اطلاعات از DLC جديد بازي Forza Horizon

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
درود

Forza-Horizon.jpg

استوديو Turn 10 از چندي پيش عرضه DLC بخش Rally را براي بازي Forza Horizon معرفي كرده بود و امروز اين تيم دست به كار جديدي زد و اطلاعاتي از اين پكيج منحصر به فرد كه دروازه اي براي ورود سري Forza به دنياي Rally است منتشر كرد.

گفته شده است كه اين DLC در محيط ها و زمين هاي معروف مسابقات Rally مانند جاده هاي پر پيچ و خم Colorado خواهد بود كه جذابيت اين عنوان را بيش از پيش بالا مي برد و مي تواند طرفداران بسياري را به خودش جذب كند.

همچنين اين DLC زيبا در تاريخ December 18 با قيمت $20 عرضه مي شود.

Source

به اين ميگن يك DLC خوب:d

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
حسین اون بازی که مثال میزنی قرار بود بهترین ریسینگ تاریخ بشه ولی یه بازی پر نقص و مشکل درومد ولی باز فروش فوقالعادی کرد
سازنده هم مجبوره از این کار کنه که طرفداراشو از دست نده با این همه فروش دیگه زیاد به فکر اینجور درامد زایی نیستن هر چند کارپک پولی هم عرضه کرده
ولیt10بهترین و با کیفیت ترین ریسینگ های تاریخ رو عرضه کرده ولی نصف رقیبش نمیفروشه اینم یه راه برا کسب درامده
نمیگم این کار درسته ولی دیگه همه این کار رو میکنن حالا یه استدیو رقیب کمتر ه دلیلشو گفتم
اولا که در مورد جی تی 5 من خودم انقدر بحث کردم و ازش ایراد گرفتم که فکر کنم نصف پستهام مربوط به همین موضوع باشه.جی تی 5 یک بازی با ایرادات عجیب غریب بود که به امتیازاتش ضربه زد.وگرنه شما هیچ سایتی رو نمیتونی پیدا کنی که از لحاظ شبیه سازی به جی تی ایراد گرفته باشه.ایراداتی مثل رندوم بودن لیست خرید ماشینای استاندارد یا افت فریم و از این دست مسائل.البته در این هم بحثی نیست که فورتزا در این نسل سلطان بلامنازع سبک ریسینگ بوده و این نسل 3 شماره عرضه کرد که از همه لحاظ عالی بود.منم نسخه های 2 و 3 رو کامل بازی کردم و لذت بردم.تا اینکه رسید به شماره 4 و باید بگم که نصفه کاره ولش کردم و بازی رو فروختم.چون احساس کردم مایکرو منو احمق فرض کرده و داره بهم توهین میکنه.اینکه بیای هر ماه 10 تا ماشین بچپونی تو DLC و بدی به خورد مشتری.اینم گذشت تا رسید به هورایزن.رسما برداشتن بازی رو از وسط نصف کردن و میگن اگر بازی رو کامل میخواید باید 80 دلار بدید.خب بنده هم بهشون یه میدل فینگر نشون میدم و میرم دوباره همون جی تی رو میخرم،چون از همون اولش رالی داره.

اینکه شما چون بازیت کم میفروشه،بیای به بهانه های مختلف دنبال این باشی که بیشتر پول در بیاری،اصلا بهانه خوبی نیست.مگه گیرز کم میفروشه؟هر نسخش بیش از 5 میلیون نسخه فروخته.ولی همین گیرز 3،بیش از 3 ساعت از بخش داستانی رو چپوند تو DLC و از 2400 پوینت میگیره بابتش.بعد در کثیف ترین حالت ممکن چیکار میکنن؟وقتی که شما وصل بشی به لایو،بدون اینکه این DLC ها رو خریده باشی،اتوماتیک اچیومنتهای جدیدش به لیست اچیومنتهات اضافه میشه.یعنی شما اگر اون DLCها رو نخری،نمیتونی اچیومنتها رو کامل کنی.اینا دستی اینکارو میکنن که شما مجبور بشی بری تمام DLC ها رو بخری.نه عزیزم.بحث فروش کم و این حرفا نیستش.میتونن با DLC های منطقی،کسب درآمد کنن.نه اینکه بازی رو 20 دلار گرونتر بفروشن.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
منظورم DLC نبود! منظورم به این بسته هایی بود که مثلآ اسمشو میزارن Gold Edition و اینا! در واقع اینا ــم یه جور دزدی هست! :D
اولا سوني 6 ماه بعد از ريلز بازي هيچوقت دي ال سي نداده چه برسه به قبل از ريلز بازي
دوما اون پكهايي هم ميگيد قيمتش 60$ هست نه بيشتر

حسین اون بازی که مثال میزنی قرار بود بهترین ریسینگ تاریخ بشه ولی یه بازی پر نقص و مشکل درومد ولی باز فروش فوقالعادی کرد
سازنده هم مجبوره از این کار کنه که طرفداراشو از دست نده با این همه فروش دیگه زیاد به فکر اینجور درامد زایی نیستن هر چند کارپک پولی هم عرضه کرده
ولیt10بهترین و با کیفیت ترین ریسینگ های تاریخ رو عرضه کرده ولی نصف رقیبش نمیفروشه اینم یه راه برا کسب درامده
نمیگم این کار درسته ولی دیگه همه این کار رو میکنن حالا یه استدیو رقیب کمتر ه دلیلشو گفتم
نمونه اي از ادعاهايي از يك فن مايكرو براي عدم پول پرستي سازنده كنسول محبوبش>:d<
ضمنا پلي فوني ديجيتال بعد از يه سال اومد دي ال سي زد اونم تمامشون باهم 20$
بعدشم همه دي ال سي ها + تمام آپديتهارو باهم توي يه پك به نام gt5 xl edition زد به قيمت 60$ اگه پول پرست بود اون پك رو ميذاشت 80 $
اينكه بازي رو اينقد دارن ساپورتش ميكنن هي پچ ميزنن براش ميشه احترام به مشتري يا پول پرستي؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
راستی دوستان،این وسط لطفا از آب گل آلود ماهی نگیرید و به دن گرینوالت گیر ندید.آخه به گرینوالت چه ربطی داره؟اولا که turn 10 اصن سازنده این شماره نیست و گرینوالت هم فقط نقش نظارتی داره.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
حسین و مصطفی عزیز منم که گفتم کار درستی نیست و ازش حمایت نکردم ولی الان دیگه همه اینجورین منم این کار مایکروسافت و بقیه رو محکوم میکنم
شما میگین فلان استودیو اینکارو نمیکنه منم میگم خب طرفدارشو ناراحت کرد با اپدیت و..خواست خراب کاریشو ذرست کنه و دلیل دوم اینه بازی فروش بالایی داشت وزیاد به فکر اینجور درامد زایی نبودن
به نظرم5سال دروغ گفتن احترام به مشتری نیست
حرف کلی من اینه t10بیشتز اط سازندهgtحق اینجور درامد زایی رو داره همین از کارش که حمایت نکردم

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,577
نام
شیخ صدرا
به نظر من بیان اصلا کلا بازی رو بجای اینکه با قاب و دفترچه بدن همون دیسک ـو فقط بدن بعد قاب و دفترچه رو تو special edtion اینا بزارن >:d<
تازه میتونن از دوستان داخلی ما هم الگو برداری کنن که پول چاپ روی دیسک رو هم میگیرن :x

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
به نظر من بیان اصلا کلا بازی رو بجای اینکه با قاب و دفترچه بدن همون دیسک ـو فقط بدن بعد قاب و دخترچه رو تو special edtion اینا بزارن >:d<
تازه میتونن از دوستان داخلی ما هم الگو برداری کنن که پول چاپ روی دیسک رو هم میگیرن :x
عاشقتم شیخ:))
بیا 60 دلار بده این بازی رو بخر،یه 20 دلار هم اضافه بده،چون نصف دیگش اینجاست:))

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
آقا حالا گفتین اینقدر ولی کسی اشاره نکرد به سودجویی نینتندو که کنسول 30 دلاری رو 200 دلار میفروشه !:D
این حرکت DLC به نظرم خیلی ضایع بود ... هرچند خیلی رواج پیدا کرده
همین فیفا برای استفاده از تمام امکانات باید 30 دلار بزاری کنار :|
همه شرکت ها جدیدا سیاستشون شده و نمیشه کاریش هم کرد به نظرم

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
منظورم DLC نبود! منظورم به این بسته هایی بود که مثلآ اسمشو میزارن Gold Edition و اینا! در واقع اینا ــم یه جور دزدی هست! :D
پس الان بسته های legendary editaon و فلان و بسار بازی هیلو هم دزدی هست؟:-/
کلا god of war دو جور پک داره.یکی یه مجموعه که چندتا بازی توشه یکی هم پک هایی که مجسمه و آرت ورک توشه حالا شما بگو کجاش دزدی هست؟:d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
همین فیفا برای استفاده از تمام امکانات باید 30 دلار بزاری کنار :|

آقا اسم EA رو نیاره لطفاً EA بدبخت کی جیفه ملت رو زد!؟!؟وا... یه حرف هایی آدم بعضی وقت ها میشنوه ...:|:D

اصلاً EA این چیز ها رو یاد ملت نداده که

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
اگه این dlc تو خود بازی بود بهتر بود در این شکی نیست !
اما بازی به تنهایی کامله ، اگه نبود نقداشم پایین میومد . . .
این dlc هم بازی رو بیشتر شبیه به dirt میکنه،
و ماشین های رالی، مسیر های فرعی و خاکی جدیدی به map اظافه میشه
خیلی مشکل دارین بجای 20$ برین بازی dirt رو بخرین . . . !
.
dlc اگه قرار برای بخش داستانی باشه باید مثل گیرز یا خیلی دیگه از باری ها مثل gta باشه
نه این که مثل ubisoft بخش های اصلی بازی رو حذف کنن و برای فهمیدن داستان دوباره ازت پول بگیرن !
گیرز هم یکی از dlc هاش مشکل داشت که اون map ها رو به صورت مجانی برای دانلود گذاشتن . . .
ea هم چون برای کل مپ پک هاش پول میگیره بد شده !؟
تا زمانی که dlc به محتوای اصلی بازی ضربه نزنه به نظر من مشکلی نداره . . .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,078
بالای 80% بازیهای درست حسابی این نسل dlc دارن، اصلا چیز جدیدی نیست. تمام بازیها از CoD و هیلو گرفته، تا بتلفیــــلد و بوردرلندز و L4D و اسکایریم و مس افکت و ده ها بازی دیگه تو سبک های مختلف همیشه چندین مپ پک یا چیزهای دیگه بعد از عرضه dlc میکنن و میفروشن. حالا یهو برای فورتزا حرام شد؟:-/
این dlc هم 18 دسامبر میاد، یعنی تقریبا 2 ماه بعد از عرضه بازی که یعنی PG و T10 احتمالا بعد از عرضه دارن روش کار میکنن تا آماده بشه. در کل راه خوبی برای تلافی کردن امتیازات بالای 90 FM نبود:D بهتره به استادتون بگید یه فکری به حال این موضوع بکنه تا این مدل کولی بازیها.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
بابک چرا حرف آدم رو نمیگیرید؟DLC دادن فرق داره با اینکه بازی رو از وسط قیچی کنی و جدا بفروشی.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بالای 80% بازیهای درست حسابی این نسل dlc دارن، اصلا چیز جدیدی نیست. تمام بازیها از CoD و هیلو گرفته، تا بتلفیــــلد و بوردرلندز و L4D و اسکایریم و مس افکت و ده ها بازی دیگه تو سبک های مختلف همیشه چندین مپ پک یا چیزهای دیگه بعد از عرضه dlc میکنن و میفروشن. حالا یهو برای فورتزا حرام شد؟:-/
این dlc هم 18 دسامبر میاد، یعنی تقریبا 2 ماه بعد از عرضه بازی که یعنی PG و T10 احتمالا بعد از عرضه دارن روش کار میکنن تا آماده بشه. در کل راه خوبی برای تلافی کردن امتیازات بالای 90 FM نبود:D بهتره به استادتون بگید یه فکری به حال این موضوع بکنه تا این مدل کولی بازیها.
خب يعني بازي الان اماده نيست؟:-/
نميشد اين dlc رو رايگان بدن؟
بعدشم اينكه قبله ريليز بازي دارن روي dlc پولي كار ميكنن يه جور زبونم لال بي احترامي به گيمر نيست؟:|

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,078
توضیح دادم، این DLC دو ماه بعد از عرضه میاد. اگه روز عرضه یا یه هفته بعدش میومد قیچی کردن بود، این یعنی اینکه هنوز این قسمت آماده نبوده و دارن روش کار میکنن. اگه این قیچیه، پس اکثر بازیهای این نسل قیچی شده ان:D
ضمنا بازی کم کانتنت نداره و اکثر منتقد ها از ارزش بالای بازی گفتن.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر