اطلاعات از DLC جديد بازي Forza Horizon

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dark War

کاربر سایت
درود

Forza-Horizon.jpg

استوديو Turn 10 از چندي پيش عرضه DLC بخش Rally را براي بازي Forza Horizon معرفي كرده بود و امروز اين تيم دست به كار جديدي زد و اطلاعاتي از اين پكيج منحصر به فرد كه دروازه اي براي ورود سري Forza به دنياي Rally است منتشر كرد.

گفته شده است كه اين DLC در محيط ها و زمين هاي معروف مسابقات Rally مانند جاده هاي پر پيچ و خم Colorado خواهد بود كه جذابيت اين عنوان را بيش از پيش بالا مي برد و مي تواند طرفداران بسياري را به خودش جذب كند.

همچنين اين DLC زيبا در تاريخ December 18 با قيمت $20 عرضه مي شود.

Source

به اين ميگن يك DLC خوب:d

بابک چرا حرف آدم رو نمیگیرید؟DLC دادن فرق داره با اینکه بازی رو از وسط قیچی کنی و جدا بفروشی.

حسین گیر نده! فرق نداره قیمتش هم منصفانست! میدونی که FM میانگینش بالای 90ـه ولی GT زیر 90ـه

متوجه شدی منظورمو؟ ;)

قسمت آماده نبوده و دارن روش کار میکنن. اگه این قیچیه، پس اکثر بازیهای این نسل قیچی شده ان:biggrin1:
خب آماده نبوده نميشد مجاني بدن؟

توضیح دادم، این DLC دو ماه بعد از عرضه میاد. اگه روز عرضه یا یه هفته بعدش میومد قیچی کردن بود، این یعنی اینکه هنوز این قسمت آماده نبوده و دارن روش کار میکنن. اگه این قیچیه، پس اکثر بازیهای این نسل قیچی شده ان:دی
ضمنا بازی کم کانتنت نداره و اکثر منتقد ها از ارزش بالای بازی گفتن.
بابک خودتم میدونی قضیه چیه:dقطعا اینا از اول هم برنامشون این بوده که این قسمت رو بعد از عرضه بازی به عنوان DLC بدن.وگرنه اگر طبق گفته تو،آماده نبوده باشه،باید بازی تاخیر میخورده.

ما که کپی میزنیم بیچاره به اونهای که باید پول مفت بدن..

نیازی نمیبینم بیشتر از این کسی رو توجیه کنم:دی هرکس میخواست متوجه بشه با همون پست اولم متوجه میشد. خوش باشید:دی

نیازی نمیبینم بیشتر از این کسی رو توجیه کنم:دی هرکس میخواست متوجه بشه با همون پست اولم متوجه میشد. خوش باشید:دی
اصولا موضوع انقدر حاده که جای توجیه نداره:dخودتم داری می بینی که خیلی از 360 فنها هم دادشون در اومده و نمیتونی نصبتش بدی به فن بازی و این حرفا ....

اون وقت بگین PC Gaming فلانه و بهمانه.
الان دوتا از غولا PC گیمینگ ( Valve و Blizzard ) هیچ وقت از این کارا نمیکنن . یا DLC فری میدن. یا کلا یه چیزه خفن اضافه میکنن.
این عکس قشنگ شرح حاله بازی های امروزیه .
63763e5c3dc3.jpg

نیازی نمیبینم بیشتر از این کسی رو توجیه کنم:biggrin1: هرکس میخواست متوجه بشه با همون پست اولم متوجه میشد. خوش باشید:biggrin1:​

این تو که میگی دو ماه بعد میاد اصلا منطقی نیست امکان نداره اینها ظرف مدت دو ماه بیان این DLC رو بسازن.. اینها قبلا این بخش رو ساختن بعد گفتن میگزاریم 2 ماه بعد ارزش میکنم که هم ملت قدرت خرید داشته باشن هم دنبال بخش تازه ای برن..

عجــــــــب ! :| حالا ما ها که 6000 تومان بیشتر برای بازی نمیدیم اینقد خودتونو نکشید ! اون خارجیای بدبخت چیکار کنن ؟ #:-s
تازه DLC شم بخرین میشه 22$ :) !

Ea کجا این شکلی DLC میده که اینقدر از EA انتقاد میکنین!:(

من نمیگم واسه DLC پول نگیرن ولی این دیگه آخرشه!)x

آخه قیمت گذاری منصفانه هم خوب چیزیه....:-b

یه استدیو 2 سال روی یه بازی کار میکنه که همه چیزش جدیده اونوقت مشتری 60 دلار میده و حالا اینا به خاطر یه DLC که معلوم نیست اصلا توش چندتا ماشین داره و هنوز یه تریلرم بیرون ندادن میخوان 20 دلار از مشتری بکنن....:|

Ea کجا این شکلی DLC میده که اینقدر از EA انتقاد میکنین!:(

من نمیگم واسه DLC پول نگیرن ولی این دیگه آخرشه!)x

آخه قیمت گذاری منصفانه هم خوب چیزیه....:-b

یه استدیو 2 سال روی یه بازی کار میکنه که همه چیزش جدیده اونوقت مشتری 60 دلار میده و حالا اینا به خاطر یه DLC که معلوم نیست اصلا توش چندتا ماشین داره و هنوز یه تریلرم بیرون ندادن میخوان 20 دلار از مشتری بکنن....:|

با اين شدت نه ولي واسه ds2 و me3 همچين كارايي كردن ولي اين ديگه اخرشه زده رو دست ea:))

اصلا مایکرو دزد, جیب بر, این امضای خنده دار چیه دیگه؟ چه ربطی به گریین والت داره آخه؟ تنها تقصیر این بنده خدا اینه که بازی محبوب شما الآن بهترین ریسینگ این نسل نیست. این لوس بازیها دیگه برا چیه؟

یه DLC که معلوم نیست اصلا توش چندتا ماشین داره و هنوز یه تریلرم بیرون ندادن میخوان 20 دلار از مشتری بکنن
DLC که 2 ماه دیگه میاد، الان که قرار نیست بیاد :دی قبل از اینکه بیاد اطلاعاتش هم مشخص میشه و قطعا تریلرهاش هم میاد. حالا 20 دلار رو که میگیرن ولی دیگه قبلش میگن واسه چی میخوان 20 دلار بگیرن :دی

DLC که 2 ماه دیگه میاد، الان که قرار نیست بیاد :دی قبل از اینکه بیاد اطلاعاتش هم مشخص میشه و قطعا تریلرهاش هم میاد. حالا 20 دلار رو که میگیرن ولی دیگه قبلش میگن واسه چی میخوان 20 دلار بگیرن :دی

اگه میخواستم اطلاعات رو 2 ماه دیگه بدن واسه چی قیمت رو مشخص کردن و میزاشتن با نزدیک شدن تاریخ عرضه قیمت هم اعلام میکردن.....:bash:

من واقعاً متأسفم برای این دولوپرهای تازه به دوران رسیده که فقط برای اسم بادآوردشون میان و میخوان ملت رو سر کیسه کنن، بازی ناقص میدن بیرون، بعدش هم ساپورت که نمیکنن هیچی پول مردم رو هم میگیرن آخرش هم یه محصول ناقص‌تر از بازی اصلی تحویل میدن. یسری ها خودشون رو به آب و آتش میزنن تا ریس off-road و برف و بارون و شب و با بالاترین کیفیت ممکن روی کنسولها رو توی بازیشون بذارن یا میرن کارتینگ و F1 و ... رو میذارن با بالاترین کیفیت و از اونطرف کلی پیست میذارن که اگر بدون اینکه ببینیشون فرقشون رو با واقعیت تشخیص نمیدی و 1033 تا ماشین با کیفیت بالا میذارن و حتی میتونی تو بازی عکس هم بگیری یا فیلم بگیری و ... اما آخرش چی؟ فقط 2 سال بصورت پیاپی بازی رو ساپورت میکنن و فقط 5 گیگ ( برابر حجم برخی از بازیهای ناقص و شقه شده امروزی ) آپدیت میدن و مدام بازی رو ساپورت میکنن و به مشتری احترام میذارن، پولی هم در قبال این زحماتی که میکشن دریافت نمیکنن اما یسری دیگه بازی ناقص، لیست ماشینها ناقص ( فکرش رو بکنید 100 تا ماشین رو از بازی میزنن تا بعداً بفروشنشون ) پیست ها ناقص یا اصلاً پیست ندارن از اونطرف نه برف دارن نه بارون نه خاکی و کارتینگ و F1 ...

من واقعاً درک نمیکنم با چنین شرایطی یک همچین بازی ناقصی چطور میره امتیاز 90 میگیره ؟! شاید 70% از پول حاصل از این DLC های دزدی رو به منتقدها میدن پیش پیش که آخر کار 30% اش برای خودشون بمونه. عجب دنیای شده، تو بازی و بازیسازی هم دزدی هست. من که اگر 360 داشتم هم این بازی رو نمیخریدم، ارزش کپی خریدن رو هم نداره.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or