اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
دوستان این عکس رو نگاه کنید : یکی از دوستانم که المان زندگی میکنه دیشب واسم فرستاد.
اونجا مثل ایران حجمی نیست ؟:D
ماهی 2 گیگ :D!!!

JAKI CHAN

کاربر سایت
Oct 1, 2009
166
نام
جکی!
جالب اینه که آقای وزیر ارتباطات میگه که اینترنت 56kb کافی هستش و احساس نیاز برای سرعت بالاتر نیست و برای تحقیقات دانشجویی هم کافی هستش ! کجا داریم زندگی می کنیم !!!!

این نکتش جالبه که 56k هم نیست اسمش 56k است :D الان 512 مال خودم هر ثانیه 20 کیلوبایت دانلود می کنه ! :D

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
پارس انلاين پينگ فوق العاده اي داره! بنده توي روم اروپا cod 4 بازي ميكردم باهاش! بدون لحظه اي ديلي يا لگ! :d

سرعت دانلودش چی؟
نوسان داره یا نه؟
در ضمن تا چه سرعتی می تونن واسه مصارف خانگی ارائه بدند.

ariajoker

کاربر سایت
May 19, 2009
293
سرعت دانلودش چی؟
نوسان داره یا نه؟
در ضمن تا چه سرعتی می تونن واسه مصارف خانگی ارائه بدند.
دوست عزیز من خودم 128 پارس انلاین دارم .
حداقل اینجا که پینگش افتضاس توی شرینگ که کلی فریز دارم مولتی رو هم اصلا بیخیال.
ولی سرعتش خوبه.
اما من خودم به شخصه این دوره که تموم شد میرم صبا نت چون هم سرعتش بالاس هم پینگش بالا.

آخرین ویرایش:

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
بد بختی این هست که صبانت 512 نداره.
فکر کنم فقط 128 و 1مگ دارند. متاسفانه همیشه تلفن هاشون هم اشغال هست و...
دوستان صبانتی بیاین یک راهنمایی کنید. فقط می خوام این را بدونم تا چه سرعتی می تونن ارائه بدن و سرعت نوسان داره یا نه ( البته نوسان که همه شرکت ها دارن فقط به شاتل می رسه یا نه)؟
در ضمن از همه عذر خواهی می کنم از بس سوال کردم آخه نمی خوام مثل دفعه قبل خر بشم. ( امان از عحله که باعث شد گیر شاتل بیفتم).

ariajoker

کاربر سایت
May 19, 2009
293
بد بختی این هست که صبانت 512 نداره.
فکر کنم فقط 128 و 1مگ دارند. متاسفانه همیشه تلفن هاشون هم اشغال هست و...
دوستان صبانتی بیاین یک راهنمایی کنید. فقط می خوام این را بدونم تا چه سرعتی می تونن ارائه بدن و سرعت نوسان داره یا نه ( البته نوسان که همه شرکت ها دارن فقط به شاتل می رسه یا نه)؟
در ضمن از همه عذر خواهی می کنم از بس سوال کردم آخه نمی خوام مثل دفعه قبل خر بشم. ( امان از عحله که باعث شد گیر شاتل بیفتم).
دوستای من 128 صبانت دارن ولی سرعتشون میره روی 200 وقتی هم که خیلی کم بشه میاد روی 100.
تا لان که اینطوری بوده ولی بعد از این با حرکتایی که دارن روی شبکه ها میکنن ممکنه این مسئله از این به بعد محدودتر بشه. معلوم نیست شاید هم درست بشه.
همین الان که توی سرویس های شبانه سرعت در حد dial up پایین میاد.

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
صبانت اصفهان پشتيباني فوق العاده خوبي داره . 3 نصف شب زنگيدم يارو كامل راهنماييم كرد .
سرعت نوسان داشته . اما هرگز كمتر از 20 كيلوبايت (4 كيلوبايت بيشتر از آنچه بايد باشد!) نشده سرعت دانلود . ركورد شخصي بنده در ساعت 7 بعد از ظهر ، از رپيد شير بدون اكانت ، سرعت 260 كيلوبايت بر ثانيه هست . براي مدت 3 روز همين طور بود! 3 گيگ دان كردم! :d
1 مگ رو هم ميدن به خونه ظاهرا . اما خب محدوديت داره
پارس آنلاين تو اصفهان براي بازي كردن آنلاين فوق العادست . سرعت دانلودش به زور 10 ميشه اما ميگم خودم توي اروپا بازي ميكردم . طرف ميومد از آلمان پينگش 30 بود مال من 20 بود! :d

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
پس با این حساب بهتره برم طرف صبانت. البته من زیاد اهل بازی آنلاین نیستم.
ببینم شما با 128 رکورد 260 کیلوبایت بر ثانیه را داشتی؟!
اگر 128 بوده شنبه می رم با صبانت قرار داد می بندم برای 6 ماه!

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
بچه ها من 80 تومان دادم مودم اکسترنال LINKSYS 120N رو خریدم(وایرلس دار) بعد من تو گردش سایت ها باهاش مشکلی ندارم ولی تو دانلود(ویدئو و تورنت) باهاش مشکل دارم سرعت خیلی پایینه ولی وقتی با مودم اینترنالم وصل می شم راهت میشه ویدئو با سرعت خوب گرفت!
می خوام بدونم مشکل چیه؟؟؟نگید که کشتی ها خوردن به سیم ها چون من یه ماهی میشه همچین مشکلی دارم.لطفا اگه کسی این مودم رو داره یا کسی که میدونه مشکل چیه راهنماییم کنه.
ممنون میشم.

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
بله . با 128 . اون موقع ها كه 64 هم ميداد بنده سرعت دانلودم روي 80 بود! :d
صبا براي بازي آنلاين خيلي اذيت نميكنه . كمي لگ خواهي داشت نه خيلي ... تنها نكته منفيش محدوديتش هست ...

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
بچه ها من 80 تومان دادم مودم اکسترنال LINKSYS 120N رو خریدم(وایرلس دار) بعد من تو گردش سایت ها باهاش مشکلی ندارم ولی تو دانلود(ویدئو و تورنت) باهاش مشکل دارم سرعت خیلی پایینه ولی وقتی با مودم اینترنالم وصل می شم راهت میشه ویدئو با سرعت خوب گرفت!
می خوام بدونم مشکل چیه؟؟؟نگید که کشتی ها خوردن به سیم ها چون من یه ماهی میشه همچین مشکلی دارم.لطفا اگه کسی این مودم رو داره یا کسی که میدونه مشکل چیه راهنماییم کنه.
ممنون میشم.
مودم ADSL مگه اینترنال هم داریم؟
اون مودمی که فرمودید یکی از بهترین مودم‌ها هستش.
اگه مودم مشکل داشته باشه هم برای دانلود ویدئو و تورنت یا برای وب‌سایت فرقی نمی‌کنه!
تورنت و رپیدشیر و ویدئوهای استریمی برای همه محدود شده حدود 15 روزه.

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
آقا من بالاخره موفق شدم با صبانت تماس بگیرم.
گفت ما فقط 128 ارائه می دیم.!
بعد پرسدیم سرعت دانلودش چقدر هست گفت بین 15 تا 20 :sick:
با این حساب من می رم طرف پارس آنلاین امروز بش زنگ زدم گفت سرویس 512 با ترافیک 9 گیگ 59000 تومان.
سرعت دانلودش هم گفت بین 300 تا 500 و اگر شبکه شلوغ نباشه روی 1.5 MB هم می ره! ( گفت اگر شک دارین می تونین از کاربرامون سوال کنید - من یکی از رفیقام با 128 پارس آنلاین با 100 دان می کنه.) حالا دوشنبه باید برم نمایندگیش ببینم چی می گه. امیدوارم درست باشه.

در ضمن از راهنمایی و کمک هایی که بم کردین متشکرم.
فقط دوستان به نظرتون مودم وایرلیس چه مدلی بگیرم. قیمتش هم بین 50 تا 90 باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر