اطلاعات از DLC جديد بازي Forza Horizon

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
درود

Forza-Horizon.jpg

استوديو Turn 10 از چندي پيش عرضه DLC بخش Rally را براي بازي Forza Horizon معرفي كرده بود و امروز اين تيم دست به كار جديدي زد و اطلاعاتي از اين پكيج منحصر به فرد كه دروازه اي براي ورود سري Forza به دنياي Rally است منتشر كرد.

گفته شده است كه اين DLC در محيط ها و زمين هاي معروف مسابقات Rally مانند جاده هاي پر پيچ و خم Colorado خواهد بود كه جذابيت اين عنوان را بيش از پيش بالا مي برد و مي تواند طرفداران بسياري را به خودش جذب كند.

همچنين اين DLC زيبا در تاريخ December 18 با قيمت $20 عرضه مي شود.

Source

به اين ميگن يك DLC خوب:d

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,868
من واقعاً درک نمیکنم با چنین شرایطی یک همچین بازی ناقصی چطور میره امتیاز 90 میگیره ؟! شاید 70% از پول حاصل از این DLC های دزدی رو به منتقدها میدن پیش پیش که آخر کار 30% اش برای خودشون بمونه. عجب دنیای شده، تو بازی و بازیسازی هم دزدی هست. من که اگر 360 داشتم هم این بازی رو نمیخریدم، ارزش کپی خریدن رو هم نداره.

:d
.....

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
من واقعاً متأسفم برای این دولوپرهای تازه به دوران رسیده که فقط برای اسم بادآوردشون میان و میخوان ملت رو سر کیسه کنن، بازی ناقص میدن بیرون، بعدش هم ساپورت که نمیکنن هیچی پول مردم رو هم میگیرن آخرش هم یه محصول ناقص‌تر از بازی اصلی تحویل میدن. یسری ها خودشون رو به آب و آتش میزنن تا ریس off-road و برف و بارون و شب و با بالاترین کیفیت ممکن روی کنسولها رو توی بازیشون بذارن یا میرن کارتینگ و F1 و ... رو میذارن با بالاترین کیفیت و از اونطرف کلی پیست میذارن که اگر بدون اینکه ببینیشون فرقشون رو با واقعیت تشخیص نمیدی و 1033 تا ماشین با کیفیت بالا میذارن و حتی میتونی تو بازی عکس هم بگیری یا فیلم بگیری و ... اما آخرش چی؟ فقط 2 سال بصورت پیاپی بازی رو ساپورت میکنن و فقط 5 گیگ ( برابر حجم برخی از بازیهای ناقص و شقه شده امروزی ) آپدیت میدن و مدام بازی رو ساپورت میکنن و به مشتری احترام میذارن، پولی هم در قبال این زحماتی که میکشن دریافت نمیکنن اما یسری دیگه بازی ناقص، لیست ماشینها ناقص ( فکرش رو بکنید 100 تا ماشین رو از بازی میزنن تا بعداً بفروشنشون ) پیست ها ناقص یا اصلاً پیست ندارن از اونطرف نه برف دارن نه بارون نه خاکی و کارتینگ و F1 ...

من واقعاً درک نمیکنم با چنین شرایطی یک همچین بازی ناقصی چطور میره امتیاز 90 میگیره ؟! شاید 70% از پول حاصل از این DLC های دزدی رو به منتقدها میدن پیش پیش که آخر کار 30% اش برای خودشون بمونه. عجب دنیای شده، تو بازی و بازیسازی هم دزدی هست. من که اگر 360 داشتم هم این بازی رو نمیخریدم، ارزش کپی خریدن رو هم نداره.

الان شما داری هیترها رو مسخره میکنی یا خودتم هیتری ؟

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
الان شما داری هیترها رو مسخره میکنی یا خودتم هیتری ؟

نه دوست عزیز مسخره چیه؟ دارم واقعیت‌ها رو بیان میکنم. واقعیت رو که نمیشه مسخره کرد. من فقط واقعیت‌ها رو در کنار هم و با هم بیان کردم ساپورت 2 ساله و مستمر و احترام به مشتری کجا و ساپورت ناقص یک ساله با بیش از 100 تا ماشین که از بازی زده شدن کجا، اصلاً قابل قیاس نیست.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,988
نام
احمد
من واقعاً درک نمیکنم با چنین شرایطی یک همچین بازی ناقصی چطور میره امتیاز 90 میگیره ؟!

اولا ناقص نیست یه سری از چیزایی که اون بازی داره این نداره

دوما همون چیزایی که داره رو به بهترین نحو داره مثل اون بازی کلی امکانات اما با مشکل "حداقل در ماههای اول" نداره

سوما x360 فنها پر رو نشن فکر کنن دارم ازشون دفاع میکنم از چند نفر شنیدم و تو چنتا سایت خوندم در زمینه شبیه سازی gt بهتره :d

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
به هر حال دارن بازی ناقص میدن و با DLC از مردم پول میگیرن، اگر به مشتری احترام میذاشتن میتونستن عرضه بازی رو یکسال عقب بندازن و تمام کانتنت ها رو بدون اینکه پول اضافه‌ای بگیرن داخل بازی بذارن. اینها عادت کردن سر هر بازیی بیان یک بخش از بازی رو بدن و بعدش یکسال خریدارها رو بدوشن. آخرشم بازی اصلی رو به اسم نسخه نهایی و فراتر از نهایی و ... بدن تو بازار. پس احترام به مشتری چی؟

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
من واقعاً متأسفم برای این دولوپرهای تازه به دوران رسیده که فقط برای اسم بادآوردشون میان و میخوان ملت رو سر کیسه کنن، بازی ناقص میدن بیرون، بعدش هم ساپورت که نمیکنن هیچی پول مردم رو هم میگیرن آخرش هم یه محصول ناقص‌تر از بازی اصلی تحویل میدن. یسری ها خودشون رو به آب و آتش میزنن تا ریس off-road و برف و بارون و شب و با بالاترین کیفیت ممکن روی کنسولها رو توی بازیشون بذارن یا میرن کارتینگ و F1 و ... رو میذارن با بالاترین کیفیت و از اونطرف کلی پیست میذارن که اگر بدون اینکه ببینیشون فرقشون رو با واقعیت تشخیص نمیدی و 1033 تا ماشین با کیفیت بالا میذارن و حتی میتونی تو بازی عکس هم بگیری یا فیلم بگیری و ... اما آخرش چی؟ فقط 2 سال بصورت پیاپی بازی رو ساپورت میکنن و فقط 5 گیگ ( برابر حجم برخی از بازیهای ناقص و شقه شده امروزی ) آپدیت میدن و مدام بازی رو ساپورت میکنن و به مشتری احترام میذارن، پولی هم در قبال این زحماتی که میکشن دریافت نمیکنن اما یسری دیگه بازی ناقص، لیست ماشینها ناقص ( فکرش رو بکنید 100 تا ماشین رو از بازی میزنن تا بعداً بفروشنشون ) پیست ها ناقص یا اصلاً پیست ندارن از اونطرف نه برف دارن نه بارون نه خاکی و کارتینگ و F1 ...

دمت گرم حرف دلpsفن ها رو زدی فکر کنم هرکی تو ایرانps3داره پوستر تو و بهنام یاکوزاوحسین و.. رو تواتاقش چسپونده
قرار سونی یا باندل با طراحی شما رو برا خاورمیانه بزنه.کلا افسانه شدین رفت

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
بخدا بچه ها آدم میترسه بیاد یه حرفی بزنه همه بگن فن بازه !! خدایی GT‏ تو ریسینگ شبیه ساز نظیر نداره,من به شخصه تو این نسل ندیدم استودیویی مثل PD‏ باشه که انقد از بازی ساپورت کنه!

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
بخدا بچه ها آدم میترسه بیاد یه حرفی بزنه همه بگن فن بازه !! خدایی GT‏ تو ریسینگ شبیه ساز نظیر نداره,من به شخصه تو این نسل ندیدم استودیویی مثل PD‏ باشه که انقد از بازی ساپورت کنه!
نه داداش بیا حرف بزن ما میدونیم تو اصلا فنps3نیستی.:D
برادر gtبزرگترین بازی سونیه پرفروش ترین بازیشه وقتی یارو5سال به ملت دروغ میگه اخرش خراب میکنه و بازی مشکل دار تحویل ملت میده
خب طبیعیه مجبوره بیاد ساپورت کنه و اپدیت بده که خراب کاریشو درست کنه که طرفدارشو از دست نده این که جای تحسین نداره باید اینکارو کنه.
البته شماpsفن ها هر چی بهتون بدن راضین و این اپدیت ها براتون زیادی بودوتحسینش میکنین
درمورد بهتر بودن بازی هم کلی سایت و..نظرشون رو دادن و معلومه کدوم بهتر دیگه حرفی نیست

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
پرهام جان به این موصوع هم فک کن که اگه GT‏ هم میومد سه نسخه تو این نسل میداد مسلما الان هیشکی ادعای برتری فورزا رو نمیکرد! T10 سه نسخه تو این نسل داده تا به اینجا رسیده! اگه GT6 این نسل میومد حرفی واس گفتن داشتین!!!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
این بحث مسخره ای که شما اینجا راه انداختین خیلی وقت پیش برای معرفی Season Pass توی تمام فروم ها بودش . اون زمان گفتن 40$ قیمتش هست 6 تا پک ماشین داره + همین Expansion Pack . حالا اومدن قیمت این پک رو به صورت جدا دادن ملت خونشون به جوش اومده
ناراحتید نخرید آقا . بازی اینقدر ماشین و محیط متنوع داره که نیازی نباشه DLC بگیرید . الان یکی میاد میگه من دوست دارم همه چی تو بازی باشه تا وقتی 5 الی 10 تومن پول میدم همه چی رو بازی کنم که باید بگم واقعا متاسفم براتون چون این امکان وجود نداره . میتونید J-tag کنید لذتشو ببرید
این سونی فن ها دیگه خیای باحالن . میان از برف و بارون و جاده خاکی و شبو روز و ... میگن اما نمیگن که بازی توان اینو نداشت فریم رو ثابت نگه داره . اگه شبیه ساز به این چیزا بود الان شاهد 3 تا FORZA MOTORSPORT بالای 90 نبودیم تو این نسل . خود T10 گفت ما در صورتی میتونستیم این چیزارو تو بازی قرار بدیم که از کیفیت بقیه قسمت های بازی بزنیم . خیلی واقعا اعتماد به نفس میخواد آدم بیاد به بهترین ریسینگ این نسل تیکه بندازه :)) برای شماها که فریم مهم نیست ( یکی دیگه از نشانه های آخر زمان : فریم ثابت مهم نیست ! ) سال 2007 بازی PGR4 برف و بارون و مـــِه و طوفان و همه چی داشت کلا . به در و دیوار میکوبید تا FM رو پایین بیارید خیلی لذت داره دیدن این صحنه
در مورد DLCهای فورزا 4 . بازی Season Pass داد به قیمت 2400 پوینت که 7 تا پک میداد . بازی رو پیش خرید میکردید با توجه به نسخه ای که خریدید 5 الی 15 ماشین میداد بهتون . پک پورشه رو دادن 30 تا ماشین + 20 تا Event 1600 پوینت و برای کسانی که VIP بودن 1200 پوینت . تخفیف هایی که تو این مدت خورد و پک پورشه شد 800 تا و Season Pass شد 1200 تا بماند . برای جماعت کپی خور و کسانی که حال نمیکنن پول بابت این چیزا بدن هم شاید روی دیسک بیاد این DLCها .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر