اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
سلام !
این پشتیبانی مودم ها هم واسه خودش فیلمیه ها :D
من از خدا بی خبر چند روز پیش رفتم یک مودم D-LINK 2640U گرفتم 61 ت ... :D
بعد دوستام TP-LINK 8811 خریدن 23 ت :D !
امروز رفتیم مخابرات واسه ثبت نام و این حرفا گفت D-LINK ساپورت نمیشه ! ! ( فقط مخابرات پیش شماره ما رو ساپورت میکنه > خطوط DLC :D )
گفت با D-LINK ممکنه فقط بتونی سایت گوگل را باز کنی ! ! تضمین نمیکنم !
بعد گفت وایرلز ِ ؟ گفتم بله ... گفت 5-6 نفر وایرلز داشتن جواب داده ممکنه روی شما هم جواب بده :D
تا یک هفته دیگه که خط رانژه میشه ... به نظرتون ممکنه با این مودم به مشکل بر بخورم و ریست کنه ها قطعی داشته باشه و ... ؟ :D کسی ازش سرویس داره ؟ (اصفهان ، مخابرات خرازی :D )
اگه نشد که باید بزارم بازیسنتر واسه فروش یا تعویض :D :D :D

Mohamadcitrix

کاربر سایت
Nov 21, 2008
369
نام
mohamad
دوستان با این حرفهایی که شما گفتید بین ASUS - AM 604و زاکسل کدوم رو انتخاب کنم؟؟؟؟
asus am 604 که اصلاً گیر نیمد واسه من ! من زاکل گرفتم مودم وایرلس ! خیلی هم راضیم ! روی زاکسل یه انتن 2db داره تو جعبه یه 5db هم گذاشتن ! اما ایسوس نداره 5db فقط آنتن 2db داره

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
من سرویس 128 نامحدود آسیاتک دارم که هر ماه 30 تومنه و حالا میخوام 128 حجمی داتک رو بگیرم که 3 گیگ حجم داره ولی یک مساله این بین برای من خیلی مهمه و اون پینگ داتک با سرورای COD4 در ترکیه هست چون اگه قرار باشه پینگ داتک با ترکیه مثل آسیاتک 300-200 باشه من دیگه نیازی ندارم که داتک بگیرم چرا که تعرفه آسیاتک با داتک فرقی نمیکنه.
سوال من از کسانی هست که داتک دارن و با سرورای ترکیه بازی کردن و میخوام بدونم کدوم شهر هستن و پینگشون با ترکیه چقدر هست؟

این قسمت هم توی اسپویلر مینویسم که تبلیغ نشه:

سرعت دانلود و پینگ من در داخل عالیه و لگ هم خیلی کم دارم و خیلی کم پیش میاد که سرویسم برای مدتی قطع بشه و تنها مشکلی که با آسیاتک دارم پینگ مزخرفش با خارج از کشور هست
اگه کسی داتک داره در مورد سرعت دانلود و میزان قطع شدن سرویس در طول ماه و همچنین پینگ و لگ با سرورهای داخلی هم بنویسه البته تو اسپویلر!

آخرین ویرایش:

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
من سرویس 128 نامحدود آسیاتک دارم که هر ماه 30 تومنه و حالا میخوام 128 حجمی داتک رو بگیرم که 3 گیگ حجم داره ولی یک مساله این بین برای من خیلی مهمه و اون پینگ داتک با سرورای COD4 در ترکیه هست چون اگه قرار باشه پینگ داتک با ترکیه مثل آسیاتک 300-200 باشه من دیگه نیازی ندارم که داتک بگیرم چرا که تعرفه آسیاتک با داتک فرقی نمیکنه.
سوال من از کسانی هست که داتک دارن و با سرورای ترکیه بازی کردن و میخوام بدونم کدوم شهر هستن و پینگشون با ترکیه چقدر هست؟

سرعت دانلود و پینگ من در داخل عالیه و لگ هم خیلی کم دارم و خیلی کم پیش میاد که سرویسم برای مدتی قطع بشه و تنها مشکلی که با آسیاتک دارم پینگ مزخرفش با خارج از کشور هست
اگه کسی داتک داره در مورد سرعت دانلود و میزان قطع شدن سرویس در طول ماه و همچنین پینگ و لگ با سرورهای داخلی هم بنویسه البته تو اسپویلر!
در حالت عادی پینگتون با ترکیه باید بالای 150 باشه!
اگه دنبال زیر این میگردین فکر نکنم گیرتون بیاد.

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان

اگه بری توی XFire از cod بازای ایرانی بپرسی راحت تر و سریع تر میتونی بفهمی...

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
در حالت عادی پینگتون با ترکیه باید بالای 150 باشه!
اگه دنبال زیر این میگردین فکر نکنم گیرتون بیاد.

من یک زمانی با همین آسیاتک پینگم با ترکیه 90-80 بود!!!
هرکی از ایران میومد تو سرورای ترکیه و پینگم رو میدید خوف میکرد در حالی پینگ کسایی که از بقیه سرویس ها استفاده میکردن بین 100 الی 150 بود!
ولی حالا پینگ من شده 300-200 و همین چند روز پیش هم که رفتم ocd4 multiplayer تست کردم دیدم تغییری نکرده ولی آخرین آماری که از پینگ بقیه شرکتها با ترکیه دارم مربوط میشه به چند ماه پیش که حدودا پینگشون 100 الی 150 بود.
در حال حاضر آماری از پینگ بقیه شرکتها ندارم ولی این مساله پینگ و لگ و سرعت دانلود توی ایران تا حدی تخم مرغ شانسی هست و بعضی مواقع اون طوری که آدم انتظار داره نیست!

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
این سایت که ربطی نداره؟ منظورم اینه که آیا خود مخابرات در اصفهان اینترنت میده؟
ربط داره حالا شما متوجه نمیشی بی خیال ... بله برو اول فروغی ( از طرف دروازه تهران ) مخابرات خرازی واسه ثبت نام ... ;)

1234567890

کاربر سایت
Nov 18, 2007
52
ربط داره حالا شما متوجه نمیشی بی خیال ... بله برو اول فروغی ( از طرف دروازه تهران ) مخابرات خرازی واسه ثبت نام ... ;)
با تشکر اون سایت انگلیسی بود
من نزدیک مخابرات امام خمینیم اونجا برم بهم میدند یا باید برم فروغی قیمتش هم همون قیمت مصوبه؟
با تشکر ازشما دوست عزیز

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
رپیدشر عادیه
اما تورنت سرعت 1KB :ranting::ranting:

فکر کنم دليلش send مزخرف ما باشه.
ممنون
احتمالا پورتای تورنتو بستن ولی میشه بازش کرد
S.A.Sبه send تقریبا ربطی نداره
حالا جدا از اینا مگه سرعت Send چنده ؟
رپیدشیر عادیه یعنی معمولیه یا مکسیموم میده ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر