PC بگیری. هم مپ هاش بزرگه هم کیفیتش بهتره هم موس و کیبورد ـه دیگه. :D
ایرانی ها هم زیادن. بگیر بازی کن حالشو ببر. ;)

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
درسته که این بازی از قدیم الایام برای pc بوده ولی لذت بازی در کنسولها در نسل حاضر خیلی بیشتر از pc هست.من 2میلیون خرج pc کردم فقط و فقط واسه همین بازی ولی لذتی که کنسول میده pc نمیده.
دقیقا من برعکس هستم.لذتی که pc واسه من داره هیچ کنسولی نداره(هر چند ps1 خیلی حال می داد)
ولی همین armored kill به اندازه کافی مپ هاش خوفناک هست دیگه این هم اضافه بشه که رسما بازی فوق العاده میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر