اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
يه سوال
اين سرور من چرا تغيير ميكنه؟؟؟؟
يه موقع باكو يه موقع كويت!!!!
680996268.png

7739037.png

اين پينگ تست فكر كنم خودش بهترين سرور انتخاب ميكنه.

زنگ زدم پشتیبانی داتک (همون 81686868) گفتم پینگ خیلی بالا رفته یارو بیسواد گفت اگه با وایرلس وصل کردی با لن وصل کن احتمالا درست میشه, گفتم ربطی نداره چون فاصله ای نداره با PC! گفت حالا شما برو امتحان کن!....وصل کردم دیدم هیچ فرقی نمیکنه.....نیم ساعت بعد دیدم کلا سرویس قطع شده! بازم زنگ زدم میگم اینجوریه میگه بزار بپرسم, بعد گفت الان ترافیک بالا رفته خودش 2-3 ساعت دیگه درست میشه....
فقط گذاشتنشون اونجا بگن ما هم به مشتری احترام میزاریم:sick:
واقعا پشتيباني شما در مقابل صبا شاه!!!!!!!!
ميگم خوبه جواب شما رو ميدن
ما هر وقت زنگ ميزنيم يا اشغاله يا ور نميدارن.
قطع شده بود كلا بعد
يه بار يارو ورداشت گوشي نگه داشته بود بعد داشت با رفيقش ميزدن تو سر و كله هم
بعد هم گفت برو سيم هاي دم در چك كن.:eek::laughing:
قطع كرد
200 بار چك كردم ولي مشكل از....
حالا كلا همينه ديگه وقتي يه فرد نامتخصص ميره يه كاري ميكنه كه بلد نيست همين ميشه.

آخرین ویرایش:

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
زنگ زدم پشتیبانی داتک (همون 81686868) گفتم پینگ خیلی بالا رفته یارو بیسواد گفت اگه با وایرلس وصل کردی با لن وصل کن احتمالا درست میشه, گفتم ربطی نداره چون فاصله ای نداره با PC! گفت حالا شما برو امتحان کن!....وصل کردم دیدم هیچ فرقی نمیکنه.....نیم ساعت بعد دیدم کلا سرویس قطع شده! بازم زنگ زدم میگم اینجوریه میگه بزار بپرسم, بعد گفت الان ترافیک بالا رفته خودش 2-3 ساعت دیگه درست میشه....
فقط گذاشتنشون اونجا بگن ما هم به مشتری احترام میزاریم:sick:

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
دوستان صبانتی اخیرا سرعتتون پایین نیومده من 1 مگ دارم از تاسوعا به این ور سرعت از 120 امده رو 50-60
مرکز عاطف هم هستم تهرانپارس.

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
دوستان صبانتی اخیرا سرعتتون پایین نیومده من 1 مگ دارم از تاسوعا به این ور سرعت از 120 امده رو 50-60
مرکز عاطف هم هستم تهرانپارس.
مياد پايين
دوباره ميره بالا.
بستگي داره از كجا هم دانلود ميكني.
براي منم 512 همين طوريه
120
بعد 60-70

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
سلام دوستان
یکی از دوستان بالا گفتن که نباید WEP بزاریم، چرا؟

سلام....
فکر کنم امنیتش کمتر باشه.
چرا خب؟ ، مگه Pass نیست؟ مثل هر Pass دیگه ای!
تو WEP فکر کنم تا چهار کاراکتر میتونی pass بدی ولی تو WPA بیشتر...مثلا یه برنامه بود واسه آیفون وایرلس هایی که پسووردشون آسون بود رو میتونست وصل شه.....ولی اون هایی که پیچیده بودن رو نه....
Pass من 10 کاراکتر هست!

آخرین ویرایش:

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
سلام دوستان

تو WEP فکر کنم تا چهار کاراکتر میتونی pass بدی ولی تو WPA بیشتر...مثلا یه برنامه بود واسه آیفون وایرلس هایی که پسووردشون آسون بود رو میتونست وصل شه.....ولی اون هایی که پیچیده بودن رو نه....
یه سوال پرسیدم درست جواب نمیدید چرا؟واقعا ارزش داره دیگران رو اذیت میکنید؟خسته نباشید

عزیز مطمئن باش اگه بچه های اینجا جواب سوالتون رو بدونن دریغ نمیکنن...عزیزانی مثل نیما جان و تورج جان و آقا پدرام که اطلاعاتشون تو این زمینه زیاده کار من رو هم راه انداختند:smile:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
پینگ من تا دیروز بعدظهر 130 تا 140 میلی ثانیه بود ولی از دیشب بین 370تا 420 هستش

4.2.2.4

زنگ زدم پشتیبانی گفتم چرت و پرت جواب داد گفتش داریم ای پی میدم به کاربرا بخاطر همین پینگ رفته بالا.

C:\Documents and Settings\Crow>ping 4.2.2.4

Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=155ms TTL=238
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=155ms TTL=238
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=154ms TTL=238
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=154ms TTL=238

Ping statistics for 4.2.2.4:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 154ms, Maximum = 155ms, Average = 154ms

C:\Documents and Settings\Crow>ping yahoo.com

Pinging yahoo.com [209.191.93.53] with 32 bytes of data:

Reply from 209.191.93.53: bytes=32 time=264ms TTL=52
Reply from 209.191.93.53: bytes=32 time=263ms TTL=52
Reply from 209.191.93.53: bytes=32 time=266ms TTL=52
Reply from 209.191.93.53: bytes=32 time=265ms TTL=52

Ping statistics for 209.191.93.53:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 263ms, Maximum = 266ms, Average = 264ms

پینگ یاهو من از ۱۶۰ ۱۵۰ به ... ۲۶۰ رسیده ... البته ... ظهر که ۷۰۰ بود !!!!!!!!

ولی 4.2.2.4 همیشه همین ۱۵۰ بود و هست !

سلام دوستان

Pass من 10 کاراکتر هست!

مدل مودمت رو نگفتی !!! البته خودت برو توی Panel اونجا قسمت Wireless برای پسورد گذاشتن اونجا باید بری و انتخاب کنی ...

من WEP 64bit رو انتخاب کردم که ۱۰ رقمی هست ...
البته هروز چک میکنم که کسی تونسته Capture کنه یا نه ... که کسی نکرده معلومه در و همسایه های که داریم وارد نیستن ... در هر حال ... در تمامی مودم ها همینه یا توی بخش Security کنترل پنل مودمت جزو زیر مجموعه هایی Wireless ! ... اشتباهی پسوورد مودم رو تغییر ندی !!!!!

یه سوال پرسیدم درست جواب نمیدید چرا؟واقعا ارزش داره دیگران رو اذیت میکنید؟خسته نباشید

جواب شما رو دادن ... اون مودمی که شما توی عکس گذاشتی اینترنت رو از طریق Access point میشه Share کرد ... اما اگه از طریق این کارت های Wlan معمولی مثل USB یا اونهایی که داخل Case میزان باید Ad-Hoc کنید ...

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
دوستان من تصمیم دارم بعد از 2 سال و اندی Adsl بگیرم!!! یکسری اطلاعات میخوام!!!تهرانم

1.isp خوب معرفی کنید!!

2. من الان 2 سال adsl شارژ نکردم!!! میخوام ببینم الان خطم در رانژه همون شرکت ه یا بعد دو سال در اومده ازش؟!؟

3.شنیدم port ها پر شده adsl نمیدن!!! صحت داره؟!

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
دوستان من تصمیم دارم بعد از 2 سال و اندی Adsl بگیرم!!! یکسری اطلاعات میخوام!!!تهرانم

1.isp خوب معرفی کنید!!

2. من الان 2 سال adsl شارژ نکردم!!! میخوام ببینم الان خطم در رانژه همون شرکت ه یا بعد دو سال در اومده ازش؟!؟

3.شنیدم port ها پر شده adsl نمیدن!!! صحت داره؟!

1. به نظر من اول ببین انتخاب هات چی هستند .. میتونی بری مرکز مخابراتی بپرسی که کدوم شرکتها اونجا پورت خالی دارند. از بین اونها انتخاب کن.. اینجوری فایده نداره.

2. نه بابا.. بعد یکی دو هتفه از رانژه در میارند.

3. بعضی جاها پر شده .. رجوع به مورد اول :smile:

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
سلام.
دوستان من می خواستم ADSL را روی گوشی شیر کنم. ولی چون مودمم وایرلس نداره نمی شه. حالا می خواستم بدونم دستگاهی هست که بتونم این کار را بکنم یا نه؟

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
سلام دوستان

Pass من 10 کاراکتر هست!
دوست عزیز این Wep و Wpa و غیره الگوریتم های ریاضی هستن که اطلاعاات شما باهاش کد می شه. حالا این Wep چون ضعیف و قدیمی هستش الگوریتم معکوسش کشف شده و قابل دیکد کردن هستش. با برنامه های خاصی تحت OS های خاصی مثل لینوکس BackTrack بعد حدود نیم ساعت و Sniff کردن Packet ها و مشاهده توالی اون ها کدش رو باز می کنه.
ساده توضیح بدم قضیش مثل کانال های ست لایت کد شده قدیم و جدیده. هر دو کد شده اند ولی قدیما می‌شد به راحتی بازشون کرد ولی الآن سیستم‌های رمزنگاری‌شون اون قدر پیشرفت کرده که این کار به راحتی انجام پذیر نیست.
در ضمن اونی هم که شما وارد می کنی Password نیست! Key هستش که با اونSecurity Key اطلاعات شما قفل می شه.
البته دیکد کردنش امکانات نرم افزاری خاصی و توانایی های خاصی می خواد که کار هر کسی نیستش. شاید خیلی کمتر از 1% افراد بتونن این کارو بکنن. ولی خوب به هر حال قرار داردن WEP ضعف امنیتی قابل نفوذ ایجاد می کنه که نباشه بهتره.
الآن یه ارگان دولتی همسایه ما هستش که متأسفانه از Wep استفاده می کنن. من به اینترنت و فایل های Share شده تمام کامپیوترهاشون که دسترسی دارم هیچ حتی می تونم با پرینترهاشون پرینت هم بگیرم و ...! :evil:

ببخشید والله من از شما معذرت می‌خوام اگه اذیت شدین! هدف ما اذیت کردن شما نبود. مثل این که بدهکار هم شدیم!:laughing:
شایدم شما بچه‌های اینجا که اطلاعاتشون رو در اختیارتون می‌ذارن رو استخدامشون کردی، حقوقی چیزی می‌دی که این طوری توقّع داری.
این طرز صحبت کردن شما اصلاً صحیح نیست.
واقعاً متأسفم.

آخرین ویرایش:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
سلام.
دوستان من می خواستم ADSL را روی گوشی شیر کنم. ولی چون مودمم وایرلس نداره نمی شه. حالا می خواستم بدونم دستگاهی هست که بتونم این کار را بکنم یا نه؟

از لحاظ اقتصادی و درد سر و کیفیت بهتر :
یک مودم بخر ۷۰ تومان ... که هم Access point, ADSL2+, Router رو باهم داشته باشه مثل : WL-AM604g

راه های غیر اقتصادیش هم ... ای که یک Access Point جدا بخری و .....

دوست عزیز این Wep و Wpa و غیره الگوریتم های ریاضی هستن که اطلاعاات شما باهاش کد می شه. حالا این Wep چون ضعیف و قدیمی هستش الگوریتم معکوسش کشف شده و قابل دیکد کردن هستش. با برنامه های خاصی تحت OS های خاصی مثل لینوکس BackTrack بعد حدود نیم ساعت و Sniff کردن Packet ها و مشاهده توالی اون ها کدش رو باز می کنه.
ساده توضیح بدم قضیش مثل کانال های ست لایت کد شده قدیم و جدیده. هر دو کد شده اند ولی قدیما می‌شد به راحتی بازشون کرد ولی الآن سیستم‌های رمزنگاری‌شون اون قدر پیشرفت کرده که این کار به راحتی انجام پذیر نیست.
در ضمن اونی هم که شما وارد می کنی Password نیست! Key هستش که با اونSecurity Key اطلاعات شما قفل می شه.
البته دیکد کردنش امکانات نرم افزاری خاصی و توانایی های خاصی می خواد که کار هر کسی نیستش. شاید خیلی کمتر از 1% افراد بتونن این کارو بکنن. ولی خوب به هر حال قرار داردن WEP ضعف امنیتی قابل نفوذ ایجاد می کنه که نباشه بهتره.
الآن یه ارگان دولتی همسایه ما هستش که متأسفانه از Wep استفاده می کنن. من به اینترنت و فایل های Share شده تمام کامپیوترهاشون که دسترسی دارم هیچ حتی می تونم با پرینترهاشون پرینت هم بگیرم و ...! :evil:
LOL ... واردی ها بردیا جان... خوشم آمد ... کمتر دیده بودم کسی از این پست ها بده تو سایت :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر