اطلاعات جدید درباره New XBox 360

Hooman73

کاربر سایت
Jun 12, 2010
106
نام
هومن
Kinect ready

نکته ی جدید: این که kinect ready هست یعنی این که یه پورت مخصوص برای کینکت داره و شما به محض خرید کینکت سیمو میکنی تو دستگاه:biggrin1:! ولی برای اتصال کینکت به 360 های فعلی باید از یه تبدیل (که 100% رو کینکت هست) استفاده کرد.(اینو تو unboxing مال ign اون مجریه گفت)

Hooman73

کاربر سایت
Jun 12, 2010
106
نام
هومن
کسی از مایکروسافت نگفت این اسلیمه مردم اینجوری صداش میکنن! از این به بعد هم قراره به جای الیت و آرکید و... 360 رو با توج،ه به هاردش اسم گذاری کنن(مثل PS3 ) و از اونجایی که مدل فعلی قراره از خط تولید خارج شه پس باید دیگه 360 رو به این شکل شناخت که دقیقاً مثل قضیه ی اسلیم PS3 هست و ما به همین دلایل + کوچیک شدن بهش اسلیم میگیم.

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
طراحی جدید Xbox بر اساس شکل کینکت بوده به همین دلیل این مدل جدید معرفی شده

که البته به نظر من از Xbox fat بهتر خواهد بود حداقلش اینه که با کمبود پورت usb مواجه نمیشیم

ولی من میخوام بدونم که این کینکت از طریق کابل یا بیسیم ارتباط برقرار میکنه که اگر بیسیم باشه خیلی بهتره

Hooman73

کاربر سایت
Jun 12, 2010
106
نام
هومن
45 نانومتر فقط خنکتر و درنتیجه نیاز به فن کم صدا تر کرده.
فکر کنم کینکت سیمیه چون اون یارو تو unboxing گفت پورت مخصوص ولی شاید هم از طریق wifi باشه ولی اینجوری ممکنه سرعتش بیاد پایین

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
45 نانومتر فقط خنکتر و درنتیجه نیاز به فن کم صدا تر کرده.
فکر کنم کینکت سیمیه چون اون یارو تو unboxing گفت پورت مخصوص ولی شاید هم از طریق wifi باشه ولی اینجوری ممکنه سرعتش بیاد پایین
پس بازده کینکت تو X360 jasper elite با بازده تو این X360 جدیدا فرقی نداره نه؟

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام دوستان به کسی برنخوره ولی خیلی تیپش ضایع و بی ریخت شده و عمرا نمیتونه به پای ps3 برسه بازم خدا پدر ps3 را بیامرزه که این کلمه اسلیم را تو دهن انداخت من به شخصه با همون تیپ قدیمی و سالار xbox حال میکنم چون این طراحی جدید اصلا معنی کلمه اسلیم را نمیرسونه وباید بگن small

^_GHOST_^

کاربر سایت
Jun 8, 2010
280
نام
علی
سلام دوستان به کسی برنخوره ولی خیلی تیپش ضایع و بی ریخت شده و عمرا نمیتونه به پای ps3 برسه بازم خدا پدر ps3 را بیامرزه که این کلمه اسلیم را تو دهن انداخت من به شخصه با همون تیپ قدیمی و سالار xbox حال میکنم چون این طراحی جدید اصلا معنی کلمه اسلیم را نمیرسونه وباید بگن small

کی گفته این 360 اسلیم است ؟ :d یک مدل جدیده بعدشم بسیار زیبا طراحی شده حتی زیبا تر است Ps3 Silm . من هم اگر پست های اول تاپیک رو بخونی می بینی که می گفتم مزخرف طراحی شده ! :D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
يه سوال:با اومدن اين Xbox 360 سري قديمي از دور خارج نميشه؟!
يعني مثلا اگه ين ايكس باكس تا3 سال ديگه بازي براش بياد سري قديمي هم ساپورت ميكنه بازي ها رو؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
يه سوال:با اومدن اين Xbox 360 سري قديمي از دور خارج نميشه؟!
يعني مثلا اگه ين ايكس باكس تا3 سال ديگه بازي براش بياد سري قديمي هم ساپورت ميكنه بازي ها رو؟

مایکروسافت به این راحتی کنسول های XBox 360 قبلی رو از دور خارج نمی کنه.
این کنسول فقط مادربوردش احتمالا متفاوته و این که فقط WiFi و پورت اضافی داره...

از نظر کارایی مثل همون قبلیهاست...

در اصل یه سری امکانات اضافه کرده!

پس بازی ها روی دستگاه های قبلی هم بدون هیچ مانعی اجرا میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر